Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. máj 2008

a ja netusim jak by som sa dostala do nemocky,ted si trasu neviem vobec vybavit asi 3x sme tamade prechadzali to je uplne niekde hore na kraji mesta,ale autom by to bola rychlovka snad...

angienka
15. máj 2008

ja to tvrdnutie a stahy nejak skoro vobec nevnimam uz len tie kontrakcie...a bolest krizov,neviem co z toho je horsie ale oboje su neznesitelne 😒
Ivi ale aj normalny termin sa nam riadne blizi,odhliadnuc od toho ze ja mam a ty chces rodit predcasne 😉

angienka
15. máj 2008

a normalne mi tera svihlo a pozeram kalendare zas...na poslednu chvilu chcem vymysliet nove mena 😀

angienka
15. máj 2008

nakukujem kazdu chvilku ci niekto nenabehne a vy nic...
Tu dnes nakoniec po dlhej dobe predsa len sprchlo,takze vonku sme uznesli-ale varila som segedin...no celkom mi vysiel 😉

malibuu7
15. máj 2008

no ja som tu zase na chvilku, sme boli na nakup a potom u svokrovcov a este som skusala piect z listkoveho... no sranda, sa mi tak nafukli... ale celkom chutia, len to 200g balenie som na skusku urobila...
no ved sa nam blizia terminy... ty kokso... dnes mi jedna pani povedala, ze kedy mam termin a ja ze o tyzden a ona ze si myslela tak 2 az 3 mesiace este 😀

angienka
15. máj 2008

heeej,tak hod este dake foto bruska nech sme v obraze-ja som taka zvedava i nestastna zo seba ze som pribrala...no ale co uz ☹
a s cim si plnila?

angienka
15. máj 2008

ja zas pozeram z tej nudy oblecenicko ktore budem chciet objednat z netu 😀

jankando
autor
15. máj 2008

baby, ja dnes mala brigadu od rana, john amam doma, bo chorucky je mi zase..jak stale, chudacik moj.. 😢
sme pratali , robime izbu priestornejsou..tak sme nieco povyhadzovali..jaaaj, to tu bolo spiny..vazne....tak sme makali obaja a pak zehlenie, sprcha a triedenie dokladov, tak to bola zaberacka, este len ted osm prisal,
kukam , ze ena este nerodii a ja tak vcera mala citak.. 😠

angienka
15. máj 2008

no Jani ta o neprehanj-cely den do polnoci makas?No hruza 😠

angienka
15. máj 2008

a vies jak ma to sere!!!Normalne ma ten maly nastval-uz ma nic neboli teda prave mi tvrdne brucho ale inac nic,takze to ustupilo uz nechapem 😠 😝 😠 ☹

jankando
autor
15. máj 2008

joj, eni chod ty len radsej do nemocky a nech oni na teba davaju pozor...bo to tak len doma ani nevies co a jak...ja by na tvojm mieste uz spinkala v ich posteli a mozno by som uz aj s mimiskom tam spinkala/. 😉
cey den som nemakala, asi od desiatej rana do asi hodku dozadu som skoncila.. 😉
a ja uz unaveny, ja pojdem asi hajat, bo nevladzem po dnesom dni
tak prajem bru nocku a drazte sa babky..obe, ale ivkinmu mimiskovi sa nechce asi vonku, no tvojmu asi tiez nejako..tak sa drzte a piste..dobru nocku vam vsetkym.. 😉 😵 😵 😵

angienka
15. máj 2008

ok tak dobru noc ty pracant 😉

angienka
15. máj 2008

ale nie,teraz uz urcite ne,keby ze mam bolesti tak zvazujem a sli by sme asi bo som nervna a cem to mat za sebou...ale prestalo to uz hodku asi nic-uuuplne nic...tak sak niesom este po termine tak tam nepojdem si dat vyvolat porod...to nejde...

jankando
autor
15. máj 2008

aj vam..uz nevladzem..taky som unaveny..este so segrou rozlucim a padam.paaaaaa

angienka
15. máj 2008

tak fajn...uz nech je tu mimis mam toko volna a sa tu len nudim 😒

angienka
15. máj 2008

hmmm asi sa tu uz nik neobjavi 😢 no spat sa mi neceee-zeby som pockala do rana-uz len 8hodin a mzno dorazi malibu 😀

malibuu7
16. máj 2008

hej babky ja hore od pol6... 😀 😀 😀 uz som len tak lenosila v pelechu...
piekla som s nugetou, ale mam rozmrazene este jedno cesto, ta urobim dnes asi s jablkami, lebo dajak ich u nas teraz nikto nepapa... a takto ich zjeme... no vies co boli vcera take velmi vypecene asi, az bars chrumkave, ale rano, ked som otvorila tu misku umelu, ta perfektne, ovela lepsie nez vcera 😀
mne vecer, skor v noci tvrdlo brusko takych kazdych 20 minut a rano kazdych 10, ale zaspala som,tak to asi nic strasne neznamena... no mozno drobco fakt caka, kym dnes odnesiem bakalarku do pardubic a vecer ideme do porodky... 😀 som ja ale naivna

a ani som vam nepozdravila, ze ahojte 😎

angienka
16. máj 2008

Caaaaf Ivi,tak to ja som bola hore do 3tej rana a cakala ci dakto nedorazi...sa mi tak necelo spat 😝
A ted take pocasie na spanie fajne zatiahnute tu je...no ale svokra bola v Usti a kupila malemu dalsie mega balnie pampersiek tak uz som vstala a kavickujem 😎

angienka
16. máj 2008

mne s nutelou nechutili-robila som ich len raz ale to bolo na moje narodky a to som robila plnene so vsetkym moznym a v jednej miske to bolo-takze kazdy co si vytiahol 😀 A odvtedy nerobim-so slivkovym lekvarom su fakt bozske ale jablcka tiez netaka mnamka-len viac babrania s tym nacistit,nastruhat a ochutit ale stoji to zato-dala by som si 😉
A prave cerstve este teple su najlepsie ja som to nikdy tak nestihla az teraz bo som robila akoze len muzikovi do prace z 2 baleni tych 200g-takze len 2plechy ale to bola pochutka-mozno si sa bala ze nebudu vo vnutri prepecene,ale ked mas natenko to cesto tak staci uplne ze taky zlatasty nadych skoro biele ze su 😀

angienka
16. máj 2008

Ivi-mne dnes muzik slubil,ze pojdeme behat a chodit po schodoch aby si to Timmy zas rozmyslel a vonku je taaak hnusne,ze mne samej sa nikde nece 😝
No mozno to uz pride u teba...len kto nam da vediet ze uz nieco mas-hmmm???

angienka
16. máj 2008

jeeeeee a pekne fotocky,hned som ich pozrela 😀 a gaucovka tiez 😉

angienka
16. máj 2008

ale tiez ti uz klesa brusko,neee???Ci sa mi to len zda?

malibuu7
16. máj 2008

no mne segra tiez povedala ze ked uz chcem ist tak aby som chodila peso po schodoch, no ale do 10. sa mi teda moc nechce. a dnes som bola v meste, tiez pekna dialka, takze trenujeme poctivo.
No brusko tvrdne coraz castejsie... no neviem kto vam da vediet, keby ti nevadilo dat mi cislo, tak pisnem z porodky...
dik za foto, sme haluzili vcera, vsak posledne chvilky s bruskom a asi mi aj bude chybat...
a ze kleslo?? ja neviem, ja mam pocit ze ho mam stale dole, ale je to mozne ze mi kleslo, ja to fakt na sebe nepoznam
a musim sa pochvalit, bakalarka odovzdana, rocnik uzavrety, uz len statnice cakaju... taki zlati na mna zas boli v tej skole. To brusko robi divy 🙂

angienka
16. máj 2008

Jeeee tak to veeelka gratulace 😉
Poslem ti phone do IP-ok?
No neviem-nevidela som ta predtym-ale tiez mi pride nizko-ja ho mam teda este nizsie ale mne kleslo uz pred 3tyzdnami a dost to bolo vtedy poznat som bola zvyknuta,ze ho mam skoro hned pod kozami a nevadila mi tak ked sedim a potom zrazu taka gula dolu a pod kozami nic 😀

malibuu7
16. máj 2008

dakujem pekne... kludne posli do IP.... ja sa potom ozvem
ale asi mi kleslo, lebo ked sa tak zamyslim ze i ja ho mala blizsie k prsiam 🙂

angienka
16. máj 2008

ja som bola vcera nasrana ze uz nic nijake bolesti,tak ze si to mimis zas rozmyslel a muzik mi pisal ze dnes pojdeme behat 😀 no jasan ze prechadzka by uuuplne stacila-mne staci ked stojim dlhsie a u citim take bolesti jakeby sa mi to tam roztahovalo,alebo neviem ako to mam vhodne popisat akoby klesalo nizsie 😕
No mne ten kotlik chybat nebude-uz sa neviem dockat kedy a ho zbavim-ale tiez asi chcem este nejakefota-kedze uz neceeeem dalsie,tak aby mi ostala pamiatka-lebo mam vsetky hrozne fotky-ved ted i hrozne vyzeram 😝

angienka
16. máj 2008

no vravi sa ze to 3dni pred porodom,ale z vlastnej skusennosti-je to blbost 😝

malibuu7
16. máj 2008

hm ono sa toho velmi vela nahovori... ale nie u kazdeho to plati... ja by behat nezvladla, ty kokso, to fakt nie... 😖 vsak ja uz tak chodim jak kacka a to som si hovorila ze nebudem, ale ked to inak neide. Lebo mna strasne boli lava noha v klbe z vnutornej strany, no neviem presne jak to popisat...
a ty sa uz asi coraz viac otvaras, preto take pocity mas... ty uz to mas zapar...

angienka
16. máj 2008

no ani ja behat nieee-mam dost ked mam chodit 😉
hmmm a mna chrbat zacal boliet ale len ked dlhsie chodim a si nesadnem medzitym...no to som si myslela tiez posledne 3tyzdne a najviac v stredu ze uz pojdem ze toto uz nejde rozdychat a ono to samo preslo... 😠

malibuu7
16. máj 2008

ty jo, asi sa tomu branis aby sa uz Timmy osobne zoznamil s ockom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre