Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
31. aug 2009

všetko najlepšie Savierkovi k rociku, kedy to presne mal? suprove fotky mate... sa mi najviac paci jak postielka pri mori, to je bomba 😀

mukky
31. aug 2009

ahoj ivi,boli sme na 10 noci, i,bolo vyborne..ziadne obmadzenie sme nepocitili,takmer 😀 ,ze mame dietatko.Postielku bol moj napad brat,ved vies ako aj jozko a j moj lieta,boli sme doslova atrakcia 😀 .Ale my sme boli takmer vzdy v mori,ja som tusim lezala len raz asi 5 minut na plazi..ja ani moj mm sa nejak neopalujeme

mukky
31. aug 2009

ivia dakujeme,uz sme si pisali o narodkach 😀

malibuu7
1. sep 2009

juj tak sa ospravedlnujem,ale uz je tych informacii vela na moj mozoček 😖 nezvlada to nejak... neviem čo s tym urobim, bo ho teraz budem veeelmi potrebovat.
inak by ste neverili co sa jozko vcera naucil hovorit... ze PIVO... sme s babčou na neho len kukali... babca upratovala flase od piva a on hned zacal vykrikovat pivo, pivo.... 😀 a vie aj otvorit dvere od bytu
Tak super, ze vam tak krasne vysla dovča. Tesim sa s vami.

mukky
1. sep 2009

ivi dik a 😀 😀 😀 jozko je teda SIKOVNY CHLAPCEK 😉

adrianamickova
3. sep 2009

čau svidnícka,témička 🙂 🙂 🙂
som sa dlhšie neozvala ospravedlnujem sa.....ale posledné dni prázdnin,utekali strašne rýchlo 🙂 boli sme vo vašich
krajoch,ako som pisala výlet na Duklu,počasie nam nevyšlo ale super,dievčata sa zo začiatku báli kopy železa,teda
tankov 😀 😀 😀 😀 ale potom ako po preliezke sa škrabali,chodili sme sa kupat aj k nám na Delnu aj
do Sabinova,je to bližsie a páči sa nam tam 🙂chvílami som sa hrala na kompotáren,zavarala som uhorky ,lečo
hrušky,mame nového psa...Kendy sa volá,brata som tu mala,kámošku s malou,boli sme aj v zoo,v spišskej ....
a posledné dni prípravy do školky,je to zlý pocit...odviest dieta,ja som si tak poplakala aj v noci aj ked ostala v školke a domov som isla v aute sama,nezvyk ticho...teda tak naozaj to letí už mam skolkarku 😵 😵 😵 😵 😵

malibuu7
10. okt 2009

kuk 😀

malibuu7
1. nov 2009

zienky, tak co ako sa mate??? deticky rastu isto jak z vody 😉 vonku zacina byt skaredo, tak som myslela ze tu niekoho najdem, ale ništ zatim 😒

jankando
autor
7. dec 2009

Cau Babuchy,

treba torsku zaktualizovat Svidnik, nie?
kde ste ktora?
ziadna nic nepise..kukam, ze i mesiac...
Vsetky uz len facebookuju..hah.. 😉

malibuu7
13. dec 2009

noooo to len ja tu obcas nakukla a tiez nikde nikoho tak som to uz aj vzdala... ☹
tak co kedy navrat do svidnika? myslim realne? jani? nechystate?

adrianamickova
24. dec 2009

ahojte 🙂 polepším sa v novom roku a nakuknem častejšie 🙂
prajeme KRáSNE VIANOCE Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia, sily, do jedenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti. Zošli požehnania aj do nášho domu, by sme mohli pomôcť v biede hocikomu

murinka
7. aug 2010

ahojte.chcem sa opytat ci na kupalisko do svidnika je treba pre dieta plienocku do vody? 😕 dakujem 🙂

snehovavlocka
1. okt 2010

no ahojte....kde ste kto? 🙂

lawli
9. okt 2010

Ahoj babky....tiež som z okresu Svidník 🙂

snehovavlocka
9. okt 2010

@lawli ahoj🙂 mozno to tu opät ozivime,ked uz sem nik nechodi...

lawli
9. okt 2010

@snehovavlocka jeeee ahoj som rada že sa mi niekto ozval 🙂 tiež pozerám,že nejak nič moc príspevkov za poslednú dobu 😒

snehovavlocka
9. okt 2010

@lawli su aj zazivnejsie temy...myslim,ze je to preto.ja tiez chodim viac tam,kde je viac ludi a najma podla toho,o com chcem kecat.ale najma,ked tu nikoho nebolo,co by som tu hrala solo?😀

lawli
9. okt 2010

@snehovavlocka tak to máš pravdu... 😉 no ja som totu tému začala čítať najprv od začiatku a tie babule tu hádam boli aj 24 hodín na deň a teraz nikto... 😒 no čo už asi je nas tu málo zo SK.
A ty si priamo zo Svidníka?? Kde si chodila na školu ?? 😵

snehovavlocka
9. okt 2010

@lawli4 ja som sa pristahovala.ale vdaka tejto teme som si nasla kamosku😉 len sa teraz odstahovali a ocividne uz nema tolko casu.ked som tu zacala pisat,mnohe baby ani neboli zo svidnika,len sem chodili do skoly.tak tie si mozno neskor zalozili novu temu....alebo len nemaju tolko casu😉

snehovavlocka
9. okt 2010
lawli
9. okt 2010

@snehovavlocka tak ja som sa tu prihlasila len teraz a ani poriadne neviem ako to tu chodí... 😒 skor fungujem na facebooku... 🙂 je tu kopec zaujímavých diskusii a niečo sa tu aj dozviem tak viecmenej čítam a vzdelávam sa... 😅 no keď som objavila tému Svidník tak som myslela ,že tu bude viac babeniek,ale som rada ,že aspoň ty si sa ozvala... 🙂
S tým časom pri drobcoch to tiež nemám inak ako ine mamimnky no dá sa...moj drobček je dosť samostatný čo sa týka hrania,tak sa trochu dostanem aj na net 😵

snehovavlocka
9. okt 2010

@lawli 😀

malibuu7
13. okt 2010

jeee ahoooj Svidnik temicka... strasne dlho som tu nebola... Ale vo Svidniku som bola asi pred tyzdnom. Super žurka bola ;))))) ako žijete?

lawli
13. okt 2010

@malibuu7 Ahoj 🙂
no keď som tu pridala 9.10. príspevok tak som bola rada ,že sa mi niekto ozval... 😉
Fakt tu už dlhšiu dobu nikto nebol... ☹

snehovavlocka
14. okt 2010

@malibuu7
@lawli vy takto ponocujete? 😖 ja by som nemohla,deti vstavaju tak skoro,ze by som vyzerala ako s monoklami 😅😀

lawli
14. okt 2010

@snehovavlocka mne zas drobček ide spinkať tak okolo pol 11 - tej a vstáva okolo 8 - mej 🙂 Takže keď ho uložím mam chvíľku pre seba 😵

snehovavlocka
14. okt 2010

? Mne idu spat vecer skor,ale do polnoci by som nemohla byt na nete,lebo rano mam budicek uz okolo pol siestej 😀 ale ja som zvyknuta

lawli
15. okt 2010

Ja som si na ponocovanie zvykla pri drobcovi...ešte stale ho v noci kojím tak 2 - 3 krát a keď nas trápia zúbky tak aj častejšie...nespal mi ešte ani jednu noc celú.No už som si zvykla ,tak čo budem robiť v posteli,len tak ležať sa mi nechce...tak aspoň tu kuknem čo a ako... 😉

snehovavlocka
15. okt 2010

@lawli ahaaa...uz rozumiem.mne starsi prespal celu noc,az ked som prestala kojit.a u dcery to asi nebude skor 😀 ale ona len pocuca a spi dalej(viackrat za noc)

lawli
15. okt 2010

@snehovavlocka tak nejak ako ty s dcérkou to mam aj ja so svojim šibalom,niekedy poťaha poriadne a niekedy len tak trocha...kojiť by som ešte nechcela prestať,ale v noci by už to mohol nechať... 🙂
A ako sa tebe podarilo svojho odnaučiť ?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre