Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
14. máj 2008

joj, ja take chute na sladke, mam johnnovi napisat sms ak nieco chcem, ze skoci po praci do mekacu..tak sa neviem rozhodnut..nechcem burger, hranolky bych dala i sladke donaty..mnaaam..asi si dam kuraci salatik..hladna som , zaha pali a sladke nic nemam.. 😠 😠 😠

angienka
14. máj 2008

no mna tiez zaha pali a stve ma to no zas som zacala kofolu a dzusy tak to bude ono,ale na konci tehu vraj nema palit...a moje uz na konci je mi povedala ze hlavicku ma uz vo vakuu blanach...
Ty mekac ja to nemam rada a muzik nenormalne...ble to ja radsej stanok od cinana jak mekaca 😝

angienka
14. máj 2008

to ja mam este papanicko som ani nedojedla i tie satocky 😎 no a v ladnicke same pudingy a jogurty 😉

angienka
14. máj 2008

zas je ticho a nuda...co s tym???Halooo zeny...

jankando
autor
14. máj 2008

no eni, uz asi ide konik....

angienka
14. máj 2008

No konecneeeeeee 😠

angienka
14. máj 2008

hmmm a to je rychlost...fahci to super uz 😎

jankando
autor
14. máj 2008

no ja som chcela, ze ja by od cinana, teda cinkse jedlo do seba nedala ani za svet, ja nerada ex[erimnetujem, ja len rada nase jedlo a este portug. restika mi chuti,sice stiplave, ale robia aj "nestiplave, cize menej stiplave a len kuracie a na grile..mnaamka
a ja mekac mam rada, ale burgre nie, to len hranolceky mi chutia.. 😉

jankando
autor
14. máj 2008

no sak toto..taka rychlovka

angienka
14. máj 2008

ta ja hej,ja nevymyslam aj hod-dog zo stanku si dam,ted uz cinanov necem odkedy to o psoch davali v tv a pak mi maso tak chutnalo za psom...ale v pardubkach je origos china a tam to milujem-tu sme boli v 3cinskych rstikach ale vsade to hnusne kurace davaju a tam uzasne varia...

angienka
14. máj 2008

mne skoro kazda kuchyna chutna-najme talianska,cinska a z greckej som zas tak vela jedal nemala ale tiez...ale myslim pravu cinu origos 😉 a klasika nasa...

angienka
14. máj 2008

isiel spat tak ete kontrola ci je vse ok-fakt si vsetci myslia ze tehotne su blbe a nesvojpravne kazdy sa o nich boji a vsetko im 100x pripomina 😝 jaaaj no ocino zas 😀

jankando
autor
14. máj 2008

joj , ocino je zlaty....
😵 😵 😵

angienka
14. máj 2008

no hej je...ale chvalabohu ze siel spat bo z by ma kleplo...no ted dorazi segra z prace a zas bude ona... 😠 😒

malibuu7
15. máj 2008

cauky zienky,
ako sa mate dnes? ja sa snad uz dobre nevyspim, kurna, zase som v noci nemohla spat, jak ma bolelo brusko.
Eni, co kedy ides? 😀
a ako inak, zase papu sa tu rozobera 🙂

angienka
15. máj 2008

Ahoooooj zeny 😀

angienka
15. máj 2008

no neverim,zas mi ten kon blbol-ale uz ma to fakt nebavi cakam tu 2hodky a snazim sa blbu spravu odoslat 😠
No ja som spala ku podivu...ale budla som sa no nejak bolesti zas utichli vecer alebo v noci to uz bolo neznesitelne a ed zas taka pohodka alebo to lepsie znasamkedze som aj vspata-no viac jak 3hod som spala 😒

malibuu7
15. máj 2008

Eni, tak ty este stale doma??? no toto, neuveritelne, ty tu budes takto snad do juna 😉

angienka
15. máj 2008

Ivi,ani mi nehovor-uz vcera som bola taka vynervovana a zufala,ze co a robi...

angienka
15. máj 2008

hruza...a najhorsie ze necem ist do porodky hoc viem,ze by si ma tam uz nechali dali mi daco na bolest a pichli vodu a slo by to...no cakama cakam ze to pride samo a ze pojdem na poslednu chvilu aby som tam bola co najkratsie 😠

angienka
15. máj 2008

Tak kde ste???Janu ty zas robis gazdinku???Peries,zehlis,varis??? 😀

angienka
15. máj 2008

uz som na to prisla...asi vysiel oskar a ty naberas zas brondz v bazeniku 😎

angienka
15. máj 2008

zeny poviem vam,ze som z toho jelen co citam...mozno by som fakt mala ist do tej porodky...ale stale myslim ze to neni ono ked to neni take silne...no rada by som to mala za sebou a tam by mi dali urychlovacku aby sa to rozbehlo a necakala som 3dni v bolestiach ☹ no neviem co robit... 😠 😝

angienka
15. máj 2008

Co to ma byt???No fuj na vas-ach ta dochadzaka-vy spekulanti...
Ja som bola uz na hodku a pol vo vani a ted zistujem ze zacinam mat asi pravidelne kontrakcie teda posledne 4razy prisli pravidelne no niekedy polminuta odchylka...nevem ci mi sibe a chcem to mat za sebou a si to namyslam...no pockam 😠

malibuu7
15. máj 2008

ahoj, no ja som bola v meste cele popoludnie, uzivala som si teplucko, vyzera ze bude prsat asi, a to sme sa mali ist kuknut na NO NAME koncert vonku, asi nic z toho... 😒
Eni, pre istotu by si asi mala ist do nemocnice, predsa len tam budes pod dohladom... aby si potom stihala. Mas to daleko? porodnicu myslim...

angienka
15. máj 2008

Jaaaj,to len ja lenoch nikde som nesla ani ted s muzikom...radsej som zalahla do vane 😝
I tu nejak hrmelo no ani neviem jak je vonku viem ze bolo krasne ale zeby predsa uplakana Zofia zvitazila???
No daleko to nemam,tak to stihame...autom asi 5minut...

angienka
15. máj 2008

ono to preslo pak prisli zas za 13minut,takze uz to nestopujem...

malibuu7
15. máj 2008

tak to je dobre ze to mas tak blizko, ja tiez vlastne, asi tak pol kilometra, takze v pohode aj peso by som dosla. no ale to by som neriskovala asi... 😀
no a janka asi fakt zienka domaca, a mozno vybavuje nieco okolo domceku 🙂
ja som bola na zmrzku s kolegami z prace, vlastne byvalymi´ 😒

malibuu7
15. máj 2008

juj Eni, ty to mas take dajake divoke... a ja stale neviem ci mam kontrakcie, ked mi stvrdne brusko, ja to vobec nepoznam, ale uz to zacina byt take ze sa ani hybat nemozem, ked stvrdne... ta neviem

angienka
15. máj 2008

ja uz nebeham po vonku kedze uz ma hocikedy ie krce vezmu ze sa mi tazko chodi potom 😝 no dnes som s tym zacala vcera som bola teda na tej gynde no ale cestou ma chytili zas 😒
no...len dufam,ze neskoncila v nemocke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre