Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
14. júl 2008

Janu!!!!!!Si sa zblaznila?!! 😠 Ja ti dam tahat tazke veci!Hlavne teraz na konci!A Johnovi vyprasim kozuch ta on ta tak necha???Mal sa 4x otocit,to i moj muzik to tak robil 😝 nemozes,sak skor porodis!!!Setri sa,ty blazonko...prvy priznak porodu bolenie chrbta nenormalne...a poslovia k tomu a rodis,chapem ze toto bolo z namahy ale moze to viest k predcasnemu a to isto neces 😠

angienka
14. júl 2008

Janu prat a zehlit to mozes,to ti dovolim a ked skoncis ta zbehni aj k nam 😀 😉

jankando
autor
14. júl 2008

joj, ale eni, ja tahala za sebou tie zasky po zemi..bo to velke krabice..no on tak chcel, ze urobi, ale ja nie..joj, zase nie som chora..ale len tehotna. 😉
no uz je chrbat v pohode..akurat teraz tie nohy po krcoch..hlupe krce.. 😠 😖
a prat a zehlit..a ze prsit k vam.. 😀 😀 no ja doteraz eni ani nezehlila, ale uz musim...bo to znas...ja sa asi v niecom zacinam na mamcu pridavat.. 😀 😝
a uz som i detsky prasokk kupila, tak az doperiem nase, tak idem na detske.. 😉 ..oojjjjoooooj...uz aby nam skrina dosla... 😎

angienka
14. júl 2008

no tak po zemi ti dovolim,mno 😀 😉
ale setri sa,ved ja viem a neznasala som tiez tie reci aj ked mi michal hovoril nech to necham tak a ja som po nom kricala ze to zvladam,ale vies kazdy sa boji,lebo babcu skodi ked namahas a napinas brusko-ale sak ty sama dobre vies co zvladnes,no tak ja len tak 😉
Dala som si relax vanu kedze muzik siel s malym k babci,bo bracho cel daco s pc tak ho vzal nech sa mozem konecne vykupat ako som to zvykla-min hodinka 😀 😎 a ked som zbadala tie kopy v spinavom pradle a kopy na zehlenie-davam sa do toho 😝

angienka
14. júl 2008

no mam toho pozehnane...a o chvilu pride s timmyckom lebo mu zas moc chutna a uz su fuc 2hod co nepapal tak idem na to hned 😝

jankando
autor
14. júl 2008

😀 eni, tak ze si zrelaxovana a ides na upratovnie..hej..ja dnes relax az do noci..a jak john pride, asi ho pojdem pockat, tak pojdeme uz konecne do domku prespat, bo este furt chrapeme tu..bo tu mame este satelit, az vo stvrtok ho zrusia a prenesu, takze nam vcera isly serialy, tak sme prisli na noc tuna a prespali.. 😠

jankando
autor
14. júl 2008

a ja sa nenamaham az tak ,i ked som to mozno vcera trochu prehnala..to za to asi tie krce mam, ze som sa nachodila, a doma este schody..tak som mala dost 🙂

angienka
14. júl 2008

jaaaj,tak super-no chlapi prisli o 25min ta som moc nestihla a ted muzik vari a timmyk sa vala na mne a pak ideme zas na vylet...

angienka
14. júl 2008

no nie,to bys mala i tak,ta bolest je z tej vahy aj mna boleli,predsa mas o par kg uz viac i ked tys moc nepribrala,to moje niesli o 18kg viac 😠

angienka
14. júl 2008

jani takze zajtra uz budete mat net???

jankando
autor
14. júl 2008

no skor eni, ze zajtra este budeme mat net..asi...lebo vo stvrtok tu maju prisy ludkovia, aby premiestnili ten satelit a tak....tak uvidime kedy..ja myslim, ze zajtra este budeme mat net a pak budeme off mozno par dni ..a pak uz z nasho domku. 😉

jankando
autor
14. júl 2008

NO baby..tak ja mozno posledny den mam net a vy ma tak zanedbavate...no toto.. 😠
vsetky tusim uzivate drobcov a manzelikov doma, co....
a ja este ani dorbca a priatel je v praci..tak vam zavidim..trocha.. 😠

malibuu7
14. júl 2008

ahoj jani...
a tam kedy budete mat net?

malibuu7
14. júl 2008

jani, takze info z uradu pracu: bola som ta poziadat o ten prispevok pri narodeni, tak ze mi ho nemozu vyplatit, lebo ked dostavam matersku tu, tak si mam poziadat tu aj o porodne, krava jedna. ale ja splnam vsetky podmienky, tak nechapem co vymysla.este mi povedala ze ked manzel pracuje tiez v cz a tu odvadza vsetky odvody, tak aj kvoli tomu. tak to uz vobec nechapem, co ma manzel docinenia s mojim porodnym. tak dufam ze ty nebudes mat take problemy s tymto.i ked neviem, lebo ta pani co ja som u nej bola ta hroza... mi pride ze si chce daco dokazovat. 😠
a hej ked sa tai narodi drobec v cudzine, tak mu budete musiet dat vystavit rodny list na svk, co trva 3 mesiace, a az potom ti ho mozu zapisat do pasu, inak ho nezapisu. tiez na hlavu postavene... tak dlho cakat.

jankando
autor
14. júl 2008

tak dufam, ze do nedela sa im tam podari preniest nam net.. 😠
a Ahooj Ivi

jankando
autor
14. júl 2008

No to Ivi o tom rodnom liste viem..ale to taka haluz ze koneeec.
chapes..a co ak nechcem rodny list zo slovenska..chapes.. 😠 to haluz...a vam este dobre, lebo jazdite bez hranic...ja este stale nie..tu su este furt kontroly a na letiskach sanad dozivotne budu...takze som pocula, ze ak by som sla s mimcom domov na sr..tak musim tu na nasu ambasadu ist, nech mi vystavia pas docasny pre malinke a to i fotku maleho musis mat...no ale z domu ta uz spat nepustia, kym nemas ten rodny list a teda zapisaneho ho v pase..no ta to jaka haluz..ta ja uz neviem, kedy pojdem najblizsie domov. 😠
a este to si bola na urade prace ci na socialke?

jankando
autor
14. júl 2008

a to este ani sa nebude spominat , ze mam partnera...jai tak vsade tvrdim, ze nemam.. 😉 vraj to viac vyhod mas..no tak uvidime..by bolo super, keby to bolo na urade prace, lebo segra tam ma znameho a tiez ten riaditel uradu prace ...toho tiez pozna... 😎 😝

angienka
14. júl 2008

zas sa to tu trosku rozbehlo,cooo?Idem pokecat s rodicmi a o chvilku som tu 😉

jankando
autor
14. júl 2008

no konecne baby...ste prilsi ted..a ja tak o hodku idem uz offa.....idem pockat johna a ideme do domku spat..bo hoci tu mame net este a aj john ma tu tv..ale uz by sme tam konecne raz mohli i prespat, nie..sak najom sme platili za co? 😎 😠
som stiahla nejaky film, tak mozno nieco cucneme na compe.. 😠

jankando
autor
14. júl 2008

baby, dala som si kupit z domu ten feniklovy cajik a nejaky na kojenie..tak dufam,z e segra nieco spacha ....a vraj jej mam dopisat co by som este potrebovala...no co baby poradite este?

angienka
14. júl 2008

tak uz som tu,maly zacal plakat tak sme to museli ukoncit,no nasi sa potesili ze ho aspon poculi ☹
jani ja som mala fenyklovy ten franulkovy a jak som bola u zubarky mi povedala ze nemam davat ze to skodi bo obsahuje vela cukru ze si mam kupit bylinky fenyklu tak som kupila sypany len bylinky a ze mam i ja pit tak si sem tam dam i ja i on...

angienka
14. júl 2008

ivi,tak to je kravina-mozes tam poziadat o co chces ak si za posledne 2 roky odpracovala 270dni ci hodin ci ako to je...uz mi to vypadlo co predpokladam ze splnas a je jedno ze matersku dostavas tu len by to bolo koly papierovackam komplikovanejsie a necela si cuza pridavat pracicku asi jej ma vyse hlavicky chuderka 😠

angienka
14. júl 2008

tak jani ja uz neviem co by sme ti poradili...asi uz vsetko mas,si super pripravena a do porodu mas este daleko...len -uz si si kupila tie slapky do porodky???Keby to prislo tak je to dost podstatne... 😉 inak ma uz fakt nic nenapada... 😝

malibuu7
14. júl 2008

hej na urade prace som bola...
eni presne tak, ja si tiez myslim ze viac papierov by musela pani vypisat, no ale ja ich i tak dostanem, dufam,
tak dobru nocku majte sa pa pa

angienka
14. júl 2008

jee ivi tak cao a hned aj dobru noc...
a inac je to tak lebo ocino to zistoval a dal si s pani aj osobny zraz a vravel ze by sa to dalo ci si to cem vybavit ale ja ze ne ze uz mam tych papierovaciek a vybavovaciek dost 😝
takze taka ochotna hej???

jankando
autor
14. júl 2008

cauce baby, tak ja sa lucim, idem uz pomaly...eni, segra pisala, ze mi uz dnes nakupila tie caje..tak uz uvidime , ci je sypany a ci normalny..
eni,alebo ivi...a ako sa konkretne vola ten prispevok co by som ho mohla ziadat??? nech segre napisem...a dakujem za rady...no daleko..eni..uz iba 6 tt do terminu..sa nenazdam a je to tu..este aby nahodou neprislo predcasne.. 😠 takze tak..to i vy mate konika v takom cudnom formate???? jak i ja? ci to len chvilkova blbost?..baby, musim zbalit pc..tak pa zatim..snad zajtra hodim nieco..nejaku spravu myslim.. 😉

angienka
14. júl 2008

ja mam ted uz v normalnom ale minule to tiez blblo 😝
no mozes o vsetko ziadat jak o matersku tak o porodne i o rodicovsky prispevok 😉
tak ok maj sa

malibuu7
15. júl 2008

jani, ten to "porodne" sa vola PRISPEVOK PRI NARODENI DIETATA, a k tomu este PRIPLATOK K PRISPEVKU PRI NARODENI DIETATA, spolu to vychadza tych 25tis. toto sa vybavuje - ziada na urade prace - odbor socialnych veci a rodiny. inak teraz 6 tyzdnov pred porodom mozes poberat matersky prispevok a potom rodicovsky prispevok, zalezi na tom ci splnas podmienky. no a toto tusim na socialnej poistovni, no ale neviem ako si to budes vybavovat z angl? ci segra ti s tym pomoze?

malibuu7
15. júl 2008

boze jak tatar pisem 😀

jankando
autor
15. júl 2008

Ahojte baby..kukam, ze nie ste dnes velmi aktivne na nete, cize skor pri deturencoch...hej. 😉
ivi, dakujem za info...ja toto skusam i tu poziadat..to porodne....ale to uvidim, ci mipriznaju alebo nie..ak mi priznaju, tak asi uz by mi na slovaci nedali..tusim...takak dostanem tak sa ukojim tuna..ak nie,tak budem skusat segru poslat na urad.ci dokaze vybavit a ci nie.. 😉
no uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre