Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
11. júl 2008

no ale ja nemozem, tiez som sa snazila poslednu dobu to prejst bez nicoho, ale ted sa mi vratilo to take hnusne brutalne..fakt...a uz ani ten sirup nezabera..a mlieko ma drazdi este viac

angienka
11. júl 2008

a pijes bublinky alebo dzusy???Mozno z toho,jani uz to zmaknes ved len 7tyzdnov a mas to... 😉

katka755
11. júl 2008

caute baby nestastna zaha co?aj ja som bojovala.acidko pomaha ale nie ochutene,tortove oplatky,mlieko sladke ale studene a obmedzuj sladke,dzemy,kompoty,slad.vody,korenie,mak,no ale ci ti to isto pomoze to neviem... vonku bolo super,mojej velkej sa jozinko tak zapacil ze si vobec nasu nevsimala.ivana vas pozdravuje...

jankando
autor
12. júl 2008

Eni, praveze pijem len cistu vodu a i z tej mam stavu a ted mam i zo vsetkeho sladkeho ale nebolo tak predtym a mlieko jak dam, ze nech to uhasi tak prd....este viac..ja uz neznam co.. ☹
kati, ja s tym bojujem od zaciatku tehu..ti poviem ziadna slava..no sak sa mi narodi s velkym afrom moje babco .. 😀 no co uz..musim vydrzat este cca 7 tt do terminu..tak kto vie ci nepride skor, alebo pockame par dni naviac.. 😠
hej, pozdrav ivcu.. 😉 Kati, co sa divis, sak je baba predsa...radsej na Jozinka sa zadiva jak na dievcatko.. 😉 a sestricku ma dennodenne doma, taksi uzivala Jozka. 😀 😎
a acidko milujem, len ho tu tazko dostat. 😠 no ale v tehu mi nejak nechutilo velmi..inak ho milujem pit vkuse... 😉

jankando
autor
12. júl 2008

Inak eni, tiez mi dnes vypadol net..som mala dost.. 😠

katka755
12. júl 2008

ahoj jani.tiez som dost bojovala tamarka mala naj vlasky na porodnici,ale jasne ze na tvoje afro nemame.to mas pravdu,asi to je hrozne prave preto.muzicka mam doma od pol piatej,bol ponho brat.my z baskou uz strasime a on z malou spia.ten pocit radoti co prezivame ked pride je hotova bomba.dnes je vonku konecne pekne posledne dni stale prsalo.dnes budeme lietat hore-dole to vzdy tak ked pride marek.najprv k mamam potom k ivane a slavke...ty vonku chodis aj sama ci len ked mas doma muza?a mas tam vobec niekoho este?

jankando
autor
12. júl 2008

Ahoj Kati....no doted sme zili v jednom dome s brachom a jeho zienkou, ale ze sa blizi babco a oni nocne robia, tak to by sa nedalo zlucit, konecne sme si nasli svoje byvanicko a akurat sa stahujeme.. 😠 uz zajtra by sme tam chceli nadobro ostat...i ked tu mame kopec veci este.. 😠
takze bracha tu mam jedneho a druhy tu tiez bol sa nami, ale koncom minuleho roka siel domcu nadobro..no a ted je v irsku..mamca je tiez v irsku a segra je doma, v bj.sem tam i v sk.. 😉
takze sme tak rozlietani..ale mamca mi tu pride pomoct s babom, tak sa tesim strasne..a ci vonku chodim? samej sa mi nechce, len ak na urady, tak to chodim vsade sama a pak ak mam naladu tak skocim i do ccentra na maly nakup 😉
inak nie, inak chodime spolu...skor vikendy, alebo ked ma drahy volno...
takze to teraz budete mat doma riadne rusne, pochodit vsetky tie rodinky, co? 😠
ja som tiez bola v marci tusim doma na mesiac, tak to som sa ochodila, ale ja som vychcana, ja len tam, kde mne je dobre, cize nie vsetky rodinky.. 😠 😀 mala som i nutenu -povinnu navstevu, ale nevadi..prezila som.. 😀
a s tou zahou..fakt je to brutalne u mna...bolo a preslo to chvilami a ted zase...
sak ja vlastne som este nevedela, ze som tehu a brutalne stavy som mala a ja predtym nevedela, ze co to je...tak som normlane na pohotovost sla a dali mi tam sirupcek...ten mi pomahal, ale nejak uz nezabera. 😠 a az na to asi o 2 tt som zistila , ze co to je..ze to tehu som.. 😀 😎

jankando
autor
12. júl 2008

a to pocasie vam riadne zavidim ,myslim to teplo....dnes je u nas tak poloslnecno, ale fuka chladny vietor ...cize vcelku dobre letne pocasicko na anglicko. 😀 😖 no ale dolezite je , ze neprsi..potrebujem toho kopec vyprat a najradsej by som to vonku na slniecko vyvesila.. 😠 takze dnes vcelku vydareny den, i ked mi uz kosa zacina byt...cakam na johna az pride z prace , pobalila som zase nejake veci a ideme do domceka...naseho 😀
kukam, ze je cas aky je a to vy ste uz asi na tych navstevach a ena tu tiez nie je, tak asi uzivate vsetcvi dobreho pocasicka.. 😉 😎

angienka
12. júl 2008

Ahooooj,tak pozeram ze ste sa rozpisali tak idem dohanat 😉

angienka
12. júl 2008

kati tak to je fajn ze ho uz mate,sa mozete vytesovat 😉 a jani najlepsia rada je vyckat a este si podkladat pod hlavu viac vankusov to vraj pomaha...no nevem mne najprv mlieko zaberalo ale ku koncu uz nic...

angienka
12. júl 2008

no prave jani dnes sme sa chystali na to kupalko ale celu noc prsalo a ako tu hlasili zas 29 tak je tu hnusne a je 23 a slnko nesvieti takze sme doma,ale nestazujem sa...maly chcel jes v noci kazdu hodku taze som sa nevyspala ale pak som povedala muzikovi nech ho prebali a vezme si ho k sebe do obyvaku a ja som chrapala do 14tej a pak sa nalozila do vane takze pohodka...

angienka
12. júl 2008

nikde nikto ☹ no janicka asi uziva este domecek a katka asi muzika...no a ivcu ocakavam az zajtra-takze sa tu nebudem vypisovat sama 😝 i ked s tym nemam problem-moje monology 😀
inac Kati asi som zabudla pochvalit tvoje krasne slecinky,su uzasne...
skoda ze tu nik neni,muzik nastahoval koopu filmov takze budeme mat filmovy vecer a zajtra mame zas rusny dnik pripraveny 😉 takze tu asi nebudem...
este chvilu budem ale nakukovat ci niekto nedorazi-aj noveho clena by som privitala 😀

jankando
autor
12. júl 2008

Cauce vsetci ucastnici,..
bo i tak myslim, ze monolog povediem 😠 😀 neviem, ci zajtra budeme mat este net, ak nie, tak to znamena, ze nam transferuju do noveho domku..tak pak dam echo uz z noveho...teda balime jak divy vseto c tu este mame a je tu toho kopec, ani sa mi verit neche..taki sme ale unaveni a zajtra nas nakupovanie plus caka...
joj a ked si predstavim, kolko ptoho mam na pranie, tak odpadavam a to vsetko pozehlit a do skrine..ale kedze tu este nemame doma, tak nechavam vsetko este tak 🙂 😉 az bude skrina, tak dozeniem vsetko.. 😉 paaaani..to bude zuzo
john akurat rozobera spat postielku a jak kukam taaak sa mu nechce, sak prisiel unaveny z prace ....no ale je sikovny..dorobi on a ja nastupujem opat...bo nechcem mu do priestoru zasahovat. 😠 takze taky dnik dnes mam.. 😠
a pocasie je tiez o nicom... 😠 joooj..
zdravte vsetkych zajtra, ak tu nahodou nebudem.. 😉

angienka
13. júl 2008

ahoooj,je tu niekto???Tak vstavala som o 7mej ale ked som videla to pocasie vravim ze ja nikde nejdem a zalezla som do pelechu 😀 a vstavali sme ted pred polhodkou 😝
a muzik mi akurat volal ze skoncili v prahe v 3D kine tak dobre ze sme nesli...

angienka
13. júl 2008

no jani nezavidim to stahovanie i ked je super ze sa stahujete do svojho konecne 😉 ale ja taka leniva ze uz sa mi po vyletoch chodit nechce a pratanie a atd ma uz davno presli 😀 kaslem na to kym sa tu da prejst 😝
no tak dnes si asi moc nepopisem,co???
Tak muzik volal ze aspon na kryty bazen mozme zajst ked je take pocasie a zajtra zas nejaky vylet aby sme sli vsetci spolu...no ta moja hlava stale boli ze nemam chut nic riesit 😒

malibuu7
13. júl 2008

čaute babky, tak my sme uz doma 🙂

malibuu7
13. júl 2008

no vidim ze ste toho popisali pekne...
tak snad niekedy vas docitam, idem vybalovat veci 😒

angienka
13. júl 2008

jeee ahoj ivi 😉

malibuu7
13. júl 2008

čaves

angienka
13. júl 2008

tak aka bola cesta a co ako na svk????
nebud sukromnik a piiiiiiiis 😉 😀
ja som taka zvedava,neviem sa dockat kedy tam pojdeme my...ako to Jozko zvladal???a co vasi?Uzili si ho dost?

malibuu7
13. júl 2008

no cesta bola v pohode, lebo sme isli v noci... takze spinkal, asi 2krat papal. takze OK... aj naspet to bolo OK, i ked sme cestovali vlastne doobedu, a to sa mu spinkat nechcelo velmi, ale zvladli sme to.
na svk uzasne...je to o inom nez tu... cerstvy vzduch, nie jak tu v meste... 😒 uzivali sme si to naplno, ale zostala by som tam kludne aj par mesiacov 😀 no ale na druhej strane som rada ze sme uz tu, lebo doma to len same navstevy, k nam a my k niekomu a stale sme boli niekde... no ale to tak byva ked prideme na par dni domov.
nasi si ho uzivali maaaaaalo, nejak nam stale nevychadzal cas. musime si to vynahradit este. a mozno pojdeme na svk aj zaciatkom augusta (koncom urcite,lebo ideme na svadbu) Eni tak mozno aj spolu pokocikujeme 😀
inak co sme si chceli dat zapisat drobca do pasu, tak musime mat slov.rodny list, takze nam ho urobia za 3 mesiace 😠 na nervy...
a porodne co som bola ziadat, tak vo svidniku taka ochota ze konec... nevyplatia mi... ale mamca bola v SP a tam problem nie je... no na zabitie

angienka
13. júl 2008

no to je jasne to je ono-to je ako ja so sobasnym to viem ze to 3mes trva... 😠 hrozne aj mna to caka...
jasne dnes sme celi ist do tej dobovej hospody,som si na teba spomenula-no ale nesla som na vylet tak snad nepojdu no muzik mi volal ze nie,tak mozno tam pojdeme zajtra...
tak to je supeeer,ivi sa tesim chalani sa spoznaju aspon-teda moj obrik bude vyzerat jakeby bol o polroka starsi 😀 kolko ma jozko vahu a kolko cm???Ja mam strach ze az moc rychlo rastie 😠
no my pojdeme tiez na noc som sa rozhodla lebo v noci menej papa tak to bude lepsie...a jasan ja sa tesim na tie navstevky i ked neviem ako to stihnem nakoniec sa na to vsetko vyyy....kaslem a bude to a budem relaxovat.
A co ako bazen???Sluzil dobre?Si sa aj opalovala,vyslo pocasicko?Kamoska mi pisala ze tam je aj teraz pekne...

malibuu7
13. júl 2008

no na fakt na nervy na uradoch...
takze si budete vyletovat, ta faasa... 😀
no som videla foto timyho, ta fakt ze vyzera uz jak velky chlop... neviem teraz kolko ma vahu, o tyzden ideme na poradnu, ale myslim ze 5kg uz ma...
bazen??? je napusteny... ale nikto sa nekupal... prve dva dni bolo uzasne, to sme ho stihli napustit a do rana nam voda vytiekla 😠 lebo my nemame rovinu na dvore, takze ked to chlapi spravili, pocasie na kupanie nebolo az vcera zase bolo nadherne, no ale to uz som nestihala a este k tomu vsetkemu aj baba z ameriky prisla. ta tak

angienka
13. júl 2008

cooo?To fakt???Nejak skoro,nie?Tak to aby som zacla brat prasky aby neprisla-doma ich uz mam,ale este som nezacala 😒
no pisala mi kamoska a jej segra ma polrocneho chlapceka a mi vravi ze on ma ted 70cm a ja jej ze ja som mu rano nemohla zapnut velkost 68 ked som mu body davala-takze zeby mal uz tolko???Pred tyzdnom mal 63,ale odvtedy min o 3cm isto podrastol ☹
inaaac musim sa pochvalit prave som si stupla na vahu a dalsie kilecko je fuc-ale to som sa len v triku vazila-takze to bude aj tym 😝 no ale mam uz len 4kg navyse a dokonca sa vojdem aj do uzasnych 3/4takov cislo S/M takze mam usmev na tvari 😎
Aj ked zadnu cast tela mam dost velku ale to cislovanie...i ked z terranovy mam vsetko L,no neva potesilo ma to 😉
Jaaaj tak to ja planujem cely mesiac pri bazene i ked doma nas caka mnozstvo vyletov a navstev...
Ale tesim sa na kocikovanie ivi,isto sa musime dohodnut 😉

angienka
13. júl 2008

halooo...zas nikto a to mi zlatusik sam spinka-to sa este nestalo,teda ak nahodou tak si na to uz nepamatam...a to uz hodku a pol 😨 a ja nie zeby som varila,pratala a zehlila a le si vypisujem 😀

malibuu7
13. júl 2008

hm skoro? no ja neviem, ale je to proste tu... 😒
tak to vy rastiete ako z vody... cim ho polievas? a hej blahozelam ze ti idu tie kilecka tak dole... ja sa stale drzim na rovnakej vahe, no ale doma som papala a papala jak keby som tehu bola... ci to vdaka tej mrche? 😅
no musime potom nejako dohodnut... ja dufam ze pojdeme aj na zaciatku augusta domov, manzel slubil, no tak uvidime

jankando
autor
13. júl 2008

Cauce baby, tak som vas poluskala trochu ,aby som vedela reagovat
uz sme dnes zrusili pevnu, no ale az zajtra ju zrusia.. 😉 takze dneska este net mame, ale nemala som doteraz cas 😠
by ste neverili...od rana v meste, sme nakupovali spotrebice, take tazke tasky som vlacila...a john chudak, na dvakrat.. 😠 potom sme vylozili spotrebice a sli na jedlo..paani, zase sme tolko pustili a tooolko tasiek bolo ze az..popri tom som este prala, a vesela a zehlila, bo bolo vcelku pekne vonku, nie az horuco, ale dalao sa.. 😉
zajtra musim asi do mesta a este par veci dobalit..rybky omoje si musim preniest..chudinky..neviem ako zvladnu cestu...neviem ako ich previest... 😒
baby, taka som unavena jak psik.. 😠 a take bolesti chrbta som mala, ze som nic nemohla... 😖 ale john mi dal masaz loptickovu, tak ako sa to na kurze naucil a fasa..teda lepsie.. 😎
a Ivci...tak ako teda..dostanes ten prispevok? a co vsetko k tomu bolo potrebne? ja musim segru vyhnat na urad..a to na urad prace ci na socialku treba skocit? bo segra ma znameho na urade prace, tak by mohla zazmurkat na neho.. 😀 😝
takze ste sa tak mali fajne zaneprazdnene..hej..joj, i ja by sla... 😉
baby, i vy ste tak mali , ze tak som sa citila mokra z dola, teda ako keby som uz moc neevedela zadrazt poraidne..teda nie ze by som curkala, ale chapete...a babco je takze, teda brucho ..taku tiahu pocitujem a chodim jak rozcapena kacka.john sa tak zo mna smeje, ze az.. 😀 😠

katka755
14. júl 2008

aojte.jani my sme stahovali koncom decembra to som uz bola dost bruchata a tiez sa ma stalo pri tom stahovani,az som sa zlakla a ono sa to stane aj teraz,aj pri prvej tak bolo ale preslo to aj teraz myslim ze je to ok.a to tahanie pocit ako keby ti padalo,to je z tej namahy,tak sa setri aby si neutiekla skor do porodky...

jankando
autor
14. júl 2008

Cauko Kati..
no to teda....ti poviem, vcera som sa omakala jak skoro za cele tehu nie.. 😠 to asi preto..a v noci , teda nadranom som mala bolesti nohy a ruky lavvej..tak ma lamalo..ta john zase masaze..a fastumgel a tabletky a nejak som zaspala a zobudila sa s krcami v nohach..som mala dost..v oboch..tak ted som jak invalid.... 😠
som chcela ist do mesta dnes, ale nejdem, nevladzem..pobudenem chvilu na nete a pak mozno pojdem do domku..bo tam nuda, tu nuda..ta ja znam..hroza..
a vy co ako? pocasie vam stale praje? ja vcera prala jak diva a dnes uz nie je pekne..ojoooj a to mi este toho toolko treba prat..som jak zienka domaca...jeeejda..john mi akurat doniesol ranajky..tk sa idem dotoho pustit... 😉

angienka
14. júl 2008

ahooooooj zienky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre