• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
tak my ideme papu a pak von tak paaa zatim :sunglasses:
20. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj, ta vam fasa.....
ja by dnes uz tiez tahala kociar vonku..ale este pockame..to uz sa bude ochladovat..ale tu stale v septembri maju este vcelku pekne..babie leto...ja pamatam mily rok, ze som do prace chodila v tricku este i v septembri..tak dufam, ze toho roku to bude rovnake.. :wink:
20. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak paaaa..a ja cakamjak svihla..som si nevsimla, ze si napisala predomnou :angry:
20. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau...no Janu uz je po tej krasnej novej kare ked sme sa vratili z prechadzky zazvonil phone ze nam nejaky sku..... curak rozbil auto kamenom :angry: tomu sa hovori stastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamka a mamka cakatelka...
ospravedlnujem sa za svoju dochadzku... no ale dnes sme vydrzali cely den byt vonku.. mam tu mamcu, tak sme boli na nakupoch a tak... a dneska sme prvy krat papali v parku... lebo domov sme mali daleko... a potom som stretla este jednu pani /sa pozname od dr./ a tiez kojila v meste na lavicke. :grinning: no co hlad je hlad :sunglasses:
Jani i ja som curala snad v kuse a tak po štamperliku :grinning:
teda Eni, to vam urcite niekto zavidel to auto... ty jo to su teda ludia. no je mi to luto...
20. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj,no jo ludia su hovada snad sa im to 100nasobne vrati hajzli jedny...
no je to riadny smutok ked viem kolko nas to stalo a este aj bude stat a hned po dni chapes :angry: :cry:
jaaj tak to mate fajne mamina si ho uziva co???
no jasan hlad je hlad zato ja radsej odsajem do flase ked viem ze budeme dlhsie niekde :grinning:
20. jún 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ty jo, no nas..e to teda poriadne, to vam verim... a ako vravis, tolke prachy dio toho clovek da a toto niekto urobi.. . :angry:
hej uziva si ho pekne...
ja neodsavam mliecko, to som robila iba ked som ho mala vela, lebo som nemohla vydrzat ten tlak..
20. jún 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes taka unavena, no ale brutalne, ze idem si lahnut k mojim zlatickam... tak sa zase majte pekne a dobru nocku
20. jún 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som musela koly tej zrazenine co mala svokra a ma strasila a ze sa mi aj viac bude mlieko tvorit a moj cez den v poho pije ale v noci som uz mala malo ked ma vysaval kazdu hodku :angry: a ted som tiez napr odsala lebo ho babina chcela vonku tak ze ho nakrmim ale zaspal a pak sa este poblil ta som trosku odsala i ked moc tam uz nebolo a dala im vo flasticke na cestu :wink:
21. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera mi nejak poklad spal teda po troskach ale spal no od 1-do 3.30 vobec to vystrajal a cumakoval ale pak hej a este rano ked zacasl mrncat tak ja ze nech si ho muzik vezme povozit aby som sa vyspala bo isli autom a nakupit tak to on rad :sunglasses: a ted si ho babicka vzala...ale i tak ma muzik zobudil lebo musel vybijat sklo na nasom super novom znicenom aute tak parkoval pred dvere do podchodu tak aby som mu ukazovala aby neodrel boky este :unamused:
21. jún 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cauce babule...
no teda..tak som vas docitala...
eni, i mne je luto toho auta.. :frowning2: urcite vam niekto zavidel,alebo to bol ten sused, co si spominala... :angry:
Ivi....no tak to mas fasa, ked maas mamcu pri sebe..sa ani nedivim , ze nepises castejsie.. :wink:
len si uzivajte vase mimcaa..
ja dnes unavena po vcerajsom nocnom kine a veceri..ale vstavala som pred deviatou s johnom, lebo som s nim bola sa dat ostrihat..takze moje zlaticko je je uplne na kratko..uz zidane vlasky, ziadne vrkociky.. :confounded:
no a ted hrajeme tichu domacnost..tak som zvedava do kedy...nejak mi je zima dnes..tak pod paplonom stravim dnesny den, oddychovanim..
21. jún 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.
ja som vcera ani pc nezapla, normalne si odvykam nejak... :slight_smile: my posledne dni len prechadzkujeme, chodime si za tatkom do roboty,aby mu nebolo smutno...
dnes tu mame brutal horuco, no na nevydrzanie, som myslela ze ani domov nedojdeme...
a to chceme ist s babickami na zmzku, no ale este nie, nech to najhorsie slnko je prec a potom...
jani, ta to preco sa hrate na tichu domacnost? :slight_smile:
22. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Ivi..no toto...ty pises..az mi cudno.. :grinning: :grinning:
hrali sme tichu domacnost, lebo mi kupil skarede botaksy, ktore som nechcela a som mu v obchode vravela, ze nechem , ze chcem ine, no on ma nepocuval, tak ticha domacnost, ale uz je lepsie..akoze sme spolu kecali, ale len to najdolezitesie..uz je dobre..vse spat v starych kolajach.. :wink:
takze vy tam horucavy mate hej..a tu vcera cely den prsalo a dnes ale orbovitansky fuuuka..nenormlane.. :angry: :angry:
takze pre mna ziadne vychadzky..
joj, babci..ja si este uzivam "slobodu" spania, oddychu...no ale uz sa nam to blizi...pomaly mi treba kupi nejaku tasku , co vezmem do nemocky..jak som minule bola na pohotovosti, tak akurat dorazila jedna mamka na porod a ona normalne mala kufor..ale viete, ten najmensi variant..no ja kukala..a to este k tomu mala i asi jednu malu cestovku..tak ja neviem co vsetko treba pobalit..hlavne, ze vlozky uz mam a tiez kosele kojenecke uz mam..v jednej asi odrodima v druhe tam budem..sak si ma nechaju len 1 den, ked ma neposlu (alebo sa sama nevypytam) hned v den porodu domov.. :grinning: :wink:
22. jún 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no BABY..kukam si do pasu, uz sme v 31 tt...teda v 30 tt..nam to ukazuje o 1 tt viac tuna..jeeej..sa tesime.. :wink: presne na dnes o 9 tt mame tremin...tak si drzime palceky, ze vydrzime dovtedy.. :wink:
22. jún 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaao zeny tak my sme vcera i dnes vyletovali mangelik sa cel prevazat v novom auticku i ked je pravda ze to nebolo ono urobil len taky patent ze to utesnil kartonom a a tym nepremokavym jak sa to povie mi nejde ted na rozum a tak sme jazdili na plachetnice,pak na hrad a potom k jeho rodine po fotky z nasej svadby este nam ich neposlali ta sme si po nich zasli... a dnes nas tam pozvali zas tak sme sli na jazero a precpavali sa na slniecku teda mi v chladku na terase...uplne to tam je jak domasa ked tam bolo este pekne cisto...som si dala langos,pivecko a kukuricku mnaaamka...
No Jani leti to co???
Tak sa na nho nezlost sak to dobre myslel :wink:
22. jún 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jEEEEEJ eni..tak vam bolo super..co..take vyletiky milujem.. :wink:
jeej, eni..robis mi chutky normalne..a az mi prislo smutno za domaskou...no co ze taka je aka je..ale nasa je.. :grinning: :wink:
no eni..to lenti..tomu ver...a snad i poleti este rychlo...aby sme uz boli spolu vsetci.. :wink:
ja viem, ze to dobre myslel..uz je vseto oki....zajtra ideme rano k lekarke..ani neviem naco..ale vraj nieco pokecame o anestezii a tak....no uvidme...
drzte palceky.. :wink:
22. jún 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj budeme drzat...
No ani sa mi verit nece ze si tu :grinning:
ja zas cakam a zas nikto a o chvilu bude zlatinko vstavat...zas krical tak som ho nakoniec suchla zas do sedaku a uhojdala...
22. jún 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jje, ty si tu?
22. jún 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa mi nechce verit..no zaujimave...
a co teda ste maly pekne dnicky za sebou co..aj ja by brala.. :wink:
no a s tym oknom co budete robit? planujete ho dat opravit? jaj..zase investicia.. :angry: no niektori ludia vedia zavidiet.. :angry:
akurat pozeram s johnom futbal....som si dnes i ja podala..len tak zo srandy..tak uvidime ci vyhram.inak sa do toho vobez nerozumiem// :grinning:
22. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no inak , my uz mame kupenu tu sadu do postielky..segra s lubom nam ju kupili..segra ako krstna.. :wink:
velmi sa mi nepaci.ale ona porobila fotky a ja som si mala vybrat..tak som si vybrala a uz je kupena, len sa k nam musi dopravit a budeme mat postielku pripravenu....jjeeejj..
22. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne ale i pekne noci...no zas mi placka...asi budeme uz papat...tak o polhodku dorazim asi...
22. jún 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty stavkar jeden :grinning: jaaaj kiezby si vyhrala :sunglasses:
No dame to opravit ale je to v prdeli mame len 5 000 spoluucast tak to este ide ale chapes zas a zbytocne do toho investovat!!! :angry:
zlatusik mi zaspal pri papani tak som nenapadne odisla :grinning: dufam ze sa nepoblinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes na mna vyhodil cele polhodinove papanicko hruuuza tieklo to po mne :grinning:
22. jún 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a jaku nasi kupili tu s macikmi marhulovu v polsku...no ale kedze to na svk dovazaju tak ju nemali tam vo svidniku???Si pisala ze ta sa ti paci :wink:
22. jún 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty a futbal??? :grinning:
jaaaj no som zvedava aka bude noc dnes...ked mi tak zaspal tak sa za par minut zobudi a bude chciet natankovat asi zas plnu :grinning:
no dala som si to male pivco ale neviem ci budem mat toolko mlieka pre jeho mega spotrebu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si Janus?Zeby ta ten futbal tak zaujal???
A co ako sa ti dari a ako sa mas?Papas poriadne???A ziadne komplikace???
22. jún 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som, ale som dlho na teba cakala
22. jún 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, tu som..
a vyhrala som...jeeeeeeeeeej, john prehral, lebo dal na talianov a ja na spanielov.. :grinning: :grinning:
kukam telku..neviem ci zo sk alebo z bj segra kupila..taka obycajna je..nezalezi..hlavne nech je uz babco v nej a nech sa v nej citi co najlepsie.. :wink:
ja nekukala futbal, ale moje dievcenske reallity shows.. :grinning:
dari sa nam fajn, babco ma budi rano a kopka..na dvohc stranach, cize nozkami a ruckami zrejme.. :wink:
papame vsetko..john sa prikladne stara.. :wink: no a dnes oddychujeme po troske pratania, prania...a sprche..
22. jún 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidm eni, ze uz nepise, tak ja idem off...
do postielky ku mojej princeznej.. :wink:
dobru nocku vam..a zajtra sme tu opat
22. jún 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ja tu som len som davala papu timmynkovi :wink:
22. jún 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre...no nic ja som ho musela dokrmit z flasky zas co som odsala na horsie casy v noci ale on uz ted skemral tak som ho docucla i cajik som dala a on by furt mlsal drobecek jeden nenazrany :grinning: kde to do nho ide :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dala som ho do postielky ale vykecava dufam ze nespusti krik... :angry:
jaaaj tak tys uz sla spat tak nic idem i ja...teda spat asi nie ale lahnut k mojmu srdiecku malemu :wink:
22. jún 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok