Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
30. jún 2008

no i ja myslim, ze to bude chlapcek..
a kozlatka moje sa uz nezmensia..sak im velmi tehu neublizilo..oni frut take obrvoske.. 😠 uz ci budem o chvilu do polievky mocit.. 😉 😠

angienka
30. jún 2008

joooj ty...ta jak schudla si ta sa mozno zmensili len neznas bo tehu im pridalo...ja ani neschudla a sa mi zmensili o 2cisla...

jankando
autor
30. jún 2008

teraz ci pred tehu este..inak pred tehu..tie fota zo svadby, to az nedobre na ta kukat jaka si tam chuda, jak ti tam klucne kosti trcia..ty si raidne po skole schudla co... 😖
mne si sa tak pacila..na skole..taku zensku postavu si mala..i kozy i rice..taku akurat..a zaidne ve3lke..prefektne apak tam tie klucne kosti..... 😠

angienka
30. jún 2008

pred tehu jak som odisla na cechy ta mi zrazu vsetky podprdy boli velke a chudla som tam kde som nemala 😝
no ale ta zenska postava mi ostala ale uz nie tak pekne zenska ale prave som sa viac zgulatela teda brusko uz som nemala take pevne ale uz som neposilovala ani necvicila a na zadok som jeden cas schudla ale pak zas nabrala a v tehu prve 3mes som zas kus schudla a posledny mesiac nabrala este viac taku prdel som este nemala... 😠
hej hej sak tam uz som v 3mes na svadbe ty jedna ta kde chuda ale ted by mi stacilo keby som taka aspon bola...

jankando
autor
30. jún 2008

no mozno ti tam zacalo rast brusko, ale tie klucne kosti tam..eni..ta vidim nie..
a ta tavr tam vychudnuta...fakt..ta na strednej si taku nemala tvaricku vyschnutu. 😠

angienka
30. jún 2008

no ta tvar mi schudla uz nemam ani v tehu som nemala taku naliatu jak na strednej ale inac som neschudla po skole furt som taku mala postavu ze pal kg naviac 😝

angienka
30. jún 2008

no ty brdo on mi stale spinka andilek a tak krasne chudatko poskladany tam a je mu taak dobre zlatusik moj krasny...ale uz by mal vstavat ale nebudim ho len mne sa uz ocka zatvaraju ale pockam na nho...

angienka
30. jún 2008

inac segra mi pisala prave ze ta mam pozdravit a ze zajtra jej mam o tebe vsetky novinky povedat 😉

angienka
30. jún 2008

si ma naockovala a naliala som si i ja pohar mlieka po dlhej dobe 😀
no ale zas debatim sama tak asi ja uz pojdem bo uz i na azet som ti odpisla a segra sla spat tak uz nemam co robit a teba nikde...a sladusikovi sa fajne spinka hudba tu na plno ocko huci a on pohodka zvyknuty 😉

jankando
autor
30. jún 2008

eni, john prisiel a boli sme papat v kuchyni..teraz len predcychvam..dala som si paar, zo 10 hranoliek a rybie prsty a nevladzem dychat..
segru tiez pozdrav od nas..
az sa potiom jak som jedla teple jedlo..pani ....brutal 😠

angienka
1. júl 2008

ahojky...tak mam 900 novych fotiek s timmyckom 😉 tak par som hodila do alba exte nieco vyberem...je tu niekto???

angienka
1. júl 2008

haloo janus tak ty nakukujes,co???Cakam a stale nic 😠 a o chvilu mi uz vstane asi pokladik teeeda 😝

angienka
1. júl 2008

janus kukam ze ani na skype nesi ta ty si to uz asi zalomila co???Som chcela o tom bazene vediet ako a co bo som rozmyslala ze nasim kupime ale tebe praskol ci co si to spominala ta aby sme zbytocne nekupili ked malo vydrzi...

angienka
1. júl 2008

no tak dnes sa uz asi nedockam 😒 tak co zeby som zacla zehlit 😀
to asi nie ale mam este chvilku ze som si ja nesla lahnut,ked tie fotky su tak uzasne ze som si ich pozerala a posielala az doteraz...a nemohla sa od nich odtrhnut akoby som ho nemala pred sebou nazivo 😉
jaaaj tak zavidim ivke ze je uz doma...snad stastne dosli...
akurat som pisala s ocinom ze pre mamku keby sme ten bazen kupili ci by sa potesila a my vravel ze akurat teraz pozerali na bazeny a ze chceli kupit ze ked prideme ta kupia ze ked staviame ten plot tak uz mozme mat i bazen...no tak ma omrknut ceny u nas ale oni uvazovali nad normalnym ale ja by vzala ten dokial nebude normalny...snad nieco vydrzi 😒

angienka
2. júl 2008

heeej tak co je s vami???Teda aspon ty janus by si sa mohla ozvat...dufam,ze sa nic nestalo...
Strasis ma 😒 😠

angienka
2. júl 2008

no uz 3den nic???To mi nejde do hlavy...ja sa dnes asi zas nevyspim,timmycek zlosti tak sranda...jani ozvi sa cim skor-dufam ze este nerodis ☹

jankando
autor
8. júl 2008

Cawes eni, som len na chvilu v meste na nete..my budemem mat zapnuty az vo stvrtok, tak budeme pisat a pak bude zase vypnuty, lebo ho budeme prenasat do noveho domu.ako som uz spominla, ste pozvani..aj ivka a smangelkom..to by bolo zuzuo, keby ste dosli...jooj, a mali by sme tri eturence.. 😀 sice domcek mame maly, ale dobrych ludi sa vsade vela zmesti, nie? 😉 no eni, priprav sa na stvrtok, popiseme...oki....a pak bude zae chvilu volno..vo stvrtok tie obkuknem vase fota...
dnes ideme na vecerny kurz pre rodicov..tak sa tesim , ani neveim co to obsahuje 😀
no dufam, ze ste vsetci v priadku..a i ivka sa uz mozno vratila zo sr...
vsetkych vam zdravim a vo stvrtok som spat.. 😎 😉

angienka
8. júl 2008

jeee jani skoda ze som ta nestihla 😢
no parada na zajtra mam toho i tak moooc,neviem ako to stihnem vsetko 😒 no som hovorila muzikovi ze sme pozvany ta on by aj siel,vies nove auto tak by sa len vozil sak som pisala ze sme boli v nemecku v nedelu a pak v kralupach a este ce ist do nemecka niekde k moru...sa zblaznil-a keby to bolo 300km tak hej ale to je daleko-kuknem kolko km 😎
tak sa tesim spolu s vami ze sa vam tak zadarilo,a co ako sa citis???Uz sa balite?A ako to bracho znasa???Jeee janu uz sa ti to krati-tesim sa na stvrtok ked popiseme a ja sa tak bala co sa deje 🤐
a co niekde v centre ci kde dajak rychlo ste ho nasli...sak napises detajly...

angienka
10. júl 2008

hej haloooooooooo-je stvrtok,nie?Tak co sa deje janus,ja cakaaam 😠

angienka
10. júl 2008

no nic vidim ze si na skype uz tak idem preniest zlato do postielky a okupat sa,snad sem dorazis 😉

jankando
autor
10. júl 2008

Cau enus, uz som tu..trosku nam zase strajkoval router, ale uz je vse oki..moj netovy maniak john nam zresetoval router a hned net nabeholl.. 😀
tak som tu..
no ved nie je problema...kludne dojdite kedy chcete...bude super..kupime nafukovacku..bude sranda...len nech tvoj muzik pocita s tym, ze bude trosku pomateny, ze sa tu jazdi na druhej strane vies.. 😖 ale vraj dobri soferi to zvladaju..,..

angienka
10. júl 2008

haha...no sevas,tak som sa dockala 😀
a co ze dnes funguje a zajtra uz nie???Ci ste este v starom bydle???

angienka
10. júl 2008

a co nove ako sa citis???
Nevem ci som tu spominala ze sme boli u detskej a timmy vazi vyse 6kil a mam pocit ze od pondelka sa toho dost zmenilo a ze nema uz len 63cm ale este viac lebo davam dokonca uz 68cku a nohavice su mu akurat na dlzku-no nik neveri ze ma necele 2mesiace-kukla si fotky???

jankando
autor
10. júl 2008

nie, dnes este hej a par dni bude, v pondelok musim obovlat tych co mame pvnu, nech nam presunu tam pevnu a aj net....tak neviem ako dlho budem online..ale snad do pondelka.. 😉

angienka
10. júl 2008

no parada tak popiseme moj chrustik sa polepsil o dost,tak mame casiku viac aj ted lezka vedla mna kopka nozickami a gula ocicka-uzasny je,ale obrik 😀

jankando
autor
10. júl 2008

nove nic, len ze sme v utorok boli na tom rodicovskom kurze a to nie dobre, som z toho cela pomataena a viac sa bojim porodu ako ked som o tom nevedela vela.. 😖 no ale budeme musiet prezit..a pre johna dobrek aspoin pochopil ze to nie je len o mne ale i o nom..teda ze ma velku zasluhu on tiez na tom a ako pomahat pri a po porode..obzreli sme i izby,.rozmyslam, ci nepojdem do vody....uvidime. 😠
eni, fotecky som obkukla..su nadherne..babo je nadherne..a jaky je uz fesak velky.. 😵 😵 a tie riflicky su na spapanie.. 😝

angienka
10. júl 2008

aj ja som cela do vody ale tu v litaku nerobia asi len v 2,ci 3mestach v cr to robia a ja do prahy by nesla rodit...a co take vam tam vraveli???
no je uzasny a jaky obrovsky uz nevem co robit ci mu nedavat papat tak,alebo co,deti v polroku su take ako on teraz a nema ani 2mes ☹

angienka
10. júl 2008

a co aky je ten bytik opis mi ho,nech mam predstavu 😕
niekde daleko od tohto a kolko izbovy a zariadeny???

jankando
autor
10. júl 2008

no tak, tu akurat maju ...ale tiez vraj nemali predtym..vobec to nie je ako bazen, je to jak jedna obrovska vana...boli sme ju tam obkuknut..vies...i tie porodne izby...take malinkate.. 😀 no co uz...na tom kurze bolo fasa, dala nam i prirucky kazdemu paru, o com vlastne ona cely ten cas ropzravala..o porode, o tych dobach po rodnych, potom ake vies su formy utlmovacom bolesti..teda liekmi a tymi injekciami a plynmi a tiez i bez toho, teda ako prirodne..masaze a tak ..fit lopty a tak...a potom hovorila o placente, o hlienovej zatke a ukazvoala ako sa to rodi, i ako sa napr. picha epi a take haluze...a buduci utorok budeme asi skusat na babikach..tak som pochopila.. 😀
no a nas domcek..maly ale utlny..vstupis do malinka chodbinka a hned obyvacka, mame tam kozenu sedacku , jedno kreslo a jednu taburet..v tmavo zelenej. 😒 je tam taky podivny stol.. 😀 a podlaha na zemi...okna su tam konecne suprove, hoci uzke , ale vacsinou vo vsetkych angl. domoch su len otvartelne vetracky..a to vobec nie take ako u nas...no nepochopil aby si...a v tom dome mame normalne okan, co mozes normlane cele otvorit, tak fasa, z obyvacky ides do kuchyne, dlzdice na zemi, kuchyna je krasna, alurat ten plynak sa mi tam nepaci, ale co uz..nemoze byt vse perfekto.. 😠 mame i chladnicku..taku mensiu...ale vsetko je uz vycistene.. 😉 a kuchnska linka je po celej izbe...cize pol a pol, lebo z kuchyne mame dvere na malu terasku, ktora je akurat v hroznom stave, ale az sa riadne usadime a vse bude oki z vnutra, tak poriesime i vonku samozrejme... no kuchyna sa mi paci..akurat tie vsetky spotrbice do nej potrebujeme..nic tam nie je..a tiez tam mame pracku..takze dobre..
no este ked vchadzas do tej malej chodbinky, tak vidis hned schody, a ides hore, kde je jedna vacsia izba, to nasa spalen, kupelka a zachod spolu..take male utulne..akurat, a dlsia izba..mensia..bejby izba..nie je skoro nic zaridene..ale to nevadi..my si dokupime..akurat mame suprovsku velku postel pre nas tam s dobrym matracom, tak som len nestastne, ze sme pred par dnami kupoili tu svoju postel, ktora je hrozna...neviem co s nou..zatim ju nechame tuna a pak asi predat alebo co..ak sa bude dat.. 😠
tak tak nejak vyzera nas domcek..neviem ci si vies predstait..ale urobim fota a poslem..

angienka
10. júl 2008

ok,podla opisu to znie dobre a skor akuratny ako maly by som povedala to ten nas tu je uplne maly 😖 ale co nejak to tu este vydrzime ten rok a pol to mame v zmluve a pak sa uvidi ale kedze mame new auto tak kym ho nedoplatime tak hypoteka na dom nehrozi...
no parada takze mozes byt spokojna konecne a co je s tou postelou ako to ze je hrozna???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre