Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
25. aug 2008

tak cvic jani to ti i pri porode pomoze ta ja na konci furt na lopte bo som mala brucho spadnute dolu ta uz sa mi zle na stolicke sedelo...

angienka
25. aug 2008

zeny tak my sme dnes dostali radu na tu timmynkovu tvaricku,ze to niesu potnicky ale nejaky ekzem lisaj ze to chlapcekovia mavaju tak sme boli za pani ktora to vie odrobit tak dufam ze mu to uz zaberie lebo to ma uz 6tyzdnov 😠 a svrbi ho to a je z toho nervozny ☹

angienka
25. aug 2008

jani a VARIS DACO?Uz som sa ta davno nepytala ta som zvedava co jes,ci zas len mekaca ci kuchtis 😠 ale mam taky pocit ze asi tazko 🤐 dostanes!!!!
ta kde ste kto?

jankando
autor
25. aug 2008

NO to presne, jak som bola doma prvykrat na 11 dni na dovolnek,a tak ten bol hotovi..
pridem domov a tk popratane ze az...hned mi i papat dal a esta asi tyzden na mne nalepeni spal...teraz tiez..ked som bola doma, tak sa tak tesil straaasne na nas...joooj, a take pekne to bolo...to sme len v posteli lezali a uzivali si samych seba..ale zase ked my sme spolu vkuse, tak si lezieme na nervy. 😀 no ale stale dobre, ze ide na chvilu do prace...bo i tak mi vie chybat.. 😉 a to ze lubim ta zakadym, ked odchadza do prace, ci si volame stale sa mi to paci... 🙂
eni, ja znam , ze mam cvicit a zo zaciatku som bola viac pohybliva ako teraz..a taka som nastvata teraz... 😠

jankando
autor
25. aug 2008

ja som zase eni na lipte sedela a zehlila rada, ale pak ma boleli tak fajne krize ze az...a to i preto, ze sa tak hrbim 😠

jankando
autor
25. aug 2008

ENi, myslim, ze mamca mi lisaj spominla, az bude neskor volat sa jej spytam ci nevie co dobre na to...i ked ona sa uz teraz tak od vsetkeho distancuje..mi vravi, ja uz neviem..nova doba, vsetko ine...uz mi nechce ani velmi radit..ale sa tesim, jak mi bude maleho ci malu olejickovat, bo ja viem, jaka ona do toho hrrr..sak ona tak doteraz sama seba....sak ja kazde rano som sa jej zlakla, jak si umyvala tvar, tak bola namydlena na biello jak duch a pak zase maryni tolko ze az..zase kopec vrrstvy na seba. 😀 a jak mna nutila sa stale kremovat.. 😀 😀 a ja dakedy nemala rada aviril, bo vela som si davala , tak som mala povolene, si trochu zotriet do uteraka.. 😠 😠

jankando
autor
25. aug 2008

a ci varim? no eni , priznam , ze vvoooobec, ale vooobec, tak to predtym som bola aktivna, sak pamatas jak som hladala recepty a kuchtila, i piskoty piekla.. 😠 a teraz nic..vazne..ale pride mamca tak som jej chcela urobit pudinga, kupim jej plno dobrych kolacov slovnskych, ona tak miluje plnkove a slahackove...a varit bude asi svgrina... 😉

katka755
25. aug 2008

no baby dakujem ale aj u nas vie byt dusno,ale to by nebol zivot,keby hdky nebolilebo potom sa lubime este viac
eni aj ja mam problem z lickami ju to nesvrbi ani to necervena len ma take bodly a su take drsnejsie no proste nema take jemne licka mozes mi popisat ake to ma timmy?
akurat sme sa kupali uz aj zaspavame a teraz este velku a mozem ist ja...
jani ja som tiez malo cvicila a hlavne ku koncu spala som presne tak ako ty...
baby jak o super ked okolo vas chlapi skacu ze?ked sme sa naposledy pohadali tak sa nevedel ako ozvat tak si lahol do postele ja som behala po byte a upratovala a on malu stale huckal ze ockovi sa nieco stalo ze ho musim ist rychlo pobozkaat,tak som sa nechala prosit dlhsie sa mi to tak pacilo 😀

katka755
25. aug 2008

hej a som zabudla ze ivanka tu bola na skok....tak som vydela toho fesaka je to fesak fakt brala by som ho za zata... sak mam az dve dcery to mieste treba pre jednu 😀 aj ponosky take bombove tamke priesol....

jankando
autor
25. aug 2008

No to tak pekne Kati , ked vedia rozmaznavat..ale moj sa velmi nevie dat a sem tam ho chcem i ja ..ale on je taky..ze ja som v pohode..napr. ked je chory, ale pak i tk povoli.. 😀
joj, ja jak chora, tak ten na budi vkuse na tabletky alebo tak..to take mile.jak keby som mamcu mala pri sebe.. 😵 joj, moj ma tiez milionkrat nastve, ale stale som nakoniec rada, ze mam takeho akeho mam..lebo druhio by mi vedeli kakat mozno na hlavu, keby som ku nim bola obcas zla ako viem byt..a keby ste vedeli klkokrat mi uz dnes volal...a z officu, co nemozu volat z tamade a on tak riskuje alen vkuse ak by nico tak len zavolaj, ja tutbudem a hned palim domov..jaky je zlaty.l..a vkuse vola, ci som papala.. 😀 😵 😵 😵 a jak hovori, ze je taky vzruseny, ze babo pride....joj, ze si vsetku energiu nechava na babo a na porod, uz i whicky nakupil jak oslavi..jooooj... 😵 😵

jankando
autor
25. aug 2008

No toto..a uz ste specatili osud... 😀 😀 😀
eni, tak to je uz na nas..ak nahodou budem mat divcatko, tak timmyka beriem za zata.. 😉 😀
to by bolo..coooo? 😀 😵 😵

katka755
25. aug 2008

to si ho viem predstavit musi byt teraz zlatky ked okolo teba tak skace,vola stara sa.... uz keby bol moj doma....
ze bude oslava hej marek hned v nemecku z kolegami nechceli mu verit lebo sa bal ako to dopadne ta im nic nepovedal a ked som mu volala tak hned skrikol a oni verit nechceli a si predstavte ze ho potom ani domov nechceli pustit az 2tyzdne po prisiel
jani ten pocit vam zavidim fakt ale uprimne len aby ste boli zdravy a mali to cim skor za sebou nech sa uz lubkate 😵

katka755
25. aug 2008

joj baby slovencina moja ze ponosky som napisala,uz keby mi deti do skoly chodili nech si to zopakujem 😀

jankando
autor
25. aug 2008

Joj, Kati , nas to ospravedlnuje...bo to deticky nam odoberaju kus rozumu.. 😀 😠
Joj, no tak on sa chysta urcite zapit....a ja ani nikoh nepozyvala, a minule jak som cakala pred pracou nanho, tak choidli okolo jeho kamosi, ze sa uz tesia kedy pride male, ze pridu a donesu nieco..nie ze by som nieco cakala..ale ani som nikoho nezvala.. 😀 ale mozno john a viem, ze nas splocny kamos, ten sa tesi snad naviac...a este, ze bude polovicne..vies mulatko..tak ze jake bude chutne... 😵 😵 tak az som zvedava, kto zavitan ka nam a co nakniec vobec niekto.. 😉

katka755
25. aug 2008

urcite niekto pride a mozno ich bude tolko ze az udete mat dost...

katka755
25. aug 2008

no baby idem ja do postele asi lebo uz som jak ziva mrtvolka rano sme mali brutal budicek... niekto nam zacal zvonit jak divy a nakoniec kes som priletela k dveram tak tam nikto nebol ale hlavne ze nas ten niekto zobudil vsetky tri 😠 😠 😠
tak ideeeem dobru noc...

jankando
autor
25. aug 2008

Donbru noc Kati...babam posli pusky na licka.. 😵 😵

jankando
autor
25. aug 2008

Katus, ste zlate babky...joooj, malicka je nadherna okana.. 😵 😵 😵 😵
sa mi vidi, ze Baska sa podoba viac na tatika a malicka zatim na teba mi pride.. 😵 😵
ste zlatunkeeeee...

katka755
25. aug 2008

uz si stihla nove pozriet? akurat som ich dala...

jankando
autor
25. aug 2008

Eni, dufam, ze precitas..no aspon zajtra, ked dnes uz asi chrapkas.. 😉
pytala som sa mamky, ze co na tu lisaj ci ekzem...a ona, ze to mozno ani lisaj nie je ale radila taku masticku pitijol...dufam,z e dobre pisem...ale vravela, ze ak si uz bola u lekara...tak asi ti dala...
ona mala taky oprblem s prvym brachom..lebo znas jaka moja mamca cistotana, ta nechela pospinit perinku a tak, tak mastila malo , aby sa nepustilo na perinku a tak..no a odkazuje ti, ze mas skusit tu masticku, ze to vraj vysusi, je to smradlave a spini..ale ze to stoji za to..ale hlaaavne mastit veeeeeeeeeeeeela ..a hovorila, ze qni nie s avirilom na to, lebo je navonany a mozno nie dobre robi timmykovi..ze niekedy v porodnici mastili so stolovym olejom...takze skus i to..a mamca hovorila , ze ona nechcela spinit tak nemastila tak velmi, ale sa mu to az do hlavicky odstlao a na obocie, tak ze prisl jej svagrina a namastila mi brata uuuuplne mamca bola nestastnam, ze pospini vsetko mastnym , ale ze to stalo za to., 😉 ze to sice mozno dlhsie trva, ale zijde..a treeeba veela oleja..tqk ti odporuca len cisty olej...no vies, moja mamca na vsetko len mastne treba, sak nam i radila, nech sa len mastime a ze nam jebaky zijdu dole..ze kukajte na moju plet, bez jedinej vyrazjky,,, 😉 😉 😀

jankando
autor
25. aug 2008

Hej,Kati, stihacka.. 😉

katka755
26. aug 2008

no jani tu masticku som ja pouzivala na zadok a bola ovela lepsia akoy rybacia teraz pouzivam na zadok sudokrem a som spokojna ale ten pityol si asi kupim aj moja ma nieco na lickach.olejcek davam olivovy DR.HOY sa vola je super mam ho z lekarne...
a ze tvoja mama taka olejova hej ?no tak chcela aby ste boli kocky....

jankando
autor
26. aug 2008

Katus, no moja mamca taka mastna.. 😀 ona sa takto stara o svoje telo..kazde rano nohy oholene a nakremovane, bo jak sla do prace do oddevy a zvlast v lete, tak pracovali len v tych ich odevackych plastoch a nohy vonku..a ona este take sexi nohy.. 😠 😉
ja mam tiez zakueny uz sudocream..cize dufam,z e bude dobry..a to na ritku nie? 😉

angienka
26. aug 2008

ahoooj zeny...
no to cumim,ste sa dajak rozvasnili co???Idem hned citat 😨

angienka
26. aug 2008

jani a ja doted tak zehlim ze sedim na lopte 😀
hej no nasi su s timmynka hotovy a uzivaju ho na plno kazdu minutku,tak i tvoja bude a este ked bude znat ze len na kratko ta toboz bude stale s nim 😉

angienka
26. aug 2008

kati no vyzera to ako potnicky asi,take vyrazticky rano to ma vacsinou len take drsne a jemne ruzove a pak mu to scervenie,neviem ci ho to svrbi ale asi hej ze ten ekzem svrbi a z toho su nervozne ale obtiera sa tak o perinku alebo uterak ta asi hej 😢 no ale take to je cervene jak zaparene vyrazky inac a drsne chudacik moj sladucky sak to ma uz 6tyzdnov ma to na vsetkych fotkach len ho z dalej fotime abo ked mu to kus mizne 😖

jankando
autor
26. aug 2008

eni, uz sa taak tesim, john sa vratil z prace, lebo nie su busy tak vzal dovcu na dnes a na stvrtok, bo mu pride svokra neee 😀 😀 😀 tak pojdeme o chvillku do bytiku..ale ja len sediet bdem...tak mi nakazal moj chlap..
bo sme dneska cele doobedum chodili a nakupovali, tak som myslela, ze prasknem a vsimla som si, ze mi brucho uz tak kleslo.. 😠

angienka
26. aug 2008

hej jani vo stvrtok pride???A nv stvrtok z anglicka tiez dorazia bo o 1nej rano vyrazaju ale idu tu na aute taze 25hod cesta asi 😕
no to je jasne jani ze kleslo nemusi to znamenat ze porodis zajtra ja som mala padnute asi 3tyzdne ale rapidne mi kleslo a este aj gyndarka strasila ze uz budem rodit a ono nic 😉 baby si samo urci kedy 😵

angienka
26. aug 2008

ta mas fajne ze mas muza pri sebe a co chvila i maminku tak ju pak pozdravuj 😉 a uzite si to...predpokladam ze uz nebudes na nete skoro vobec...
a co v tom bytiku???Mate uz vse pripravene? 😕

angienka
26. aug 2008

joooj zeny,cakam cakam a stale nikto,jani citala som o tom cos napsala tak uvidime ked to nezaberie co mu carovala ta pani tak skusime...tu mast ja viem vsetky maste co nam na to dali smrdia a su mastne a nechavaju stopy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre