Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. júl 2008

haloooo,tak ja zas komunikujem sama ☹
skoda,tak dnes mi uz asi nik neporadi,tak jedine vyckat do zajtra a bud dostanem krik alebo to bude ok-no uz sa na to nenormalne tesim 🙄 😝

katka755
30. júl 2008

eni trocha ta nechapem....

angienka
30. júl 2008

s cim?

angienka
30. júl 2008

ide o to ze neviem ci som mala byt na ultrazvuku v 6tyzdni alebo zajtra v 10-11tyzdni,lebo v papieroch mam ze ten 6tyzden ale mne sa zdalo ze mi povedal ze mam prist o 2mes tak som uz do papierov ani nepozrela...tak som chcela vediet kedy ste boli vy na druhom utz klbov???

katka755
30. júl 2008

asi to mas mat tak ze na 1.medzi 3-6tyzd. apotom tak ako ti povedal ked ste tam boli.my sme boli do toho 6tyzdna a potom nam kazal o dalsich 6tyzd. to bolo asi mynuli tyzden ale to sme dobre nepochodili

katka755
30. júl 2008

kazal nam balit len s jednou lat.peluskou a ono to asi trebalo viac.teraz mame na meciac vankusik,take svinstvo,je to take otrasne ze som 1den plakala s nou

angienka
30. júl 2008

jeeezisi tak to je smola ja ani neratam s tym a ted zistujem ze skoro kazde mimi ma s tym problem a to mam mamka upozornovala ze pamperdy nestacia ze mam balit na siroko 😠 jaaaj no neposluchla som jasne i ked par dni som mu to dala aspon na noc 😝
ne prave ze tam pise ze 3tyzden a pak 6tyzden...ale to by bola nejaka blbost som si skoro ista ze vravel ze o 2mes ale pripustam ze teraz som mimo niekedy takze je to mozne...ale ked si bola pred tyzdnom tak to tiez mala Tamarka 11tyzdnov tak by to mohlo byt ono 😕

angienka
30. júl 2008

no a hlavne teraz to musi byt hrozne v takom teple chuda male tak snad sa vam to rychlo zlepsi ☹

katka755
30. júl 2008

no dufam ze len lepsie,krstna svoje deti mala vo vankusiku do pol roka tak sa drzte zajtra a snad vas nikto nezjazdi,idem uz spat.uz som mala davno len ma este muz zdrzal trocha sme pisali,cez den sa velmi neda jazdi a same hliadky,vecne sa mu stane ze plati pokuty.tak dobru noc

angienka
30. júl 2008

no snad to zvladneme,zajtra dam vediet 😉
nezavidim,kamionistom vobec-no a tie vikendy ked nemoze jazdit este a musi sa odstavit no ale je pravda ze zdrzuju provoz no 😝
ok tak dobru noc aj vam,timmyk spi vedla tak sa mi ho nece budit 😒

majka225
31. júl 2008

ahojte 🙂

jankando
autor
31. júl 2008

Caute baby,
no konecne som vas doluskala, teeda ste toho popisali..ale kukam, ze dnes nic.. 😠 nevadi..aspon ja prispejem
eni, no vidis, ja ti tiez vravela, ze treba nasiroko....ale dufam, ze ste dobre dopadli u lekara.. 😉 ja budem urcite balit nasiroko...segra mi poslala balik...vraj mi kupila tie ortopedaky.. 😉 taaak sa tesim uz..
lebo ted ma prestava bavit tehu..ja uz nic nezvladam.. 😠 nic absolutne..a narastli sme oborovitansky.. 😉
ja vcera len taky kobercek z kupelne maly cuchala vo vani, cize som bola len chvilu zohnuta a ja nenormalnu svalovku dostala...verili by ste..som musela tabletku dat a john mi ibuprofeinovu mast vtieral do stehien..ty kokos..a dnes som sa snazila nieco porobit, ale neda sa...to je uz brjutalne so mnou..no sak sme v 35 tt.uz ho koncime skoro.. 😉
baby, este mi poradte do coho vsetkeho vam , alebo ste si sami , obliekli babco na cestu domov z nemocky..a inak ci je oki, ze mi nejak prestava chutit jest a jem len veeelmi malo..ale i tak priberam..ale jem malo a pak na konci dna to pocitujem...ja neviem ci to nebolo tym stahovanim...achjo... ☹
idem ja ..ale budem hadzat ockami..este vam vsetkym idem do alb nazriet ci ste pridali nove fotecky 😉

majka225
31. júl 2008

ahoj Janka::::: 🙂 🙂 no kenecne si k nam privitala..tak co ake bolo stahovanie?..dufam ze vam to dopadlo dobre 😉 dnes som bola s Leuskou na druhe ockovanie do nozicky holka moja sikovna ani nezamrncala len sa tak posmievala ale teraz je s toho troska nervozna 😒 lea uz vazi 7798g. a meria 61cm. akurat vcera sme prisli zo slovenska ale uz by som sla naspät 😀

jankando
autor
31. júl 2008

ahoj maji..
no toto..tak to mas ale sikulu dcerinkku.
stahovanie na prd dopadlo..ale nevadi..uz sa ani vyjadrovat nechcem, bo sa len rozuclujem.. 😠

angienka
31. júl 2008

jeeeeeeeeeeeeeeee 😵 ahoooooooooooooj 😉

angienka
31. júl 2008

no my sme dopadli supeeer,kycliky mame plne zdrave len ze este sa mu jadierka evyvinuli tak sa mame ukazat o 3mes aby sa na ne pozrel 😉 pak sme boli u detskej nech da nieco na tvaricku tak len e holtov krem mi povedala-tak co uz to som citala tu na konovi ta som vedela ta zbytocne 30kc na 30sekund co sme ju zdrzali povedala holtov a hned sme sli no co uz 😒 pak sme sli na tu kontrolu po ockovani na tbc a tam ho prezerala a ziadny vpich po ockovai nema-je to divne tak ze mame ist na obvodak,a ze ona si nas v 2rokoch pozve na preockovanie 🙄 😕 divneeeeeeee

jankando
autor
31. júl 2008

a co s tavrickov ma timmysek? hm?
inak eni,,zdraaviiiiiiiiiiiiiiiiiiim,,,tiez tak.. 😉

angienka
31. júl 2008

ale zajtra ideme na slovaaaaaaaac 😀 😵 😎 😵 uz sa tak tesim,mam uz urobene kopky len nevem ako sa zbalime 😖 kedze cely kufor nam zaberie ten bazen a filter a my toho tolko na sr nesieme a teda timmyk kolko toho potrebuje,no vsetci nakupili milion veci ta musim mu vzat vsetko bo ked o mesiac prideme uz to neoblecie 😝 vcera som sa vazila a pak s timmykom takze som zistila ze ma presne 7kg ale bol obleceny sice nalahko ale aj plienku mal tak asi tak 6,5kg ma 😀

jankando
autor
31. júl 2008

achjoo....so mnou sa to vezie do le kopcom..ja som nejak stale velmi unavena...nechapem ze tak ma to tehu premohlo..a to som si nechcela dopustit..a je to tady...ted chudak john, bo ten i v praci a pride z prace a musi este doma makat. 😒

angienka
31. júl 2008

jani ma potnicky po celej tvaricke teda po lickach a bradicke a uz 10dni a stale,inak tu je vzdy 30-32stupnov takze sa pari ale zaclo to este ked tu bolo chladnejsie a ja cem aby bol na sr uuuplne dokonaly i ked aj teraz je uzasny,ale zmiznu bebiky a bude toto najkuzelnejsie mimi na celom sveteeee 😵

jankando
autor
31. júl 2008

no teeda..chlapcek rastie ako z vodicky chvalabozku.. 😉
takze zajtra na slovac.je tam ekne ted? budes uzivat bazenika co? 😉

angienka
31. júl 2008

jani to je normalne,na konci a je to dobre lebo zena sa uz zacne tesit aj na porod 😉
inac ktomu obleceniu,my sme mali tu sadu zirafkovu ked sme odchadzali z porodky co mam v albe aj ten reklik a aj navrch kabatik tenky a dupaky a estetu chlpatu zavinku,lenze vtedy nebol taky hic-asi len 22-25stupnov,viac nee 😎

angienka
31. júl 2008

aj na sr je vraj krasne a az do 4augusta hlasia,ale je tam len 27st takze dychatelnejsie nez tu 😀 no ceme ist do sk na kupalko uz som kukala stranku ocino mi poslal a tesime sa vraj si to tam kazdy chvali 😎 no neviem ako s bazenom,lebo este len ted stavame plot,lebo prsalo vzdy tak nemohli kopat 😒 takze az asi ked bude plot aby tam chuligani nechodili a kadeco sa moze stat ludia su svine,teda nie vsetci-len 98% 😉

jankando
autor
31. júl 2008

eni, i s pupinkami je kuzelny....uricte.. 🙂
takze to od horucavy ....ajjeeeje...no mozno nase babco nebude mat vela, bo tu horucavy su 20 stupnove.. 😀 takze tak..a sa ani nedivim ze tijmmyk ma ak mate tam tak sparno..asi ho netreba vela obliekat alebo co..no ale zase tiez to netreba snad prehanat..joj, moje zlate..a kupila si ten krem ci mast ci co to a pomaha?

angienka
31. júl 2008

rastie teda az moc,uz len veci na polroka oblecie 😠 ale jaky je dobry no uzasny tak jak zlostil tych tyzdnov tak je teraz uplne bozsky,aj malo papka aj rychlo a ked kazdy place-on je ticho no a spinka pekne aj ted spi 😵

angienka
31. júl 2008

no ja som ho prave na noc asi obliekla dost,teda akurat ale ked je mu teplo ta on sa neodkryje jak ja a necela som mu davat body s kratkym aby mu nebola zima no ted uz davam a pak spaci pytel a je to a uz neprikryvam perinkou...pak ked sa mu vyhodili ta som prestala obliekat ale nezabralo a o 2dni zacli horucavy 😝
hej kupila som aj som ho namazala hnusna smradlava a este sa nevstrebava ale ostava ta ma vsetko spinave 😒

jankando
autor
31. júl 2008

jaj, cize vy ho hned do zemky davate hej..tak suprisko..bude fasa..hej i ja som ocula, ze v sk suepr kupalko je , len skoda ze som pocula i o tych rozboroch vody co tam robili , ze viac mocu nez vody.... 😠 no ale davajte pozor.. 😉 v kazdom pripade ma tu riadne lekar dostal, ked sme sa bavili o palvani a ja ze radsej nejdem nikam aby som nejaku infekciu nedostala a on , ze to blbost..ze vraj nemozno dostat infekciu tam dole z bazeniku ale ze ak nieco mozes dostat , tak skor plesen na nohach nez nejaku inu infekciu...tak som ocumena ostala..a este ked mi povedal, ze ver mi, ja som lekar..ja viem.. 😎 no ja tymto tu lekarom verit nebudem..
eni, ohladom obliecka..ja neviem..ja som tri supravy zbalila...a dufam, ze budu dost..teda ja vobec neviem co vziat..ale konecne som nasla taky ako fusak ci ako to nazvat do autosedacky...tak ho budem musiet objednat az sa to skonci s tym stahovanim

angienka
31. júl 2008

janu kukam ti do alba a ziadne nnew foto ☹ a tie overaliky co mas modre aj biely medzi nim i mne segra z angl kupila to ma na spnie prave to som mu davala na noc a este prikryla perinkou 😉

jankando
autor
31. júl 2008

jaj, to ako rybacia mast?
takze ty pouzvias spaci pytel? ja na to nejak nemozem dostat chut..neviem preco..ale nejak sa mi prieci..este veeela budem rozmyslat, ci take nieco kupim... 😠

jankando
autor
31. júl 2008

no hej, to jak pyzamka na spanie..take obycajne... 😉
enik ja uz nic nepridavam..si pockame, az pride miminko a aby bolo dosti prestoru pre jeho fotecky.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre