Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
17. aug 2008

od mamiciek vsetko najlepsie..ze
chudak moje dite...to nikdy nebude moct o mne povedat.. 😀 😠

katka755
17. aug 2008

neboj bude a vies jaka to bomba ked ti nieco take povie ja som dnes dostala pochvalu ze ribim najlepsiu polievku na svete a to som uz jedla aj lepsie 😉

angienka
17. aug 2008

Jani tiez mam taky pocit ze ani to moje a radsej bude chodit na svk za starkymi lebo mne zas chuti kuchyna mojej mamky no tradicne ale to je o zvyku,takze i tie nase deturence budu zvyknute na to nase a ked budu jest niekde inde a bude to chutit inac tak im pride ze od nas je to lepsie 😀 aspon dufam 😝

angienka
17. aug 2008

katus a viem asi aky to je pocit,pre mna uz dost znamena ked ma moj muzik pochvali,no ale on ma chvali skoro vzdy ale ked to povie pred niekym tak to stoji za to,alebo svokra a jej decka tak uz sa citim poctena a ked to pocuje muzik ta hned ze no vidite to som si vedel vybrat zenu 😉 😎

angienka
17. aug 2008

a kysnutych som sa tiez bala-napoprve mi nevisli moc ale uz na podruhe som dostala pochvalu jak od svokry ktorej to muzik zaniesol tak od neho a on si to i do prace vzal tak i moj byvali sef si na tom pochutil a odovzdal pochvalu 😀 takze mam motivaciu robit to zas 😀 😉
no nejak som sa rozpisala az som nabrala chutky 😒
tak kde ste??? 😕

katka755
17. aug 2008

nabrala hej?ale jak si nam ich narobila,nechces aj nam nieco upiect?

jankando
autor
17. aug 2008

Tak, tak baby..
i nam ste chutky urobili..ale ja este vydrzim par dni a dufam, ze mi mamca upecie.. 😉
ech, ale som sa vyspala, bo vycerpavajucej hadke s johnom, ten tiez uz nezvladal, tak isiel prec...no neviem kde je, telefon ma vypnut..snad je v pohode..takto sme sa dlho nevytocili, ze az by z domu odchadzal..no co uz..snad to k niecom pomoze 😠

jankando
autor
17. aug 2008

chjoooooooo ☹ mam to ja teraz pestre na koniec tehu...
inak boli ma tak cudne na jednej strane funa, myslim, ze ci mi uz hlavickou netlaci babatko dost...

jankando
autor
17. aug 2008

tak si chvilu pomonologujem, lebo som sa trochu vyspala, a ted nemam co robit.. 😎
zajtra drzte paluchy, mame ist obzriet poobede jeden dom...(len neviem ako to pohnevani dokazeme) (zvlast ked som mu take ja narozpravala...jooj, tiez jak nieco zasiahnem, task neprestanem.. 😠 )
no snad sa umudrime do zajtra a vsetko sa poriesi a snad ten domcek bud v pohode..
ak to vyjde, tak vas vsetky i naraz pozyvam na dovcu k nam...tak drzte paluchy... 😉

jankando
autor
18. aug 2008

uz mam hnevacka doma, bol v kine na filme, na ktory by som s nim urcite nesla...ze batman.. 😀
tak idem do hajan, baby, ja citim take tvrde dole uz...viete...rozmumiete mi? aby som tu nerozpisovala..
je uz mozne, ze hlavickou ma tak tlaci? co myslite?

angienka
18. aug 2008

Zdravicko...
joooj janus smisno mi s teba...som tu len na chvilku bo mamka pojde do prace ta budem sama na timmycka ta sa tu uz asi tazko dostanem 😒 jani je to mozne ze uz je tak dolu a citis ho tak trosku 😉
joj vy hadaci a hnevaci tak snad ste to uz urovnali 😀

angienka
18. aug 2008

sam v kine tak v noci???Fiha ta to divne...este ze moj mi toto nerobi 😕
no zas som hladna no hruza...stale papam jak cunik,tak idem mamka pripravila obedik 😀

jankando
autor
18. aug 2008

Hej, Eni, my sme tiez tak chodili sem tam na horor ma john prehovoril, ale na Batmana by som ani za prd nesla..
minule sme isli a uz hrali len 2 filmy..batman a mama mia..no ta ja na Mamu miu a on ze batmana,..no isto, siel so mnou a pak chudak, i ja som mala dost, bo to tkay hlupy film, to muzikal a nie film. 😠 a furt mi sluboval, ze pojde sam, lebo ze vsetci kamosi sa z neho smeju, ze vsetci uz boli na batmana a on na mami mii... 😀 😀
ja sa ide urobit chlebika..
a hej, uz sme v pohode.. 😉 sme to urovnali.. 😉

jankando
autor
18. aug 2008

Hej eni a vytvoirla si ten treti album ci co?

jankando
autor
18. aug 2008

A inak baby...
dnes mi prisiel balik, co som objednavala a to by ste sa nasmiali.. 😀 😝
ta Ivi, podlozka penova do vanicky, tak na tvojej foto vyzera, ze je velka, teda minim. na celu vanicku, ze ?
a mne prisla taka miniaturna..ako keby zrazena.. 😀 taka , moze mat zhruba tak cca 50 cm...take akurat jak bejby moze byt..no som zvedava, co s tym narobime.. 😀 😠

jankando
autor
18. aug 2008

No a tu hlavicku, tak vcera som to citila vacsmi ako dnes..mozno preto, ze dnes som este nenachodila toho..lebo to som sa len prednedavnom zobudila...ale v noci som vystrajala a hresila kazdu chvilu jak som nemohla zaspat , najst polohu.. 😠 😠

jankando
autor
18. aug 2008

NO baby, zase si ja pomonologujem....uz som lepsia jak ena.. 😉 😀

jankando
autor
18. aug 2008

NO baby, tak ja asi prestanem uz chodit na tuto stranku..i tak si tu len monologujem a vas nikde.. 😠 😉
a celodenne mam stranku otvorenu a pribezne kontrolujem a nikoho nikde... 😠

katka755
18. aug 2008

janka len nikde nechod my sa polepsime...
celi den sme mali rusno a ked si asi hodku pospala tak som umyvala okna
a teraz ideme kupat lebo uz krici a ty co si celi den robila a domcek ako?

jankando
autor
18. aug 2008

Ahoj Kati, tak ze si est k nam pribudla, len tamtie dve ma zanedbavaju.. 😠 😀
mo domcek na rit, volala nam agentka, ze dnes to musi zruusit, lebo ze nemaju kluce od majitela, ale ze vo stvrtok..pani..zase raz cakat..ja uz mam toho dost..som z toho na nervy...a preto som taka provokativna k johnovi a preto sa my dvaja ted dost chytame na vsetkom, lebo vieme, ze cosi nie je dobre..teda ze nemame to spravne ubytko.. 😠
a cely den len som v posteli a jedla som..trochu rizota a banan, mandarinku.ani jest sa mi nechce..mam chute na sldke a doma nic..tusim, ze nic nemame.. 😠
chjo..sla by som do cukrarky...mnaaam..normlane rozmyslam, ci nepojdem..ale asi nemam ani cash pri sebe... ☹ ☹
ech, ale si robim chutky sama sebe takto ublizujem.. 😠

malibuu7
18. aug 2008

ahojky.
tak my sme dnes lenosili cely dnik. vlastne ako vzdy. ani sa mi necce nejak pisat...
Jani ta podlozka je takmer na cele dno nasej vanicky. ona je tvarovana... no ale moze mat takych 50 cm... trcia mu z toho nozky a pporiadne uz... takze si pekne vykopkava a zacina spliechat s nimi... no ale vsak za chvilu to nebudeme potrebovat... ked uz bude sediet ... a k tomu ze to tuchne... to sa moze stat, ze to slabo vyzmykas a zostane tam vela vody. tak to je potom citit. ale ked poriadne vyzdimas tak pohodka...
jani mna si pobavila s tou mama miou... 😀

katka755
18. aug 2008

joj jani tak vam nezavidim teraz este stresy navyse,mne uz deti spia obe na gauci sa im podarilo co idem ich prelozit

jankando
autor
18. aug 2008

caute baby..jej, predsa niekto..ste aktivne.. 😉
ja som nakoniec bola v tej cukrarke a nakupila si kopec zakuskov, do troch som doblaa a teraz sa neviem ani nadychnut.I malicke ma uz dost, bo mi tak stvrdlo brucho , ze az.. 😉
a ta podlozka, tak asi mam mozno rovnaku..neviem, zda sa mi tak velka, ako male babo moze byt..a samozrejem, ze to zalezi od toho , ako to dokazes vyzmykat.. 😉 to az bude sediet, tak to bude sranda...to kupim take sedadko da vanicky 😉
Kati, ty si nejak vobec na deticky nestazujes, snad mas najposlusnejsie deticky na svete..pekne ti spinkaju..jooj, jak vam dobre nie.. 😉

malibuu7
18. aug 2008

jani, vies preco tak malo tu piseme, bo sme na skype... tam aspon vieme hned ci sme online... a tu treba stale aktualizovat 😒

katka755
18. aug 2008

no jani este nespim ivana uz isla ale ja som este sisala z kamoskou a hej ze nestazujem ,niekedy na celi svidnik vrieskam a mala sa z toho normalne smeje ze zed na velku kricim a ona hnes usmev,normalne sa jej posmieva ta tak niekedy dobre a niekedy zle.a hmmm zakusky aj ja by som si dala mam mrchu a to sa ziada ako v tehu tak ja idemrano treba vstavat,dobru noc....

katka755
19. aug 2008

no janka dnes v noci asi spala.....

jankando
autor
19. aug 2008

dobry den Babky,
Katka, dnes som sa vyspala konecne trochu lepsie , i sa mi nieco snivalo.. 😉 ze som sa hrala s babatkom, bolo to dievcatko v ruzovom , ale v sne som vedela, ze to nie je moje, lebo moje nemoze byt biele 😉
no ale mam dobru spraaaaavu...takze nam odsuhlasili byt..cize byt mame..no ale my sme zvedavi i na ten dom, tak sme sa dohodli, ze v utorok pojdeme vyplatit vsetko...lebo vo stvrtok mame ist obkuknut dom ak bude lepsi tak vezmeme dom a na byt sa vyprdneme.. 😉 ale v tom dome nas tiez musia odsuhlasit, cize budeme musiet vypisat aplikacku a cakat kedy oznamia, ci sme presli ci nie.. 😉 no a v piatok tu maju bank holiday (sviatok) i v pondelok, cize najskor v utorok..tak by mal vyjst cas sa rozhodnut.. 😉
no ak nic, tak aspon ten bytik mame, ale tam su zakazane zvieratka, cize moja morgan by s nami nemohla byt. 😠 😠

jankando
autor
19. aug 2008

Joj, ale i tak sa tesime, lebo do bytiku rovno byvat mozme ist...len povysavat a so savom umyt kupelky..
inak je byt pripraveny na byvanie..a v domku by sme museli vypratat..ale to nevadi , ze ..ak je taky velky..a este i morgan mohla by byt s nami..jooj, baby, drzali ste asi paluchy dobre, este na ten dom skuste.. 😉

jankando
autor
19. aug 2008

Ivi, i ja mam skype,i enu tam mam, len ze ju kolkokrat i vidim na skype a nic nenapise..tiez sem tam piseme cez skype nez tu

malibuu7
19. aug 2008

ahoj jani... tak to je super ze si tak spinkala... este spi kym sa da... dnes som stretla susedku, ma 8 mesacnu dcerku a ta jej brutal vrieskala dlho, aj 8krat za noc sa budi... no kazde diet je ine... ale pre istotu spi co to len ide...
tak sa tesim s vami z toho bytiku... paraaaaaaaaada. budem drzat este na dom, mozno vyjde aj to...
no my s katkou na skype dennodenne... ked ta posli do IP jaky mas nick

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre