Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. júl 2008

ten chce papat zas,no ale nedam mu kazdy na mna krici ale mne tak mudr detska povedala ze je dobre ked chce v noci papat a ze mu mam dat vzdy,ale ked vidim jak pribera a pak blinka tak to musim obmedzit aby si nasiel svoj rezim...tak mu davam len ten cajik keby ze ma smadik...

angienka
10. júl 2008

kati a ked budes mat cas pridaj dake fotecky svojich princezniciek 😉 my baby zvedave vsetko ceme vidiet 😀

katka755
10. júl 2008

cajik,alebo.skus.cistu.vodicku.mne.cajik.blinkala.moje.baby.kricali.a.kricali.az.z.toho.zaspali.baska.je.nervozna. lebo.vie.ze.tatko.je.uz.na.ceste.k.nam.ale.to.tak.zlozita.cesta.ze.musi.este.vylozit.na.sk.a.az.potom.pride. ale.hlavne.je.ze.uz.z.nemecka.ide.moja.mala.zo.zaciatku.pila.kedy.chcela.a.taraz.si.uz.sama.urobila.rezim.ale. kazde.babo.je.ine.este.nejdes.spat?

katka755
10. júl 2008

a.kde.mam.tie.fotky.ulozit?uz.mam.nieco.pripravene.ale.neviem.ako.na.to!ja.ani.vase.som.nevidela.ani.ivcine.netusim.kde.ich.mam.pozriet

angienka
10. júl 2008

no este nie,este chvilku ted je kludnejsi pomaly zaspava semtam si dudla,len ked mu spadne to bude nervny zas 😠 davam fenyklovy na prdiky vodu som neskusala...

angienka
10. júl 2008

kati pozres si ich tak,ze pri nasich prispevkoch je hnad tym taky fotak a staci ze nan kliknes a tam si vyberes album 😉

angienka
10. júl 2008

a pridas tak ze uuuplne hore na stranke jak sa prihlasujes hore su nastavenia a tam si klikni a nastavis si alba

angienka
10. júl 2008

jeee slniecko mi zaspinkalo...to je divne,tak histercil a ted klido z nicoho nic 😠

angienka
10. júl 2008

tak sa uz tesite ani sa ti spat nechce co kati ked vam pride mangelik domov...jaaaj tak to by som nezvladala,ale si aspon doma kde mas kamosky tak to ide,ja som tu taka sama-len muzikova rodina a este s jednou mamcou s konika som sa stretla...ale take dobre kamosky tu nemam 😒

angienka
10. júl 2008

no nic to padol mu dudak a nevie ho uz dudat a mna to nebavi mu ho dvihat,vidim ze uz nepisete tak idem...paaa zajtra 😒

jankando
autor
10. júl 2008

no baby, ste sa rozpisalai jak divee.. 🙂
ja kecam s mamocu jak diva, sme prebrli vsetko..od naseho domu a zariadenia v nom az po porod... 😀 tak som vas obmedzovala 😠
i tak cez to foto nespoznavam.. 😠 😠 tak jak ivca vyzeras...alebo sa mi zda.. 😎 tak pockam az pridas foto do alba, aby som lepsie videla, bo ja slepa fakt...kukam ,ze ena sa odpojila..no neva
o chvilu mi pride mangel a pojdeme papat...

jankando
autor
10. júl 2008

jeej, tak som uz fota videla..teeeeeda, uz viem , ktora to si......i tvojho manzilka rozpoznavam z videnia... 😎
no toto ale vy uz mate velku slecnu.....teeeeda....fakt.. 😉 😵
takze tak...a ja som si myslela, ze ci nie si ta, vies, nepamtam jej meno, ta taka nizsia.. 😉 ked vys te tam boli tooolko parikov.. 😀
no idem ja do kuchyne, lebo uz mam nezbedu doma....ideme nieco schrupnut a hajat..tak do videnia zajtra.pa

katka755
10. júl 2008

no.uz.mozes.pozriet.album.nieco.sa.mi.tam.podarilo.dat.ena.ma.navigovala.ty.nespis.lebo.ho.cakas.alebo. sa.ti.nedari?moj.cestuje.domov.kazdu.cestu.som.taka.nespokojna.ze.nezaspim.az.kym.ho.neuvidim.

katka755
10. júl 2008

tak.dobru.noc 🙂

katka755
11. júl 2008

ahojte baby.tak ako ste spali?moji drobcovia si este odfukuju,aspon ze z rana si pospia.dnes by sme chceli z ivcou spachat prechadzku,mala by prist do svidnika.tatka este nemame,trosku sa mu to komplikuje,ale do vecera uz mozno budeme konecne spolu po 6tyzdnoch.pekny den prajem 😉

jankando
autor
11. júl 2008

Ahoj Kati..
no teda, to ti nezavidim, ze mangel je kamionista...ti poviem.. 😠 mas to pestre doma co.. 😖
tak az budes s ivcou tak ju od nas pozdrav 😉
Kati, album som pozrela, uz som i napisala, ze jaku mas uz veliku slecnu doma.. 😨 a pak som sa rozpamatala na teba i na tvojho mangelika.. 😉
takze byvate vo sk..a kde presne?
jooj, jak vam tam dobre co....uz aby som i ja domov sla na dovcu..no tak skoro to nebude. 😠
dnes som nejaky ranny vtacik... 😠 to moj moze za to..isiel nam kupit skrinu do noveho domku... 😎
tak zatim prajem pekny dnik a piste...

katka755
11. júl 2008

ahoj jani..a ty si kde?my v bordovom veziaku len od januara,zatial podnajom.ty sa kedy chystas za rodinkou?

jankando
autor
11. júl 2008

ja som v uk...v anglicku...za rodinkou domov sa chystam asi az tak o rocik snad...ted pridu oni tu..mamca pride k porodu asi na 1 alebo 2 tt apotmo az skonci koncom oktobra v praci pride ku mne na 5 meisaocv...taaak sa tesime.. 😀 😝
a jeden bracho je tu, druhy je v irsku momentalne a segra je doma, no ta pride na krstiny.. 😉 tie by som najradsej stihla niekedy na vinoce, cize by som capla 2 rany naraz..bo by sme sa konecne stretli vsetci na vianoce a tuna...a k tomu este krstiy..tak sa musime snazit.. 😉

katka755
11. júl 2008

aha takto,tak vy ste riadne rozleteny po svete.marek o 4hodky bude na sk,tak sa tesim,hoci domov dojde niekedy v noci,ale aspon nas nedeli taky svet.porod este len pred tebou,som rada ze moj uz za,aj ked koli tomu pocitu conastane ked drobca uvidis by som rodila stale.musim ist baby obliect,ivca uz volala ze ide,tak zatial sa maj...

jankando
autor
11. júl 2008

paa pozdrav..uzite si sk i za mna 😠

angienka
11. júl 2008

ahoooj zienky...tak ste si tu popismenkovali a ja konecne dosla a nahodila som nocnu koselu 😀 rano ma muzik vytiahol z postele dokonca mi kupil ranajky a pripravil kafe 😉 a siel so mnou na gyndu,pak zubarka a potom ze co budeme riesit tak kedze bol uz obed tak ze na kupalisko pojdeme az zakjtra a tak sme sli do kralup na pizzu a pak este obchadzali obchody a som taka unavena... 😒 no poklad zas vyvadza a celu cestu bol taky uzasny 😝

jankando
autor
11. júl 2008

eni, tak chystate na kupko..i ja by sla..ale ted mam stracha..ale inak pojdem s babcom, tak kupujes tie plavacie plienky hej..daj znat ako funguje pak 😉

angienka
11. júl 2008

no chystame sa ale ted tu prsi tak uvidime ako zajtra 😉 no o tych plienkach som citala ze moc nezachytia len hovienko a to vraj aj normal latkove tak sme kupili aj aj...bola dobra akcia tak preco nie 😀
no ja nevem som sa zabudla na gynde spytat ci uz mozem tak snad mi katka poradi kedy sa zacala kupat ale vravela ze som total fit ze vsetko je zahojene a je uplne spokojna...tak asi by som uz mohla,coooo?

jankando
autor
11. júl 2008

asi ano...len pozor aby si nejaku infekciu nechytila, jak ja..a to som ani nebola v bazene s nikym cudzim..doa v domacom bazene a predsa.. 😠
tak ja ted pozor davam..ej ,ale ma pali ta zaha..tak vzdy nadavam johnovi, ze to on za vsetko moze, bo nase babco bude mat afro na hlavke..a on , ze tak to asi bude dievcinka...ja som z toho jelen...ty si vravela, ze chlapcek, jedna predavacka, ze dievcatko, a 2 holky ze dievcatko...tak to sa neda urcit podla bruska pak..bo kazdy ine tipy ma.. 😀

angienka
11. júl 2008

taak prezrela som fotecky,kati tak presne na tej fotke vyzeras jak ivka a na tej poslednej by som ta vooobec nepoznala 😖 a mangela vobec ani z videnia nepoznam...
jeeejda a to az po 6tich tyzdnoch chodi domov???A na kolko aspon tyzden dva ostane???

angienka
11. júl 2008

podla fotky to vyzera na chlapceka...no neviem mas ho take spicate a po bokoch niesi macata ja to tipujem na chlapaka s afrom 😎

angienka
11. júl 2008

jeee kati napis o tom tvojom porode aky bol,kolko trval a kolko mali dievcatka 😉
taaak som vas docitala dalo mi to prace kedze drobecek tu vyvadzal a ted sa smial ale nie normalne aj so zvukom ta sme hotovy z toho bolo to krasne 😉

jankando
autor
11. júl 2008

heeej..jeeej, ta to eni nahravaj..pak.. 😉
no to hej, Kati, napis co ako si to ty prezivala..porod a to vsetko.. 🙂
ja uz som z toho vsetkho na hlavu...ale hnusna zaha..na to sa ako druhe tesim po porode..prve je babco a druhe je, ze mi skonci ta hlupa zaha.. 😖 😠 mam dost z nej..paaaani a uz mi skoro nic nepomaha.. 😠

angienka
11. júl 2008

jani ja ani nic nebrala som ticho trpela a niekedy mi az horelo cele hrdlo z toho ...no ted nastastie nic 😀

angienka
11. júl 2008

no jani ja som necakala ze to spravi taky usmev on sa smejka ale toto bol brutal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre