Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
21. júl 2008

no ale my ideme iba na tyz.domov lebo potom musim ist s leou na ockovanie 30.jula

angienka
21. júl 2008

tak to by vam povedali uz vtedy ze nemate potrebne papiere alebo nesplnate poziadavky,isto to schvalia 😉

angienka
21. júl 2008

no tak to je blbe tak na kratko no my sme to koly tomu zrusili mali sme ist o tyzden ale pak by sme sa museli tiez vracat a na 5dni to sa neoplati,aspon nam nie a to ja este kojim takze vzdy zastavit a nechat ho napapat a prebalit to bude zdrziavacka tak uz ked to absolvujeme tak nech to je na dlhsie 😉
a co ty si spominala ze si kojila len 2mes,ty si prestala,ci Lea uz necela,alebo si stratila mlieko???A ako s tym sunarom?Je to palka nie a velka spotreba 😒

majka225
21. júl 2008

ta pre leu to moje mlieko bolo slabe asi neobsahovalo tolko vyzivy aby ju to zasitilo 😒 tak som skusila sunar a potom uz bola kludna nebola taka nervozna ked som ju iba kojila.....dneska som jej uz zacala davat sunar plus a to stoji 800g 249 kc..........

angienka
21. júl 2008

jaaaj...no tak to je teda dost velka palka a vydrzi ti to aspon na 2tyzdne?

majka225
21. júl 2008

hmm tak to vydrzi iba tyz.

angienka
21. júl 2008

a to len tak si skusila sama,ci si sa radila s mudr???Ja som tiez myslela ked tak plakal a casto sa budil ze to neni ono,no ja som vtedy aj malo jedla,ale ani ted sa dajak neprecpavam jak kojici matky zvyknu zeby decka mali co najviac vyzivy ja jem skoro vzdy len ranajky a pak varene jedlo takze 2x do dna jasne ze niekedy aj viackrat a maly rastie mega rychlo co sa kazdy divy a ovocie som zjedla asi 2x ked som si robila mrkvu s jabkom,a ted sme nakupili hrozno,tak vyskusam 😎 inac len papriku a uhorku semtam ked si dam na ranajky rohlik a nie jogurt 😉

angienka
21. júl 2008

takze tisicku na sunar,dalsiu na plienky,pak kozmetika a obrusky a 3tis su fuc co???to mam stastie zatim ze kojim,no ktovie mozno ma to tiez stihne a budeme musiet sunarcit 😒 ale snad este aspon 2mes by som chcela len kojit,no timmy sam rozhodne 😝 a davas aj nejake cajicky?

angienka
21. júl 2008

dufam,ze janka este nerodi a ze jej len nezapojili net... 😕

majka225
21. júl 2008

no davam jej feniklovy cajik.....

majka225
21. júl 2008

hmm lei neni ktovie ako najlepsie s toho sunara plus ....od 10hod.vypila iba 2krat po 30ml a mi tu vracka tak jej davam teraz cajik jak jej to pretravy poriadne

angienka
21. júl 2008

boli ste uz dnes von?Mne sa tak nejak nece a muzik stale neprisiel-tak dufam ze sa nic nedeje ☹ asi sa ja budem muset vybrat sama lebo nemame co robit,a timmyk je uz prespaty i ked je dobry v celku nevymysla co je divne,no je zlatusik 😉

angienka
21. júl 2008

fiha a to si len teraz zacala s tym sunarom plus,ci uz ho pila aj vcera???Tak mozno by jej stacil este tamten... 😕

majka225
21. júl 2008

ano boli sme uz vonku na obed....mozno pojdem aj za chvilu uvidim ako sa bude citit lea ci bude este blinkat

angienka
21. júl 2008

taaak my sme tiez boli,dali sme si langosa a pak sa presli a dostali chut este na zmrzku takze obchody zas nevysli...
no a zajtra alebo v stredu sa mam ukazat u zubarky takze budem musiet skoro rano vstavat uz o 9.30 najneskor co bude pre mna hruza 😀
dnes sme zas pozerali na domceky ze by sme uz aj kupili hoc tu mame zmluvu este na rok a pol 😒 ale nejak by to slo zrusit,ale pak som povedala ze vydrzime este i ked by to vyslo skoro tak ako platime ted najom ale platili by sme uz svoje,no len to chce vidiet a pravdu povediac s tak malym detatkom sa mi stahovat moc nece... 😝

angienka
21. júl 2008

no teraz sme sa poblili brutalne papal 4min a krik tak ze ideme dat cajik a pak zas ze dame papu tak davam papal 5min a zas krik a hned pontana tak sa poblil ze mal vsetko aj v nosiku a vsade chudatko,ta nevem z coho ze by mu to nesadlo? 😢

malibuu7
21. júl 2008

čau babky

angienka
21. júl 2008

caaaao,no to je toho ze si tu zavitala 😉 co ste robili ze vas tu nebolo?

malibuu7
21. júl 2008

noooo mam tu na prazdninach krsna, tak vies, to sa musim viac venovat, to sme aj castejsie vonku...
no dnes sme boli u dr. vazime 5080 g
a zajtra idem ja k svojmu, no mam strach... to ani v tehu som nemala taky...
no tiez dufam ze janka este nieje v nemocke

angienka
21. júl 2008

jaaj este vzdy tam mas navstevku hej?Tak ok no ospravedlnime to 😉 😀
Fiha tak Jozinko tiez pekne rastie chlapacik a kolko cm???
no chapem i ja som mala taky blby pocit...tak drzim paste,snad to bude ok vse 😉

angienka
21. júl 2008

no a Janus by snad napisala sms keby ze nieco,teda dufam ☹ asi sa jej zajtra ozvem co a jak-ak nenapise 😖

malibuu7
21. júl 2008

no cm neviem, lebo ho tam nikdy nemeraju, len ked doma si ho sami zmerame... no rastie pekne... teda
ano navsteva... ale ten tu bude asi este tyzden minimalne... snad to nejak prezijeme...
tiez si myslim ze by sa ozvala

angienka
21. júl 2008

a jake stare je to tvoje krsna???

angienka
21. júl 2008

a jak to ze nemeraju sak to ti nepise do tej knizocky???

malibuu7
21. júl 2008

ma 6 rokov, pojde do skoly, tak si uziva posledne skolkarske prazdniny... no vies to same otazky...
dneska sa ma spytal ze co je to sex... no som zostala jak obarena... mna sa na take pyta 😀 ¨
no nepise nam to proste tiez nechapem

angienka
22. júl 2008

zdravim...
Cooo?No tie decka to su fakt nemam slov...tak mlady riesia sex a pak ako 10rocny to uz skusaju a to ich vyjadrovanie...jaaaj no ani neviem ako budem ja timmyka vychovavat ked tu to podla mojich predstav ani nepojde,ked uz deti v skolke si nadavaju 😠
No to je divne,ved naco tam chodite-to je dolezite zapisovat ako rastie ne,ved tam len vazi,meria a poslucha mu srdiecko semtam daky vitamin da a je tam na to riadok aby to pisala....no ale kazdy to robi inak asi... 😕

angienka
22. júl 2008

no zienky konecne sme kupili nabijacku na baterky tak dobijam a budem fotiiiit o zivot,prave mi tu zaspal boban sladky a este v takej poze no uzas...nejak sa mu chce posledne dni spinkat comu som rada,dokonca dnes v noci papal az po 6hod 😕 to som cumela ale spal len 5hod...ale to je jedno ved musi byt prespaty z celeho dna.
no dnes tu je tak hnusne a holky pisali ze aj hrozna zima tak sa mi ani nechce vyjst 😠 😝

angienka
22. júl 2008

dnes zas vediem diskusiu sama so sebou cely dnik 😢
Januuuu,kde si??? ☹

katka755
23. júl 2008

ahojte dnes hotova pohroma,eni aste z toho nesalies?

angienka
23. júl 2008

asi som uz silena ked si tu vypisujem sama...
inac dnes som bola na zraze z MK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre