Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. jún 2008

Janu to zato ze ste ma nastvali 😠 ta som chodila uz len na cesku stranku,som myslela ze tu zas nik neni 😝

angienka
15. jún 2008

a Ivi tiez som kukala na ten od hippu fenyklovy a muzik ze vezmeme a ja ze ne ze ten kojici co pijem je proti prdikom ze cem na ukludnenie a dnes jak narokom ho zas zacali prdiky trapit chudacik sa zviiiijal...moja laska ☹
coooo?Tak to nam v porodke povedali ze kazde 3hod uz musime budit ci spi ci nie aj v noci a tiez ze vzdy ked chce aj po 20min od posledneho jedenia a vzdy 15min z jedneho a pak z druheho a ked chce z druheho viac jak 15min ta ho mame nechat...
No vsade inak...ale si myslim ze to je malo jak ti papa nieee?A pribera dost?

angienka
15. jún 2008

a Timmyk zacal ted tiez blinkat od vcera ale on sa preziera ale vzdy chce a je divy ked mu nedam ted som zacla odsavat a spraskol mi 60ml za 1min a bol hladny to jak nic pre nho...myslim ze stracam mlieko uz sa mi tak nerobi a sak niet divu ked ja jem tak malo a nepravidelne vcera len raz o 16tej salat a puding a pak nic... 😠

angienka
15. jún 2008

je tu niekto,ci mam ist spat???

jankando
autor
15. jún 2008

baby a to akoze musite kojit casovo z jedneho a pak z druheho prsa? to nie je na vas? 😕

jankando
autor
15. jún 2008

No Ivi..i u mna to tak funguje..ja sa nemam rada na fotkach..takze sa sama fotim a tie co vyjdu dobre si necham a tie co nie, tak mazem.. 😀 a ak som tam nahodou s johnom, tak ten po mne pizdi, ze nielen moja fotka bola, ze on tam bol pekny.. 😀 😀 no nechce abych mazala fotky 😠

angienka
15. jún 2008

ja sa nenavidim na fotkach stale na nich vyzeram jak totalny debil maloktora sa vydari-teda mam asi 2fota za cely zivot kde sa sama sebe pacim teda neratam ked som bola mala vtedy som bola rozkosna 😀 tak sa nerada fotim ale tu to nejde svokra fotenie miluje a ja sa pak hanbim ze na 500 fotkach z 500 vyzeram jak prisera...
Jani ono to v porodke sme museli aj stopovat ted doma uz na to kaslem kojim jak cem,ale tam mobil k sebe a davaaaj...no minule jak som sa kupala kukam a jedno prso som mala o dost vacsie jak druhe bo som nedavala rovnomerne papat 😝

angienka
15. jún 2008

inaac ja dnes taka hladna som sa sla najest hned asi o 9.30 bo si myslim ze stracam mlieko a tak som si roztiahla zaludok ze dnes by som kona zozrala... 😒 teda tak normalne ked si zhrniem co som zmlsla ale od porodu som toho este tolko za den nestihla...

jankando
autor
15. jún 2008

jaaaaaaaaaaj, tak to kvoli tomu hej...ja nevedela..zase bohatsia o jednu skusenost

jankando
autor
15. jún 2008

😀 eni, ja nejak strajkujem..zjem malicko a uz sa citim jak na prasknutie..a co myslis, je mozne zeby mi uz ted zacinalo tvrdnut brusko? teda ja sem tam zacitim, ze take tvrde..hlavne z vrchu.. 😖

angienka
15. jún 2008

no mozne to je ale ked tvrdne prilis casto tak to nieje dobre vobec...musis davat pozor 😠

angienka
15. jún 2008

no vidis co vsetko sa naucis pri nas...ale fakt ty sama uvidis co je pre teba a mimiska to naj...ale zas tam ti inac povedia mne stacilo ze v porodke kazda jedna sestra daco ine vravela 😠
Tak len papaj musi dostavat vyzivu teda ak ti nechuti tak aspon sa snaz daco co ma vela vitaminkov aby dostaval vsetko co potrebuje a dostatocne vela kalorii 😉

jankando
autor
15. jún 2008

no ja viem, ale nejak strajkujem.. 😠 ale moje zlaticko stale chodi za mnou , ze co mi ma urobit papat...taky zlaty je.. 😵 😵 teraz mi tu hajka..uz zacina chrapkat, asi ho prehodim ... 😠
nemam ted na nic chut..po tom teste na glukozu mi nejak sladke nechuti a skor na slane mam zase chute... 😠
no mne sem tam stvrdne brusko..davam i johnovi sahat..a avlast ked vela chodime v meste..no dnes z nocoho nic..takze neviem preco..ale dnes ma zase raz paaali zaha jak zirafu.. 😠 😀 uz som tolko sirupu vypila a nic.. 😠

jankando
autor
15. jún 2008

neviem , co som tu uz dnes pisala..ale sak ja mam uz iba 10 tt do porodu..jeeeeeej....taaaak sa tesime az ten nezbednik bude vonku uz....alebo zeby nezbednicka? ja uz neviem..moja predtucha ma zacina opustat.. 😉

jankando
autor
15. jún 2008

inak sa musim est pochvalit..zlaticko vcera premiestil zase raz izbu a vyhodili sme tu obrovksu skrinisko von z izby tak je tu pekne,,utelne s postielkou..uz nam treba len nejaku komodu na tv a vecicky.. 😉
a taka stastna som kociariku...joooooooooj 😵 😵

angienka
15. jún 2008

a jak ti dopadol ten glukozovy testik?

jankando
autor
15. jún 2008

a moja sestra antitalnet do veci co sa tyka deti...no uz mi nakupila tie rekliky eni...si predstav, zatial len zelene a biele a k tomu i podbradniky, co z ja uz ich mam cez 10...som sa smiala..ze aspon nebudem musiet prat.. 😀
no a mamca jej nakazala, ench mi ich kupi viac...a biele najlepsie, ze aby som nemala problemy pri prani farenbych..tak ak budu biele, tak pojdu vsetky spolu.. 😎

angienka
15. jún 2008

uz mate kocik doma???Inac ja som pridala fotku moja maminka si neda pokoj kupila timmykovi baldachynky a aj kociarik aby mal aj na svk vsetko tak jukni ale tie uz nemaju tie vykrajovane mantinely...ale su pekne z boku su tie maciky tam to nevidno...

jankando
autor
15. jún 2008

to este neviem..to azo 2 tt su vysledky a ze ak vse oki, tak poslu to mojej midwife...a ona ma oboznami az ked tam mam termin, cize 01.07...no a ak by som mala tu cukrovku tak mi poslu list z nemock..inak nie..tak ja ziaden list necakam.. 😀 😉
inac 01.07..je o chvilu a to budeme v 31 tt

jankando
autor
15. jún 2008

heeej..supeer...moja segra mi chce kupit sadu do postielky, ale je 😉 j sa nepaci take s detkymi motivmi..prislis precackane..a abldachyni sa jej pacia tie sietove...nie latkove.. 😠 😀 idemem hodit kuka.
ano, kocik uz mame davno doma a ja cela stastna som nakazala joohnovi ho poskaldat, a on, ze nie, ze ho nebudeme mat kde dat..no ale musel pocuvnut a ted moj kocik v zadnej izbe na posteli je.. 😀

jankando
autor
15. jún 2008

no eni nadherne to je...a kde to mamca kupila..take sami paci..jednoduche a segre by sa tiez pacilo.. 😉
a maminka je straaasne zlata... 😉 segra moja mi chcela poslat tu postielku nejaku, coje ako taska a sa rozklada, ze nejak sietovana ci aka..asi viem ktora, ale ja jej, ze uz dost , ze mame postilku a staci nam, i tak tu nemame priestor..ze ak tak nech necha doma az prideme na navstevu.. 😉

angienka
15. jún 2008

jani podbradnikov mam i ja straaasne vela a ani nedavam ale sa ti zidu no dnes mal ale pak som ho fotila ta som mu dala dolu ale zacina blinkat tak mamca furt naj davam podbradniky bo sa furt ublinka a musim cele oblecenie prat...
Hej ta dobre ze nakupila ja davam aj svetlo modre k tomu k bielemu...v pohode to nepusta po prve vyperes osobitne a pak uz mozes spolu...
Ale naco ti vela kupuje ti vravim ze nevyuzijes toto v com som ho fotila je uz 62 cislo a je mu akurat a o 2tyzdne mu to ani neobleciem uz...teda mozno aj skor...fakt mam tu kopu veci co ani nemal...

jankando
autor
15. jún 2008

😀 😀 tak timmyk rastie? jooj,m zlaticko..bude vely macher po tatikovi.. 😵 😵 😉

angienka
15. jún 2008

to mysli tu cestovnu to je taka prenosna a sietkovana hej...no je to take jednoduche oproti tomu co mame doma tak hej...no tie boky ma cele s macikmi z vonkajsej strany...ta ja zas rada precackane i na seba a na babo este viac sa mi obyc veci nepacia...tak tam mame oranzovy kocik a marhulkovy baldachyn...ta parada 😎
idem kuknut mas ho v albe?

jankando
autor
15. jún 2008

no nevadi, nech kupi a dost...
ja som spokjna, ze mam kociar , a postielku.. 😉 i ked bracho sa jasil, ze preco som kupovala kociar..ze on mal..ako krsny..ale ja povedala, ze chcem vse sama, tak povedal som.......site... 😎
a jak som mu cenu povedala, tak kulil oci..ze v polsku maju lacnejsie a co teraz mam letiet do polska? 😠

angienka
15. jún 2008

no v polsku maju brutal lacne...no nemas v albe skoda pak sfot...

jankando
autor
15. jún 2008

V albe je ale to foto som stiahla z netu..az bude popratane v izbe tak pofotim i normalne..ale sa mi nehcce v tom kociku parat..bo to trochu komplikovane na mna..poskladat vse.. 😀
joj, babco kope jak dive ted..uz nie casto ale jak kopne tak to stoji za to.. 😀 😵

jankando
autor
15. jún 2008

mam v albe,ale len z netu stahnute

jankando
autor
15. jún 2008

jooj, teraz mi treba pokupit vse do nemocky a taku tu kozmetiku pre bejby..a ja sa neviem porozhodovat..sa mi uz nehcce,.. 😠 uz by som to na niekoho nechalla..zajtra idem na urad prace.lpaani..ziadne roboty som nehladala..jak stale..nechavam na posledny den a pak stresujem.. 😠
no ja by uz asi aj mohla matersku ziadat..tak beriem tlacivo tam nech mi niekto pomoze bo neviem vse sama vypnit.. 😠

angienka
15. jún 2008

a mne zacal plackat bobacik dufam ze nie prdiky zas...tak bezim zatim...
no asi uz prestal...tak ho necham este pospat bo zas bude cet papuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre