Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
25. máj 2008

no tatik je samozrejme rad,su spolu rozkosny...
A sitie???To som ani nevnimala,no ja som nebola nastrihnuta a neviem asi anio sitia tam moc nebolo zo zaciatku som to ani necitila a revala som este 10min takze neviem,potom ked sa uz vratil tatik-bol spolu so sestrou vazit a kupat tak potom som to trosku zacla vnimat a sem tam pichla tak ze som trosku ucitila ale nic nenormalne v pohode bolest...skor mi robilo problem dychanie-to psie,som to vobec nevedela 😠 takze som kontrakce nerozdychala a ma tam az hadzalo jak to to mna celo ist von amala som chut tlacit 😒

angienka
25. máj 2008

taak uz mi posielaju fota ale je ich moooc t na chvilku nebudem mat casik a pak pridam do albicka...

jankando
autor
25. máj 2008

ako? hadzalo ta? takze lepsie je ist radsej na ten kurz a nepodcenovat to? ja neviem..ja chcem kurz aby mi nieco o nemocke a celkovo ako to bude prebiehat povedali..a to dychanie..neviem ci na to kurz potrebujem, ale ked pises, ze ta hadzalo?
no a co michal bol pri tom?celom?
a preco si plakala? bolest? ci radost? a co ta starost po porode, ako a co si tam potrebovala vsetko a ako sa staras o to site malilinke?boli to este, mohla si aj hned chodit? asi nie..co?

jankando
autor
25. máj 2008

oki, eni, len ich pridaj, mi vydrzime.. 😉 😵

angienka
25. máj 2008

no hadzalo ma aja uz som kricala ze uuuuuzzzz a michal hned na sestru bo tam nik nebol chodili hore-dole a ona nic len nech predychavam...a mna uz tiskalo na tlacenie som kricala...a ona e este nemozem tlacit...

angienka
25. máj 2008

sitie...no trosku to sipe a chodila som tazsie ale v poho sa dalo len sadnut som si nemohla a teraz uz mozem...

jankando
autor
25. máj 2008

jaaaj, tazke ta tlacilo a ty si musela predychavat..no teda...ale zvladla si to...a preco si plackala?

malibuu7
25. máj 2008

joj, citam pekne co to tu pisete... aj ja som zvedava na detaily, vsak za chvilku i mna caka...

jankando
autor
25. máj 2008

no a pak i ty tu prides a budes pisat detaily ako to islo.. 😉 😉

malibuu7
25. máj 2008

no hej, jasne ze napisem.... jak rada by som uz pisala

jankando
autor
25. máj 2008

no len abys mala cas.. 😉 😉 snad ked bude mimisko spinkat, jak ena ted

malibuu7
25. máj 2008

no to je tiez pravda, mozno niekedy v noci a este aj ucenie do toho, no neviem ako to zvladnem

jankando
autor
25. máj 2008

no nejako zvladnes...sak to zvladaju miliony inych zien..tak to vsetko zvladaneme i my

malibuu7
25. máj 2008

no ved hej, nejak sa toho nebojim, strasne sa tesim na drobca i ked viem ze sa nevyspim a tak, urcite to bude stat za to

jankando
autor
25. máj 2008

to tak i ja myslim, ze viem , ze to nebude lahke, ale urcite to raz bude stat za to.. 😉

angienka
25. máj 2008

caf zienky...tak ja som tu zas...pekne sme sa okupali,prebalili a napapali a uz spinkme...
Pozerala som fota ale vyzeram na vsetkych hrozne...chudakovi Timmyckovi kazim pamiatku...tak nico ale vyberiem 😒

malibuu7
25. máj 2008

no Eni ty uz ma ine starosti, nez vysedavat na konikovi 😉 tak len nejake vyber fotecky, nech skukneme 😀

malibuu7
26. máj 2008

čau babule, ja som tu stale... no super, som po poradni... vraj sa to tam pohlo, ze moze to vypuknut kazdu chvilu ale aj za tyzden... 😠 ta parada... no co uz... ked neporodim, tak o tyzden znovu poradna...

jankando
autor
26. máj 2008

Caute baby, joj, eni len posli nejake.
a Ivi..no vidis, mozno do tyzdna budes mat tiez pri sebe mimisko.. 😉

jankando
autor
26. máj 2008

eni, kukam , kukam ti do alba, ale este stale si nepridala fota.. 😠 😠 😠 😠

angienka
26. máj 2008

pekny dnik...
Jaaaj no pracujem na tych fotkach a pekne ma o serie 😠 nejde to!!!!!!!!Blbe anglicke visty a nemam ten program co vtedy 😝 takze sa nepochvalim nasim andilkom 😢

angienka
26. máj 2008

babenky tak rada by som pridala,vcera mi ich skypom posielala muzickova sestra-skoro 300fotiek a snazim sa ale su moc velke a ked ich orezem tak pak sa ulozia a pridaju do alba ale ako chyba a len ked si date zvacsit tak sa ukaze foto ale na celu obrazovku!!!Stve ma to!!!
Ale idem sa pochvalit-Timmycek uz ma rodny list-vysrali sme sa na to a zaplatili tej starej piiiip ten dvojnasobok 😠 😠 😠 a tatka obehava dalej urady uz doniesol aj karticku zdravotnu pre nho a ja som vybavila detsku sestru uz tu bola a v stredu mame prist my tam k doktorke...
Zajtra nam pride kocik zo sr dnes v noci k nam cestuje tak si po nho budeme musiet skocit...a muzik chce ist este do pray po notasa tak uvidime ci pojdeme s nim 🙂

malibuu7
26. máj 2008

je je je, tolko veci naraz Eni... to pojdete s prckom do prahy? ta dobre, ved nech si zvyka na cestovanie, ze?

jankando
autor
26. máj 2008

jeej, no teda, vy ste uz riaaadny rodicia... 😉
vseetko vybavujete..jej, ide vam to teda.. 😉 tazke uz ma mimisek rodny list ..jooj, gratulujeme.. 😵 😵

malibuu7
27. máj 2008

čaute babky žabky, tak sa vam hlasim aj dnes stale 2v1... no snad uz nie dlho...

jankando
autor
27. máj 2008

Ahoj Ivi
no jak kinderko si... 😀 😀 ze dva v jednom ,ale to prekvapenie pride o chvilu....ked spapas cokoladku.. 😀 😀
nea je asi dneska zaneprazdnena, ze nedala ani pismenko..ale nevadi.. 😉 timmy ju ospravedlnuje.. 😵
co inak ako vy sa mate?
my rastieme do dlzky... 😀 do dlzky mi brusko uteka.. 😀 😀 😀

malibuu7
28. máj 2008

no tak sa hlasim tak skoro rano, stale ako kinderko...
snad sa to rozbehlo uz aj u nas, lebo mam ruzovy az do krvava vytok a kontrakcie zaital kazdych 6 minut, trvaju asi hodinu, tak uvidime... no vcera som myslela ze porodim, jak ma krize boleli... som stepovala po byte jak fretka...
Enu Timmy ospravedlnuje, jasnacka... asi vybavovali nejake veci...

no tak ja asi hodim sprchu, musim aj vlasy umyt, aby som nemala mastne... zavolam muzikovi, sice len pred chvilkou odisiel do prace, no ale neva... a pojdeme pozriet do porodnice... no ale snad sa este ozvem dnes, alebo teda poslem sms... pa pa

jankando
autor
28. máj 2008

No...teda....tak uz to ide i na teba...no vidis....stastim ani nespis co..ranne vtaca....no daj znat ako pokracujete, ci uz dokonane a miisek je vonku a ci stale kinderko.. 😀 😉

jankando
autor
28. máj 2008

Joooj, baby, tak to vyzera, ze ja tu monology budem pisat.. ☹
este tri mesiace a pak i ja budem ignorovat..normlane mi smutno.. ☹

angienka
28. máj 2008

Caaao zeny,no nejak vas nestiham...som tu na chvilku lebo drobca spinka,no bude vstavat o hodku a pol tak nevem ci sa mi oplati si lahnut...
Dnes sme boli u detskej tak mame uz 55cm a o chvilu bude j jeho povodna poroda vaha...
A co vy???Ivi ako???Musim docitat len som zazrela kontrakce po 6min tak som zvedava 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre