Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
16. máj 2008

no asi tak...alebo tam sa deti mozno nerodia tak maminy nepisu 😀
no by bola sranda keby sa k nam dakto z triedy este pridal...
normalne by som uz chcela stetavku a lutujem ze nemame ani taku stranku,jak moj muzik maju napr-tam vsetci z triedy a ti co maju deti ta tam davaju fota a pisu si kto kde je a stretavky si davaju ked dakto dorazi napr do toho mesta a tak...

angienka
16. máj 2008

a maju aspon prehlad kto uz sa vydal/ozenil a kolko kto deti ma,no ti poviem on mladsi odo mna o rok ne a v ich triede este viac deti jak u nas daktore uz 2babo cakaju tam...sikovna trieda 😉

jankando
autor
16. máj 2008

no to skoda, ze napr. kacuriak take nieco neurobil, bo on taky divy do pc boll.. 😠 ale minule som kukala, a naasej triednej predchadzajuca trieda (pred nami) oni maju taku stranku a zase kucik urobil, ze mozes dat o sebe vediet na stranke spso, ale musis cez to v pc mail....aleb oneviem jak ..som minule chcela ale nedielmi net tak to neodoslalao..a ze jaka poznamka tam... 😉 ze priezvisko za slobodna..hahahahah..oni vybiti s olim..oni chcu vediet tiez ktora s kym a co kde... 😀 😉 😝 😝

angienka
16. máj 2008

😀 no oni hej 😀
skoda mohli by daco take aby sme o sebe vedeli daco...mna by to zaujimalo...no asi to ma kazdy uz na parku 😝

angienka
16. máj 2008

ani nezname kedy stretko ma byt...teda nevem ako si kto da znat-tak na poslednu chvilu ked to bude a my este nikdy na nicom sa nevedeli dohodnut 😀

jankando
autor
16. máj 2008

no ja by som tam chodila kasy den keby bl chat.. 😉 ja taka chatovka 😉
inak akurat citam casak a ze co sa deje v 6 mesiaci ne a ze babatku sa uz i cka.. 😀 😀 😀 no ja sikam..no ta asi za to mi ted castejsie akoze kope a jemu sa i cka zrejme...zlaticko moje a velksot plodu je prirovnana k velkej , dlhej uhorke.. 😀 😀 mooja uhorcicka..idem kuknut aj 7 mesiac.. 😉

angienka
16. máj 2008

😀 😎 😅
hej ale to take divnene jak kopy ale take vo vnutri teba slabe su tie cikutky 😀
aj ja som si citala asi pred hodkou a na jakej ty stranke si to citas?

angienka
16. máj 2008

no ja tiez ze jake novinky kto ma...

angienka
16. máj 2008

ja si davam www.mamaaja.cz a tam to mas tyzden po tyzdni-ale to uz som ti asi pisala...

angienka
16. máj 2008

no ja sa uz asi pojdem povenovat muzickovi,ked ty si tak pilne citas 😉

angienka
16. máj 2008

ja tiez tak dopredu som si stale citala zeco ma caka o tyzden a ako rastie...no a dnes som si akurat spomenula ze na ten tyzden som si uz nekukla 🙂

malibuu7
17. máj 2008

Čaute babky, tak a teraz čitajte vy mna…. ;o)
Tak ste toho zase popisali pekne. Tak pekne poporiadku:
Včera sme nezurovali, ale zalahla som k muzikovi dopostele, bo bol unavena a aj ja som zaspala z toho…
Baby, diky za tu sedacku, však aj nam sa nenormálně pacila kde sme ju kupovali… ;o)
Jani postielka pekna velmi… jednoducha ale krasna… my sme si kupili cestovnu, hodim do albumu dakedy. akurat ze ma este aj prebalovaciu podlozku. Ze potom využije a vacsie ked bude. Ale tiez este dokupime normalny matrac – kokosovy jednoznacne.
A to vy fakt nechcete dalsie mimčo? To ja som zatial rozhodnuta ze po 2 rokoch keby sa nam podarilo dievčatko, ta parada, lebo nechcem aby bol velky rozdiel medzi nimi. ;o)
No mam dost, kolko ste toho popisali.. Jozka som este neporodila, a to som včera chcela uz ist do porodky, no jemu sa nechvělo :o(
Hej babky, uz mi prisla prva materska. Ta som bola celkom rada, ze si sedim doma a aj peniazky mi chodia. Ta parada necelých 12… supiš ne?
Ohladom odsavacky, som si aj ja chcela kupit taku elektricku, no ale je draha a si myslim ze možno ani nevyužijem. Ale znama mi dala svoju, taku najobycajnejsiu, ale svoj ucel splni keby som potrebovala. A ked tak si kupim potom taku aku chcem.
Joj a čikutanie je u nás na dennom poriadku, to je také superne, ked sa mi pravidelne hybe brusko, ale ma aj napadlo, ze ci mu daco nechyba, ked sa mu stále čka…

malibuu7
17. máj 2008

no a čo ako dneska???

jankando
autor
17. máj 2008

caute babuse..
no eni na ziacitok, vcera som nemohla odpisat, bo mi nejako net vypadaval a kona mi nechcel nacitat.. 😠
no to hej, eni, len aby sme este mali vobec to stretko, lebo t ak omy sme sa na nicom dohodnut nevedeli tak to snad nik.. 😀
a eni ja to tui v jednom casaku citam, vcera som v tom obchode dostala od nich tak citam..
a Ivi, no ja tiez rozmyslam, ze kupime neskor tu cestovnu aj s pultom ale domov k nam na sr..lebo ja s mojimi vymyslami nikdy neviem kedy sa spakujem a zdrahnem odtial.. 😀 kedy mi bude zase raz smutno za domovom.. 😎
ena chce mimco...pisala, ze mozno po 5 rokoch zapracuju..ja by som uz vobec nechcela...ale john mi ukazuje este tri prsty stale..jemu sa tak paci jak my sme surodenci, ze prvy chlapec, dievca , chlapec a dievca...a on chce tiez tak,a ja mu na to, ze nech zapomene, alebo nech ma s nejakou inou.. 😀 😀 😀
takze si dostal prvu matersku hej...jeeej, a fasa veela (apson mne sa zda)..tak to mas suprove... 😎 😉
noa co sa tyka tej odsavacky..no tu maju i elektricku i manualnu, no ja sa bojim , ze to bude boliet, ale saj aj babove ustocka budu, ale tu odsavacku , to si neviem ani prestavit na akej baze to funguje a tiez neviem ci radseej tu elektricku a ci manualnu.. 😠 😠
ni mu nechyba ale ja som citala, ak dobre prelozim, ze (v 6mesiaci sa to zacina) citujem "Babo praktikuje dychanie (amnioticku tekutinu nie vzduch) preto ma stikutku.. 😀 " no dufam, ze ma nejak pochopime..hehehe..

malibuu7
17. máj 2008

no vies co? ja som skusala tu odsavacku asi pred dvomi dnami. len tak som to chcela skusit, ta to riana haluz, mas pravdu boli to, teda taky zvlastny pocit to je

jankando
autor
17. máj 2008

no vidis..toho sa ja bojim..a ty uz mas mliecko? teda odsala si nieco? ja sa boijm a to mas manualnu ci elektricku? jeej, no teda...tak si ma potesila..hm.... 😠

jankando
autor
17. máj 2008

dnes ena nejak chyba, zeby uz nieco riesili v nemocke? 😨
sms zatim neprisla, ale to asi az si odrodi... 😠 alebo len dospava lenosik jeden.. 😀

jankando
autor
17. máj 2008

ospravedlnujem sa za takenepekne pisanie..ttteda....ja komolim jak tatar.. 😠 to moje prsty su rychlejsie nez moj mozog asi a ja si v duchu akoze slabikujem a prsty uz pisu davno dopredu alebo si prehodia pismenka..do kekla... 😠

malibuu7
17. máj 2008

no mam taku velmi obycajnu, nemam mliecko, ale toho mleziva trosilinku vyslo, lebo to len raz som zatiahla a to bolo take hnusne, ze som radsej viac neskusala 🙂
hm neviem co s Enou, ale o takom case sa uz ozvala, tak uz je mozno v nemocke...

jankando
autor
17. máj 2008

jaaaj, no toho sa ja bojim,,alebo sa budem dojit jak kravicka rucne bez odsavaciek..sak co..nase mamka myslis, ze mali odsavacky?

malibuu7
17. máj 2008

no ved jasne ze nemali, ved aj ked som so slavkou hovorila, ta tiez ze rucne, ale zase si to neviem predstavit ze stale rucne a ona vobec nekojila

jankando
autor
17. máj 2008

hej? nemala mliecko? 😠
no ja asi budem mat, ak som uz to mledzivo mala..ale tolen dva dni a ted opat nic...no snad sa mi mliecko vytvara.. 😉

malibuu7
17. máj 2008

mala mliecko, ale nejake problemy a mala nechcela pit z prsa, ta preto... ja som zvedava ci sa rozbehne u mna laktacia... snad ano... nevies nic o Eni?

jankando
autor
17. máj 2008

nic neviem, nik mi nedal nic vediet, tak asi je v porodke no a samozrejme, ze v bolestich mi nebude pisat sms...ale asi az po...tak ak je tam, tak drzim palce..snad si to uz mimisek rozmyslel, tak vyvodzujem zaver, kedze cely den nie je na nete..ani skype, ani azet ani tu.. 😠 tak uz je asi v nemocke..a o chvulu bude mat svojho mimiska pri sebe..az sa mi ozve tak tu dam vediet.. 😉

malibuu7
18. máj 2008

no tak ale dnes to uz vyzera ¨ze Ena je v porodnici, tak prajeme vela sil a nech sa to co najskor dozvieme ako sa maju... 😀

jankando
autor
18. máj 2008

ahoj Ivi..asi tak..vcera cely den nic, dnes opat nic..tak ona ma mozno uz aj mimiska pri sebe...ale sms mi este nenapisala.. 😠
tiez jej tak vela sily a zdaru..

angienka
18. máj 2008

Pekny uprsany dnik vam prajm zienky...a hned vas idem precitat 😉

jankando
autor
18. máj 2008

ahoj, vy uprsany a my dnes vcelku slnecny az na studeny vietor.. 😉

angienka
18. máj 2008

ivi tak to mas super tu matersku tu najvyssiu,to sa oplati 😀 ja ziadnu no co uz,snad nejak prezijeme 😒
Inac dnes all inclusive servis este som ani nevstala a svokra nam poslalaranajky do postele sisky s lekvarom a tvarohom no uzasne tu to volaju dolky ci jak ale su ako nase sisky,tak mlsame aj s kakaokom 😉

angienka
18. máj 2008

tu hlasili aj krupobitie,no tu nebolo ale prsi cely cas,ale tak slabo ijak extra burky jak hlasili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre