Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
26. jún 2008

no jasan janu ale ja nemam casik pripravovat nic ta tak jem jak vychadza cas a podla toho co mame doma a vari ted vacsinou michal...ja viem ale ovocie moc nemozem znas jak v tehu vsetko skodi a i po tehu to je tak...

jankando
autor
26. jún 2008

No ale snaz sa papat...veeela .. 😉 aby dobre mliecko si mala...
btw..eni a kto bol vlasnte krsny otec timmykovi? nepodarok?idem kuknut foto..

angienka
26. jún 2008

neneee nemal krstneho otca len krstnu mamu 😉 tu nemusi mat dvoch...este ze tak
no ta to hej sak kazdy sa divy jaky je timmy vlasac a ze mu nezchadzaju dolu vobec vlasky...

angienka
26. jún 2008

sak sa snazim co to da a hlad mam stale jak tehula som 😝 no len nie vzdy to ide,ale uz lepsie jak na zaciatku...

angienka
26. jún 2008

a tie oci ma jasan po mne velke kukadielka 😎

jankando
autor
26. jún 2008

jaaj, no to som ocula,ze vela deti sa rodi s dlhymi vlaskami a pak zchdzaju dole...
aha..takze mal len krstnu..to som este nepocula..ale dobre to je..my budeme mat oboch..bracha a segru..
ale kedy bude ten krst to netusime obaja..ja by som chcela ako som spominala na vianoce..ale to budem musiet nejak pozistovat co to mu predbieha tuna..bo mam na vyber , bud v polskom kostolu alebo v anglickom..teda bud s polskym pastorom alebo anglickym a pak ci by dosla segra i brach oci tu bude..naraz..tak dufam, ze sa nam to poadri..a nezalezi kolko dni, ci mesiacov prebehne.. 😉

angienka
26. jún 2008

no jasne hlavne nech to je ak si to zelate...a john chce hej...on veriaci???

jankando
autor
26. jún 2008

ta co si..on ..jemu to je jedno ci bude pokrstene..a prv mal taky nazor, ze nech to nechame tak a aby sa rozhodlo babco az vyrastei akej chce byt viery a tak..ale ja chcem..vies..
no ale john co chce a si presadzuje a ja nie som vobec proti, tak obriezku..musim pozhanat infosky..uz jedna kamoska mi pisala, ze sa to robi bezbolestne..tak musim pozistovat, ci to robia tuna v nemocke 😉

angienka
26. jún 2008

si robis prdel???

jankando
autor
26. jún 2008

nie , preco? sak i john ma.. 😉

angienka
26. jún 2008

heej,no ta mi napis co to presne je...bo ted si nesom ista 😕

angienka
26. jún 2008

haloooo...

jankando
autor
26. jún 2008

to je obriezka pipika... 😉
a teraz mi kamoska pisala, ze to uz nemusia robit tak jak operacku, ale tak ze daju na pipika taky kruzok na 7 ci 10 dni a to samo bezbolestne sa pretrhne ci ako to je..ale ze to robia tusim len do 3 mesiaca, potom to robia uz normlane vo forme operacky..
kamoska chcela dat na slovaci, ale nepovolli im , a nejak to zanedbala a jej chlapcej ma uz 4-5 - rockov a ted mu to chce dat urobit, ale vraj najlepsie je ak sa to robi cim skor..najmenej bolestive

angienka
26. jún 2008

a naco to je???

angienka
26. jún 2008

jani to mi je jasne kde sa to robi ale naco to je...viem ze to si tam v tych krajinach davaju robit...

angienka
26. jún 2008

jani ty mi tu asi uz zaspavas co???Ci este furt klebetis s mamcou?

jankando
autor
26. jún 2008

no..to je v niektoych krajinach sucast kultury alebo nabozenstva...a naco to je...ja neviem, ale paci sa mi to kazdopadne ..a citala som rozne nazory na to..teda neboer to akomoj nazore, ale citala som ze je to ovela vic cistejsie a hygienickejsie ako normalne..no ja neviem..ale je to pekne.. 😀 😀 😀
a john to chce pre babco...a ja nie som proti..aj s mamcou som o tom kecala..teda nie som proti ak tou formou kolieska na pipika

angienka
26. jún 2008

no nikdy som to nevidela len tiez som to pocula asi v tv to davali daco o tom ze tiez ze to je hygienickejsie ale neviem a aku upravu tam ide no zas nemusim vediet vsetko,nie 😀

angienka
26. jún 2008

ta to dobre ked take to mate ze jeden chce a druhy suhlasi u nas som ani nedala na vyber a proste ja som cela krst no a musel byt a to bola chyba...i ked som rada ze je krsteny ale oni su vsetci neveriaci...taze to bolo take ne jak u nas chapes ze kazdy sa dava krstit tu skoro nikto...

jankando
autor
26. jún 2008

no jasne..ja tiez o tom doteraz eni velmi neviem, veim kde sa to robi a viem tak akurat to ako vyzera normalny a ako s tou obriezkou a teda len rozdiel ocny.nic ine..neviem ako to robia...a tiez viem, ze to vsetko okolo sexu ide lahsie ak ma obriezku. 😀 😀 😀

angienka
26. jún 2008

no hej ale ked ide o kulturu jeho ta dobre ked suhlasis a niesi proti ze ti to nevadi...

angienka
26. jún 2008

si predstav ze slniecko mi este chrni a ja cakam a cakam a on sa vykeca prehodi sa pohra s ruckami a spinka dalej...ta ja sa nevyspim bo cakam kedy vstane sladusik moj rozkosny 😉

jankando
autor
26. jún 2008

nie, vobec mi to nevadi.paci sa mi..a paci sa mi, ze je i taka metoda, ze bezbolestna..teda ziadne rriadne rezania..
ta to je zlaty pohlad jak si pokeca , nieco porobi so sebou a dalej chrapka..nie.. 😵 😵
a inak neviem ci som spominala, ze ideme na rodicovsky kurz..sa tesim..neviem o com to bude.. 😀

angienka
26. jún 2008

no to je...uz krical ta som mu dala cajik a jak som ho vzala odgrcnut ta mi zaspal v naruci 😀

angienka
26. jún 2008

heeej ta to dobre...mozno i dychat ta naucia...ja som nevvvedela...zak idem dobru noc...

jankando
autor
26. jún 2008

dobre, dobru noc..i na mna uz unava ide..prajem vam obom dobru nocku..sladku..vyspinkajte sa..zajtra zase

angienka
26. jún 2008

zaspal tak krasne ze ho necem budit ta pisem jednym prstom a lavou rukou

angienka
27. jún 2008

tak kde si ty moja tehulka??? 😉
dobre ranko,ten moj nezbeda ma dostal z postele a na rukach mi zaspal hned prestal kvilit ked som ho vytiahla tak som ho ulozila no nejak som sa prebrala tak uz asi spat nejdem to by som zas vstavala neskoro a chcem skocit kupit plienky,nejak nam to ide az moc teda ta spotreba je vysoka...asi by som sa mala poobzerat po lacnejsich...no neviem ci by sa to oplatilo 😒

angienka
27. jún 2008

tak kym sem niekto zavita tak si stihnem aspon kaficko asi uvarit,co???

angienka
27. jún 2008

stale nikto???No neviem ci sa mam pustit do toho zehlenia teda ci pockat...tak este chvilku no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre