Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
16. máj 2008

normalne dnes som si dala vankus pod nohy vecer-se a vystrasili s tou trombozou ci jak sa tomu hovori a necela som polohovat posel bo stale na to zabudnem a pak sa poudieram-kedze mame stiesnene priestory v spalni a musim cez mangelovu stranu postele liezt 😒

angienka
16. máj 2008

no to nie-asi sa mu k nam uz nece ☹ sa na nas vobec netesi,ved v brusku dostava same keksiky a fajnotky kazdy ho len hladka a pusinkuje a vonku ho nelaka... 😠 ale my ho dnes presvedcime 😀

angienka
16. máj 2008

citam ze zas pisem jak blbecek ale ta klavesnica je divna nepobera tu rychlost 😀

malibuu7
16. máj 2008

hm tie pismenka nechcu pocuvat, ale neboj ja to rozlusknem 🙂 takze ho dnes budete presviedcat, co? to aj ja sa uz snazim nasho. tak uvidime.
no a co jak sa ti spalo s podlozenymi nohami?? mne sa tak dobre lezi, lebo ani krce nechytaju do lytok. Ale obcas tak krc ma chytne ze potom brutalne boli aj par dni.. 😠

angienka
16. máj 2008

no prave mna cele tehu nic a teraz ma chytila nebude to prave tym ale nenormalna-take som mavala ked som makala a bola kazdy den 12hod na nohach a ked uz som mala fakt dost ta v noci furt ma take krce ale brutal presne ze aj par dni bolelo a dnes tiez citim ze este boli 😝

angienka
16. máj 2008

snad si da drobec povedat i ked ocko by radsej aby siel cez tyzden von,aby nemusel do prace 😀 lenoch asi to ma po ockovi...teda aj po mne 😝

angienka
16. máj 2008

no nie moc dobre sa mi tak spi-lebo to ja len ked sa zobudim tak hladam ten vankus-kedze ja brazdim po celej manzelskej kedze muzik v noci maka-tak len semtam podlozim,ale raz som skusila uz skor napolohovat postel a nejak nic moc lepsie tak klasicky 😒
idem mu pomoct vanou-pekne tepla vodicka...snad sa spamata... ☹
a ty sa nebojis toho porodu?Si na to psychicky aj fyzicky pripravena?Ci na to vobec nemyslis ako ja,len to ces mat za sebou?

angienka
16. máj 2008

mna tak uz napadlo ked to na mna akoze prichadzalo e co ked sa v noci zobudim a zistim ze je to tu...ze asi budem vyplasena a sa zacnem bat...

angienka
16. máj 2008

co je zas s Jancou???Zeby zas uklid mania??? 😀

malibuu7
16. máj 2008

no vies co mala som strach, ale to asi normalne je. ale uz nejak nemam, proste to musi prist a basta a chcem to mat za sebou, nejak bolo nejak bude.
no janca asi uklid zase... to ja chystam veceru a este jednohubky idem spravit, lebo mozno pridu kamosi na navstevu

angienka
16. máj 2008

Takze gazdinka,tiez si sa do toho dala,to ja som sa doteraz valala vo vani...ale idem vybrat vepromaso na gulas-uz sme ho dlho nemali-a ja som stale robila sackovy,len som pridala klobasku a zemiaky a ted cem z normalnho masa skusit...

angienka
16. máj 2008

no ja v 5mes som mala nenormalny strach ze ja to nezvladnem,le teraz som nastvata ze si to ani neuvedomujem ze co ma caka...a ked to pride ci nebudem stresovat 😝

angienka
16. máj 2008

a co varis ty???

malibuu7
16. máj 2008

neboj nebudes stresovat, snad to pride necakane a ani si to neuvedomis... a bude po tom 😉 keby to tak bolo...
ja som varila polievku z fazulovych strukov, mala som rozmrazene listkove, tak som este urobila jablckove, bo si ma dajak na to navnadila a bude vyprazany syr so zemiackami, to sme dlho nemali

malibuu7
16. máj 2008

a este som ich naplnila s dzemom namiesanym s grankom, mnamka, no tak tieto dnesne sa mi podarili lepsie, nez vcera, ale to mozno aj preto ze toto bola ina znacka cesta, nenafukli sa mi vobec

angienka
16. máj 2008

mnaaaam-takze dneska mate riadnu bastu...

angienka
16. máj 2008

j som tiez smazaka chcela,vcera muzik kupil udeny eidam,ale u nas davno gulas nebol a muzik sa tomu potesil-tak mu spravim,teda aj jamam riadnu chut 😉

malibuu7
16. máj 2008

no jasne syr to nie je masko 😀 to sa nedivim ze sa tak potesil. Ja som tiez mala minule chut na gulas, moj manzel robi uzasny, ale ked som mu to navrhla, tak sa mu moc nechcelo, lebo to baaars dlho mi povedal, sa mu nechcelo

malibuu7
16. máj 2008

a zase sme u jedla 😀

angienka
16. máj 2008

no jasne sak o com inom...ja uz mam sliny 😀

angienka
16. máj 2008

idem hodit maso do mikrovlnky na rozmrazovanie,lebo hodku cakat nevydrzim a uz sa mi detatko prebralo a my mame hrozny hlad 😉

malibuu7
16. máj 2008

😀 😀 😀

angienka
16. máj 2008

Tak co Ivi,asi mate party,co?Ale co je s Jankou...zas nas zanedbava a ja ze si pokecam...prave som poslala muzicka na pivo,lebo bol taky uzasny tak si to zasluzil a ja na nho taka zla 😒 tak snad dorazite...

angienka
16. máj 2008

inac gulas mi vysiel-je fajny len som ho trosku viac okorenila-ale pridam tam zajtra trosku vody a bude to ono...muzik by ho rad i taky ale mna z neho pali zaha ted 😖 a drobcek stale nic... 😠

angienka
16. máj 2008

haloooo zeny... 😕

jankando
autor
16. máj 2008

No caute babule..
v prvom rade sa ospravedlnujem za dochadzku...sme nejak busy .. 😀
som vas poluskala co ste pisali , abych vedela odpovedat
takze Ivi, veelka congratulacia k hotovej bakalarke... 😉 😅
a eni, ty este staaale nic? ta jak to? ta timmymi sa nechce a nechce.... 😠
inak Ivi, co si pisala o tom,ze chodis jak kacka, tak to si este nevidela mna... 😠 ja len v 6 mesiaci a chodim jak roz...kacka...dnes sme isli od rana do mesta a bola som normlane na wc, ale kym sme dosli do mesta, zase som potrebovala, tak vies ako tazko sa mi chodilo? paani, a ja inde nez doma nepojdem na wc.. 😖 ..tak som tak drzala a chodila kackovacio... 😝
inak baby, dnes sme kupili postielku, maju nam ju do 5 dni dorucit a tiez aj vanicku...jeej, som rada, neviem , ci je nie je este skoro, ale nevadi.. 😝
manzel mi dnes kupil printera, len farbu mi musi dokupit.. 😠
a co sa tyka tych krcov do lytiek..tak to ja mala i pred tehu sem tam a to riadna haluz, ze stale to prislo v spanku...a ja sa prebudila a fakt to bolelo a potom som ho rozchodila asi az po 3-4 dnoch.. 😠 😖 a teraz, pocas tehu som zatimlen raz dostala, takze vcelku v poho..no ale po tom vikende ked mse boli na "vylete" a som sa ochodil ajak pes ma boli prave koleno a dnes zase som sa ochodila a chudak moje koleno..boli a boli a to k tomu sme obaja s johnom chori jak psi... 😠 😖 .....joooooooj.....

jankando
autor
16. máj 2008

eni, este sa chcem spytat, kde ste kupovali tu supravicku do postelky? bo ja chcem na celu postielku a tu zvacsa len na polovicky maju..vies, tie mantinely..len jak na hlavicku vies, a ja chcem na celu postielku...a ten zaves nad tou postielkou tu nemozem najst, mozno maju vo vacsom meste, ale sa mi nechce..segre budem musiet povedat, nech kupi..bo ja chcem a tu ked som toto pytala,tak mi ukazovali normalne zavesy do izby, ale detwkej, vies nejake detske motivy..a ja nechcem zavesy na okna, ale nad postielku

angienka
16. máj 2008

cao chorlavec...no mojmu lenoskovi sa nchce vonku,si to rozmyslel,nech si mamka este uzije a poriadne 😒
Jeeej tak to sa tesim co za postielku ste vybrali-doplnis albicko 😉 my vanicku asi tiez kupime novu,nasi nam chceli dat aj svokra ze to len na chvilku i tak ho pak v nasej velkej budem kupat a to lehatko do vane mame,no nakonec ze to par kc stoji...no ale nevem kde to budeme vsetko pak skladovat...

jankando
autor
16. máj 2008

Vidis, som ti hocorila, ze povol a uz sa mu ani nebude chciet.. 😀 ale tak s rozumom povoluj.. 😠
ta este nedoplnim albicko, bo lne postielku sme kupil a matrac este nie,musim sa s mamcou porozpravat-poradot, jaky lepsi...pytala som sa na kokosvy matrac a nemaju a este na mna kukala jak na jelena; 😠

angienka
16. máj 2008

Jani toto sme kupili v Bardejove-je to fakt super-nikde tae nenajdes ani na nete ani v inych obchodoch...nevem odkial to doviezli aleaj ke robia na celu postielku tak nie take ako toto-ze to je chranene aj z vrchu a z boku o vyzera uuuuzasne-na tej fotke to vobec nevidno ake to je v skutocnosti....musis prist omrknut nazivo-ked si pozres na nete tak maju ze tie baldachynky sa daju samostatne dokupit...sa divim ze tam to neni...ale toto sme brali celu sadu a proste je k tomu i policka-tzv kapsar-t ani nemam odfotene,ten baldachyn,mantinely,a obliecky na vankus aj perinku aj vyplne a este a to prosteradlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre