Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
18. júl 2008

ahoj eni: tak Leuska mi uz konecne zaspinkala 🙂 bola som s nou troska na prechacku tak zacalo prsat este dobre ze sme boli iba tu poblisku inak by pekne zmokli 😠 och to je pocasie na nervy 😠 dufam ze este bude leto a uzijeme si slniecka😒 😎

malibuu7
18. júl 2008

no ja prave premyslam ze tiez by som pozehlila este... alebo si nechat na zajtra? no neviem...
aj tu zacalo pred chvilkou prsat, no aspon sa bude dobre spinkat...
i nas drobec uz spinka od 8. som ho vymordovala poriadne poobede, sme sa dlho hrali a nenechala som ho zaspat, chudacik pri papani potahal asi 8 minut a bol tuhy 🙂

malibuu7
18. júl 2008

joj babky ta ja teraz tu a vy nikde,
Eni uz viem ako sa citis, ked tu nikto nepise

angienka
19. júl 2008

no a ja som tu uz neprisla a nudila sa,som myslela ze uz nikto nedorazi ☹
inaaac zdravim 😉

angienka
19. júl 2008

no moj drobcek bol tiez nejaky unaveny ale to spal aj cez dnik dost ale zobudil sa po 5hod a pak sa napapal asi 15min a rano ked sa budil tak uz len max 5minutovky...a ted nam muzik robi hemendex som mala chut a pak pojdeme asi na tych piratov na ustecke jazero tak sa tesim,kopa stankov a langose a zmrzlinky 😀 a program a na konci ohnostroj aj minuly rok sme boli ale moc z toho programu sme nevideli ani bitky tych lodi piratskych a tak to vyzera ze to nestihneme ani tento rok kedze to prave zaclo no 😖 ale aspon cosi dufam 😝

malibuu7
19. júl 2008

ahoooj Eni, jeeeej takze zase vyletujete, no niet jak vam 😉

angienka
19. júl 2008

no este stale sme doma,muzik siel este nieco vybavovat 😠 to mam najradsej 😝 a my sme uz vyfesakovany uz len napapat sa nam treba,no pijem ted kojo caj aby bolo co papat kedze som odsavala na cestu aby som tam vonku nemusela a mohli ostat aj na ohnostroj 😎

angienka
19. júl 2008

no a tych vyletov mame az moc no...ked muzik je sama akce tak co s nim a pak je nafuleny ked uz hovorim ze nikam nejdeme a nudime sa doma 😒 tak ale toto je dobra akce len program asi zas zmeskame abo prideme na konec a zbytocne zaplatime vstupne 😝

angienka
19. júl 2008

asi s nikym nepokecam tak sa odpajam a uz ide muzik 😒

majka225
19. júl 2008

ahojte....eni.tak to mas fajn ze mas takeho manzela ze chce sa mu chodit sale niekam na vylety a tak.... 😉 hhmm ja do slova musim toho svojho tahat aby sme isli vonku sa prejst atd.to mam najradsej ked nechce ist och 😠 🙄 dnes rano prisiel s prace tak cely den spi 😒 viem ze je unaveny ale zas nemusi cely den prespat...ale co spravim musim byt ticho lebo sa nahneva ze ho nenecham spat 😠

angienka
20. júl 2008

no tak to mojmu sa prechadzat tiez nechce tiez ho musim tahat,no ale zas aj ked ho zobudim a poviem ze nech ide s nami tak ide no...musim za nim teda cakaaat hodnu chvilu kym sa vyhrabe a kym sa preberie a da si kafco ale aj ked spi 5-6hod tak pojde 😎

angienka
20. júl 2008

chalooo,tak co?Tu to nejak stoji 😝

majka225
20. júl 2008

ahoj eni: tak co ako bolo vcera na tej akci? 🙂

angienka
20. júl 2008

cauky,no bolo fajn akurat sme zbytocne zaplatili vstup,dosli sme tam okolo 15tej kedze sme sli este do lovosic nakupit a kym sme zlozili kocik a zaparkovali tak sme dostali hladika tak sme zakotvili hned v hospodke na langosa a pivecko a pak kym sme presli stanky a zastavili sa pri podiu tak uz len take blbosti ukazovali a nam sa moc necelo na slniecku tak sme videli ako zapasia a ako pleskaju bicmi a taaak,no muzik mi vystrelil ruzi z papiru 😀 no uzili sme si to vcelku a pak vecer dosli aj sesterky michalove s kamosmi tak sme papali a posedavali a cakali na ohnostroj ktory dopadol katastrofaaalne 😠

angienka
20. júl 2008

mal byt o 22hej a timmyk uz o 21vej zacal vyvadzat tak sme nesli k podiu ani na ohnovu sou a ze vyjdeme az na ohnostroj tak cakame a organizator nejaky blbec cakal asi kym burka zacne nespustal az ked sa uz bliskalo a zacal fukat vietor kazdy uz mal nohy nastartovane ze ked zacne prsat tak bezi a tak bolo prva fontana vystrelila a spustil sa meeega lejak behali sme jak silenci s kocikom a zo vsade vybehovali ludia my celi mokry,len timmyk v suchu a bol tichucko tak sme sa 6ti do auta natrepali este autosedacka tam a chudak muzik skladal kociar tak ten bol mokry uplne 😖 takze asi taky zaver a to sme sa na ohnostroj najviac tesili 😝

angienka
20. júl 2008

a co vy zienky???Co ste robili?

angienka
21. júl 2008

zdravim i ked ani niet koho zdravit...od vcera nikto??? 😒

majka225
21. júl 2008

ahoj eni 😉

angienka
21. júl 2008

ahooooj 😵

angienka
21. júl 2008

no konecne niekto...timmyk je nejaky spachtos aj vcera prespal cely dnik a aj ted mi tu zaspal a ja z nudy pozeram jeho milion fotiek po 156ty krat 😝 😀

majka225
21. júl 2008

to i ja tak niekedy ze stale do okola pozeram leine fotky 😅

angienka
21. júl 2008

no sme divne 😀 mam ho vedla seba na zivo a pozeram fotecky a vymazavam vsetky kde som ja,lebo vsade vyzeram hrozne ani jednu nemam peknu no ja som odjakziva nefotogenicka,ale ted po porode jak uuuplna prisera,vsetky mu kazim 😠

angienka
21. júl 2008

uz som vsetky jeho prezrela a pak pozeram nasu svadbu no hrozna som niezeby som sla radsej von...muzik chudak spal 4hodky a budila som ho ze ma odviezt mamcu do lekara tak je tam s nou ted a ja sa nudim,ale pak ich vytiahnem von a ja pojdem nakupovat asi,uz len 11dni 😵
tak idete predsa na ten futbalovy turnaj,ci nie???Ja by som tiez sla...no mame to blbe ockovanie a kycle 31veho 😝

majka225
21. júl 2008

no dneska uz mi konecne na socialke zobrali vsetky papiere ziadosti o rodicovsky prisopevok atd. ale musela som to nakoniec napisat na manzela lebo ja uz tu v cz nepracujem.........a doma na socialke mi povedali ze to musim zadat v cz ked tu pracuje manzel ...to je spanielsa dedina..........dalo to namahu pokial sme to urovnali lebo raz take potvrdenie potom zas take 😠

majka225
21. júl 2008

no ano ideme zajtra domov
🙂

angienka
21. júl 2008

maji ja to poznam,ale my sme to nakoniec vybehali a na poslednu chvilu mi schvalili trvaly pobyt tu v cr takze som to mohla na seba dat...ale su to cachre nenormalne a ta ochota vsetkych uradnikov 😠 😝

angienka
21. júl 2008

jeee ty sa mas,to aj my by sme uz boli na slovensku keby netrebalo tych doktorov 😝 no ze i na sr je hnusne pocasie a stale tam prsi takze o nicom,jaaaj ja uz sa tak tesim dom a ako idete autom,ci letecky?

angienka
21. júl 2008

chudak timmy sa uz 2dni tak zvyja ma bolestive prdicky a aj ked ma kadit tak sa trapy aj polhodky milacik moj sladunky aj pijem uz fenykel aj ja tak snad to zabere ☹

majka225
21. júl 2008

no my sme uz vsetky ziadisti odozdali na socialku ale neviem ci nam to schvalia uvidime maju to poslat potom postou....ale podla mna ze nam to schvalia ked nas tolko prehanali

angienka
21. júl 2008

maji ale ty by si mohla ziadat aj na sr ked mas odpracovane dni okolo 270 za 2roky ale to su blbe uradnicky ja som si vsetky zakony v tehu citala a aj zmeny od noveho roku a na sr to nezrusili ako tu,lenze ziadaj radsej tu lebo tu je vyssi rodicak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre