Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
3. sep 2008

ahojte holky...tak my uz sme naspät v prahe... ooch tak sa nam tu vcera nechcelo ist doma na slovensku bolo super 🙂 🙂
eni: a ty co ako mas?? prepac ze som sa ti uz potom neozvala ale nebol ani cas tu sestra prisla s detmi ang. tu zas svadba a potom sme uz museli ficat tu.......ty kokšo jak to ten mesiac rychlo zbehol ked som bola doma a ked som v prahe ta ne a ne zeby zbehol den 😀

jani: miminko sa este nepyta na svet?

angienka
3. sep 2008

ahooooj zienky,konecne niekto...
Kati-to je super len si uzivajte,mne sa snivalo ze mojho sme poslali do anglicka makat aby sme mohli postavit dom a som bola bez neho ☹ a uz aj v sne to bolo tazke 😢 😝
a Maji-nevadi-u nas taktiez prisla segra so snubencom z anglicka takze tiez sme boli zaneprazdneny,dnes sme sli do presova do MAXu ze nakupime ale nic sme nekupili tak sme sa sli najest do toho noveho penzionu v sp a ted konecne doma 😒

inac aj timmyk je nervozny a stale slinta ale az veelmi dnes sa mu liali az slinky a stale mi hryzie ruku normalne ho mam na sebe jeho chrbtom na mojom bruchu a on dvihne hlavu a zahryzne sa mi do ruky 😀 je to strasne zlate ale mam strach ze uz bude selma zubata 😕

angienka
3. sep 2008

a maji citim to rovnako som myslela ze to pojde pomaly ale utieklo to nenormalne a hoci sa na muzicka brutalne tesim tak uz ted mi to tu chyba a vona cisteho vzduchu a klud a prechadzky 😵 takze som smutna ze odchadzam a taktiez ze nasi zas maleho neuvidia taku dobu a ted si nanho tak zvyli cely cas su s nim,mamka mala skoro cely mesiac dovolenku a stale sa mu venuje-tak to bude pre nich moc tazke a ocino hned rano prisiel si ho vziat aby siel k nim a sa s nim pohral predtym nez odide do prace a pak ked prisiel ta hned k nemu 😉
a zas litak,nikde nikto znamy no to bude 😒 😝

angienka
3. sep 2008

inac my vyrazame do cr uz v piatok rano takze zajtra posledny den si to tu budem uzivat 😢

majka225
4. sep 2008

ahoj eni: tak si to tam poriadne uzij posledne chvile s rodinkou 😉 🙂 dnes som bola s leuskou na ockovanie a poradnu....... holka mala zase sa drzala statocne pri ockovani. 🙂 uz meria 68cm a vazi 8210g rastie ako s vody 🙂

jankando
autor
4. sep 2008

Caute baby..
Eni, sex len jedenkrat..sak viac nezvladam..ta cos..ale teraz kazdy den, teda rano davame a nic moc,,,..
stale 2 v 1...ale dneska uz mam bolesti..neviem , ci su to uz kontrakce, ale bolesti su ... 😠 tak dufajme, ze dnes pride...
vinko nemam doma, ale rozmyslam...
mamina ostava do 11.09...v ten den leti..a ja mam na ten den, ze ak neporodim, tak mam dojst a mi vyvolaju... 😠 tak snad stihneme babicku.. 😉

jankando
autor
4. sep 2008

Zdravime vsetky....baby..
my stale 2v1....

majka225
4. sep 2008

ahoj jani: tak to tym miminkam sa nechce ist vonku asi je im tam v busku dobre 🙂 😀 ja mam tiez kamosku co prenasa uz tyz. teraz skusa vsetko mozne prechadzky,horuci kupel alebo si da tonic.......hmm som zvedava co s toho zaberie 🙂 to je najhorsie ked prenasas babo cakas kazdu chvilu a nic a nic 😒 no ale babo vie najlepsie kedy je cas ist vonku 🙂 jani nech ti to dobre dopadne a aby si uz mala mimi pri sebe v naruci 😉 🙂

angienka
4. sep 2008

zdravim babenky...
Jani stale nic???? 😕 my doma cakame spolu s tebou aj vcera sme boli v restike a mamka ze janka sa uz isto dakde trapi a ja ze ne ze bys napisala a ona ze to urcite ze vtedy uz len na mna budes mysliet 😀 no tak snad dnes,nech to mas cim skor za sebou a len to krasne si zapamatas na vecnost 😉

angienka
4. sep 2008

zeny inac tak sa mi nece,uz som skoro zbalena...a zajtra 3,30 rano vyrazame 😢
bude mi to tu chybat a zas tu prideme az na dalsi rok...snad.takze smutok 😖 ☹
ale mamka ma potesila ze vravela ze na vianoce k nam priletia,tak som veselsia,inac segra nam pokupila tolko darcekov z anglicka najme timmynkovi ze bude taky frajer 😎

angienka
4. sep 2008

a maji gratulujeme Leuske ze je tak statocna nas tiez caka hned ockovanie ked prideme a nevem ci zas nie aj proti tbc lebo ked sme boli na kontrole tak mu vpich nenasla tak sa mame asi dat preockovat 😠
tak co je co je- zeny moje???
nikde nik,idem dychat este ten krasny a vonavy vzduch 😉 😀

jankando
autor
4. sep 2008

CAUTE baby
Maji..diky pekne..tak potom daj vediet, co na kamosku zabera..ja dala vcera horuci kupel, vinko doma nemam.. 😠 a tonic neviem , ci je tu k dostatiu...
Mamke, odkaz, ze mam lenive dite.. 😠 nechce a nechce sa mu vonku..john uz ma tiez zenie do chodenia,.. 😠

jankando
autor
4. sep 2008

Maji, tiez patri od nas gratulace leuske...ze to zvlada...
baby,ja mam uz bolesti, ale este asi nie su pravidelne, ale take kratke? teda ja viem, ze zalezi na case medzi kntrkciami , ale ja mam tu bolest kratku..ale ma napina az...teda zdviha .. 😠 snad to na mna uzide.. 😎

jankando
autor
4. sep 2008

Asi ste tu zase ziadna neni..ojoooj, to sa mi podarilo... 😠
joj, tak mam chvilu cas, tak vas preluskam asi..vsimla som si, ze nejak ivca uz vobec nechodi..ci ?

jankando
autor
4. sep 2008

Hm... 😠 nikoho nikde...a ja tu v bolestach nemam co robit..bo som u bracha , tak vyuzivam sance byt na nete..kto vie, kedy mi zapnu net v nasom bytiku...
inak mamka mi ho tak pekne zariadila, uz i detsku izbu pomalicky..li ked je tam este vela bordelu, ale predsa...
i sedacka mi dosla, i jedalensky stol so stolickami..joj, jake pekne to tam mame a jaku super postel sme kupili..john sa vytesuje jak male..vsetko uz je pripravene pre moje mravciatko a ono nam vonku nechce ist... 😠

angienka
4. sep 2008

janiiiiii tu som 😀

angienka
4. sep 2008

hej jani ta super,ze si to pekne pomaly zariadujete a ze si spokojna,tak sa nestresuj a ked to vzdas-tak to pride 😉
hej a jaka sedacka???Ja zvedava,my tak dlho sme zhanali kym sme nasli tu nasu,tesim na fotecky 😀
no nechodi,dostane ivusa 😠 zanedbava nas uplne 😉

angienka
4. sep 2008

tak uz som ta jani asi nestihla a zajtra cestujeme tak som zvedava,jani tak doobedu som na sk cisle a pak na ceskom 😉

katka755
5. sep 2008

ahojte baby
jani len sa netrap ja tak musi von,viem ze cakanie je hrozne ale neboj o paru dni uz budete spolu.
eni tak prijemnu cestu,hlavne malemu.
ivanka ja este doma,cestuju zo soboty na nedelu.
my dnes lenosime aspon zatial,mala az teraz vstala a zobudila vsetkych len ocka asi slabo

katka755
5. sep 2008

jani tak teraz si uz urcite kludnejsia ked ste uz vo svojom a nova postel?hmmm dala by som si povedat nasa je uz taka rozletena uz sme ju mali 4x celkom rozobratu,myslim ze este raz a mozeme asi kupit novu

majka225
5. sep 2008

ahoj bambule tak co ako sa mate? dnes tu nikde nikoho okrem katky.....ani janka sa tu dnes neukazala
eni: tak co uz ste docestovali? 🙂

angienka
7. sep 2008

ahoj baby,tak ja len ze sa Janke 5.septembra o 19.40 narodil krasny chlapcek Sean Peter,ktorz ma 3320g...uz yajtra ju pustia y nemockz teda prej ay zajtra lebo mala tazky porod 17hod v bolestiach a dost velky uraz ☹

a mz sme docestovali no cesta otrasna sli sme 15hod chudak timmznko,zatim len v kratkosti lebo mi prave rodicia odchazdaju tak musim 😒 😢

katka755
7. sep 2008

to je super ze uz to ma za sebou,len smola ze tak musela trpiet a co za uraz mala?chuda janka tak ju od nas aspon pozdravuj..... nech sa drzia
a vy ste preco mali zlu cestu?

majka225
7. sep 2008

ahojte: jeminku chudinka janka tak to si riadne musela vytrpiet 😒 ale hlavne ze to ma za sebou.....dufam ze nic vazne sa nestalo ...

katka755
7. sep 2008

no maji som rada ze aj my sme si aspon nejak zname,fakt ma to tesi... 😉

majka225
7. sep 2008

🙂 😉 tak to je fajn 😉

malibuu7
7. sep 2008

ahojte bambulky...
tak my sme s5 v CZ... cesta bola dobra, teda drobco bol skvely len mne a tatkovi sa strasne chcelo spinkat...

Jani veeeeelikanska gratulácia Janke ku krasnemu syncekovi... som rada ze to mas za sebou 😉 a prajem aby vam maly robil len samu radost...

angienka
7. sep 2008

caukz holciny...no uraz taky klasika ze sa natrhla dost ☹ no to jej slniecko za to vsetko stalo tak je spokojna preto aj 2dni si ju tam nechali a dnes by uz mala byt doma...

angienka
7. sep 2008

inac mam super novinku teda budeme sa stahovat ...yasa 😒 no ale do vacsieho ale len v ramci baraku ale na poschodie tak super a najom mame len o tisicku vyssi a je to o dost vacsie...no na stahovanie a malovanie sa moc netesim...
Ale bolo to prekvapko,mame plesen v spalni tu,musi bzt niekde v podlahe lebo v uloznaku nam splesnel vankus...takze bude stahovanie hned uy sme to dohodli 😎

katka755
7. sep 2008

fuuuu to janke nezavidim,ale drobec jej to vynahradi
ivco zdravim ta 😉 si mi tak chybala.... 😀
eni ta parada ze do väcsieho
my ideme akurat papat boli sme dnes na valkove bolo tak horuco.....
jooooj uz keby tu mohla byt janka aby nam vsetko napisala podrobne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre