Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

snehovavlocka
3. máj 2013

@lawli nestiham 😅 pokial ma tu nik neoznaci,tak je sanca len mizive percento,lebo za tych par volnych minut stiham ledva reagovat na tych,co mi pisu... ale inak sa mame dobre- uz je relativne pekne, zahradka posadena (uz len papriky a rajciny presadit,ked kus narastu), skalka po roku konecne ako-tak hotova....ale este aj tak je vsade kopec roboty 😉

lawli
5. máj 2013

@snehovavlocka no vidíš ,tak sme na to rovnako ani ja nestíham a ani reagovať ....so záhradkou sme na tom tiež rovnako a v skalke sa skalničky rozšírili natoľo ,že trhám viac skalničiek ako trávy 😀 robotu okolo radšej ani nespomínam, všetko má svoj čas...nedá sa naraz...tak sa držte a zas napíš ...ahoj 😉

mariana0915
6. máj 2013

@lawli čauuuuuu 🙂 ale žijeme dychame trapime sa ☹ ved vieš s čima kym psiala som ti 🙂 a vy ako???
inak ani ja nič nestiham lebo drobci len vonku tak soms nimi akurat semk tam odbehenm navariť ale inaks tale vonku 🙂 my mame akurat posadeny hrašok v kvetinačy a už aj rastie 🙂

mystery7
31. máj 2013

ahojky kocky, zase mam jednu otazocku na vas 😀 viete odporucit nejakeho dobreho detskeho doktora? doktorku? vdaka

mariana0915
1. jún 2013

@mystery7 ahoj 🙂 my chodime k dr.Zacharovskej a som nadmieru spokojna 🙂 ona je aj decka kardio a ma deti a dosrast do 28r. čiže chodim kunej aj ja 😀

snehovavlocka
3. jún 2013

@mariana0915 😀
@mystery7 Zacharovska, Sejkanic (ti su vraj dobri), nasi chodili k Stochmalovej a ta bola tiez celkom dobra,len na moj vkus casto davala antibiotika a nie som si celkom ista,ci vzdy boli take nutne. ale ja nemam titul Mudr. 😀 😀 😀

mystery7
3. júl 2013

@mariana0915
@snehovavlocka
Vdaka za tipy, kde ti doktori ordinuju? Idem mrknut, ci su niekde na nete. A vedeli by ste mi poradit aj nejakeho vseobecneho dr pre dospelych?

mariana0915
3. júl 2013

@mystery7 http://www.zzz.sk/?profil=1585 a pre dospela dr zacharovska je do 28r pre deti a dorast, albo ešte Šlepecka pri doste zelena budova

mystery7
6. júl 2013

@mariana0915 do 28 😉 hehehe. Je to zaujimava hranica. Zaujimalo by ma, podla coho to je urcene.

mariana0915
7. júl 2013

@mystery7 neviem podla čoho,ale ja mam deti pri nej aj svoju kartu 🙂

molly28
18. júl 2013

ahojte svidničanky :D 17.8.2013 Vás srdečne pozývam na predstavenie Maškrtníček - stretnutie s Krištofom a Nany...bude to o 16:00hod... o predpredaji vás budem čoskoro informovať ...

molly28
28. júl 2013

@mystery7 v prípade že sa uvidime prihovoriť sa...:DDDD milujem stretnutie ludí z MK :DDDD

bmmz
25. aug 2013

ahojte kde je vo svidniku sikovna kadernicka ktora urobi moderny trocha avangardny uces, budeme u svokrovcov tak chcem vyuzit prilezitost ze bude mat byt niekto s detmi

mariana0915
30. aug 2013

@bmmz fuha ťažka otazka,ale ja som počula chvaly na viacej len treba byť objednany napr Ivana Barnová-gondek,na pešej v prameni neviem meno ,alebo na pešej hned tha budova žlta kde je cestovka tak tiež je dobra alebo dost Hudaková,a ešte aj Lachova pri novej dukly byvala slobodarka,ale je moc draha podla mna ☹

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarmilakal
26. sep 2013

ahojte svidnicanky? chcela by som sa vas opytat,ci vo svidniku je nejake materske centrum,alebo kde sa da chodit s malymi detickami. 🙂

ella82
27. sep 2013

@jarmilakal ahoj, áno je, v Dome kultúry na prízemí je Mamacentrum, neviem či už fungujú aj cez deň ako minulý rok, ale napr. piatky sú tam pohybové aktivity pre matky s deťmi 🙂 https://www.facebook.com/pages/CVČ-Svidník/4405...

jarmilakal
27. sep 2013

@ella82 dakujem ti elle,to si uz zistim!!!

mariana0915
21. okt 2013

@lawli haloooooooooo pani 🙂 kde ste sa stratili ??????ako sa mate??????? aj z FB si ma vymazala nič o vas nevieme 😀 😢 😢 😢 😢

lawli
21. okt 2013

@mariana0915 Ahoj ,ja som tu, kde by som bola....stále som domááá 🙂 O FB neviem ako ,ale áno chýbalo mi zo dňa na deň skoro 40 priateľov, netuším ako sa to stalo..ani kedy, len som si to raz všimla ,že akosi "málo" (menej) ich je tam. Nakoľko ich tam mám veľa, neviem kto mi zmizol...idem kuk a napravím. A čože ti tak chýbam ?? 😉

snehovavlocka
21. okt 2013

@mariana0915
@lawli
aj ja na vas casto myslim, ale akosi ostava len pri mysleni....teraz boli deti na striedacku chore, tak som nic moc nestihala....a vy co nove?

mariana0915
21. okt 2013

@lawli ale pravda je taka,že mamina bude mať 50r. a sme sa dohodli so sestrou ,že jej dame upiecť tortu a išla som pozerať na teba a ty ma nemaš v priateloch ☹ podrobnosti na chat v FB 😉
a mate sa ako?
@snehovavlocka my sme tež na striedačku chori Kain nastupila v sep.do školky tak chod tyžden aj 3 dni a tak tyžden chora a zas ☹ Marek ide v novembri a mne už skončila dovolenka ☹ roboty nemam ☹ no ja ta obdivujem ako to srihaš pri 2 malych ☹

snehovavlocka
22. okt 2013

@mariana0915 jemine, jak to zbehlo..... ze uz konci "dovca".... 😒 ......zacni podnikat 😀 ale nie, no fakt radu nemam.....viem, ze s robotou je to na figu. u nas je pol obce v produktivnom veku nezamestnanych 😖 a stale pribudaju, lebo zdieraci nechcu platit a tak prepustaju

lawli
23. okt 2013

@mariana0915 tak sa potom ozvi a napíš podrobnosti... 😉

@snehovavlocka Ahoj ,no čo nové ? Dokopy nič a všetko...veď to poznáš ,všetko dokola ,deti ,domácnosť a tak...žijeme ,sme chvála Bohu zdraví, tak sa nesťažujem... 🙂 cez leto som na net čas vôbec nemala ,tak hádam ,teraz ,keď je už chladnejšie sa ozvem častejšie 🙂

snehovavlocka
24. okt 2013

@lawli never tomu 😀 ja mam nedostatok casu celorocne a nemyslim, ze ty by si na tom bola o moc lepsie.... 😉

lawli
26. okt 2013

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no asi nebudem....a potrebovala by som aby mal deň min. 30 hodín 😅

mariana0915
8. feb 2014

@snehovavlocka
@lawli čaute žienky 🙂
no ako sa mate????? JAri nečakate prirastok?????? :-P alebo vy Ivi?

snehovavlocka
8. feb 2014

@mariana0915 😀 😀 😀 😀 😀 nie, necakame. a vy? 😉 a ako sa mas? okrem tej bolesti hlavy. ten tyzden zbehne rychllo, neboj 😉 deti zdrave? my uz vsetci 2 tyzdne doma 😒 snad uz tie choroby prejdu

mariana0915
8. feb 2014

@snehovavlocka my nieeeeeeeeee to jedine,žeby duch svaty zostupil 😝
v kuse chora taže tak 🙂 čosi boli zdave pokial nenastupili do školky 2t.v škoke 2doma a stale dookola toiste ☹

mystery7
3. mar 2014

ahojte
chodite niektora s detmi k mudr. cabinakovi? logoped? aky je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre