Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
7. sep 2008

jaaaj baby ta co je s vami,sa mi to povie co 😀 doted som kus zanedbavala,bo tu boli nasi a ani na sr moc casu nebolo a ted cem nemozne 😉
no muzik siel uz do prace,nasi stastne dosli na slovac a mne miminecko spinulka nadherne,ale vidim ze nik nedorazi tak asi pojdem zalahnut i ked sa mi nece...no rano vstavame k tej mudr,no som zvedava-dufam,ze si nas aj pomeria a zvazi-zeny timmyk uz sedi 😕 to neni ani normalne ja mu to necem dovolit uz 3dni sa tak dvihal ale museli sme mu kus pomoct alebo sa len tak poloposadil ale ted nas prekvapuje a dnes furt si sadal aj ked som ho dryala v stoji ta si sadal no hruya abo ked lezal na brusku otoceny chrbatikom ta si sadal ale uplne sa az predklanal no som divela-pak pridam fota do alba mame ho sfoteneho tak 😎

stale kukam janu do alba ci nahodou nepridala uz petkove fotecky no stale nic ☹

angienka
7. sep 2008

cau kati tak to je fajn tam hlasili 34st co,a tu prave ochladenie 😠 tak ma to sere bo sme celi na termalko zajst 😖 a bolo asi len 19stupnov 😒
no tesim sa uz rozmyslam ako to tam zariadime ale stve ma to na druhej strane bo som jak kocovnik stale sa len stahujeme a s mojim-teda nasim mnozstvom veci to je riadna makacka 😝

malibuu7
7. sep 2008

no takze petko janke narobil šarapatu hej? no ved aj mna jožinko natrhol na 2 stehy... 😅 no hlavne som bola bez nastrihu. takze i tak dobre...
cau kati, no fakt sme sa dlho nevideli... 😀
eni i moj jozinko uz sedi, je to tusim 4 dni.... ked ho chytneme za rucky tak sa krasne dvihne do sedu a drzi.
no presne na slovensku krasne teplo... aspon raz nam to doma vyslo suprovo no a tu v cz docela chladno...

angienka
7. sep 2008

ivi prave ze sa dvihal tak nejak pomaly alebo s pomocou ale ted uz sam bez pomoci az sa bojim aby si neublizil lebo este je moc skoro na take sedenie 😖
no aj nam to celkom vyslo len som sa cela este doopalit a tento vikend by to vyslo ale zial museli sme ist 😝 ale i tak som dostala tolko pochval ze jak dobre vyzeram ze som opalena a ze som este pochudla...no neviem 😀

angienka
7. sep 2008

ja som asi mala len polstehu alebo len take nieco skoro nic a nakonec ze ale predsa daco pol nevem ci cm alebo stehu 😕 ale tiez zadny nastrih tak fajn ale tatik uz strasi ze treba na bracekovi popracovat 😉 ale ja neee ani pocut 😀
tak si myslim ze s tym druhym babom-ak bude niekedy si to odnesiem aj s urokmi 😠

majka225
7. sep 2008

kati: juj tak vy tam mate pekne teplucko a my tu v cz hruza 😒 😠 hmm hnetka by som sla domov keby sa dalo ale este 1.okt. nas caka kontrola na kycle a az potom budem moc ist a to bude uz pekna jesen.
Leuska mi konecne zaspinkala dnes bola ale riadne nervozna chudinka mala trapia ju zubky fest. a tie zle zubky a ne ane aby uz vyliezli 😠

angienka
7. sep 2008

fiiiha tak sme sa tu zisli vsetky okrem janiii 😎
no maji tak snad sa zubky polepsia a vyjdu cim skor nech sa chudinka netrapi ☹ ja tiez by som sla na slovac 😒

angienka
7. sep 2008

zienky a mam otazku...je normalne ze mi uz timmy 3dni nekadil???minule nekadil 1den a uz som stresovala a na 2hy som sa tak vytesovala a ted bude uz stvrty a on stale nic ☹

malibuu7
7. sep 2008

inak baby prijmite moje ospravedlnenie 😀 ze som tak dlho nepisala... ale proste sme doma mali dost roboty a tak... vsak viete same jak na slovensku dobre... a nemala som pristup ani na net... ale uz sa polepsim.... i ked teraz budem ucit este na dokoncenie statnic.... a od oktobra skola.... ta fasa...
no my sme boli na svadbe a v oktobri ideme na dalsiu, teda dufam ze i ja s drobcom pojdeme zase na sk... uvidim ako co skola bude...
eni takze braceka? nie sestricku??? ja sa smejem ze buduci rok popracujeme.... ta uvidim jak to dopadne a ci este budem taka nazhavena jak teraz 🙂
maji a lea uz ma nejaky zubok??? lebo ja som jozinkovi kupila aj gel na dasna, lebo obcas je taky strasne nervozny, vsetko hryzie..... a segra mi povedala ze to na zubky vyzera, no tak neviem neviem..

malibuu7
7. sep 2008

eni to i jozinko mi tak dva dni nic a potom uz, tak som sa tiez tak tesila... ale Katka ma utesovala ze to je normalne... tak som ok.... no nam sa dnes v noci v aute vykakal ,tak to bolo toooolko smradu 😀 ale taku konzistenciu jak dnes som este u neho nevidela...

angienka
7. sep 2008

no ja ked tak uz by som dievcatko chcela a vsetci otravuju a ja stale ze nie ze uz nic nebude a ak tak o 4-5rokov...
a muzik stale ze musi mat surodenca a dnes zas ze pak mozme kupit tu poschodovu bo sme sli po obchode a bola tam ale az ked bude mat timmy brata a ja ze ci si je isty ze bude mat a on ze no to vies ze hej ze musi mat 😀
inak ja tiez sa smejem ze budu zuby a z neho selma zubata bo slinta hroooozne a tiez hryzka vsetko a najviac kazdemu ruku ked ho drzim tak si hned sadne aby na nu lepsie dociahol a hryzie o 106 😀
no este skoro no sice tie zubky sa deru dlho...

angienka
7. sep 2008

hej???? 😀 no i on tak smradlavo ted prdi,ze sa furt smejem ze ma chce udusit,no ani troska z neho nevysla ja som citala ze nemusi kazdy den ze mu moze brusko vsetko mliecko spracovat a nic nevyjde ale tak 1-2dni este sa da...ale to uz sa mi zda dlho ta sa bojim 😒 snad uz zajtra... 🙄

malibuu7
7. sep 2008

hm ved toto... ze dlho sa deru... aj my slintame... dokazeme aj 6-7 podbradnikov totalne premocit.. 😀 tak uz aj kusatka mu davam, to ho ukludnuje

malibuu7
7. sep 2008

Eni neboj on sa vykaka ked bude potrebovat a hlavne ked ty to nebudes cakat... 😀

angienka
7. sep 2008

heej az tolko???Ta timmy neee staci mu jeden 😀 no ale casto aj plienku pouzijem bo som nikdy podbradnik nedavala ta si nemozem zvyknut ze uz ho nosi 😀
no dufam ze uz zajtra to na nho pride 😒

angienka
7. sep 2008

no ale znama mi vravela ze jej kamosky mimco malo uz v 3,5mes zubky tak to timmy ma akurat tak ze sa to stava aj tak skorsie no ja co poznam ted deca male ta skoro ziadne nema zubky a jeden dokonca ma uz 8mesiacov 😕

angienka
7. sep 2008

a kusatka timmynka moc nebavia radsej si pcha svoju rucku alebo si papa nohavice ale vsetko co sa hybe-myslim ruky ostatnych a tiez ked mu dava niekto pusu ta hned po nom vystartuje a otvara pusinku milacik moj 😀 😵

majka225
7. sep 2008

hmm leuska je uz dost poriadne nervozna s tych zub.. a nic ja jej davam na dasienka gel mundisal juj jaka je spokojna ked jej masirujem dasna...no a este doktorka mi predpisala tabletky ked jej budu ist zubky aby ju to velmi nebolelo...

angienka
7. sep 2008

a odkedy sa to cisti???viem tie prve kefky co sa na palec davaju to este aj kym nemaju zubky nie???Musim nastudovat ci uz netreba zacat bo ja mu este necistim vobec 😕

majka225
7. sep 2008

to ani moju leu kusatka nebavia najlepsia je pre nu jej rucicka 🙂

angienka
7. sep 2008

no a ja tiez som radsej ked si papa ruku lebo tie kusatka a hracky su tazke a on jak si to chyta uz do ruky tak sa tym aj trafi chuda male,alebo ma taku hracku oslika a jak knizka a sustitko a nohy ma na kusanie tiez to rad hryzka ale pak ked mu to padne vedla a nemoze najst tie nohy ta zas papa plys taze naj je ruka 😀 a chrastitka co ma su tiez tazke tak sa tym uz aj pleskol ☹

malibuu7
7. sep 2008

no my s podrbadnickami od tusim 2 tyzdna.... lebo mi velmi blinkal... takze sme zvyknuti na to...
moja mamka vravela ze mne isli zubky pred 4 mesiacom... takze aj jozinkovi mozu vyjst skoro, no ale aj nemusia... a tiez mame gel na dasna Dentinox, a strasne zboznuje ked mu masirujem dasna...
no a rucky tiez stale v puse... i kazdeho ochutnava

angienka
7. sep 2008

blinkal tiez ale asi az po mesiaci tak zacal dost no nemal rad podbradniky ani capicky nic okolo krku nemohol mat,tak ja vzdy vsade mala plienky latkove polozene ked blinkne hned aby boli po ruke 😉

angienka
7. sep 2008

hej a to sama si si ivi ho kupila ci mudr predpisala ze to uz treba ten gel?

malibuu7
7. sep 2008

sama som si kupila... ale len raz som mu skusala, ked bol velmi nervozny... inak len tak s cistym prstom mu masirujem... no ale gel pomaha... najprv som na sebe vyskusala.. a bol potom kludnejsi
a latkove plienky stale pouzivame... lebo to moje sidlo casto ublinkne... no i dnes vecer mi vracal ale riadne... nechapem z coho

majka225
7. sep 2008

en:i ja som si sama kupila v lekarni ten gelik na dasienka Mundisal ale to mas jedno jaky kupis sak v lekarni ti poradia

angienka
7. sep 2008

no nic to idem ja hajkat bo rano skoro vstavam a som zvedava ci sa nebude mimisek casto budit i ked uz spi pekne no to furt jak narokom ked musim skoro vstavat...
taky blby pocit byt sama doma s timmym ☹ vzdy bol u nas na sr plny dom ta som sa tak bezpecne citila...
no ale mali sme pekne privitanie ked sme prisli cakala nas uz hromadka narcekov-tatik santil v prahe 😀 aj upratane a navarene 😉 a dnes ho tatik aj kupkal 😎

majka225
7. sep 2008

eni ja som bola pred 2 dnami sama doma do 1 v noci a som mala dost pomali ma slahlo 🙄 normalne ta obdivujem ze jak dokazes byt sama doma s tymim...ja by tak nemohla nemam nato povahu som taky bojko 😕 😀

angienka
7. sep 2008

hej jasne ta ja by som este nekupovala ani ma to nenapadlo 😨 🤐 no som zas o cosi mudrejsia,teda napadlo ale keby som mala pocit ze je z toho moc nervny...ale zatim nic ani teplotka asi teda nemeram uz...jaj ale nema...tak mozno mu este nepojdu a len tak zacal hryzt sak zajtra zistim u mudr ci uz mam kupit a masirovat a co vse je treba uz pre toho mojho chlapa...no mamce ja neverim ze on uz taky stary je 😀 ved len ted sa narodil tak ryyychlo to bezi ze dnes napr som sa zamyslela jak ho svokra drzala a pozeram nanho a sa cudujem ze ved toto je uz moje mimi a taky chlapaaak 😕

angienka
7. sep 2008

maji ja tiez sak ja to zo zaciatku nenormalne znasala...fakt muzik sa so mna smial ze co ci mi nesviha,bo ja do vsetkych skrin pozerala ci tam nik neni pred spanim a musel vsetky zamky vymenit a tak...no ted uz je to lepsie no radsej som ked je s nami no co uz...nemozem mat vsetko ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre