• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
no ja tiez mam prist rano, ze sa mam ohlasit... aj preto ze kojim, takze fajne
29. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne cukricek este nechrupajdi a to ho tu v kuse hompalam a on cumi a ziva a vyplazuje jazycek no krasa na to pozerat :dizzy_face:
29. jún 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v porodke i mna...aj ten bepanthen som musela pouzivat ale ted uz nic nepouzivam...
no prave ze sme kojici matky tak ze prednostne ta dobre bo u mojej sa caka nenormalne furt ma narvano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej to aj moj tak robi, kuka velkymi ocami, ziva a sem tam urobi hmmmmmmmm no uzasne toe je ze? a jak mi vyrastok, akurat som dnes o tom hovorila, ze taky malinky bol a teraz? ty jo.. sme ho vcera merali, no skusali sme a ukazalo nam to ze 57, takze ¨6cm naviac mame
29. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a u mojho dr. tiez vzdy plna cakaren... ale brutal, aj 2 hodky som tam niekedy cakala a to som bola objednana...
29. jún 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ide to hrozne rychlo my uz 56tku obliekame len mi tak luto tej 56 ze sme ju nevynosili ta este ho skusam narvat tam ale uz len ked tak kabatik bo na noc mu davam len kratke bodynka a kabatik aby som ho nemusela zobliekat v noci ked prebalujem hoc len gombiky medzi nozkami ale i tak lepsie je tak :grinning: a davas ivi tie ortopedicke kalhotky mu este???Ja ne ale mam kupene a co ako klbiky si nepisala ako to dopadlo...
29. jún 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ja tiez tak u nas ani neobjednava len na den na hodinu nie az pak na monitory na hodinu presne...no ale tam to je o nervy ne jak v sp :grinning: rychlovky...
29. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie ortopedicke obcas mu davam, ked nezabudnem... inak ideme zajtra s nozickami poobede, tak potom pisnem, snad bude vsjo ok
a na noc tiez len tak nalahko ho obleciem, aby som vela nemusela vyzliekat
29. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez po 4tyzdnoch o 6cm podrastli no desne to ide ale i tak vidno na nom to je ze je velky a tazky hrooozne...no ale je to nadherny pohlad...
29. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejze, uplne uzasne... mne sa az plakat chce, jak rychlo to frci kurnik... mi pride ze si to poriadne ani neuzivam...
uz i Janka nech ma drobca pri sebe, nech tiez vie aky to je pocit...
29. jún 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich este ani nevytiahla...no asi musim mamca na mna krici ze tie pamperdy to slabe su ze musim nasiroko balit :confounded:
no ted je uzasny ked nekrici a tisko sedi a len vala ocka a pozera okolo seba sladusik :sunglasses:
autor
No uz som vas docitala..
tak sa pekne hrajkate s malickymi..a riesite tie porodne a to vsetko....ja tiez poslala formy,tak uvidim, ze co mi priznaju a co nie..
ale tiez ma zaujima, ze na co mma tiez narok ja..bo myslim, ze mam tiez nejaky narok na nieco doma poberat ale uz nie som si ista..tak ak nieco pozistujete, tak dajte znat..popripade ak by ste doma nieco zistovali.tak nezabudte i na mna...sa pytat..ak mozte.. :wink:
no a tak..tie vlozky do podpiry..tak ja ich mam len malo..teda len jeden pack som kupila..a tam je zo 60 tusim..a si predstavte jak zz mojich koz bude curkat..ked ja take obrovske dudy mam.. :grinning: :angry:
tak ja tam supnem rovno plienku jak dakedy robili..a pak len kazdu hodku ju chodit zmykat.. :grinning: :grinning: :grinning:
eni..tak ja pijem o dusu..a co sa tyka mlieka..tak davam kazdy den 1 velky hrncek..taka som pysna na seba.. :sunglasses:
dnes mi john skocil kupit obrovske mlieko, aby som mala na dlhsie..bo male mi doslo do 2 dni.. :angry:
no a Ivi..ze v auguste nebude zima..hahha...tak si nevies predstavit to anglicke pocasicko..sak my tu i ted zim u mame..musime zatopit doma, bo kosa..a horuco tu je snad 1 tt do celho leta...ta tak...a horuco..to povazujeme za 22 stupnov.. :grinning: :grinning: :grinning:
no ved ja mu tie ortopedicke davam na pampersku, ale na dupaky este aby ho to neohryzlo
29. jún 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda...my uz budeme mat velkych chlopov a ona si bude uzivat tie nevinne pohlady ja som spominala ako sa na mna timmy hanbil pozret v porodke prve dni ked videl ze na nho cumim tak sa pozrel a hned sklopil zrak a nevedel kde ma pozerat take sladke to bolo a ted cumakuje a ne a ne spat :grinning:
29. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj Jani tak zbal saky-paky a sup na slovač do teplučka, no teda aspon o nieco viac nez tam mas :grinning:
29. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj babky jak rada by som si popisala s vami, ale ked mi treba ist cosi pobalit aj spinkat sa mi chce... tak dobre sa mi pise s vami...
no ale ked musis tak musis
pa pa uz fakt
29. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a co su tie ortopedicke nohavicky?
ta jake ste kockky ani nespomeniete a ja nepripravena...musim rychlodat echo segre.ltak piste na co dobre toje a kde to kupit a tak..hej..
ivi..i ja si tak prajem ..vcera som hoovrila, johnovi, ze sa tak nudim, ze by som uz chcela mat babo pri sebe, i ked viem,ze pak mi nervy praskknu od nevyspania a tiez kriku a tak..sak predsa som nezvyknuta..ne..ale i tak ho uz chcem a john, ze radsej este pockame.... :wink:
29. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a davas i latkovu pod to ci ne???Bo dakto este i latkovu ze az tak nasiroko neni to moc???Ja nevem ci sa vobec k tym ortopedakom dostanem :unamused:
janu ty mas narok tiez na sr na vsetko jak ja si to vem ja tiez len v zahranici robila akoze v cr :grinning: a ty tiez a na sr mame narok lebo mame tolko dni odpracovanych i ked tu v cr to uz zrusili ale aj keby v ang tiez zrusili co asi nie ta ty mas na sr narok jak na matersku ta na porodne i rodicak len zisti kde je vyssie...
29. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ivi tak prajem dobru nocku a stastnu cestu hlavne opatrne a uzite si to tam...ja az o mesiac :cry:
29. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivi..papapa
dobru nocku a ja sstale sice nepochopila kedy toidete na slovac,ale kedze pises, ze sa ides pobalit,tak snad teraz idete...tak ak ano, tak stastnu cestu a uzite si i za mna doma..za nas vsetkych troch.. :wink:
29. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to kupis asi vsade v detskych obchodoch ale isto i v lekarni my sme to kupovali v stropkove...to take tie nohavicky aby drzali latkovu plienku vies a ono sa to davA DO 2MES TEDA MALO BY SA DAVAT ABY SA IM KLBY DOBRE VYVIJALI ALE JA NEDAVALA BO JA PAMPERDY POUZIVAM ALE JAK MAMINA VIDELA TA VRAVI ZE TO JE NA UZKO BALENE ZE MAM DAT AJ TIE ORTOPEDAKY...NO NEDALA SOM ESTE
29. jún 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj sorrac sa mi caps lock zapol :unamused:
29. jún 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak rada by som sa uz i ja balila uz rozmyslam odteraz co si zbalim a hlavne co pre maleho...u nas ho caka cela dedina bo nasi vravia ze je to najkrajsie miminko v cr a ked pride na sr ta na sr :grinning: ta kazdy uz zvedavy :sunglasses:
29. jún 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no doma je vyssie porodne a tu zase lepsia materska..asi..pobera sa 39 tt a cca 117 libier na tyzden..tak neviem..kurz isiel dole tak hruza..ale rozmyslam, ze ak mam narokm, tak skusim..lebo na matersku som podala ziadost a uvidim , ci mam narok, lebo tu je taky zakon, ze 66 tt dozadu od terminu porodu musim mat odpracovanych 26 tt a mne akurat nevychadza...lebo akurat v ten cas som nechavala pracu a zase nasla a zase nechala a tak..tak neveim co bude s tymm...cakam co mi odpisu..tak schalia, tak budem poberat tu a zase porodne viem naisto , ze je lepsie u nas a ci mi schvalia tu a ci nie, tolen boh vie..ak nie, tak sa budem snazit zo sr dostat..ale to nemozem naraz z oboch nie>? :angry:
ale to by som i osbone na slovac musela? :confounded:
29. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj, to len take jak gumove gatky ze? uz viem, si spominam co davali na plienky latkove..vieeeeeem..
toto su ortopedaky hej..chapem..tak toto i my musime zaobstarat..tusim, ze som to i tu videla..sak ja eni tiez, chcem balit na doma na siroko...s latkovymi..i ked poak chudak, asi budem vyvarovat tie plienky.. :grinning: :angry: ale neva..hlavne, nech tie klbiky su v poriadku.. :wink: a vonku a do dr budem pamperdy..asi tak..to vhcem poriesit..tak uvidime..
no to vies, ze mate najkrajsie bambino..a si viem predstavit ako vsetci cakaju akovyzera tymmik..a kirka tiez
29. jún 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mozes i z oboch statov ale len porodne fakt :sunglasses: sak uz som ti to posielala ze hej.
29. jún 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka kirka???
ta ja vobec latkove nepouzivam len na ublinknutia :grinning:
29. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta nevem ci ta to neprejde nevem kolko tam u vas plienky stoja ale ja by som na to jednak cas nemala a jednak by sa mi do toho necelo...
29. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kirka..ne...kata ..ne..nie tvoja sestra ale jak ty ju volas nepekne sliepka..
no tu su drahe..ale pockaj...6 plienok latkovych stoji 7 libier..pri kurze cca 37 to vychadza na 260 sk takze este lacne..ja som doma kupila 10 tusim za 300 sk...tak len to co mam pouzijem
a pamerdy tu stoja nieco ako do 3 libier tusim ..tie 24 packove asi...nepamatam presne..takze cca 100 sk...lacne?
29. jún 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, ver mi , ze ani mne by sa nechcelo do toho..ale len kvoli tym klbikom..vies..inak by som len pamperdy samozrejme
a vy kupujete pamersky alebo huggies, alebo nieco lacne najdete..vies l...len tak , ze ci mam radsej dat na znacku alebo hocijake su dobre
29. jún 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok