Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
16. máj 2008

jej, Ivi, som ti do labicka nakukla...jaki ste zlati.. 😎
a tak jak ena pisala, ze i sedacku chvalim.. 😀 😎 brusko mas zlatucke..tak ste sa vyriadili..ze exit..dobry napad.. 😝 😀

angienka
16. máj 2008

cooo?Kup kokosovy alebo polokokosovy s molitanom aspon...

jankando
autor
16. máj 2008

a kolko to stalo a kde presne ..nech segre napisem..mali aj ine vzory, ci farby?
leb mne sa tovje veelmi paci a tu take nemaju.. 😠 😠

jankando
autor
16. máj 2008

a kde najdem ten kokosovy ked som sa tu pytala a na mna kukali ze co od nich pytam

angienka
16. máj 2008

sa oplati nas aj upozornovali ze na postielke nezalezi ze staci ta najlacnesia ale ona nam odporuca vzat si ten celokokosovy ze ten obyc je nebezpecny hlavne ked sa uz babo stavia na nozicky a moze prepadnut a este sa robia aj prelezaniny pod hlavickou a zadockom a ze pak boli mimco chrbatik a placka a ty neves z coho...a je to zdravotny proste...

angienka
16. máj 2008

No Jani darda to bola tu supravu myslim za 2 800sk sme kupili a nevem jak sa to volalo aleje to na naesti jak mas xawax a oproti na druhej strane...

angienka
16. máj 2008

ja som to taaak necela a mamca ze hej hej a my ani nerozbalovali len jej sa pacilo ze neutral bo inac mali ruzovucke nadherne a zelene a ee jedno zlte ale ostrejsia zlta a vsetko ine vzory malo...
A ten madrac sa divim,bo to ted len toto zacli vyrabat...ta na nete pozri isto tam najdes tu v cr a sr to je uz normalne uz sa snad ani nenajdu maminy co ten molitanovy kupuju...

angienka
16. máj 2008

no jani a s tymi vychadzkami pochopis ked si azet prectas-som to tam pisala ta uz s mi nece rozvadzat to,ale je to zlaticko 😉

angienka
16. máj 2008

a si vsade pytala v obchodoch na ten kokosovy,mozno prave tam nemali-kukni si na nete a ked to ta nenajdes tak anglicko je zaostale a nerobia to tam 😀 ale neverim tomu...

jankando
autor
16. máj 2008

no este kuknem na nete..takze myslis, ze tvrdsi je lepsi matrac? mali tam nikeolko matracov, ale som nevedela, ci je lepsie tvdry a ci makky.. 😠

angienka
16. máj 2008

mne tiez sa makky pozdaval viac ja uchylna na farby ne-jakeby to bolo pod prosteradlom vidno 🙄
Ale ona nam poradila ze tie molitanove uz nevyrabaju ze to neni dobre na chrbticu a ma potom prelezaninky a je cele dolamane lalo a tiez koly tomu preadu a je to pravda ze to je velmi makke a pomedzi ten rost moze vopchat nozicku..mne sa zda ze je az prilis tvrdy pre to mimco ale hlavne ked sa bude dobre vyvijat a posluzi...bol teda drahsi o dost...ale my rychlo rychlo klasika ana ceny sme nekukali 😒

angienka
16. máj 2008

a jake tam mali?Mozno to bol aj ten kokos ked bol tvrdy len to tam nevedeli... 🤐

jankando
autor
16. máj 2008

uz ju mam v albe..tak kukni..obycajna, lacna, sak mne nezalezi, hlavne, ze bude dobry matrac a pekne oblicko v tom..a pak ani tak uboho postielka nebude vyzerat

angienka
16. máj 2008

pekna je,presne taku som pozerala aj ja...a prakticka,ved ja chcela len obycajnu pod tymi cackami to i tak neni vidno jaka je uzasna a vyrezavana a vtej nasej mikro spalni ani nevinikne sak sa ani sfotit neda...no ale svokra ze e,kedsa mi tato pacila ta ju vezmeme a ze bude aj pre ostatnych...ze isto budeme at este... 😕 neneeee nic take,uz len steniatko.

jankando
autor
16. máj 2008

kukla som i na nete ten obchod a matrace a net tam ziaden kokosovy.. ☹

jankando
autor
16. máj 2008

sak hej a john mi firt ukazuje , ze este tri a ja mu, ze nech si to vyhodi z hlavy, alebo ze nech si robi s nejakou druhou...minule mi z nicoho nic, ze uz ma meno pre druheho chlapceka a ja taky rehot..sibe mu.. 😀 😀 😀 😀

angienka
16. máj 2008

😀 😅 😀 odvazny...zo mna si moj tiez robi prdel a ja nech si to vyhodi z tkvicky ze jedine ked by on rodil a bol tehu 😝

angienka
16. máj 2008

i ked dievcatko by som chcela...no snad na to vsetko zle a trapne zabudem a po 5rokoch mozno popracujeme...ale zatim to vidim na toho psika...

jankando
autor
16. máj 2008

ja uz aj psika mam a to sme s johnom planovali este psika k babu , no vcera kukal horor s vlkmy, tak ze ziaden pes nehrozi.. 😀 ...ps; pridala som i vanicku..ja chcela inu, ale zase john vybral..ja ho necham, bo ja nejak nazory nemam..mne je jedno nejak vsetko..i ked sami pacia ine, ale nebudem sa hadat a som rada, ze sa john zapaja a nenechava vsetko na mna.. 😉 😝

angienka
16. máj 2008

no ty brdo,idem si uz po 3x dat ten gulas co som varila 😀 a to som ho urobila 19.30,pomedzito este 2keksiky a za 4hodky po 3x...no sila-aspon ze mi chuti,sa tesim ked mi daco na poprve vyjde,mozno uz aj muzicek dorazi tak bude hladny-teda uz by mal aspon tak vravel ze ide len na chvilku poklabosit ze nasavat ni nebude ze si da jedno a pride...

angienka
16. máj 2008

u nas opacne ja vsetko vyberala aj ma sralo dakedy ze jemu to jedno len nech sa mne paci...malokedy mi poradil bo ja 3hodk a ze fakt neviem a jemu to prislo vsetko rovnake 😀

jankando
autor
16. máj 2008

a dnes nepracuje muzicek? moj uz az chrape jaky je unaveny a chory.. 😉 😝
ja dnes len jednu baget zjedol a to mi ani nechutila.. 😠

angienka
16. máj 2008

nene ted im skoncila sezona a robi od nedele vecera zacina nocnou taze len do piatku rana 🙂

angienka
16. máj 2008

ta ty si,uz nedietuj,ted musis papkat-sak si urob polievocky-ty rada a i tak pre johna nevaris,ta budes mat na 3dni a furt daco teple a zdrave a to s strukoviny v tehu maju papkat 😉 nebud jak ja-vsetko smazene,som aj robila polievky no ma to prestalo bavit,ked som to sama jedla 2dni a muzik moc necel a ked zjedol ta cel aj druhy chod...inac taku karfiolovu s halustickami by som si dala...

angienka
16. máj 2008

pekna je aj ta vanicka a to este k nej mate aj tie vecicky???

angienka
16. máj 2008

kukam ze ty mas tie jednofarebne bodycka aj overalky ta mozes uz robit ked ti kupi muzik farbu a ten papier ked zozeniete...

jankando
autor
16. máj 2008

heej, vsetko tam je...aj osuska, aj na ruku taka jak zinenka i este nieco..nemam velmi skontrolovane, az nam donesu, tak presne napisem.. 😉

jankando
autor
16. máj 2008

eni kaurat som ti chcela napisat, ze som jedne mamke nakukla do alba a super tricka tam ma, s napismi, ale v angline,a le su dobre
😀

angienka
16. máj 2008

asi to lehatko do vane taka podlozka,ne???No supeeer-dobre vybral ocko,zasluzi si pochvalu 😎

angienka
16. máj 2008

hej haloo,si tu este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre