Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
24. jún 2008

no na mimco budes isto naviazana tak neviem ci by si sa sustredila a na plno si uzivala keby si vedela ze tvoje dve lasky su tisice km daleko 😒

jankando
autor
24. jún 2008

nie,...sama..nie..ja si tu zasluzim ted dovcu nie..ono to je pekna idea..ale vidim ju tak realne az o par mesiacov, rokov mozno.. 😀 ale som rada, ze jon tak navrholl...darcekom pre mna by bol najkrajsi, keby sme sa konecne stretli cela nasa rodina na vianoce tuna...teda chcela by som tak velmi..a hned by sme i krstiny poriesili.. 😉 bolo by to fajn, lebo sme uz dlhe roky nemali spolu vianoce

to mas pravdu, ze bu som si to asi neuzila..ale kto vie..mozno o par rokov sa nam vsetkym podari..alebo aspon buduce leto si urboime nejaky vyletik tuna, po uk...este som nebola v skotksu...tak mozno raz tam..az bude teplo.. 😉

angienka
24. jún 2008

no my ceme spolu hoc bude timmyk este malicky ale aj mensie decka beru k moru...a tu taliansko nam uplne postaci...sak znas ze si nocny zivot uz neuzijeme tak ked s mimi len nech sme pri mori a opalime sa 😉

angienka
24. jún 2008

no my ted nevieme kde budeme na vianoce ale asi nasi by mohli tu prist bo minuly rok sme vsetci aj s michalovou rodinkou boli tam 😉

angienka
24. jún 2008

no ted riesime kedy a ako na svk,pretoze som zistila ze mame 31veho ockovanie a kontrolu kycli 😠 a 25-26sme chceli cestovat na sr a odchadzat az 2heho a tak sa nam na 4dni neoplati a ja si ho nemozem dat zapisat do op bo mam este slovensku do prdele a michal si ho dal zapisat ale jemu dovcu v iny termin nedaju!!!A ocino by po nas prisiel ale jak ked ho nemam v pase ani op a uz to nestiham 😝

jankando
autor
24. jún 2008

no ja by som si velmi priala mat konecne spat celu rodinu pokope..ale nevidim to ruzovo.. 😠
no ja by brala radsej sama dovcu alebo so segrou...ma nastartovala...ide teraz do chorvatska...aj s morgan.. 😀
aj ja by som niekde do tepla trochu svoje suny opalila.. 😠

angienka
24. jún 2008

a ona sama ide len so psom??? 😀
ta ja by nesla...
no ja tiez a ked vidim nasich jaky su nestastny ze nesu s nami a nevidia timmyka hrozne a zavidia michalovej mamci ze ta je s nim stale a oni ho nevidia vobec len fotky hladkaju 😢

angienka
24. jún 2008

no to ja tiez a tu zas 30stupnove horucky a ja nemozem moc na slniecko to ma stve a biela som jak stena 😠

jankando
autor
24. jún 2008

nie, ide s lubom na aute a so spoluziackou a jej priatelom..
no ja by som som chcela na slnko a ba..tu ziadne nie je.. 😠

angienka
24. jún 2008

ahaaa...tak to hej teda 😉 brala by som keby som mohla...no som zvedava mam ist na kontrolu vlastne v pondelok to uz bude 6nedeli no nevem jak ci to hned sa ide ci podla coho to je 😝
tak tu je ho zas moc toho slnka az mam chut svoje biele telo vystavit 😒

angienka
24. jún 2008

inac mam cierne vlasy teda dala som si stredne hnedu bo ma sral ten melir som si dobabrala a uz ze si necham svoje a polroka mi odrastali uz som len samponovala a ted to tak dobabrem no des 😠

jankando
autor
24. jún 2008

joj, ta ty si..nie ze by si dobabrala..ale si si chcela nechat svoje..tak som myslela, ze vydrzis..pak posli foto ako vyzeras. 😉
no si uz isla hajkat ku timmiskovi..tak bru nocku..a zajtra sme tu opat.. 😉

jankando
autor
25. jún 2008

Cauce babuse....
nik nic nepise..no teeeda....
eni..si ma vceras prestrasila...normalne..a to este nemam skoro nic do nemocky..hned musim nakupit..a nohy neoholene..funa tiez..no toto...paaani.musim uz zacat castejsie..aby som bola pripravena na vssetko..
dnes rano som zase mala tu bolest..tych poslov ako ty vravis..no uz je vsetko oki..v normale..aspon zatial.. 😉
co vy? co robite?

angienka
25. jún 2008

Zdravim...
No Jani tak s tym som ja problem ozaj nemala bo ja sa furt holila aj bezne kazdy den,to skor teraz uz niet tolko casu tak som sa dnes zhrozila ked som natiahla 3stvrtaky na kocikovanie a pak si uvedomila ze uz 2dni som nohy neholila 😝

angienka
25. jún 2008

janu nelakaj sa...to zakladne mas len slapky su moc dolezite teda pre mna isto a viem ze i pre teba ze bys si sa hnusila 😖 a osusku a mas vsetko...ja som sla s takou mega cestovkou a na hovno...fakt nic som tam nevyuzila,stacia ti tie vlozky aj do podprdy par ja brala cele balenie 60kusove jak debil a jedny som pouzila 😀 zupan,osusku,slapky a kefku a pastu...

angienka
25. jún 2008

inac dnes sme boli nakupovat...uz som kupila maminke darecky ked tam prideme tak taku kabelku a topanky k tomu len nevem ci tu kabelu si nenecham 😀 sa mi paci a sebe som kupila zlate balerinky sice neviem k comu ale este davno som si kupila brutal zlaty opasok a nemam k comu ta aspon botky som kupila 😉 tak sme sa prechadzali,michal vybavoval ohladom auta a tiez sa bol pytat ako so mnou a ceskou op a my sme s timmykom nabrali hlad a ze sa mi nece varit tak sme zasli na hladovu pohotovost a vzala som langose 😀

jankando
autor
25. jún 2008

CAu eni....
no to teda,,to nemam..bo chedm vsetko nove, tak musim dokupit.....
mnaaam, langose by som si dala..
eni , kukni mi do labika, som pridala dve fotky smiesne..ak ich este nevymazali..rychlo.. 😉

angienka
25. jún 2008

jeeezisi no parada 😀

jankando
autor
25. jún 2008

co parada..videla si ci nie? 😀
to moje prve babco je v tom.. 😀 taka je krasna holka moja zlata

angienka
26. jún 2008

Janu jasne ze som sa hned mrkla 😀 no je uzasna...len pak v tom bude tvoje druhe babo dostane to zdedene po prvom 😀 😅 😀

angienka
26. jún 2008

inac dnes vas zanedbavam kedze som vyspavala do 14tej kedze zlostidielko vyvadzalo a pak sa zas rozdivel a potom sme sli na prechadzku a babicka nam ho ukradla ze nech sa ideme prejst niekde a na zmrzku tak ma muzik pozval do restiky no buchol sa po kapse krasna bola a mnamka papanicko a este mi aj palacinky robil...a ted hombam nervacika v sedaku 😠

angienka
26. jún 2008

halooooo...je tu niekto???

jankando
autor
26. jún 2008

Cau eni..
tak si mala dneska krasny denik..ti zavidim..ja dnes mala behaci dnik...chudak moje babo ..s.trajkovalao vo mne.. 😠
do 4 rana som bola hore a rano som nevladala vstavat..mali sme ist kuknut ten bytik, no nakoniec nam zavolali, ze ten byt uz niekto vzal..tak ze nic z toho...no vpoho...ale mali sme este na dnes jeden domcek ist okuknut...tak sme sa vybrali do obchodov..teda len na potraviny..lebo dochadzali..isli sme do slovenskeho shopu..nakupila som si kopec sladkosti, eni, tie seriky z polska, co si na desiatu nosila..pamatas? tie kremiky..mnaam...a inak podotkynam, ze cely den brutalne prsi..zisli sme na postu, poslala som si formu na porodne a matersku..tak uz nic len ostava cakat...a pak do dalsieho obchodu..taaak sme zmokli ..jak mysky.. 😠 tak sme zase nakupili kopec blbosti, ale povedala som si , ze musim kus niecoho mliecneho, tak som si jogurty nakupila, i mliecko (nesqik prasok do toho , bo inak nevypijem..) a este koeepec blbosti..prisli sme domov, vylozili tasky a uz nam volal ten agent, ze mozme dojst kuknut ten dom..boli sme..no nic moc..fotky na nete vyzeraju ovela lepsie.. 😉 ten agent nas este vzal okuknut jeden , ale ten mol obrovsky..5 spalni..no naco nam?nie/..takze zase raz nic..ale musime dalej hladat..prisla som domov a john hned na futbal... 😠 dala som mu papat a vykladala nakup, osprchla sa..no teeeda..opisala som vam celyyy moj dnik...taka som bola zaneprazdena..ale spala som do jedej dnes..a teraz uz skoro spim ...
dlhe co...no musim sa niekomu vyrozpravat..
a to este ked by som mala rozpisat co mi john vyparatil,.tak neviem, neviem, ci by ste zvladali.. 😀 😀

jankando
autor
26. jún 2008

no tie moje neposlusne prsty..tak rychlo pisu..ani sa kukat nemozem jak hrozne ich pisem... 😀 dufam, ze ale pointu porozumiete.. 😀

angienka
26. jún 2008

janu no co vyparatil,sak to i tak len ja citam 😀 uz tu nik nechodi 😝

angienka
26. jún 2008

jj ja vsetkemu rozumiem,uz som Timmyska uhojdala tak na chvilku je ticho ale za chvilinku moj oblubeny serial tak sa isto zobudi bo ma ho nikdy nenecha popozerat 😠

angienka
26. jún 2008

sa bojim co i len pohnut z tade a naliat si dzusa z flase ze aby sa nezobudil a spusti ten krik,no hruuuza...
no pekny dnik...no neviem taky rychly a rychlo som musela papat bo michal musel do prace a este po timmyka skocit a on sa umyt a prezliect chapes...taze taka romantika ale sa snazi bo som mu povedala ze pojdeme na slovac s timmykom a on ze ma nikam nepusti sa boji ze budeme dlho 😀 alebo ze uz tam ostaneme 😉

jankando
autor
26. jún 2008

Joj, ta vies, nie, ze ja tu znamych nemam nie...tak furt na mna john, ze nech najdem kamosky..a ja , ze nechcem nijake polky kamosky , ktorym sem tam ani nerozumiem a slovenky alebo cesky tu nie su..teda ja ich nepoznam a neviem o nich..no on v praci ma nejakych ludi a vkuse mi rozpraval, ze jedna starsia pani, zlata ze je, ze nevei po angl. ale ze nejak kecaju a ze john jeje vysvetloval, ze ma zenu tiez zo slovenska a taaak..no nakoniec sme sa strtli nahodou v obchode tak sme prehodili par viet..vies , slusnost..a bola cela hotova , ze som zo sr a ze cernoch a tak..viess...no a odvtedy ma vkuse davala pozdrav., dokonca az moje cislo vraj pytala..a joh jje dal nie..teda nie moje,ale jeho...a vcera mi hovori, ze chce prist k nam na navstevu..teda ku mne...bo john ze dobre..ze i tak tu nemam kamosky a tak...no ja hotova..ze o com ja by sa bavila s cez 50 rocnou babou..vies, to tak kamoska pre moju mamcu a niepre mna..a ato este uuuplne cudzia..no len nervy by som malla..a ja stale , ze john si srandu zo mna robi...no my dnes spali a ona volala..si predstav...paaaaaaaani..uz mi nic ineho k stastiu netreba.. 😠 😠 no ze sme spali, tak sa len ospravedlnila a skoncila...ze nas nechala hajat..no ja mala doooooost... 😠
ta si predstav..john mi nasiel 50 tnicku kamosku.. 😀 😀 😀

jankando
autor
26. jún 2008

JOoj, no vidis eni..jaky je zlaty...sa boji a nechce byt bez vas...zlatunky je..a samozrejme..i ty na to mysli , jak by si sa ty citila..ze by ti vzal malickeho a siel by k rodicom..tiez by si sa bala a nechcela aby bol dlho.. 😉

angienka
26. jún 2008

no Jani sak dobre spravil...ta znas ze ja kopec kamosiek mala a aj starsiu jednu jak 50 fakt dochodkynu som s nou robila a uzasna bola,sme furt kecali a tykali si dokonca,a pak v pardubkach take 30-40tnicky to najlepsie boli nedaj sa odradit ja si najviac s takymi rozumela... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre