Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
29. aug 2008

no jani som citala to jak vas mamka stiskala a az revem ja za eba,uz sa ho neviem dockat vyrazil z nemecka okolo siestej vecer tak ani ntusim kedy dojde ale uz ho tak potrebujem ze nieco robim sadnem zamyslim sa a fnukam,len aby dobre dosiel a potom ho uz nepustim ho budem stiskat az kym nezapim

katka755
29. aug 2008

takze si behate hej?teraz uz naozaj male musi ist von babka uz prisla si sa bala ci neporodis skor tak nech uz ide ze ?nech sa mozete tesit este viac a ze mamka taka stastna sa jej necuduj,ked ta dlho nevidela a teraz bum velku gulatu

katka755
29. aug 2008

uz by som tak spala som sa dnes namakala jak pri jarnom upratovani ale ked stale nanho myslim a nejde to spat ked on soferuje domov,ale hlavne ze deti mi uz spia jedna v kociari a druha na gauci,ich nejak odstrelilo ze ani do spalni nestihli dojst

katka755
29. aug 2008

vcera tu bola slavka a som zistila ze vy dve ste aj spoluziacky zo strednej myslim tebajani a enu.... to som nevedela a ivca vie?

janiiiiiiiiiii kde si.......

jankando
autor
30. aug 2008

Kati, hej, ivca vie, ze sme spoluziacky...teda isto vie, ze aj Ena je nasa spoluziacka.. 😉
Vcera som uz zachrapkala Kastuska...

angienka
30. aug 2008

cao zeny som len na skok,dnes bol rusny den,boli sme v polsku,na navsteve a este aj na bj jarmoku...inac mame new kocik 😉

angienka
30. aug 2008

heej dakujeem ze i ja ju pekne zdravim,pozeram ze stale 2 v 1,pohodka len abys moc neprenasala i koly mamke i koly tebe aby babo nebolo moc velke 😉
a parada ze uz mate vsjo objednane,a ako si uzivate???

angienka
30. aug 2008

tak asi uz nikde nikto... 😕

jankando
autor
30. aug 2008

Caute baby, tiez len na skok, uz ma john i prdne, bo on si chce podavat na nete..
no vsertko mame objednane, uz len nech nam dorucia, dnes sme zase boli v bytiku popratat... 😉 joj, fasa, mamca ma tak suprovo pobalila do nemocky, ze by ste neverili, ked uz tam mi bude nieco chybat, tak su debili anglania.. 😠 a vsetko mam pekne v sackoch..i bejby samozrejme a naballila mi milon vecicciek pre bejby, i ked tam mozno ostaneme len 1 den.. 😀
papam eni, pravidelne, jak cez cele tehu nie...boooze, az praskam... 😠 😝
no a uz len cakame a cakame a stale nic.. 😠 dufam, ze to na mna zajtra pride...joj, mohol by byt moj chlapcek (ak to je chlapcek) dochvilny... 😉
tak uz idem, bo john uz pyta pc...

jankando
autor
30. aug 2008

NO nik nepise, ale ja mam cas, bracho vzal mamcu do cukrarky a ja som po vani....
Tak si uzviate asi rodinky co...? Katusa uz ma asik manzela doma, ci nie? 😕

jankando
autor
30. aug 2008

Ivusa uz nepise, tak ani neviem, ci uz je doma v cz, ci este na slovaci.. 🙂

jankando
autor
30. aug 2008

Chjo..baby, kedze tu nie ste ani jedna, tak si pomonologujem a postazujem si..
zaaajtra uz mame velky den D a bolesti nic...ja normalne cakam ti ebolesti jak debilna, nespim v noci...ze pridu a aby som ich neprespala.. 😀 no nakoniec ma unava itak polozi....ale vazne...do riti.nechcem pretahovat..prenasat...joooj..budem mat dost... ☹

angienka
31. aug 2008

cauky zienky...
jani tak mas termin,myslela som dnes na teba stale...tak som zvedava,sms este nedosla,tak uvidime kedy to pride,len dufam,ze vas nebude dlho natahovat...
inac dnes sme od rana grilovali a oslavovali narodky vsetkych clenov rodiny dokopy,bo uz sa tu nezideme tak spolu z 3statov v priebehu 3mesiacov,taze sme sa precpali 😀

angienka
31. aug 2008

jani este ze ti mamka prisla a tak ukazkovo ta zbalila 😉
inac kupili sme kociarik,neviem ci som sa uz chvalila...nie taky ako som chcela no co uz... 😝

angienka
31. aug 2008

jani kupel v teplej vode,kava,chinin a dlhe prechadzky a vela sexu a je to 😉

katka755
1. sep 2008

ahojte baby tak uz ho mame doma 😀 ani na vas namam cas 😉 venujeme sa jeden druhemu naplno jooooj aj baska je taka stastna,prvy den ho priviazovala k vsetkemu kde sa pohol a hovorila ze uz ho nikam nepusti......
eni tak chceme foto kocika a kde ste ho kupili?
jani tak len sa drz a sexuj ja som ani vanu ani chinin ani sex lebo nebol doma a isla som tyzden pred terminom..... tak sa pekne drz aby to z teba cim skor vyslocilo...
ivana je este tu mali by ist az v sobotu ani sme s nimi neboli poriadne vcera boli po svadbe tak lenosili ...
vcera sme boli skoro celi den u slavky a dne s ideme do PO svagrina ide na intak prvy rok tak ju vezieme....
aj do polska by sme chceli z tetkom na rifle no nevieme uz sme raz boli eni ty ked si teraz bola tak si mala aj rodny list kopiu zo sebou ci ho mas v pase?

katka755
1. sep 2008

idem ja babky manzel mi este spi aj z malickou tak idem ja upratat lebo to stale nejak velky bordel mame ked je doma to kazdy den nic nerobim len periem a skladam vsetko co navitahuju tie moje tri deti.....
ked sme same tak nevarim kazdy den ale teraz hej,treba tatka rozmaznavat jooooojbaby keby ste len vedeli aka som rada aj ked spi na celu postel lebo je dost dlhy aj ked ma s nej sem tam sroko vysope...ked sa v nocizobudim a vidim ho vedla seba tak som neopisatelne stastna......tak idem vseko porobit aby som k nim isla este dospat.....
majte sa tu ja sa snazim citata ked stiham tak aj napisem,drz sa jani keby to uz prislo a hlevne prajem vela sil a energie a nech to dobre dopadne a nech ste obaja zdravucky.....

angienka
1. sep 2008

ahoooj zeny...ste tu????

angienka
1. sep 2008

tak len si ho uzivaj kati,musi to byt pekny pocit 😉 aj my si uzivame,boli sme na domasi na pivecko a prejst sa a pak v sp na zmrzke...a tak pohodka,pak poslem fotecky z kociku... 😎
nemali sme rodny list zabudla som ho...

angienka
1. sep 2008

inac v polsku su hrozne ceny...aspon ja porovnavam z cechami...a ked som to tam videla tak hruza des...na to ze to ani ne znackove ani som si nic nekupila,bo dakedy mi na znacke nezalezalo a bolo to lacne ta preco nie,ale ted si kupim za tolko pomaly znackove 😖

angienka
1. sep 2008

tak neviem co je s jankou ale este asi nerodi,chuderka bude pretahovat a to bude blby pocit v takom napati ...no snad to zvladnu a maly nebude strajkovat dlho 😠

katka755
2. sep 2008

no baby nikto nestiha kazda si niekoho uziva.....
eni tak uz ste zacali treti album,hej?
ked bude nieco nove z jankou tak daj vediet....

jankando
autor
2. sep 2008

Caute baby..
no este staaaale nic.. 😠
som tu len na chvilu , tak davam vediet
vcera som bola v nemocnici..a pytali sa ma, ci chcem aby ma prepichli..teda asi nejak tuhlienovu zatku prebili....som sa nevedela rozhodnut, inak by ma nechaloi este 12 dni cakat, ak by sa same babo nepoponahlalo..no kedze uz som nervozna dosti, tak ssom pristupila...teda, som myslela, ze sa natahnem tam.. 😠 do mna sturila tie jej prstiska a john cely zlaknuty, ze jak to ze zo mna isla trochu krvi..a oni, ze neboj, ze to tak ma byt..tak to len trosicku take ruzvokove, ale take bolesti v podbrusku som z toho mala.. 😠 tak ze vraj 50 % zien do 2 dni porodi...a ja nic.. 😠 zatim teda..no ale dnes som bola na wc teraz a uz zo mna vysla taka hrudka krvava tmava ...zeby uz ta zatka konecne odisla? dufajme.. 😉 tak cakame, ci nie mozno zajtra..
lebo ked som bola doma tak mi povedali termin na 03l;09....tak nakoniec mozno to vyjde slvenskym lekarom, ked tymto tu to nevyslo.. 😠

jankando
autor
2. sep 2008

babky, uz i sexik dnes bol a nic...no mozno pomoholl... 😕 ked odisla asi ta zaaatka

jankando
autor
2. sep 2008

a ten tonic nemam kde zohnat.. ☹

jankando
autor
2. sep 2008

a uz chcem babatko pri sebe..

angienka
2. sep 2008

jani jaaaj to nie 1krat som ti vravela ze min 3x aby to malo nejaky ucinok 😀 ale fakt 😉
no tak som zvedava ja som kukala ze si na skype ale si nepisala ta som neznala ci to ty a aj som sa ponahlala ta som nepisla...ale furt cumim na mobil ci tam neni sms 😎

angienka
2. sep 2008

jani dalej cervene vinko to ozaj pomaha a tepla vana a kafco a mas to isteee,ani tonic netreba 😉 a ten malinik pijes poctivo??? a co fit lopta???Skaces???Tak ostava uz len popriat krasny zazitok z porodu a malo bolestnych chvil a vela neopakovatelnych okamzikov a hlavne zdrave miminecko 😵 drzime pasticky 😉

angienka
2. sep 2008

a ta zatka odisla tym rozsprtanim o ktore sa ti sestra postarala 😒 ja som to mala vzdy po prehliadke kazdy tyzden bo sa snazila mi to urychlit 😠
ja ze ti plodovku pichli...to uz by bolo o inom 😀
a co mamina,dokedy ostava pri vas???Sa tesi co???

katka755
3. sep 2008

ahojte baby tak ze sa to uz pohne hej?no aj my ti strasne prajeme aby ste sa uz lubili a drzali v naruci,len nech ste obaja zdravy....my sa stale vytesujeme z ocka jak keby este len dnes prisiel.inac deturence baska je uz kludnejsia menej zlosti uz ma tatka tak krici on tak pocuva aj ivanin dodo na nu krical tak teraz ma respekt pred nim... a mala je nejaka diva,stale sa zlosti a vsetko hrizie jaj zeby nam uz zuby isli?no uz vstala tak letim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre