Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
31. júl 2008

tak ka uz idem hajat o 6 rano mam budicek malicky 🙂 😉

angienka
31. júl 2008

jee tak dobru noc maji,mna timmy nejak zlosti ale spat sa mi nece i tak budem mat cestovnu horucku zas 😝

angienka
31. júl 2008

a co je s tebou janu???Nejak dlho citas,to ja som stihla telefonat s muzickom 20minutovy a chovat toho mojho uzlicka hajzlicka nejak sa chce mazlit a nece sa mu vedla mna len tak lezat a dudlat 😝 a ty stale citas???

angienka
31. júl 2008

no nic to tak my uz pojdeme timmyk by len vyvadzal tak skusime papat a spat 😉

angienka
1. aug 2008

dobre ranko...tak my sme uz hore,timmyk vyvadzal stale sa smial,necel spat,aj ked skytal ta pomedzi to sa smial-asi vie ze ideme na sr tak mu je veselo 😀 no ale musime nechat tatika nech sa vyspi tak sme zdrhli a ted mi nalozil,takze to bolo vsetko koly tomu jak ho bolelo brusko ta nemohol spat 😠
no nic to aspon si s vami este popisem-ak niekto dorazi a dobalim nas a dam si v klude vanu 😉

malibuu7
1. aug 2008

ahojte babky...
boze ta to riadne dlho som sa tu nezovala, jak pozeram... ale som nejaka zaneprazdnena poslednu dobu.
Eni stastnu cestu a dobre dojdite domov a urcite sa ozvi, co tam nove...
Jani, i ja som bola posledne tyzdne tehotenstva strasna... z toho si nic nerob... zena chce byt dokonala, vsetko stihat a tak, ale to proste neide 🙂

jankando
autor
1. aug 2008

Caute zienky...
ja som vcera luskala ale popritom som i s mamcou kecala a dosel john a padli mensie vymeny nazorov, tak som vypla pc, i tak bol bez baterky a nabijacku som tu nemala.....no ospravedlnujem sa..
ted som tu len na chvilu....neviem co robit..nos ma strasne pali z vnutra..taky studeny vzduch do neho mam...john zase poprinasal nejake veci z domu, tak ich mame plnuu izbu...a ja by si i tak najradsej len lahla..som unavena ako pes...a bordel vsade..
Maji..my sa mame dobre, aspon dufam, ze i drobec sa ma fajn....len rastieme a rastieme a nevladzeme pracovat...no co uz....uz iba 3 tt a 2 dni do porod. terminu.. 😉 ..co vy ?
eni, tak ti zavidim, ze idete dnes dom..ja by som tiez chcela...ver mi....si to uzite i za mna prosim.. 😉

jankando
autor
1. aug 2008

ahoj Ivi...akurat som nad tebou premyslala, ze si uz dlho neprispela a hups.... 😉 asi sme pisali skoro rovnako.alebo ja v case ked ty si odoslala.. 😉
no ivi..ale ja sa ciitm ted jak indisponovana..teraz ked john musi makat a ja mu nemozem ani pomoct...a velmi rada by som... 😠
Hej, eni, tiez ked uz nedpojdes nahodou, tak prajeme stastnu cestu, timmyk nech poslucha a ozvi sa ako ste dorazili..teda len najlepsie ... 😉 🙂

malibuu7
1. aug 2008

ahojky jani...
neboj to uz len chvilka a budes s drobcekom doma... hej fakt a vobec neviete co cakate? 🙂 tak len sa velmi nenamahaj lebo inak budes kazdu chvilu v porodke

jankando
autor
1. aug 2008

Ivi..fakt neviem , co cakame..a je to na rit ti poviem....nejak si myslim, ze to bude chlapcek a tak sme ani nic dievcenskeho nekupili...tak hovorim johnovi, ze ak to bude dievcatko, tak bude hned musiet utekat pekne na nakupy po nieco ruzovucke.. 😉 no ale jak chodim na tie kontroly do nemocky, tak som si vsimla, ze tam taky ako butik maju i s obcerstvenim a vystavene su tam svetriky v roznych farbach pre deturence..i v dievcenskych i v chlapcenksych....tak kupime ruzove hned tam ak by bola baba.. 😉
no dnes som nieco podvihala...viem, ze to nemam, ale predsa si nedam povedat.. 😠
ivi, a ty mas a pouzivas odsavacku soplikov? tak nad nou rozmyslam, priznam sa , ze ani neviem ako vyzera, teda asi viem, ale nie som si ista...ale citala som tu par prispevkov a oni take cudne vyrazy pouzivaju , ze som z toho jellen 😨

malibuu7
1. aug 2008

hm tak to budete mat zaujimave, take fakt prekvapenie to bude 😉
Jani, len pozor aby si neublizila mimiskovi, pri praci... nikdy nevies
odsavacku mam, taku tu hadickovu (stala 21kc), klasicku jak aj v porode pouzivaju... pouzila som asi tri krat, ale vraj je to skodlive pre babo, tak to nechcem velmi pouzivat, no ked ma sopliky tak musis, lebo to inak neide...

majka225
1. aug 2008

ahoj jani..to si s toho nic nerob ja som bola tiez posledny mesiac hotova a strasne unavena 😒 ale vtedy som chcela vsetko robit sama upratovat premiestnovat nabytok v izbe atd. aby bolo vsetko tip tom ked pride mala lea domov s nemoc. 😠 😀 mojho manzela sestreka ma tiez termin 31.8 a brusko jej rastie a rastie uz je s toho na nervy sak ledva co chodi....chudinka 😒

jankando
autor
1. aug 2008

Babuse,
Ivi...no tu si viem predstavit, tu klasicku..to sa nejak musi tahat ci jak....a mne mamca hovorila, ze ona nikdy na nas nepouzivala..ze jej svagrina ano ale ona nie..mamca vravela, ze i tak ked sme si kychli tak z nas vsetko vyliezlo..
Maji...ja uz tiez velmi nezvladam chodzu...teda uz sme dlho ani neboli v meste ..na prechdazku, ale predsa len sme kusok presli tuna niekde a ja uz zastavovala...no parada..babco rastie a je tazsie...tazke tak..a spi sa mi ted srandovne..a rano sa vstava este smiesnejsie..mozem sa postavit bez pomoci len bokom , ale takto rovno nemam sance.. 😉 😠

jankando
autor
1. aug 2008

Hej, Ivi..a kde ste krstili Jozinka? na sr? inak suprove fota mate.. 😉 chjo...tie torty, dokazala by som ich ted sama spasat.. 😀 😝 😝 a to foto , kde je postel ci gauc plnu darcekov som kukala uz druhy kjrat a az ted som si vsimla, ze Jozik sedi v strede.... 😀 ani nevyzera,..jak taka babika tam.. 😵 😵 ..prvykrat som si ho ani nevsimla, bo som fakt myslela, ze to babika. 😀

malibuu7
1. aug 2008

hej to sa tak taha, mne to bolo strasne nechutne, ked to segra robila svojmu malemu, no teraz mi to nevadi, hlavne ze pomoze...
hej na sr sme krstili... super to bolo... diky... niektore fota su fakt uzasne...
a mame kopec novych, no nechce sa mi nejak vkladat sem... vcera sme robili take "profesionalne" 😀 jaky zlaty je na nich jozinko...
no a stou fotkou na posteli, to si viac ludi myslelo ze to babika 😀

majka225
1. aug 2008

ja ked som mala ist pred porodom do nemocnice tak den predtym som chodila pol dna po prahe hmm aj tak to nepomohlo aby sa porod vyvolal sam malej sa necelo ist vonku v busku jej bolo fajn 😀 a nakoniec som ju mala neplanovanim cisarskym ale hlavne ze to dopadlo ok 😉

malibuu7
1. aug 2008

hej baby, ja som tiez bola veeeelmi unavena posledny mesiac, ale zato som kazde popoludnie zvladla asi tak 3km prechadzku za manzelom do prace... sa mi obcas smiali ze co tam este robim, ze uz mam byt v porodnici 😀

malibuu7
1. aug 2008

maji, ja som uz asi 3 tyzdne pred porodom chodila stale peso do 10. a vsetko babske rady som skusala aby drobec uz vyliezol /som chcela kvoli statniciam/, a tiez sa mu nechcelo... narodil sa 4 dni po druhom termine

jankando
autor
1. aug 2008

No ivi..to si pamatam, jak si ho chcela dostat vonku a Jozinkovi sa nechcelo velmi.. 😀
ja by som chcela vediet, ci masemu zlaticku sa bude chceit ist vonku, ci to pretiahneme..ja uz mamci kupila oletenku tuna, tak dufam, ze stihne porod... 🙂 bo vlastne ona mi ma prist k porodu , no ale musi si viazat dovcu na 2 tt...tak musi vybrat nejaky datum..kedze mam termin na 31.08...tak sme usudili, ze 28.08 by mohla dojst..i letenka bola cenovo dobra, tak sme kupili...a ted rozmyslam, ze co ak mojemu mimisku sa nebude chciet vonku... 😀 no dufajme, ze hej, ak nahodou nepride predcasne.. 😠 😉

malibuu7
1. aug 2008

no len dufaj ze to vobec stihne.... 😀
hej hej snazila som sa riadne. a on nie a nie... vsak vies i tonic, i sexik i vsetko mozne, a nic nezaberalo... 😝

jankando
autor
1. aug 2008

Nechapem ako to, ze ste mali dva terminy, ked ja len jeden... 😠
teda na zaciatku, len co som prisla oznamit doktorovi,ze som tehu , tak mi vypocital na 18.08 termin, ale po prvom utz skonstatovali, ze je to na 31.08...a odvtedy nic nemenili..tak ja snad len jeden termin mam..a doma mi lekar povedal, ze na 02.09.....tak si mam vybrat..? 😀 😝

malibuu7
1. aug 2008

jani, takze mamku chces mat pri porode? to je zaujimave, ja by som svoju asi nechcela asi 🙂 ale je pravda ze mat tam niekoho blizkeho je uzasne... fakt to velmi pomoze

jankando
autor
1. aug 2008

hej, mi nieco hovor o tom sexe....jak sme boli na tom rodicovskom kurze, tak ta tam spomenula, ze sex vyvolava porod, ale asi nedodala , ze v tom vyssom stadiu, alebo skor pred porodom...a john uz nechce... 😠 ze aby nerpislo predcasne babco..radsej nech si polebedi v mojom bruskum nech sa dovyvija...no chapete to.. 😠 😠

malibuu7
1. aug 2008

jani, no lebo jeden je podla posledej mrchy a druhy podla utz, no ale nikdy nevies... ked je rozdiel okolo 2 tyzdnov, tak je presnejsi ten podla utz, ale ja som mala 23. a 25.5. takze tak

jankando
autor
1. aug 2008

IVI...nie priamo pri porode, ale tak sme sa dohodli, ze akonahle pridem z porodky, ona tu musi byt..tak som to myslela....pri porode bude john a nik iny.. 🙂

malibuu7
1. aug 2008

tak mu vysvetli, ze uz je vyvinute... teraz uz bez akychkolvek problemov moze vyliezt
a john nechce k porodu? ci ty ho nechces?

malibuu7
1. aug 2008

jaaaaaaaaaj tak uz chapem... 😎

jankando
autor
1. aug 2008

no a zabudla som dodat, ze tuna pustaju z porodky niekedy i v ten isty den ked porodis, inokedy ta nechaju 1 den pollezat

malibuu7
1. aug 2008

ahaaaaaaa, takze ty v noci porodis a poobede idete domov??? ty kokso,, no a keby dajake nedajboze komplikacie doma?

katka755
1. aug 2008

ahoooooooooooooooooooooooj....... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre