Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
24. apr 2008

no ved...asi hej..asi ked sme si zo seba prcu chceli urobit tak sa asi zlakli.nik tu nechodi.. 😠 ☹

malibuu7
25. apr 2008

ahoj babule. nejak nestiham konika. makam na bakalarke, aby som to stihla do porodu v klude odovzdat.
Jankando: jasne na Slavkinej svadbe... 😀 boze jaka som trubka... tie bodycka som si robila viac menej sama.
ale tu je adresa http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=23_11... tak kuknite, su tam detske ale aj tehotenske veci s roznymi nadpismi. Staci sa inspirovat, nieco vymysliet v pc a nechat si to nazehlit v nejakom copyshope. bude to urcite lacnejsie.

malibuu7
25. apr 2008

hej a k tomu porodnemu angienka, pises ze ked pracujem cz a porodim na sk??? ale ja budem rodit v cz. no este si to pozistujem, vsak nebolo by to na skodu dostat viac koruniek 😉

jaduska
25. apr 2008

no keď som zbadal túto tému, tak som sa aj celkom potešila, že pokecám s niekým z blízkeho okolia, ale ako vás tak čítam, tak ste všetky mimo Slovenska ☹

jankando
autor
25. apr 2008

malibuu7....no super, dik za link... 😉 urcite sa vela maminiek ted inspiruje.. 😉
jaduska...no sme sice vsetky skoro prec zo sr ale aj tak...vsetky mame korene tam na vychode u nas doma.. 😉 😝

jankando
autor
25. apr 2008

no a samozrejme vitame Jadusku.... 😉 😉

jaduska
25. apr 2008

Vďaka Janka za privítanie... 😉

jankando
autor
25. apr 2008

no ...a kukam ti do pasu, ze si z sk..priamo??

angienka
25. apr 2008

Jeeee zdraviiiim,pozeram ze je tu nejak zivo 😀
Super,tak idem docitat 😉

angienka
25. apr 2008

Samozrejme ta vitam Jaduska tu medzi nami maminami - teda buducimi 😉
A malibu jukla som tam na rychlo a je to fakt darda-teda na to,ze to bude mat len chvilinku a jedne bodycka si oblecie par krat ☹
Neviem jak do copyshopu-i ked hned vedla baracku mame fotoobchod a tam robia kalendare a fotky na vankus ale vraj to je hrozne drahe,svokra to tam davala a nebola ani s kvalitou dokonca spokojna a vyslo ju to na dost 😠 ale ci tam aj texty davaju...

angienka
25. apr 2008

A malibu skus si to zistit-staci ked napises tej bibinke a ked tak si este precitaj viac o tom v teme paragrafy a tam slovenky-materska,porodne a take daco tam je nevem ted presny nazov hned to najdes,tam pisala viac a ked jej pisnes do ip tak ti isto odpovie,no fakt by to na skodu nebolo dostat 25tis len tak 😉
Inac to tehu triko,ze On mi to urobil a sipka vedla to je halda 😀

jankando
autor
25. apr 2008

no ja tu minule tiez davala moje foto na tricko a morganine a vyslo ma to na 10 libier za tricko.. 😠 a trvalo im to riadne dlho... 😠
no super....idem ajja hodit kuk na ten link, bo som bola doted trochu zaneprazdnena..
angie...vsimla si si , ze sa to tu nejak pomaly ale isto rozrasta..a jadusa je si predstav od svidnika, ci priamo..jej..tak predsa funguje net u nas.. 😀 😝 😠

angienka
25. apr 2008

😀 no to hej,ale asi o nom vie len malokto 😀
Zaneprazdnena a ty???Prosim ta a co si robila???
Ja mam v kuchyni zas haldu riadu,ale nece sa mi do toho,neviem ci to mam skusat zas na chudaka muzika,aby sa do toho pustil,ci prekonam lenivost 😒
Hmmm,ale Jadus nema albicko,takze z tej malej nepoznam ci ju poznam 😀

angienka
25. apr 2008

si predstav,dnes som zas taky lenoch,som bola hladna a michal si rano az o 11tej lahal a obaja ze sme hladny,ta som ho vykopala nech urobi pizzu-teda mrazenu jasne len do mikrovlnky,tak sme sa napapali a zas spat-pak som palila na zdravotku aj to som sa musela premahat,no ale v pondelok idem na prehliadku tak musim mat,a ted sa mi nece nic robit tak som zas na keksikoch a este aj gumove rybicky k tomu si dam 😀
Ani ten malinik sa mi nece ist uvarit...jaaaj uz nech muzik vstaaava 😀 😉

jankando
autor
25. apr 2008

angie..no ved to, ze nema albicko a ja s tym mojim zrako m mozes i hodiny kukat na jej fotku z pasu i tak nic nevidim.. 😠
no ja zaneprazdnena....sak som vstal, kopec riadu bolo, tak som umyla, potriedila postu, upratala trochu v izbem vybrala z pracky a povesala, vypravila manzilka do prace a ted sedim so zajko v obyvaku, bo chudak vcera nebol cely den vypusteny tak dnes mu davam volnost...
no ja uz napapana ..chliebik s moravskym a k tomu som dala jogurt jahodovy, ale kopec cukru don, aby bol riadne sladucky.. 😀 😝

jankando
autor
25. apr 2008

eni, inak vcera jak sme pisali o tych pohyboch babatka nie..tak potom mi za to , ze som sa stazovala dal riadnu nakladacku..a kopkalo si a kopkalo..a je ze uz ani hajkat nebudem,, 😀 😵 😵
no a dnes je kludne...ale vidime co neskor..no ale nie su to take rany akoze brutality..task dufam, ze si to s niecim nemyslim.. 😠

angienka
25. apr 2008

No zasneeem,takze uz mas divne chute 😀
No ty si ale sikulka,ja mam vyhovorku ze necem zobudit muzika tak radsej ani riad neumyvam 😀 a pak uz som taak leniva a nece sa mi,ale dnes to spravim-aspon nieco i dozehlit by som chcela tie mimi veci aby som si ich mohla do albicka pridat 🙂
Jeeeeeeeeeee gratulujem-to je ono zo zaciatku to byva take ze citis ako kopkanie len v noci ked si lahnes spat ale po 2-3dnoch si kopne uz aj cez den 😉 tak to je supeer,to moj huncut asi ani nespi,ten so sebou hadze cely den aj noc 😀

angienka
25. apr 2008

heej a uz by si si aj ty mohla albicko doplnit 😉 hukni tam ten utz aj tvoje babatko Morganku 😀

jankando
autor
25. apr 2008

no ano..bolo to v noci...takze snad je to ten zaciatok.. 😉
albicko doplnim az v nedelu..dnes cakam len na johna, o osmej pride dom , ja pojdem dat sprchu, nakazal mi abych doplnila debilnicek, co nam treba nakupit..zajtra shopping den.. 😝 ..ale uz mi aj hodinu povedal, od deviatej rano do druhej , lebo pak mu ide futbal..takze tak a ja zajtra pozehlim tie nase veci, lebo hroza kolko ich tam mam.. 😠
no a v nedelu budemmat cas na fotenie a robenie albicka.. 😲

angienka
25. apr 2008

Jaaaj takze vsetko ma svoj cas a presnu hodinu 😀 tak to ja zehlim uz 3tyzdne a stale nemam dozehlene 😉
Michal sa zo mna vcera smial on si hral hry a ja fotila a aranzovala a zhladovala kde co mame zasite detske a hlavne tu kozmetiku a blbostky jak som aranzovala...ta sa smial ze naco ale ze mam aspon zabavku 😀

No a dnes nevem co mam varit mam chut na pirohy ale nece sa mi s tym babrat a ani lekvar nemam,palacinky sa mi tiez nece-takze to vidim klasicky na rizek a hranolky,to mam za 15min hotove-zas dostanem sprda ze mam zdravu vyzivu v tehu 😎 sak i na vahe sa to odraza ☹

jankando
autor
25. apr 2008

no ale to hej, ved ty len furt vyprazene..si jak ja...ja nie vyprazane, ale furt chlieb len.. 😠
to mame ale zdravu vyzivu fakt v tom tehu...sak sa nam potom nase deticky podakuju.. 😉
ja nevarim jak stale..ale zajtra budem musiet...urobim johnovi rizoto alebo len tak ryzu s kuracim a sebe asi ten ryzovy nakyp..mnam...mnaa... 😝 😝

angienka
25. apr 2008

nooo,ked ja nic ine neviem alebo sa mi nece ted,a tie jednoduche jedla muzik zas nece-musi tam byt maso a vies,ze ja sa masa hnusim,jedine co spravim su kuracie prsia...ta nevem co je horsie ci to vyprazane ci chlieb 😠 ale mam chut na kolacika,uz som muzikovi vravela ze by mohol urobit daky,tak jak minuly vikend 😉

jankando
autor
25. apr 2008

no toto..ja tiez, a ja mam chut na ten kokosovy..vies co je obycajna piskota sa obali v cokolade a v kokose..mnam..vsetko mam kupene, len ceru mi treba..budeme musiet skocit do sr obchdou.. 😉
tiez neviem co je lepsie ci chlieba ci vyprazane..ani jedno snad..ale co uz s nami... 😕
ja tiez mam problem s johnom, tomu nic nase nechuti..a ja zase milujem take jedla ako pirohy, halusky a take kde ani masko nemusi byt.. 😲 ..no take neviem velmi varit..alebo sa mi skor nechce..lenoch som.. ☹

angienka
25. apr 2008

no to halusky moj zas ma rad,ale ja mu ich len raz robila i to som slaninku sprazila az moc 😝 a pirohy tiez len raz a akurat sa mi nevydarili-ale od mojej mamky mu chutnalo 😀
Jaaaj to mamka tiez robi ten kolac ale ja extra ho nemusim taky suchy...ale zato puncak alebo veternik by som si ted dala 😀

jankando
autor
25. apr 2008

no ja pirohy kebych vedela robit..tak to mnamka....no a ja jak bola doma tak som sa tych plnkovych prezierala...vkuse mi segra chodila do cukrarne ko=upovat a teta posielala..a ja teraz mam rada take neplnkove...

angienka
25. apr 2008

sak to mas lahke cesto jak na rezance a naplnit a varit,ja len som ich este chcela pak v struhanke s vanilkou a poprazila som to na olivovom oleji a taku hnusnu chut to malo 😝
Tak idem ja do tej kuchyne,aby som mohla varit,drobec je uz hladny,trasie mi s celym bruskom 😀

jankando
autor
25. apr 2008

no ta to sranda eni..jak na rezance.. 😀 😀 sak ja ni na rezance neviem ako sa cesto robi.. 😀
a to co ta to tak napadlo..bleee... 🤐 ..ja mam rada pirhoy so zemiackami..mnaaam
oki,..chod pratata a zobud manzela..a pozdrav ho... 😅

angienka
25. apr 2008

ok pozdravim,no nevem ci ho tym zobudim bo chrapka len 4hodiny 😀 a vraj dnes aj nieco robil chudacik v praci 😀

jankando
autor
25. apr 2008

😀 😀
oki..tak potom prid spat

angienka
25. apr 2008

no som na oddychovke-10min pri drese staci,idem si urobit ten cajik a pak zas pokracujem 😀 nejak som sa do toho dostala,asi dam aj prat 🙂 ci zas taka aktivna,no netreba to prehanat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre