Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
20. jún 2008

tak my ideme papu a pak von tak paaa zatim 😎

jankando
autor
20. jún 2008

jooj, ta vam fasa.....
ja by dnes uz tiez tahala kociar vonku..ale este pockame..to uz sa bude ochladovat..ale tu stale v septembri maju este vcelku pekne..babie leto...ja pamatam mily rok, ze som do prace chodila v tricku este i v septembri..tak dufam, ze toho roku to bude rovnake.. 😉

jankando
autor
20. jún 2008

tak paaaa..a ja cakamjak svihla..som si nevsimla, ze si napisala predomnou 😠

angienka
20. jún 2008

cau...no Janu uz je po tej krasnej novej kare ked sme sa vratili z prechadzky zazvonil phone ze nam nejaky sku..... curak rozbil auto kamenom 😠 tomu sa hovori stastie 😝

malibuu7
20. jún 2008

ahojky mamka a mamka cakatelka...
ospravedlnujem sa za svoju dochadzku... no ale dnes sme vydrzali cely den byt vonku.. mam tu mamcu, tak sme boli na nakupoch a tak... a dneska sme prvy krat papali v parku... lebo domov sme mali daleko... a potom som stretla este jednu pani /sa pozname od dr./ a tiez kojila v meste na lavicke. 😀 no co hlad je hlad 😎
Jani i ja som curala snad v kuse a tak po štamperliku 😀
teda Eni, to vam urcite niekto zavidel to auto... ty jo to su teda ludia. no je mi to luto...

angienka
20. jún 2008

ahoooj,no jo ludia su hovada snad sa im to 100nasobne vrati hajzli jedny...
no je to riadny smutok ked viem kolko nas to stalo a este aj bude stat a hned po dni chapes 😠 😢
jaaj tak to mate fajne mamina si ho uziva co???
no jasan hlad je hlad zato ja radsej odsajem do flase ked viem ze budeme dlhsie niekde 😀

malibuu7
20. jún 2008

hm, ty jo, no nas..e to teda poriadne, to vam verim... a ako vravis, tolke prachy dio toho clovek da a toto niekto urobi.. . 😠
hej uziva si ho pekne...
ja neodsavam mliecko, to som robila iba ked som ho mala vela, lebo som nemohla vydrzat ten tlak..

malibuu7
20. jún 2008

ja som dnes taka unavena, no ale brutalne, ze idem si lahnut k mojim zlatickam... tak sa zase majte pekne a dobru nocku

angienka
21. jún 2008

no ja som musela koly tej zrazenine co mala svokra a ma strasila a ze sa mi aj viac bude mlieko tvorit a moj cez den v poho pije ale v noci som uz mala malo ked ma vysaval kazdu hodku 😠 a ted som tiez napr odsala lebo ho babina chcela vonku tak ze ho nakrmim ale zaspal a pak sa este poblil ta som trosku odsala i ked moc tam uz nebolo a dala im vo flasticke na cestu 😉

angienka
21. jún 2008

no vcera mi nejak poklad spal teda po troskach ale spal no od 1-do 3.30 vobec to vystrajal a cumakoval ale pak hej a este rano ked zacasl mrncat tak ja ze nech si ho muzik vezme povozit aby som sa vyspala bo isli autom a nakupit tak to on rad 😎 a ted si ho babicka vzala...ale i tak ma muzik zobudil lebo musel vybijat sklo na nasom super novom znicenom aute tak parkoval pred dvere do podchodu tak aby som mu ukazovala aby neodrel boky este 😒

jankando
autor
21. jún 2008

Cauce babule...
no teda..tak som vas docitala...
eni, i mne je luto toho auta.. ☹ urcite vam niekto zavidel,alebo to bol ten sused, co si spominala... 😠
Ivi....no tak to mas fasa, ked maas mamcu pri sebe..sa ani nedivim , ze nepises castejsie.. 😉
len si uzivajte vase mimcaa..
ja dnes unavena po vcerajsom nocnom kine a veceri..ale vstavala som pred deviatou s johnom, lebo som s nim bola sa dat ostrihat..takze moje zlaticko je je uplne na kratko..uz zidane vlasky, ziadne vrkociky.. 😖
no a ted hrajeme tichu domacnost..tak som zvedava do kedy...nejak mi je zima dnes..tak pod paplonom stravim dnesny den, oddychovanim..

malibuu7
22. jún 2008

ahojte zienky.
ja som vcera ani pc nezapla, normalne si odvykam nejak... 🙂 my posledne dni len prechadzkujeme, chodime si za tatkom do roboty,aby mu nebolo smutno...
dnes tu mame brutal horuco, no na nevydrzanie, som myslela ze ani domov nedojdeme...
a to chceme ist s babickami na zmzku, no ale este nie, nech to najhorsie slnko je prec a potom...
jani, ta to preco sa hrate na tichu domacnost? 🙂

jankando
autor
22. jún 2008

Cau Ivi..no toto...ty pises..az mi cudno.. 😀 😀
hrali sme tichu domacnost, lebo mi kupil skarede botaksy, ktore som nechcela a som mu v obchode vravela, ze nechem , ze chcem ine, no on ma nepocuval, tak ticha domacnost, ale uz je lepsie..akoze sme spolu kecali, ale len to najdolezitesie..uz je dobre..vse spat v starych kolajach.. 😉
takze vy tam horucavy mate hej..a tu vcera cely den prsalo a dnes ale orbovitansky fuuuka..nenormlane.. 😠 😠
takze pre mna ziadne vychadzky..
joj, babci..ja si este uzivam "slobodu" spania, oddychu...no ale uz sa nam to blizi...pomaly mi treba kupi nejaku tasku , co vezmem do nemocky..jak som minule bola na pohotovosti, tak akurat dorazila jedna mamka na porod a ona normalne mala kufor..ale viete, ten najmensi variant..no ja kukala..a to este k tomu mala i asi jednu malu cestovku..tak ja neviem co vsetko treba pobalit..hlavne, ze vlozky uz mam a tiez kosele kojenecke uz mam..v jednej asi odrodima v druhe tam budem..sak si ma nechaju len 1 den, ked ma neposlu (alebo sa sama nevypytam) hned v den porodu domov.. 😀 😉

jankando
autor
22. jún 2008

no BABY..kukam si do pasu, uz sme v 31 tt...teda v 30 tt..nam to ukazuje o 1 tt viac tuna..jeeej..sa tesime.. 😉 presne na dnes o 9 tt mame tremin...tak si drzime palceky, ze vydrzime dovtedy.. 😉

angienka
22. jún 2008

caaao zeny tak my sme vcera i dnes vyletovali mangelik sa cel prevazat v novom auticku i ked je pravda ze to nebolo ono urobil len taky patent ze to utesnil kartonom a a tym nepremokavym jak sa to povie mi nejde ted na rozum a tak sme jazdili na plachetnice,pak na hrad a potom k jeho rodine po fotky z nasej svadby este nam ich neposlali ta sme si po nich zasli... a dnes nas tam pozvali zas tak sme sli na jazero a precpavali sa na slniecku teda mi v chladku na terase...uplne to tam je jak domasa ked tam bolo este pekne cisto...som si dala langos,pivecko a kukuricku mnaaamka...
No Jani leti to co???
Tak sa na nho nezlost sak to dobre myslel 😉

jankando
autor
22. jún 2008

jEEEEEJ eni..tak vam bolo super..co..take vyletiky milujem.. 😉
jeej, eni..robis mi chutky normalne..a az mi prislo smutno za domaskou...no co ze taka je aka je..ale nasa je.. 😀 😉
no eni..to lenti..tomu ver...a snad i poleti este rychlo...aby sme uz boli spolu vsetci.. 😉
ja viem, ze to dobre myslel..uz je vseto oki....zajtra ideme rano k lekarke..ani neviem naco..ale vraj nieco pokecame o anestezii a tak....no uvidme...
drzte palceky.. 😉

angienka
22. jún 2008

jj budeme drzat...
No ani sa mi verit nece ze si tu 😀
ja zas cakam a zas nikto a o chvilu bude zlatinko vstavat...zas krical tak som ho nakoniec suchla zas do sedaku a uhojdala...

jankando
autor
22. jún 2008

jje, ty si tu?

jankando
autor
22. jún 2008

ani sa mi nechce verit..no zaujimave...
a co teda ste maly pekne dnicky za sebou co..aj ja by brala.. 😉
no a s tym oknom co budete robit? planujete ho dat opravit? jaj..zase investicia.. 😠 no niektori ludia vedia zavidiet.. 😠
akurat pozeram s johnom futbal....som si dnes i ja podala..len tak zo srandy..tak uvidime ci vyhram.inak sa do toho vobez nerozumiem// 😀

jankando
autor
22. jún 2008

no inak , my uz mame kupenu tu sadu do postielky..segra s lubom nam ju kupili..segra ako krstna.. 😉
velmi sa mi nepaci.ale ona porobila fotky a ja som si mala vybrat..tak som si vybrala a uz je kupena, len sa k nam musi dopravit a budeme mat postielku pripravenu....jjeeejj..

angienka
22. jún 2008

no pekne ale i pekne noci...no zas mi placka...asi budeme uz papat...tak o polhodku dorazim asi...

angienka
22. jún 2008

ty stavkar jeden 😀 jaaaj kiezby si vyhrala 😎
No dame to opravit ale je to v prdeli mame len 5 000 spoluucast tak to este ide ale chapes zas a zbytocne do toho investovat!!! 😠
zlatusik mi zaspal pri papani tak som nenapadne odisla 😀 dufam ze sa nepoblinka 😝 dnes na mna vyhodil cele polhodinove papanicko hruuuza tieklo to po mne 😀

angienka
22. jún 2008

hej a jaku nasi kupili tu s macikmi marhulovu v polsku...no ale kedze to na svk dovazaju tak ju nemali tam vo svidniku???Si pisala ze ta sa ti paci 😉

angienka
22. jún 2008

ty a futbal??? 😀
jaaaj no som zvedava aka bude noc dnes...ked mi tak zaspal tak sa za par minut zobudi a bude chciet natankovat asi zas plnu 😀
no dala som si to male pivco ale neviem ci budem mat toolko mlieka pre jeho mega spotrebu 😝

angienka
22. jún 2008

no kde si Janus?Zeby ta ten futbal tak zaujal???
A co ako sa ti dari a ako sa mas?Papas poriadne???A ziadne komplikace???

jankando
autor
22. jún 2008

tu som, ale som dlho na teba cakala

jankando
autor
22. jún 2008

eni, tu som..
a vyhrala som...jeeeeeeeeeej, john prehral, lebo dal na talianov a ja na spanielov.. 😀 😀
kukam telku..neviem ci zo sk alebo z bj segra kupila..taka obycajna je..nezalezi..hlavne nech je uz babco v nej a nech sa v nej citi co najlepsie.. 😉
ja nekukala futbal, ale moje dievcenske reallity shows.. 😀
dari sa nam fajn, babco ma budi rano a kopka..na dvohc stranach, cize nozkami a ruckami zrejme.. 😉
papame vsetko..john sa prikladne stara.. 😉 no a dnes oddychujeme po troske pratania, prania...a sprche..

jankando
autor
22. jún 2008

no vidm eni, ze uz nepise, tak ja idem off...
do postielky ku mojej princeznej.. 😉
dobru nocku vam..a zajtra sme tu opat

angienka
22. jún 2008

ne ja tu som len som davala papu timmynkovi 😉

angienka
22. jún 2008

tak to je dobre...no nic ja som ho musela dokrmit z flasky zas co som odsala na horsie casy v noci ale on uz ted skemral tak som ho docucla i cajik som dala a on by furt mlsal drobecek jeden nenazrany 😀 kde to do nho ide 😝
no dala som ho do postielky ale vykecava dufam ze nespusti krik... 😠
jaaaj tak tys uz sla spat tak nic idem i ja...teda spat asi nie ale lahnut k mojmu srdiecku malemu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre