Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
7. aug 2008

a eni, pobalena som tak polovicne..no co ti budem vysvetlovat, ale vcera som nakazala johnovi, ze c vsetko by trebalo este dokupit, keby naodou som uz ostala v nemocke, tak sa robil, ze ma pocuva... 😀 a potm asi o par hodin, ze co to bolo? 😀 😀 😝

jankando
autor
7. aug 2008

nobaby, ja vam vsetkym pokarhanie pred triedou dam.. 😠 nik nechodi na konika vtedy jak ja som tu.. 😠
inak mam dobru spravu, boli sme obzriet novy bytik a je super...perfektny..novostavba..sa tu postavilo take male jak keby sidlisko.. 🙂 a este tam ani nik nebyval..a je fasovy..trosku drahsi, ale ze je novostavba..no..tak dobre..a nie je zariadeny, preto mi ride drahsi, ale nevaid, my i tak mame skoro vsetko svoje, len sedacka nam bude zatim chybat, ale uz sme i tu obkukavali.. 🙂
zle spravy, ze nemam narok na ziadne prispevky tuna..aspon zatial nie..na co budem mat narok, tak to bude az po porode, na porodne snad a na pridavky.. 😠 no vela to nerobi..ale uz som zhanala nejake pomoci, tak mi maju dat vediet, ci vazne...skur..ni anglicania..no co uz..maju velm dobre a vydrbane zakony.. 😠

katka755
7. aug 2008

no eni neboli ale ani som nejak sa tam nechystala,bez tatka je to take o nicom...no citam ze si tie bolesti mala divne mna to chitilo v ten den od rana a vecer som porodila aj 1-krat som mala takto ze ked prisli bolesti tak uz neodysli... no a v SK ste neboli v teplom bazene?vo v nutry myslim,tam je super voda.... vonku je stale chladna...to musi byt poriadne horuco aby tam bola tepla voda...

jankando
autor
7. aug 2008

Ahoj Kati, my sme este chvalabozku 2 v 1.....sice by som ho , ju uz chcela vonku, ale radsej este pockame , mamke som kupila letenku na 28.08 tak nech pocka na starku.. 😉

katka755
7. aug 2008

jaj tak to ti verim ze chces pockat,ale to uz ako pride tak to bude skoda ze take veci sa nedaju naplanovat,ze?a inak ako sa ty citis?niesi z toho vsetkeho nervozna?ja som uz taka zla bola posledne dni len aby bola vonku uz som nic nevladala a bolo mi stale tazko uz aj DR ma na poradni dvihal z postele.....

jankando
autor
7. aug 2008

Vies co..akurat jak som bola v bolestiach tak som panikarila, ze johnovi hovorim, ze ak toto nie su kontrakcie, tak ja tie skutocne konterakcie nezvladnem..ze neviem ako..a on ma tak pekne stale podporuje, bo tak radili na kurze, ze nech nas partneri podporuju, ze to zvladame dobre, tak i on tak na mna ide... 😀

jankando
autor
7. aug 2008

o tom dvihani by som ti vedela rozpravat..ti poviem, najviac ma serie, ze si malicek na nohe, myslim nech nemozem sama odcvakmnut, tak mi to robil john, po dlhej dobe niekto..inak pamatam ako mi to mamca ako malemu dievcatku robila.. 😠 a ze topanky mi radsej john zasuva, a ze jak sa na mne dobre rehli jak v noci menim pozicie, teda sa chcem len otocit a on furt najde dobre prirovnanie, ze sa narehlime i..a ze mi to trva i 5 hodin kym sa otocim.. 😠

katka755
7. aug 2008

no si spominam ako mi marek stale hovoril ze sa prevraciam jak z navesom od kamiona,tiez si zo mna stale strielal...ites sme sa stale nasmiali,sice my sa stale nasmejeme... no a to teraz este dobre ale mne jak cizmy trebalo tahat na nohy to bola fuska

to spoznas urcite,ked to na teba takto ide ze ta to boli uz teraz tak potom zistis jednoduch to uz ostane a bude to silnejsie,ena to dobre napisala davaj pozor kedy sa ti bude tazko chodit....

jankando
autor
7. aug 2008

uz teraz sa mi tazko chodi..vazne...teda citim , ze nosim nieco so sebou a nedovoluje mi to vela robit

katka755
7. aug 2008

ale tak myslim ked bude bolest ta fakt ani krok nebudes moct urobit...jani neboj to zistis keby nieco tak moze prist john aj z roboty hned za tebou?

jankando
autor
7. aug 2008

kukam, ze preberam eninu poziciu a cim dalej tym viac tu monologujem ja.. 😠 😀

katka755
7. aug 2008

ja som stale tuuuuu.....

katka755
7. aug 2008

jani a nechces tam dat aj novu fotku z bruchom?asi si uz poriadny slonik co?to teraz by malo tak super vyrast tak sa fot...

jankando
autor
7. aug 2008

sak mam tam brucho 2 fotky, ale to som sa riadne davno fotila a teraz uz ani nevladzem ani sa necitim nejak na fotenie.. 😠 ale srandicky si zo mna vedia vsetci robit..si predstav , ze si uz ani vetracku neviem zatvorit, bo talcim velmi na brucho , tak mi bracho prisiel dnes pozatvarat okna.. 😠
som riaden slonik, jak pises....ale ze som dama, tak sa citim oki..keby som mala nieco teraz nachodit, tak asi s vyplazenym jazykom a malemu by sa tiez nepacilo.. 😠

jankando
autor
7. aug 2008

ja uz len tak pomalinky, jak starucka...i z postele vstavam tak tazko a vcera som si tak skocila na johna, tak mal dost..s bruchom.. 😠 no a mojho nejak chytila sexualna mania a ja sa na take nejak necitim, tak ma upozornuje, ze pop orde ma necha odpocinut 3 mesiace a pak ze sa vraciame do straych kolaji..uz mi i ukazuje ako to bude vyzerat..riadna sranda.. 😀 😀 😀 😝

katka755
7. aug 2008

si ma tak na vecer rozosmiala,neboj to uz po 2mesiacoch budes fit a teraz ti verim ze sa uz na to necitis,to uz take ani sa poskladat nevies,ze,?

katka755
7. aug 2008

no jani ta ja uz idem hajat deti mi uz spia,zajtra ideme k Dr. na poradnu....joj jak sa mi nechce ale tesim sa kolko zas vazime tak dobru a zajtra si pozriem tvoj monolog 😉 😉 😉 😉 😀

jankando
autor
7. aug 2008

dobre katuska, ja som bola v kuchyni s johnom, sme chrumali zase .. 😠
dobre, ja uz idem hajat tiez pomalicky, tak uz snad nebudem monologovat vela..vela zdaru na poradni,,,daj pak znat ako ste vyrastli ... 😉
tak bru nocku.. 😉
a hej, ja sem tam mam chut , ale to len ked ja mam chut tak mozme, tak jemne..ale nie ked on ma chut a ja nie..tak sa neda..teraz je to len a len na mne, kedy si vrzneme..ale on len tak opatrne..ale slubuje, ze po porode sa vratime spat do starych kolaji..no uz teraz mam dost.. 😠 😀 😝 😀

katka755
8. aug 2008

jannnniiiiii halllllllllooooooooooooo... ja ta dnes cakam celi den cumim do toho a ty nic.... ta co uz rodis?

jankando
autor
8. aug 2008

Nooo Kati...ja dnes tiez cely den kukam tu a nikto nepise, tak ani ja..asi sme cakali obe rovnako.. 😀
dnes nic, akurat dzubem do johna, ze sa so mnou nerozprava dostatocne, leboide futbal, tak ho zlostim..a nudim sa a co vy? 😉

katka755
8. aug 2008

mne sa nechce spat akurat sme pisali z ivanou cez skype ale ma este nejaku robotu tak som ju nechala a ty co nejdes?a kolko je u vas hodin ani netusim aky je tam cas

jankando
autor
8. aug 2008

u nas je desat hodin...tazke cas akurat tak...o hodinu stale menej ako u nas....teda na slovensku.. 😉
ja akurat kecam , skypujem so segrou

katka755
8. aug 2008

deti mi uz spia amne sa teraz vobec nechce neviem preco ale zajtra budem jak mrena.... rano ked ma obe zobudia....jojtak to tiez nemam rada ked marek pozera nieco co mna nebavi a ja sa nudim a tiez donho sprtam...

katka755
8. aug 2008

aha ja tiez mimo teba este kecam cez sms z muzikom ale uz ma vyhana spat,je unaveny a sa mu ani nechce pisat len ja stale nieco trepnem ta ho to prinuti napisat,tak to je dobre vecer a rano ti ta hodka nechyba?

katka755
8. aug 2008

tak ja idem jani a zajtra ked kuknem tak sa ozvem dobru noc...... 😉

jankando
autor
8. aug 2008

Kati , ja som si zvykla riadne...skor doma som strasne skoro vstavala.. 😉
dobre Kati , bru nocku

katka755
9. aug 2008

ahoj jani tak tie moje opice ma zobudili uz o siedmej,dnes ked je sobota,co sme si mohli pospat... tak po obede spime urcite 😉 a ty co mas dnes na plane?johna mas dnes doma?joj na tatko uz tak chyba a to este cele 3tyzdne musime vydrzat....tak idem ja nieco popratat kym sa da........

jankando
autor
9. aug 2008

Ahoj Kati, ja dnes nejak spala hodinovo..a to vstavanie na wc sa zhorsilo..teda viac a viac talci babco na mna a pak taka bolest brutalna.. 😠 no toto..uz mi treba zakazdym..no a taka tazka sa citim..ani nie ze ja, ale brucho mam take tazke.. 😠
John bol dnes v praci, ale uz je doma, kuka futbal..jak stale.. 😠 a ja sa dnes cely den kupala vo vani..ted som vysla, sfukla vlasy, nalakovala nechty a uz netujem. 😉 😀

angienka
10. aug 2008

ahoj babulky...tak mne uz mangelik odisiel tak som smutna akurat si s nim skypujem a moc mi chyba 😢 a co vy???
Jani vraj to nove ale jak 20rocne to vyzeralo a 1tobogan vraj ale to je len smykalka skor ma asi 5metrov 😀

angienka
10. aug 2008

no jasne kati to ti verim,no boli sme vo vnutri lebo vonku to bola hruza ale co to taky mini bazenicek...akurat sme sa tam namacali a posedeli a milion malych deti tam skakalo a cvachtalo sa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre