Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
2. jún 2008

Ahoj Ivi..tak este raz Congratulace Vam k mimiskovi..
uzviate si ho, co?pak az budes mat cas, tk dodaj fotecky do albicka.. 😵 nech vidime Jozka ml.. 😵 😀
tak vam baby prajem..ja uz treti den v bolesti..no dnes som nic nenaspala, boli sme v nemocke a vraj mam nejaku infekciu v moci..neviem ci som dobre porozumela, ale nieco o vode repali tak neviem ci to z vody alebo mam vodu v moci a vraj i krv, coz nie je dobre...vraj mi hrozi predcasny porod..a to by som nehcela, ved len o par dni budeme v siedmom mesiaci... ☹ ...boli ma cela prava strana podbruska az ku chrbatu....no vraj to nie siu oblicky...ale ak t onebudem liecit, tak budu.. ☹ tiez, ze sex uz asi nemozem, ze mi to len viac moze pomoct k redcasnemu..robil i babatku ekg...tak vse dobre..srdiecko bilo o dusu a ked sa hybal, tak az krical ten monitor tam...to je super...zobrali mi moc na velky rozbor, buduci pondelok idem k sestricke, tak ona mi da vysledky..no baby..normlane sa bojim..dali nam antibiotika, kde v navode pisu, ze tehotne ich nesmu, len ak s konzult. lekara a oni mi zase povedalli, ze by nam neublizili..ze vedia co robia..tak im verim no...
a vraj paralen mozem brat tiez na bolest..vraj ta bolest prejde po 2-3 dnoch, ale antibiotkia musim dobrt ..7 dni..jajaj..no vzala som paralen, vyspinkala som sa a vstala zase s bolestou..no ale john nesiel do prace, ostal so mnou , hlaka mi brusko, je pri mne, tak neviem, ci si namyslam, alebo co..ale bolest nejak odisla..som rada.. 😉 john sa modli..zlaticko moje..vraj boh je pri jeho rodine.. 😵 😵 😵
tak som sa vam musela vystazovat..viem, ze dost dlhe na citanie, ale ja som si ulavila..cakam ted na mamku az dojde na net a pokecame o tom.. 🙂

jankando
autor
2. jún 2008

eni, no to mate zlaticko..
takze sa on umudril hej..tak ako si chcela.. 😀 ...jooj, ja tak chcem uz svoje, asi som to prehnala minule s tym chcenim, bo ted mi hrozi predcasny.. 😢 dneska som sa uz oplakala, ze mam dost...tolko bolesti jak pocas tehu som snad za cely zivot nemala..no ale vydrzime..i ked sa velmi bojim,,,a to mi mamca vcera este taku prihodu , co sa stala bratrancovej kocke rozpravala, ze som nad tym celu noc uvazovala..a ted sa bojim uz..ale musim byt silna...lebo sa zrutim.. ☹ z bolesti..ale momentalne je dobre..tak som chvilu tu..
budem vas pilane citat..
tak tiez cakam od Ivki, ze opise ako to prebiehalo..nech sa pripravujem.. 😲

angienka
2. jún 2008

joooj Jani tak sa len opatruj a nepovedali ti nic blizsie o tom-to zdravotnictvo tam no hruuuza 😠
dobre ze ostal spolu s vami budes sa citit aspon v bezpeci...no mozno bielkovinu mas zas ci to uz horsie???Z toho hrozi tiez predcasny ale vidis jak u mna to bolo a to som pila aj kafe a kazdy den sa kupala v teplej vode a len o 5dni sa narodil skor...

angienka
2. jún 2008

inac svokrin syn ten najmladsi sa narodil tiez v 7mom mesiaci a ted ako 11rocny vazi tolko jak ja 😀

angienka
2. jún 2008

ty sa na to nepripravis musim ta sklamat a je lepsie ked na to nebudes mysliet ja som sa uz ku koncu tesila na porod ze to budem mat za sebou konecne bude kotel prec a mimis pri mne a ted by som brala tie tehu chvile aby som si vydychla...ale len na chvilu...jasan ze som rada ze je tak jak je...
Nemysli na to a vezmi si ze on ma uz od 7mes vyvinute takmer vsetko akurat by siel do inkubatora aby sa dopiekol 😉 a bol by mensi...ale to by dobehol-takze sa zbytocne nestresuj,vse je ok si hovor...sak oni uz uvidia a ked sa bude tlacit von,tak ta zasiju a on tam este chvilu vydrzi ted by bolo este skoro ved to ani v 7mes este niesi ne???Este mesiac min nech vydrzi 😎

angienka
2. jún 2008

halo halo,tak som si aj kaficko spravila,drobec tak napoly spinka a vy nic...zeny zeny,aj orgovanka sa asi zlakla...fiha ja kysnem doma a vonku 30stupnov a pomaly sa ma ochladit i ked na 25 ale i tak...mangelik opravuje auto ale o hodku pisal ze dorazi tak mam este polhodku a pak idem varit...a tu nikto 😠

angienka
2. jún 2008

tak ja to balim a idem varit,chudak drobcek zas zacal skytat-som si tu citala trosku tu temu na koliku tak vyskusam ho dat na to brusko a masirovat ale az po papani... 😢

jankando
autor
2. jún 2008

eni, no o 1 tt som v siedmom...podla ich vypoctov o par dni..tak neviem..snad ma mimisek pocuvne a ostane si pekne v brusku do 9 mesiaca..no vraj to nie je bielkovinou.tentokrat..ze ju mam, ale v pohode.. 😠
no zdravotnictvo na rit tuna.. 😠 😠 co uz narobim.zatial je vse oki,,,v posteli relaxujeme..uz len dobre bude...urcite.. 😉 😵

angienka
2. jún 2008

Jani a nebude to tou tvojou super stravou???Asi to moze byt,musis pravidelne jest...a zdravo...no sa mi to hovori a sama som cele tehu smazene jedla jedla... 😉 a ted ani nestiham a maminy mi vraveli ze musim dokonca kazde 3hodky daco zjest a ja aj cely den nic az na vecer...ta sa ted snazim a ked nestiham ta aspon keksik hodim...dnes chce stale papat som uvazovala ze to mozno aj tym ze nejem moc vitaminkov tak on potrebuje vela pak papat...tak som hned natrela jablcko s mrkvou no mnaaamka...

angienka
2. jún 2008

no konecne stichol drobcek tak snad mu to aspon hodku vydrzi a ani neskyta,fakt super stranka som vyskusala dat ho na brusko po prvy krat joooj taky zlaty bol jak kopkal nozkami a dvihal hlavku a furt mu padala a vytacal sa do straaan no sikula moja nezbedna 😀

angienka
2. jún 2008

inac co si dnes papala???Kontrola 😠

angienka
2. jún 2008

a k tomu tehu-isto ostane len mu tam musi byt dobre-tak pekne papaj a aj pohyb trosku semtam sadni na tu loptu a hopsaj a vodu pi!!!!A je to tu zas...kriiik...tak si to uzivaj Janicka a aj ovocie...ja ted nemozem jahodky a melon co moc milujem a stve ma to!!!Cely rok na to cakam a ted nemozem 😠

jankando
autor
2. jún 2008

No eni, mamca na mna tiez krici, ze malo vitaminov, a ja hned na johna, ze ona ma malo vitaminov, sak on je furt chory..ja jablcka nejak nemusim, ale mamca furt do mna sprta, tak som si kuila jonatanky a mnamka..jedla som ich apar dni ,.i john a pak ne take hnacky.l..asi moje telo nebolo zvyknute na tooolko ovocia a naraz..ale presli..ja papam i banany..i sem tam som minule dala broskynku...no co ja viem..dnes mi bracho ako chorej kupil mcdonald.. 😠 ..bo som chora vies...no a i tak som schrumla len hranolky a burger tu stoji predomnou..dnes som nejak ani cas jest nemala, ani som nechcela, necititla som nic, ale john ma donutil, ze aspon raz kusnut, bo tabletka...no tak som dala chlieb s maslickom a parku..no a ted mi john robi spagety..takze sa napapam. 😉
no pohyb aj mam, bo sa snazime dodrziavat, ze prechadzky 30 minut 3x tyzdenne..tak ked chodie do mesta, tak praktikujeme, ale tento vikend bol zly..john pracoval, tak som doma bola..na loptu nejak voebce nesadam, ale mala by som , ja viem.. 😠

angienka
3. jún 2008

Zdraviiim...
No Jani ja myslim,ze mne mozno aj ta lopta pomohla,lebo jak som mala uz mesiac spadnute brusko a nemohla sediet ta som na lopte sedela pri pc semtam...a min 4-5x do tyzdna som si na nej aj zahopsala aj ked len na par minut 😉 neviem,ci ten malinik k tomu prispel kedze som ho pak prestala pit,ale snad i ten pohyb pred tehu ako som citala ze pomaha-a toho som fakt mala prebytok kazdy den sak vies v tej praci to inak ani neslo 12hod na nohach a haly velke ta ked som niekde isla ta som sa fajne presla a ziadne vyvazanie autom ako ted aj na nakupy a s rupsakom a taskami a ides...ne jak ted 😠 a najradsej som mala teda vikendove nakupy-ked som santila po obchodoch od rana 😀

angienka
3. jún 2008

som lenoch,andilek spinka a ja mam cas varit a obaja sme hladny ale nechce sa nam 😠 a ja dnes len par kociek dezertu a 1,5rohlika zjedla...takze drobec moc vitaminkov v mliecku nema 😖 musim daco ale ked ja malo jedal viem varit a na nic co mame doma nemam chut 😝

malibuu7
3. jún 2008

ahojte babky zabky... 😀
mame novy albumcek. tak hodte ocko.... inak sa mame skvele... spinkame pekne. v noci sa mi raz zobudil na papu a prebalenie a potom az rano,tak sme sa dnes pekne vyspinkali... a cely den mi tiez spinka, teda nie stale aj hrat sa chce, kula ockami, kope o 106... no super... tak rada by som vas pocitala viac, ale nejak sa mi nechce a aj ucit mi treba, tak niekedy ked mi to vyjde tak docitam...

malibuu7
3. jún 2008

Eni preco nemozes melon?? ani jahodky? ha? som mala na izbe v porodnici spolubyvajucu a ta melon pasala jak keby nic, vsak to len voda, da sa povedat... no podla mna treba skusat vsetko ale pomaly a male mnozstva... ja v porodnici zjedla hrusku a potom maleho bolelo brusko, si myslim ze z toho... ale neviem isto...

jankando
autor
3. jún 2008

Cauce babule..
no ja vcera asi kontrkciu mala..vazne..alebo mam poslickov...aj sa ma v nemocke pytali, ci nemam bolesti ako na kontrakcie... 😠 no ale pak som sa kraassne konecnce po troch dnoch vyspinkala..zlaticko mi islo do prace, a na mna hned bolest.. 😠 ale teraz je ina...taka ako pred menstruaciou.. 😠 tak dufam, ze mimisek este nehce ist von..ja este nechcem, nech sa mi poridane dovyvija v brusku..aj tatik prosil, nech este pockame aspon mesiacik..no ale bola by sranda, keby ze fakt som mala rodit uz..ved nic nemam pripravene..ani do nemocky ani pre babo..a john uz chce staviat postielku..i ked ja nehccem este...ale taky je z toho vsetkeho vylakany..no siel do prace..bolo mi uz lepsie a potrebujeme kunky.. 😠
no inak ste mi urobii chute na melon..esteze mam v chladnicke jeden, len dufam, ze je este dobry.. 😉
eni, to sa ti pise, jak sa treba pohybovat, ked mne sa nechce.. 😠 😠 😠 ja uz tu nic nemam rada, a hlavne teraz mi po hlave beha, ci porodim predcasne alebo co.. 😠
idem ja kuknut do albicka ivke.. 😉

jankando
autor
3. jún 2008

NO (pfuj-pfuj) na malickeho... 😵 😵 jaky je zlatucky..blondacek....po tatkovi.. 😵 😵
joooj, baby...nadhernych synacikov mate.. 😵 😵 😵

orgovanka
3. jún 2008

caute,uz som tu,nezlakla som sa angienka,malovali sme kuchynu,detsku a to pri detiskach,furt bordel,este nam vypli na tyzden teplu vodu,jankando,drobcek nech nevymysla 😎 ma este cas,dohovaraj mu,nech si este v brusku veget,hlavne nic nedvihaj tazke a ked mozes,tak lez s nohami vo zvysenej polohe 😎

jankando
autor
3. jún 2008

no orgovanka, tak sa snazim...snazime sa obaja mu dohovorit, aby este pockal v brusku..zrejme sa mu tam nepaci.. 😠 😠 😠 ale mamka sa snazi vela papat a aby mu chutilo tiez..no mozno ma ine chutky.. 😠
tak snad dopadneme dobre, i ked nejak vela nad tym premyslam a nejak sa psychicky zacinam pripravovat na porod, dufam,ze zbytocne skoro, na tie bolesti a tak... 😎

angienka
3. jún 2008

Ahoooooj,tak konecne rusno a to clovek len na chvilu vypadne z domu-sme boli v Usti pozerat auta...
Ivi aj mne svokra donesla do porodky melon a mamca mi pak volala a ja ho akurat jedla a ona ze nemam jest ze maleho bude prehanat a bolet brusko...a ted mi maminy pisali ze ked zena koji tak nemoze jest ziadne ovocie cervene-len jablcko-ze jahody absoluuuutne a ze melon mam postupne vyskusat a uvidim sama 😒 Jeee tak to idem hned juknut do albiiicka
A ako sa citis ty?

angienka
3. jún 2008

Janu len sa na nic nepripravuj ja si ani neuvedomujem ze som rodila vobec som na to nemyslela pred porodom ze to pride a ako to bude a rychlo to aj odislo aj v nemocke to zbehlo a pohoda uuuuplna...bolesti niesu take zeby sa nedali zvladnut,zvladnes a ked ho uvidis-kazdy mi hovoril ake to je silne a ja ked som ho uvidela tak som vkuse revala jak silena proste som ani neuvazovala samo to prislo a kazdy sa smial a tesil tam sestry a aj michal a ja som to nemohla zastavit este ked ma sili som revala a pak sa usmievala jak debilek a ona ci ma to neboli a ja ze ne som ani nevnimala a mala prihlupli usmev...
A ked ho pak zas doniesli tak zas slzy stastia 😀 aj ted sa mi deru do oci ked si na to spomeniem som nic nevnimala ani neviem ci muzik plakal ja som nic nevidela 😀
A snad vydrzi musis byt len ty v psychickej pohode i ked viem ze to je tazke ja som sa tiez zlakla ked mi to povedala,ale to som vedela ze uz je vyvinuty to som bola na zaciatku 8mesiaca a ona ze uz mam vsetko pripravene na porod akonahle nieco ucitim ze mam bezat do porodky...

angienka
3. jún 2008

ale ja sa na nho tesila pak,doma nuda a uz som chcela mat niekoho navzdy pri sebe nie byt sama-no sama nie s muzikom,ale ked je v praci alebo ked spi tak som sa nudila...tak sme cakali vsetci kazdy den mi kazdy volal ze ako sa citim uz jak debil som si prisla mi to liezlo na nervy a kazdeho som zpizdila hned 😠 kazdy mi diktoval co robit a tak a ja ze to nepride z minuty na minutu ze to zvladnem ne???
No a prislo to tak necakane...ale po akej dobe sme cakali mesiac 😖

jankando
autor
3. jún 2008

...no eni,,..nejak uz nevladzem...take bolesti maaam, ze uz neviem co...volala som aj do prace johnovi nech ho volaju a zatial nic,,..tak budem este musiet vydrzat hodinu a pojdeme asi do nemocky..tak sa bojim, dufam,,....ze je vse v poriadku ,s malickym.... 😢 😢

angienka
4. jún 2008

Cooooo?Jani nestras!!!Tak ja verim,ze vsetko dobre dopadlo...a ze to nebolo nic vazne ale mohli by si ta tam nechat ked mas take stavy aby zistili co to je,nieee???
To je zdravotnictvo na zaplakanie 😠
Janu hlavne bud v pohode,to zvladnete vsetci traja neboj,aj drobcek to vydrzi-len musis verit...on vas chce len trosku vystrasit akop ten nas nas 😉 tak daj vediet hned jak dorazis!!!!!

angienka
4. jún 2008

Ivi a este raz gratulujem-je kuzelny...az ted som pozrela fotky nejak som to vcera nestihla 😉 pristane vam to tam vsetkym 😀

jankando
autor
4. jún 2008

NO eni, dobre to dopadlo, i ked som si pred lekarom i poplakala....bo na mna vyskocili, ze malo pijem vody a ze som nic nejedla...no jedz ked ta boli.. 😠 jeden den zjem malo a oni hned uz na mna...a john sa pridal, tak ja tam s bolestami a oni na mna..no ta ja plakala, ze lekarovi prislo luto, tak mi doniesol obrusky a sestricka sa mi pak ospravedlnila, ze nechela byt taka na mna.. 😉 nakonic prisla k nam na izbu a sme pokecali tak dlho, tak fajna je nakoniec..no chcela mi dobre...do mna nahustila vodu a doma som potom vyblula vsetku vodu...chudak john, ja uz nestihala tak som tu oblula vsetko..i jeho som asi zasiahla.. 😀
oni sa ma i eni pytali, ze ci chcem tam ostat, ale to takym tym tonom, ze asi tu neches byt nie..a ja ze radsej nie...radsej budem doma..nez by tam mal byt niekto na mna neprijemny.. 😉
ale uz som v pohode, beriem vela tabletiek na den...no mne sa to nepaci, ale oni, ze by mi neublizili ani babu..tak dufam, ze vedia co robia.. 😠
no Ivi..fakt ste zlatunki..sa pripajame.. 😉

jankando
autor
5. jún 2008

No cauce baby..vidim, ze ste prijemne zaneprazdnene.. 😉
tak ja budem asi monologovat... 😠

anka001
6. jún 2008

Ahojte kočky.Ja už sice nebyvam vo Svidniku ale byvala som tam hoci nie priamo ale v Mestisku ak to poznate niekto.čo je tam noveho. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre