Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
9. sep 2008

papa.......dobru nocku 🙂

angienka
10. sep 2008

ahoooj zeny...tak konecne sa mi podarilo uspat timmyska,dufam,ze sa nezobudi 😔 a to davam cajik na dobru noc dnes prvy den som presla na novy 😎

angienka
10. sep 2008

a maji-vy uz tak skoro rano buntosite???Ja som nestastna ked uz o 8mej ma vyspano a chcel by sa santit a spievat a smejkat dnes to trvalo 1,5hod a tak nahlas vykrikoval a piskal ze chudak muzik ale vravel ze mu to nevadilo ze stale len mna pocul jak mu dohovaram aby bol potichu aby nezobudil tatinka 😀

majka225
10. sep 2008

no mi tak kazde rano buntosime ale zase spinkame celu noc poklopkat

majka225
10. sep 2008

vcera sme boli na zlicine v obch.centre pozerat niejaku autosedacku 9 - 36 hmm vyber zadna slava a tie ceny hruza 😠 este musim popozeraz na internete niejake detske obchodiky a potom by sme sli sa nato mrknut....cen internet nechceme kupovat sedacku lebo to uplne inak vyzera v skutocnosti a na obrazku. dneska som si akurat objednala cez net jidelnu zidlicku tak dufam ze to pride cim skor
hej a leuska nam uz posledne 2 dni sedi sama bez toho aby som ju drzala 🙂

angienka
10. sep 2008

hej aj my sme dnes boli,teda chystali sme sa na termalko ale skoncilo to v tepliciach v obchodnom centre 😀 my sme uz pozerali tiez a ceny tiez nic moc ale v prahe sme nasli za 800kc akurat si niesom ista ci je do 36kg ale v polsku som cela kupit do 36kg za 1700sk len nam nevosla uz do auta 😠

angienka
10. sep 2008

a jaku zidlicku ste kupili???To az teraz???Ja uz by som tiez chcela kupit ale ziadna sa mi extra nepacila co sme obkukovali aj v polsku aj na sr aj na nete aj tu v cr...no bud sa mi paci a ceny je privysoka alebo su hnusne 😖

majka225
10. sep 2008

ja som kupila zidlicku od babypoint - fabula za 2000 tis. a teraz pozeram ze stoji uz 2450 kc

majka225
10. sep 2008

sak skus pozriet na www.vlacek.cz

majka225
10. sep 2008

no dala som za nu dost ale radsej troska investujem viac aby vydrzala lebo neplanujeme mat len Leu hmm moznom casom 3-4 rocky dalsie ked to vijde 🙂 😀

angienka
10. sep 2008

hmmm,jukla som na to-pekna je pekna 😎 mne sa ta safir pacila som ju mala v plane... 😀 ted tam je v ruzovom 😉 ale vtedy bola este drahsia...a kukam ze to len do 15kil???Ta pri takom tempe tolko bude mat mozno v 8mesiacoch 😠

angienka
10. sep 2008

no jasan i my radsej taku hladame no nie drahu ale zas ani nie tu najlacnejsiu aby bolo aj pre ostatnych jak pre moju segru napr alebo pre michalovu hoc oni este necakaju ale coskoro mozno i to bude 😀

angienka
10. sep 2008

http://obchod.vlacek.cz/Autosedacka-Comet-Babyp...

co povies na tuto???Celom pekna a aj cena vyhodna mne sa v tejto farbe aj paci...dala som sedacky uz od 9do 36kg pretoze nas chlapak uz o chvilu bude mat aj tych 9kg 😀

angienka
10. sep 2008

tak uz zas som sa tu zabudla a to som dnes chcela ist skoro spat aby som nebola zas jak prastena ked sa mi zas tak skoro zobudi ten moj krasny milacek...inac po tej masticke a borovke sa nam este zhorsila tvaricka a rozsirilo sa mu to 😢 uz nevem co s tym skusim este chvilku dodrziavat to co mi nakazala a mazat a ked sa to bude nadalej horsit tak na to kaslem 😠
idem ja do hajan 😔

angienka
11. sep 2008

zdravim...
tak co je s vami zienky???
mne timmyk vyspevuje uz od skoreho rana a ja by som este tak rada spala,no co uz som jeho najvacsia fanynka,tak ho musim povzbudzovat 😀 je to moje zlaticko...skoda ze mi nejdu pridat nove fota 😠

katka755
11. sep 2008

no ahojte,tak vas luskam a pozeram preco uz pozerate tu velku sedacku no ty eni,to sa da aj polohovat?ta co je na tej stranke od teba...... my mame este jednu medzi tym tusim ze je do 18kil a da sa aj polohovat.....
maji to je super ze uz pevne sedite nasu podopierame ked papa kasicku ale to sa chuda stale tak pokruti uz keby sedela lebo take sedenie je pre nu asi trapenie.....

angienka
11. sep 2008

kati ja vzdy tak radsej dopredu kupim a pozeram kedy je co suprove tiez za super cenu nez pak sa honit ze uz by to mal mat a kupit nejaku shitku a za draho 😉 a ked sme boli v polsku ta sa mi to zdalo az moc dobre az do 36kg za 1700 a k tomu este slovenskych...skoda ze sme boli komplet zalozeny a kocik sme mali este na rukach 😀 jak blazni 😝

angienka
11. sep 2008

no asi sa neda polohovat-tieto pevne sa ani nedaju to potom len ten taky iny druh videla som a pacili sa mi ale nevidela som ziadnu taku az do 36kg a tu pri tej sa da aj odmontovat ta opierka chrbatika a je uz len ten podsedak-i ked ten stoji len 400stovky co som sliedila po kramoch-no nie tej znacky ale to je jedno...ja len tak a zidlicku uz dlho zhanam,tam som pokukovala ale nedala sa polohovat a to ja pri stolicke chcem...
vy uz mate Tamku v stolicke ked ju krmis a podopieras?

angienka
11. sep 2008

no to je zas dochadzka 😠
ja som navarila a sli sme na plavecky bazen a vykupali sa aj s timmyskom...strasne sa mu to pacilo 😎 a co vy robite cele dni ked tu nieste???

malibuu7
11. sep 2008

caute zienky....
teda dochadzka fakt strasna...
neviete ako Janka? ako sa maju? co nove?
my sme boli dnes s kyclemi a vsetko v poriadku... tak uz len na KO po ockovani na plucne... a mame to...

angienka
11. sep 2008

ivi to az ted na tu kontrolu???My sme tam boli pred 6tyzdnami 😕 😨
janka sa ma fajn a uziva si drobceka 😎 a uz asi by sme aj my mali ist este raz na tie kycle ze este nemal jadierka tak vravel ze o 2,ci o 3 mes???Ja uz ani neviem ale to je asi jedno 😕

malibuu7
12. sep 2008

Eni, no my sme boli uz na druhej kontrole s nozkami a je vsetko v poriadku, a na dalsiu uz nemusime... takze parada...
ci si myslela na KO po ockovani???? no medzi 3 a 4 mesiacom... takze to my stale sme.... vsak sme tu ani neboli 2 tyzdne... takze az teraz no
tak to je dobre ze si janka uziva drobca.... ale nejake photo by mohla poslat nech aj my vidime krasne baby
hej ty jo jej uz tusim vcera odisla mamca prec ze? hm...

angienka
12. sep 2008

Zdravim...
ivi tak asi to ma kazda porodka inac,bo nam pisali ze v 10- 11tyzdni na 2kontrolu na kycle a hned pak aj na tu kontrolu po ockovani...aj my sme mali kycliky ok a boli sme skor vynimka bo tam skoro kazdy maval pomocky a aj tak zle klbiky a chodili tam aj so starymi deturencami mozno aj 10mes aj viac bo mali zle,no vraj jadierka nemal vyvinute uplne este tak ze nech sa ukazeme...

angienka
12. sep 2008

nepisala ze az 11teho ide mamka prec???No neviem bo ona pisla len ked boli u brata bo net stale nema doma,tak nemam najnovsie novinky...no rada by som poslala fota jej cukrusa,no pockame na nu,kym ich da do albika 😉

malibuu7
12. sep 2008

no vlastne 11. ja uz som mala vcera dnesny den... 😀 nejake to mam popletene poriadne...
inak aj my sme mali uz v poradi tretiu kontrolu kycli, lebo prva bola v porodnici... myslela som druhu, ze ako druhykrat som s nim bola pri ortopedovi... ale ako pises asi v kazdej porodke inak...

katka755
12. sep 2008

no my uz tiez sme mali poslednu kontrolu a jaka som rada ze uz to cudo nemusi nosit....
dnes nam baby tatko odysiel sme take smutne ze sa nam nic nechce ale na druhej strane sa tu bez neho teraz strasne nudim,na obed sme tu mali neterku tak nam to zbehlo ale taraz niet a niet tmy aby som uz mohla ist konecne spat.... ☹

majka225
14. sep 2008

ahojte holky

malibuu7
14. sep 2008

ahoj maji... ako sa mate??

jankando
autor
14. sep 2008

caute baby, ja len na skok
ena uz oznamila uricte narodenie naseho maleho nezbedu.. 😵 😵
joj, ale uz som aj nestastna....neviem kojit..maly sa tazko prisava, moje brdavky vysuchnute, betapanten nepomaha..joj, zacala som odstredovat sama rucne, ale to zabera vela caasu a maly sa mi budi a place , chce papat..hlavne v noci...jooooj...neviem co robit..john kupil uz i sunar, ale ja nechem velmi, ale tak to vidim, ze asi zacneme, lebo co ine...joj, ale sa bojim, bo vraj sa nebude moct vykakat..sa mi zda , ze je priskoro na sunar..co vy myslite?
fotecku pridam neskor, lebo ted nemam nejak cas...
radte baby

elbel
14. sep 2008

Ahojte
janka blahozelam k babetku,na kojenie ti neviem poradit chce to len trpezlivost a na suche bradavky ti mozem odporucit pozri link http://www.mothercare.com/gp/product/B000IVT03Y...
da sa to kupit bar kde v lekarni,tesco,asda,boots,atd je to vyborny krem a nemusis si ani umyvat bradavky pred kojenim rovno maleho mozes prilozit,good luck

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre