Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. júl 2008

jeeej zlaty je 😉
chape to ze i nasi chcu byt s nim 😎

jankando
autor
10. júl 2008

no jasne..tak to mate dobre...
joj, az som normalne zvedava ako to bude az my budeme chciet na slovac..teda ako to bude john prezivat vies.....tazko....to viem...ak este nedojde k hadkam... 😠

angienka
10. júl 2008

no to je jasne...u nas to tak ze mi povedal ze to chape ze niesu s nim a chcu vidiet i oni jak rastie a ze za tyzden to neuvidia...a ze on si na ten mesiac najde este brigadu aby blbosti nerobil 😀 ked tu nebudem ako minuly rok pominal tolko penazi ze az...

angienka
10. júl 2008

jani ideme sa kupkat a pak papat takze pridem az pak 😉 ale ty pis nech mam co citat...

jankando
autor
10. júl 2008

jaj, tak fasa...vam i zarobi tatik.... 😉
dobre teda ste to vymysleli.. 😉
eni, tam na fotke v nemocke je timmyk zabaleni v perinke tej klasickej bielej..,to je tvoja ci nemocnicna?

angienka
10. júl 2008

no hej to on vymyslel ja som necela...
no v nemocke co je foto tak to je ich perinka skor len taka oblecka biela a v nej matrac a to sa prevazovalo snurkou...a tam co uz doma to je moja este po nas...ale do tej sa vmestil len do 2tyzdnov...

jankando
autor
10. júl 2008

no ja som tiez chcela taku...bo to stara klasicka..a vraj dobra..na chrbatik...
tak preto sa pytam..my tiez budeme mat len taku tu zavinovacku..nie viazacku...tu, co morgan je v nej,..ale tu klasicku by som tiez chcela...hej, len do 2 tt..preco\? tak do nej vyrastol? 🙂

katka755
10. júl 2008

ahojte baby som tu nova,ale vas uz poznam,asi skor z videnia.fotku zatial nemam ivca uz sla domov tiez kupat.eni teba poznam zo zakladnej a s tebou jani som bola na slavkinej svadbe-skurlovej.asi zacnem pisat ako ivca-medzernik!som katka.simcakova.mam 2slecny.barborka.ma.4roky.a.tamarka.2mesiace5dni z ivcou sme kamaratky od detstva a teraz sme boli spolu tehotne.citam vase problemy a starosti 😉 tiez ich mam-kto by nemal 😉 manzela mam v nemecku som sama deturencami v byte v sk.to vam zavidim ze mate tatkov doma aj ked rodinku mate daleko...

jankando
autor
10. júl 2008

NO teeeda....Katka755......vitame vitame..a sme len rady, ze sa k nam niekto pridava
no takto.....meno mi nieco vravi..ale nejak si neviem vybavit tvar....keby si saasi viac opisala, tak isto budem vediet 😉
kukam, ze jedno babo mas asi tak stre jak slavka a druhe s Ivcou..tak si si to dore naplanovala..
a kde v sk byvas? neboj, sk nie je az tak nudne ..teda je..ale ovela snad bezpecniejsie ako tuna.. 😠
ja by som sa doma vobec nebala..ale ze ti smutno to chapem.. ☹ my mame partnerov doma, chodaia teda len do prace...ale sem tam i tak mi smutnolen ked je 8 hodin od nas prec.. 😠
co inak nove vo sk....uz mate po festivale co..
ivca je ted doma...tak ste sa asi stretli co 😉

jankando
autor
10. júl 2008

inak ako co deturencce?
inak pridaj rychlo foot, teba i deturencov,..nech vidime, co to za zlaticka mas.. 😉

angienka
10. júl 2008

jani presne tak vyrastol no on bol velky uz ked sa narodil nie,ale jak je ta perinka mala tak ked kopal tak to vykopaval a mal to po kolienka takze to nemalo zmysel i tak som ju nemala rada len mamina mi ich pribalila asi 3 tak aspon ze par krat aby v tom bol a pak som mala tie take podobne jak tvoja morgan ma 😀
proste na suchy zipsik taku fajnu a druhu tu so slonikmi co mam aj v albe na gombiky 😉
jeee pockaj-katka Popikova za slobodna???

jankando
autor
10. júl 2008

no a jak to ze ja neviem ktora to je???????????teda meno mi nieco vravi...ale tvar neviem..si spomenut 😠
joj, vidis, a ja rozmyslam, ze dam segre kupit, nech posle a i john uz nakazal, ze tie detske olejicky chce este zo 20..bo bars dobre pre neho..uz sme babcu asi 2 vynicili a on jak dnes povedal, ze chce pouzivat to iste jak babco...no romantika.. 😀 😀

angienka
10. júl 2008

jani nam uz tiez dochadza a je fajn a kazdy ked pride a timmyk navonany tym olejcekom ta saleje vcera tu boli michalove sesterky a obe ze i oni chcu uz deti ze jedna nikdy necela ale ked vidi timmca tak je total hotova...
no kati to ti verim,mna ten moj obcas nastve ale ked som doma bez neho co i len 2dni tak mi chyba ze sa idem zblaznit neviem ako to bez neho vydrzim teraz mesiac,ide s nami ale ostane len 8dni,ved niekto musi i makat 😒 a my sa tam budeme valat 😀 ale uz to vidim ze to tam nevydrzim a budem skemrat nech nas ocik odvezie za muzickom...fiha tak to my mame do nemecka blizko 😉

angienka
10. júl 2008

skoda ale sak ti mozem poslat jani i tie olejicky nakupim aj tu v cr ich maju a aj tie perinky a aj veci ked chces co timmy uz neoblecie-hmmm???
tie olejceky idu fakt nenormalne rychlo,mam ich najradsej hoc pak je dlho mastny a ted uz nevytapam kupelku a on pak skyta taze ho obliekam aj ked je mastny 😝
a ja ju poznam teda ak to je ona lebo chodila vedla do triedy s tou katou vies...

katka755
10. júl 2008

no eni uhadla si kocky su akurat zle tak nestiham a jani koli tebe si dam foto len na to este musim prist nemam skusenosti baby ja sa na tom akurat ucim mame net len chvilku jedna mi tu krici a druhu hojdam...

jankando
autor
10. júl 2008

to mas perne kati doma..dve baby..ti nezavidim...a sama na ne.. 😠 😝
nie, eni nic si nerob starosti, neposielaj, mne segra posle..a ja tak rozmyslam, ze timmykovi som kupila cosi a jak pises, ze ftak rastie, tak to asi neccham nasmu a tymmikovi uz nakupim na 3-6 mesiacov..ci rovno na rocik??? 😀 😀 😵

angienka
10. júl 2008

jeej tak to mas pestre aj mna Timmysek trosku zlostil ale ted si lahol na bok sikula moja a pekne si dudla takze dviham dudlana a je klud no v ramci moznosti...inac chcel zas papat a po kupanicku sme papali takze po hodke zas a je velky z toho jak keby mal polroka 😝
jee a co tvoj muzik odisiel ma tam dobru pracu???A vy ste neceli ist s nim?

jankando
autor
10. júl 2008

Kati..a na foot sa veeelmi tesim..vobec teda neviem ktora to si..ale meno mi strasne nieco hovori...teda si i pamatam , ze simcak..ze kolko krat som od slavky zapocula nieco take...nevolali tak tvojho?

angienka
10. júl 2008

jani teraz nosime na 3-6mes a je mu to akurat a dnes mi ocino pisal ze mamcu zas nakupna mania chytila a ze mu nakupila 3riflicky a este kopu veci...no placka ideme prebalovat 😝

angienka
10. júl 2008

a nekupuj nic ja nevem co s tym oblecenim,skoro nic na sebe nemal 😠

jankando
autor
10. júl 2008

no a ja co budem s tym oblecenim robit? sak to len nechaj pekne na sestrine..bo ja nemaam ani komu dat..tvoja segra aspon palnuje ..od nas zatim nikto nic...
no ta super..ze mamca jak ja je..len by nakupovala a nakupovala. 😀

angienka
10. júl 2008

no ale ona az moc ta jej vravim ze nic nevynosil a ze rastie a ona kupi 3rifle???Sak mam plnu skrinu 😝 a este aj segra z ang vravela ze ted boli na nakupoch ta ze ked videla timmyska v tych rifliach ta mu i ona kupila take podobne len svetlejsie-ta bude ich mat kolko 😠
no segra planuje ale az ked odidu z angl a po svadbe ked by nahodou ze ...no ale este nevie este svadbu tak neplanuju su len zasnubeny...

angienka
10. júl 2008

no ten moj fesak je uz riadna protiva zas sme papali a zas krik asi mam malo mlieka uz tak pijem kojici cajik a zaberalo len skackanie na lopte ale ja ho uz nevladzem drzat jak je tazky a ted dudla a mysli ze daco potecie tak taha ze ho asi vcucne a je nervozny...hrozny,no 😠 snad ho to rychlo prejde lebo mam horucky hlava boli,asi mi exploduje a potim sa jak slon...a este s nim lietat a skakat sa mi fakt nece... 😝

angienka
10. júl 2008

tak co je zienky,kde pak ste zas zdrhli???

katka755
10. júl 2008

nejaku.fotku.som.teda.nasla.je.to.niekedy.tazke.ale.fakt.len.niekedy.bala.som.sa.ako.to.zvladnem.ale.starsia.je.dost.rozumna.tatko.nam.uz.2roky.jazdi.na.kamione.od.januara.byvame.v.bord.veziaku.v.podnajme.a.marek-manzel.je.slavkin.bratranec...

angienka
10. júl 2008

tak podla tej fotky by som ta nespoznala,ale je to uz paaar rockov co sme sa nevideli takze zmena je jasna 😉

angienka
10. júl 2008

jeeej konecne sa ukludnil,dufam ze to uz tak ostane,sa mi zdalo ze aj on ma teple celicko ale asi nie,uz je kludny...cakam ja na ten moj serial zas a to som chcela dnes skoro ist spat ze aby som vstala 6.30 zajtra uz konecne na tu gyndu...dufam ze nedostanem sprda ze idem neskoro na kontrolu po 6ti nedelkach 😝

angienka
10. júl 2008

aj vam tak zblbla ta stranka,ci len mne???Co sa to tu deje???

katka755
10. júl 2008

aj.mne.to.zblblo.my.tiez.stale.papame.a.je.taka.zla...

angienka
10. júl 2008

ja som ho dala na chvilku potrapit na brusko tak zas chvilku pokoj ale on je taky vycurany musi byt v centre pozornosti inac vyvadza 😒 a je to tu zas 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre