Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
16. jún 2009

aké máte novoty?detičky pokroky,chystačky na dovolenky?

malibuu7
17. jún 2009

ahojky Adi

joj ja by som ti aj rada prisla pomoct 😉 aj my tu mame strasne horuco, i ked vcera rano bola burka, ale od vtedy des bes!
My dnes boli na plavani, jozkovi ide potapanie hravo. Inak s nim mam taky problem, ze mi vsade vylezie i na otacacie kreslo a z neho na stol, alebo sa zavesi na umyvadlo v kupelni. Ma strasnu silu v ruckach tak sa vsade udrzi, povytiahne sa a uz je tam kde chce.
Ja mam stale pred sebou dve skusky, dost tazke, tak sa mi na to treba aj dost ucit, ale ked taaaaak mi to nelezie do hlavicky-makovicky,chjo.
No tak Sonke je hej, ked si tak s babinou chodia kade tade a Amalka sa musi starat o zvieratsvto no, ale vsak aj to je pekne. sranda z vas, ze fenovali kaciatka 😀 😀

malibuu7
17. jún 2009

Adi a vy sa chystate niekam na dovču?

My nikam, teda na pracovnu, domov na slovensko 😕

adrianamickova
17. jún 2009

malibuu...cau,to plávanie ti isto robí radosť aj Jožinkovi,ja akurát napúšťam bazén,voda je super osvieženie,
v malom sa už moje asi 10x čapali,teraz pušťam taky väčší asi aj ja vleziem,lebo v piatok hlásia cez 30stupňov 😵 😵 dnes,som bola po sonku,babka už bez energie 😉 tak sme doma a asi aj budeme,dovolenka nehrozí...
take 1 dnové výlety to áno,ved kde my môžme ísť ked farma,doma ☹ 😒 😀 😀,dajaký hrad zámok v okolí,to urobí radosť mne,a detom asi kúpalisko,oni sú ešte hlupučké...určite,dukla,okolie aj svidnícke kupko 😵 😵

adrianamickova
17. jún 2009

dnes sme sedeli na konári a bolo nám dobre,čerešne do brucha,sa pomaly chystám na zaváranie,a stále dačo
a vôbec si neviem predstaviť keby som sa ešte mala učiť,no a pri lezúcich deťoch,veľmi ťa obdivujem,a držím palce
aby si skúšky na výbornu urobila 😀 😀 😀 😀,alebo tak ako si ty praješ 😉
ešte máme pozvanie na pobyt z Návratu,ale neviem isto či pojdeme,lebo to v septembri a nám začína školka 😕 😕 😵 😵 😵 aj narodeniny,tak neviem....

malibuu7
18. jún 2009

adi, dakujem, pre mna je dolezite tie skusky urobit, nezalezi mi na znamkach. Ked mam tazku skusku, tak som rada ked ju spravim vobec. 😕 No a ako vravis pri malych neposedoch sa ucit neda. teda mam len jedneho ale dokaze ma taaaak vystavit, ze ked sa chcem v noci ucit, tak padam unavou. Ale uz len rok, tak snad to nejak vydrzim. len predstava ze za rok sa budem ucit na statnice, hrozne. 🙄
normalne sa tesim domov na slovac, ze vytiahneme bazenik a sa budeme clupkat... a šantit po dvore, ech super predstava, dufam ze aj pocasicko vyjde.
Inak aj ja planujem len tak 1dnove vyletiky, ved to nam take staci zatial. len skoda, ze moj manzel nepojde nikam na kupko s nami, on na take eeee 😖 takze asi len my dvojka ked niekam k vode budeme chciet ist. No ale na duklu pojdeme i my. teraz v juli, ked pojdeme domov. Asi zostanem s drobcom doma na dlhsie, aby sme si uzili leto aj vonku na zahrade a nie len v panelaku alebo medzi panelakmi 😨

Ozaj co to je ten pobyt z Navratu? 😕

Pekny dnik prajem

adrianamickova
18. jún 2009

malibuu...tak to daj prosím ťa vedieť kedy prídete?jeden výlet si dáme spoločný....čo tak Dukla??? 😀 😀 😀
jeden,rok štúdia,to už je nič...ale to sa len tak hovorí...je to náročne,veľmi držím palce aby ti to išlo ako po masle 😀 a ani moj muž vodu nemusí,tak to teda vyšlo 😀 😀 😀 my trojka zas vodu ľúbime veľmi,veľmi 🙂
dnes som dostala dobrý typ na víkend,do Pavloviec na furmánske preteky,to je zase naša druhá láska...
kone... 😵 ale aj v Návrate mame posledné stretnutie náhradných rodín,take neformálne....že robíme si opekačku 😝 😝 😝 ,ale uvidím podľa počasia,a tam sa ešte dohodnem na ten pobyt čo a ako 😨

adrianamickova
18. jún 2009

dnes sa nám celý deň zohrievala voda v bazéne,chystám plavky a zajtra hurá do vody
varila som tak aby som zajtra nemusela,celý deň budeme na dvore,prajem aj vám krásny piatok aj celý víkend 😵 😵

malibuu7
18. jún 2009

jej adi, no to by bolo super taky spolocny vyletik... kludne na Duklu, alebo aj vo svidniku na kupko, som tam nebola ani nepamatam.
hej rok studia, sice kratka doba, ale velmi narocna bude. no zvladla som aj horsie, tak toto proste musim nejako. dakujem.
Aha, tak uz chapem co je Navrat 😉

Adi,tak si teda zajtra pekne uzite cely dnicek vonku, snad vam nebude prsat, lebo u nas hlasia privalove dazde, som zvedava co zas dorazi 😒
majte sa papa

malibuu7
19. jún 2009

Adi, akurat som kukla tvoje fotecky, no tak mas doma riadne modelky, zlatucke su dievcence 😉 😀

adrianamickova
19. jún 2009

😵 😵 😵 😵 😵 dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankando
autor
20. jún 2009

Caute babuchy

i ja hlasim dovolenku.hahhaa
ale len domov, no pre mna to dovolenka....
letime s petkom v sobotu a ostaneme dlho ako vydrzime, spatnu nemam este kupenu, per nahodou.. 😉
Tesim sa strasne, len dufam, ze petka zmena prostredia nejak minie..a tiez, ze spolu sami vydrzime... 🙂
no a som pocula, ze teraz dost prsalo doma... 😠 tak dufam, ze az dojdeme, tak len slniecko bude vonku.. 😀

jankando
autor
20. jún 2009

No a nas drobec uz tiez vylieza ..nie este vsade, ale na gauc si vylezie ber problemu sam.. 😵 😵

jankando
autor
20. jún 2009

Adi..ja normalne ti pridem na navstevu do tej divociny......ze uz zavaras, bazeeen...ach....

ericienka
20. jún 2009

jeeeeeeeeeeeee ahojky ani som nevedla ze aj takato temicka existuje 😀 😀

malibuu7
20. jún 2009

ahoj Jani, tak to je bomba, to sa dufam uvidime, my prideme asi zaciatkom jula. tiez chcem zostat dlhsie. dufam ze tam este budete.

Ericienka, ahojj,... ano existuje, trosku ju oprasujeme zase 🙂

mukky
21. jún 2009

ahojte,ctam ze sa vam vodi dobre,to je fajn 🙂 🙂
my sa mame tiez vyborne,maly je zdravy,,robi pokroky,obcas povie mama a ja som v siedmom nebi 🙂 ,inac casto vravi de de de de a je to komicke,povedz mama,a on de de, 😀 ,ale ba ba opakuje,aj toto,aj ajajajaj,aj ine..mama len obcas 🙄 😀 ,ked niesom velmi v dosahu,vtedy som mu dobra 😀 😀 ,no proste jeho oblubene je de de.
mame 8 zubkov,ale musim pozriet zajtra ci nejdu dalsie,opat slinta ako buldocek 😉 ,chodi popri nabytku uz davno,v postielke sa aj pusti na par sekund,mozno keby som mu skoro stale nebola za zadockom,asi by aj pochodil..aj za jednu rucku cupita
nedavno sa narodil,neskutocne to ubehlo..pridala som aj nejake nove fotky

idem pozriet vase albumy,co mate nove..

my ideme v auguste na 10 dni do chorvatska k moru,a cestou domov do bratislavy na par dni k rodine,takze takuto mame zatial naplanovanu dovolenku

majte sa krasne

mukky
21. jún 2009

nemate nove fotky ☹ ☹
aspon adriana nesklamala 🙂 ,mas krasne slecny 🙂 ,pekne fotky 🙂

ivi nech ti ta skola rychlo ubehne a napis co ma nove jozko,a samozrejme aj ostane deturence

malibuu7
23. jún 2009

ahojky kocandy a deturence.

tak u nas pocasie na dve veci, prsi a prsi. dnes som bola na skuske,iba kuknut ake otazky dava, lebo som sa na to nestihla pripravit dobre. este v pondelok skusim jednu skusku a bude hotovo nateraz a v auguste ich skusim spravit no. ale pohodicka i tak som na tom celkom dobre ked mi chybaju 2skusky z 9.
fotky nejake pridam, idem hned na to. nech skuknete aspon daco.
a ze co ma nove jozko? no ten stale nieco nove vymysla, tak ani neviem co pisat.

malibuu7
23. jún 2009

caute zienky tak nakuknite na par fotiek, teda docela dost som ich vlozila...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

adrianamickova
23. jún 2009

do teraz som ukladala prádlo,dnes sme aj po daždi boli u babky a na sidliskových šmyklavkach,
aha kolko je hodín a moja sona nespí....
som chcela aj koláč upiecť čerešnovu bublaninu a možem nemožem 🙂,idem k nej lebo ona čaká na rúčku,ked zaspáva tak ma drži.a taka velká kočka,mam obavu ako to my budeme v školke 😖
a zajtra ideme do cirkusu 😀 😀 😀

adrianamickova
23. jún 2009

malibuu super fotky krásne a tie vo vode,tak to je paradne že sa neboji
a kuchárik 😀 😀 😀 😀 som pozerala na koho sa podobá...na teba si myslím 🙂
ericienku vítame v téme 🙂
jani už si vo svidníku?

adrianamickova
23. jún 2009

v telke dávali svidnícke kupko,a maju novoty morské vlny v bazénoch 😀 😀 😀 😀 😀
tak prvé teplé dni a pálime do svidníka 🙂
zatiaľ sa majte dobrú noc vam veľké deti aj malé deti 😀 😀
mukky čau....ked prší a nemáme čo robiť,tak modne prehliadky 😀 😀

malibuu7
24. jún 2009

ahoj Adi.
dala bych si čeresnovu bublaninku, neprinesies i k nam? ked upecies... 😀
Teda Sonka chce mat mamusku pri sebe, no co narobis. kym pojde do skolky, tak sa odnauci mozno. 😉
No neboji sa vodicky,je to uzasne a pomaly ho odnaucam od hesla, takze uz ho supnem pod vodu aj bez hesla, ked vidim ze sa stihne nadychnut.
Na mna sa podoba? posledne dni mi to dost vela ludi hovori. Tak asi hej. Ked bol malucky tak mne prislo ze viac na tatina, ale teraz aj mne sa zda ze ma viac moje crty, podla fotiek mojich.

janka tusim az v sobotu leti domov

no pisala mi kamoska ze tam su tie vlny na kupku tak ze ci pojdeme, tak urciteze pojdeme sa pozriet na to, ja som tam este nebola vo vnutri. iba vonku, ale boze kedy to bolo, mozno aj viac nez 5 rokov dozadu.

adrianamickova
25. jún 2009

ahojček
no už je po nej .... 😀 bublanina 😀
ale čerešní ešte veľa,treba oberať...a idem robiť džemik aj zavárať...
malibuu pozerám telku ,a som smutná čo to voda nenarobí ☹ ☹ 😢 😢 teraz vobec neviem kde je Kolín
ale daj vedieť či ste v poriadku?tečie vám tam dajaká rieka ???nechcela by som také zažiť ☹
no ale dám aj veselú tému,včera sme bol v cirkuse,ALEX,ale také amatérske ani poriadny klaun tam nebol 😖
tak zatiaľ dobrú noc 🙂

malibuu7
26. jún 2009

ahojky

no nas to nastastie nepostihlo ta povoden, ale je to teda priserne, ked som videla tie zabery a videa tak som normalne plakala ☹ inak kolin je cca 60km od prahy a tecie nam tu Labe. No ale dufam ze sa nevyleje. ale ta my sme na 10poschodi 😀
Adi, takze ty by si lepsie toho klauna zahrala, hej? 😀 😉

adrianamickova
29. jún 2009

ahojte....ja som,bola bez netu... 😠 už som z toho zúfala manželka ☹ zase som ho mala v oprave a nijakú chybu nevidia,už budem zháňať dajakého sponzora na počitač,furt sa kazí každý mesiac 😠 😠 😠
malibuu diki.... 😉
u nás pršalo aj burka,veľká len stále si to odnesie počitač,vedľa v druhej obci bolo y tej burkz nešťastie,domy strechy poničené aj jednu stranu lesa vykosilo,tak ako v tatrách
tukla som len vám zdravím vás a idem dohňať zameškané 🙂 😉

malibuu7
30. jún 2009

ech Adi mas ty dajake stastie na tie poruchy. chjo.

a to tu uz nikto iny nezavita? no teeeeda. janka si uziva urcite svidnika s petikom... petka zas so savierkom v kosiciach... katka s holkami u niektorej babky oxiduju 😀 slavka moja zlata funi doma s bruskom a uz by aj rodit isla isto. 😵 no len ja sa idem ucit i ked mi dnes zacali prazdninky. ale to bude ucenie len take lazom plazom aby sa nepovedalo. 😀 no a pomonologujem si tu sama pekne

adrianamickova
1. júl 2009

čau,žena z Kolína 🙂 horúco horuco 🙂

malibuu7
1. júl 2009

😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre