Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. jún 2008

tak ideme papat to bol kriiik...

jankando
autor
15. jún 2008

jooj, ta dobre..chodte..aby milacik nebol hladnucky.. 😖 😀 😵 😵

angienka
16. jún 2008

Ahoj zeny...
No ale uz ma zlostite 😠
Ale i tak sa vam musim pochvalit ze sa nam ten rezim uz otaca trosku zlaticko vcera spinkalo len asi 3-4x v noci sa mi zobudil na papanicko a hned sme pak sli spat a ziadne sceny ziaden krik...takze som sa aj vyspala a dala som mu dudacik a normalne ho cucal pol hodky a nespadol mu 😎 no potom mu zacal padat tak kazdu minutu som vstavala 😒

angienka
16. jún 2008

inac a sa chcem spytat i ked asi mi moc neporadite-chceme ist o mesiac aj nieco na svk letecky a neviete ci sa musim poradit s doktorkou???Chceli by sme objednat uz dnes letenky-tak neviem ci netreba najprv s nou ale kontrolu mame az o mesiac ci dva...

jankando
autor
16. jún 2008

Ahoj Eni..
no teda neviem ako to je pri takom malom, ale snad sa nemusis ....videla som uz vela pripadov..ale zase pre pokoj svoj ja by som tam zavolala..vies...zavolaj lekarke..alebo sestricke.. 😉

angienka
16. jún 2008

no zistime teda michal vravi ze este neobjedname letenky ze pockame...len dufam ze nezdrazeju 😝

angienka
16. jún 2008

no ja tam zajdem s nim osobne potom tyzden pred odletom-tak to vyzera ze pojdem na dlhsie-teda poletime spolu ale michal po tyzdni pojde naspat a my s Timmykom ostaneme este par dni alebo dalsi tyzden,lebo aj segra chce prist z anglicka koly timmykovi ze bude nejak vybavovat dovcu aby si ho uzila ze jej uz chyba...

jankando
autor
16. jún 2008

no letenky su riadne svine..oni dokazu zdraziet i za hodinu..ver mi..uz viem co to o tom.. 😠
i za jeden den.. 😠
jeej, tak budete uzivat sitniky...no teeda, vam zavidim.. ☹

jankando
autor
16. jún 2008

i ja by brala

angienka
16. jún 2008

Jani tak pod rodit na svk a my ta tam s Timmyckom budeme chodit pozerat do nemocky 😀

angienka
16. jún 2008

jaaaj no my zas mame veselo a to som kupila nejaky fenyklovy drink a vypil 110ml samozrejme nie naraz-hoci on by toho bol schopny-jeeej dnes mame uz 4tyzdne 😀

angienka
16. jún 2008

no budeme uzivat a hlavne ani nie ja ale nasi si jeho budu uzivat i segra prileti a ocino vezme dovcu a ze budeme na vyletiky chodit...aj do polska chceme s michalom...
No ale uz ma zas zlosti a to je preballeny a napapany az sa poblil tak brutal celu postel mi ublinkal...ani prdiky nema...staci ze tam pridem a je ticho no ale to nejde stale tak abo si ho brat k sebe tu...bo bude rozmazleny-kazdy radi nech ho nechavam aj vyplakat ked ja to nedokazem a ted uz viem cim to je raz za 5min sa mu skytne a on je nervny 😠

jankando
autor
16. jún 2008

vse najlepsie k prvym 4 tt.. 😵 😵
jeeej,m aj ja chceeeem,,,...tak vam teda bude heeej

malibuu7
16. jún 2008

ahojte babky...
len tak na skok som... som leniva nejaka na pisanie...
dnes sme boli u dr. na prevazenie, tak priberame, co je dobre. i ked stale blinka... a dneska som zistila jak moj zlaty syncek zneuziva... vzdy ked place tak ho berem na ruky... a dnes som ho nechala lezat na posteli ta si pokrical poriadne, ked je hladny tak to iny plac je... a po chvilke klud, ticho... a potom zase kkrik a zase ticho, tak som ho nechala vykricat a v klude sa sam rozpraval asi pol hodky...
este len taky krpec a uz vie jak na mamku 🙂

angienka
16. jún 2008

sak to ivi ale nikdy nevies i ja tak niekedy teda nie poriadne ked krici tak nie ale ked len zakvili tak pol minuty a pak ticho a zas a caka ze ci dakto pride a hned prestane ale to vacsinou je aj problem v prdikoch ze ho kruti a boli brusko a ked si hned ulavi tak je tisko...ale tiez par krat to zneuziva ale on ked tak ze ce byt s nami ta poriadne krici kym ho nevezmeme a hned ked je pri nas tak je ticho a skusime postielku a zas krik 😝

angienka
16. jún 2008

a je to tu zas vycuranec maly...

angienka
16. jún 2008

ale uz klud...no hruza-len sa mu skytne a hulaka a prestalo sa mu hned a on prestal tiez 😉

angienka
16. jún 2008

jani inac dakujem 😀

angienka
16. jún 2008

a kolko uz mate ivi g???

angienka
16. jún 2008

nikto nic tak idem skusit spat i ked neviem na ako dlho...

malibuu7
17. jún 2008

ahojky, my sme prisli akurat z prechadzky... dnes pekne spinkame a hrame sa bez kriku... kupodivu.. 😀 teda klop klop
inak mame 3870g

angienka
17. jún 2008

Ahooooj...
Inac mna ten moj pekne stve celu noc vrieskal jak divy uz som mala netake nervy 😠 hajzlik maly vycurany!!!A az doted vyvadza,vkuse by len zral od 19tej do 3tej rana sme len papali a stale chcel ked ze som to nahodou ukoncila a sla ho prebalit a pak sup do postielky a uz to bolo...ale nie normalny plac ale on ked spusti ta az vo vedlajsej ulici ho pocuju tak ho ani nemozem nechat vyplakat trochu 😠 a ked uz ze nema hlad a vyzeralo to nadejne tak zacal skytat 😖 no hruuuza spala som od 9tej do teraz a hlad ma prinutil vstat a asi uz spat ani nepojdem 😝

angienka
17. jún 2008

no a my mame uz asi aj 5kg 😠
minuly tyzden mal 4620g a vacsinou pribera tak o 400g za tyzden no ted aj viac pri takom zrani asi 😠 😒

malibuu7
17. jún 2008

hm tak to mate pekne... my pomaly ale isto priberame 😀 ale aj dost blinka, takze preto... moj maly tiez skyta... ale predtym si 3krat kychne a uz sa mu čikuta o 106 😀
joj Eni vobec ti nezavidim ze je taky hlados a spinkat sa mu nechce... ale asi si budes musiet zvyknut... mne tiez u dr. stale hovoria, ze to su deti a niektore su take ze stale placu aj ked im nic nie je

malibuu7
17. jún 2008

inak na dalsiu poradnu ideme az 21.7. ale kebyze sa mi daco nezdalo tak mam prist na prevazenie...

jankando
autor
17. jún 2008

ahojte baby,.,
no teda, ani fasa ti pribera milasik.... 😉
joj, baby...ja sa nejak par dni prebudzam s bolestou hlavy.. 😠 ojoooj...na roztrhanie.. 😖
pozeram eni, ze nejak kazdy den rovnako choids na konika... 😀 ..baby..nasli sme pekny luxus. apartmanik v meste..nie je nejak extra drahy ani tak...no vo stvrtok ho pojdeme obzriet, monzo len john a pofoti mi ho a pak , kto ho vie ci sa neodstahujeme.. 🙂
joj, dnes ziadna nalada.. 😠 asi pojdem nakupit nieco papat

malibuu7
17. jún 2008

ahojky,
jani aj mna asi druhy den pobolieva hlavicka... ☹
tak to je super, keby ste sa stahovali...

angienka
17. jún 2008

hej ta neviem ako moze revat ked mu nic nieje ale stve ma to...na rukach uz nereve ked ho hompalam a ewste som mu zapchala usta dudakom 😀 aj Jozko kycha???Ja uz som cela dnes k doktorke ist kycha jak divy i kasle stale a sopliky mu semtam vyjdu i tak tazko dycha z toho 😠

angienka
17. jún 2008

a Timmy tiez zacal dost blinkat a niekedy i polzaludka vyhodi 😠 vtedy mam radost on sa hned na mna prisaje a ide ma zas celu zozrat...a u nas to netrva 15min ale 30-40 😠

angienka
17. jún 2008

zeny mna boli hlava v kuse nosim ju jak atomovku na krku ani pit nestiham poriadne 😠 a aj ked dam kafco tak nezabera...to mam z toho mnozstva spanku...no janu tak tak kazdy den rovnaky len vcera bol lepsi kedze som mala v noci klud-okolo obeda vstavam i ked som hore skor tak vacsinou este polezkavam zapnem hned pc pripravim papu napustim vanu a ked vyjdem uz mam krik tak zas papame a tak to ide dokola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre