Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
25. feb 2009

jasne,netreba odsudzovat ked ho niekto pouziva,to je jasne.Ja tiez segru neodsudzujem ye malej kupila,len mame ine nazory.Maly sa pekne hraje,ci skor demoluje,som ho teraz pofotila 😀 😀 dam do albumu,ale uz ideme spinkat,uz je nacase,ale kedze dlho spal.vyckala som kym sa neunavi,inak by v postielke nechcel byt lebo by nechcel spinkat 😔

jankando
autor
25. feb 2009

Ivi
asi by mohol, ale asi by si bola ako samoplatitel....neviem ci sa to vyplati pre teba..kedze asi zdravotnictvo je rovnake v ca ako i na sr.
to tu je to fak o inom a slovaci utekaju z tade stale za zadravotnictvom domov..to je tu normalka, ja tiez kvoli zubom 2x domov letela... 😉

Ak by si ale niekedy potrebovala , tak ja myslim, ze but hodis nejake lovky alebo ja mam uk euro karticku a vraj v pohode uz teraz osetruju na nu..bracho so svagrinou boli doma a normalne ich vysetrili.. 😉

Ja neviem ci kupim ten chodak, ale chceli by sme....no uvidme...neodchudzujem nikoho....chodak ci nechodak ako vsade pisem, je mi jedno ci ho ini pouzivaju a ci nie tak ako ostatnym moze byt jedno ci ho budeme pouzivat a to nereagujem na vas.... 😕 😕 ale takto vseobecne myslim, ja sa sama rozhodnemm... 😉

jankando
autor
25. feb 2009

Adi
dnes zaostavas... 😉

jankando
autor
25. feb 2009

Ivi
ja som cela happy z kazdeho Petkovho pohybu, ci uz kyvotavo ci nie
no a najnovsie jak on si zudre a to dada jak krasne hovori a pritom tak vystavi hole dasienka.sak to na spaanie..a tie jeho dve licka , gulicky moje.. 😵 😵 😵

mukky
25. feb 2009

ved to ti pekne petko tam sedi,a ani tam tusim neni o gauc oprety,a na svoje mesiace super myslim.To svierka ked tak posadis tak sa velmi prehne do predklonu,no ten chrbatik nas je este slaby,ale uz dlho nebude,tomu verim,plavat by sme malo,zatial plaveme len doma vo velkej vani:Maly uz spinka,yaspal s penovou puclou 😀 v rucke,zobral si ju so sebou s obyvky 😀

jozino24
25. feb 2009

ahojte...som tu ale nemam chut na nic ... ani zit... dnes som mal taky den ze som uplne hotovy... nevladzem ani citat... nemam naladu na nic....ale zdravim vas... cmuky vsetkym...

mukky
25. feb 2009

ta to co mam take preklepy 😀 😀 a miesto z je s 😀 😀 😀 no vcera sa mi uz total rozbili okuliare,takze uz som ich musela vyhodit,ram kaput davno,a sklicko mi vyletelo a rozbilo sa ☹ vsak mali uz asi 8 rokov 😀 😀 😀 no ja ani za svet som nove nechcela 😀 ale musim ist teda na ocne,neznasam to meranie ocneho tlaku,no nevyhnem sa tomu 😒

mukky
25. feb 2009

Baby a kolko davate kvapiek Vigantolu?Nam dnes a uz aj minule nakazala ortopedicka na klbikoch 3,i ked pediatricka 2 denne.A stale sa pyta ci kojim,asi ma to dost velky vplyv aj na vyvin tych jadierok,ktore este uplne nemame.Co ste varili,a co budete,ved nebudte labute,prezradte 😀

jozino24
25. feb 2009

mukky... len si na oci daj pozor... moja mama je prakticky nevidiaca.. a poznam veeeela ludi z ocnymi problemami vratane deti... za 5 rokov co som im robil veduceho v specialnych taboroch pre zrakovo postihnute deti som si uzil... tak oci ... NA PRVOM MIESTE.... takze sup k ocnemu....

jankando
autor
25. feb 2009

Jozino a co sa deje, ze nemas chut?hm?co sa stalo dnes?

jankando
autor
25. feb 2009

ci ta tak vystavila dceruska? 😨

jozino24
25. feb 2009

nie... ona nie... mam dost vsetkeho...uz to prestavam zvladat...

adrianamickova
25. feb 2009

u u uuu,len na skok 🙂
pozdravujem vas vsetkych....... 😕 tu je panska navsteva???z presova???
joj baby skype sa mi pokazilo.....som smutna,ale spravilo sa to samo 😖

adrianamickova
25. feb 2009

co dnes preberate????temou cislo jeden je?
aj ja sa priznam necitala som vase prispevky,hlasim plny stav ...rodiny
😀

dioliana1
25. feb 2009

caw ada aj mne blbne skype aj icq, žeby dačo družice?

adrianamickova
25. feb 2009

dio ja som v presove,pod tam

jankando
autor
25. feb 2009

Baby
mne skype ide.. 😉

Jozino....sak si nejaky ten chlap.. 😉 zvladnes, neboj... 🙂 mas aku krasnu princeznu doma, kvoli ktorej to musis zvladnut..
ono to zle prejde , skus mysliet pozitivne, lepsie sa potom zije..to z osobnej skusenosti pisem.. 😉

jankando
autor
25. feb 2009

NO a vitam presovsku pansku navstevu.. 😉
ale vidim, ze uz i idete spat.. 😠

adrianamickova
25. feb 2009

ja este cakam kym na mna zapiska hrniec,prevaram mlieko
lebo moje cipy okolo 6.30ako ide tato do prace kakavko kakavko...piju
flaska do ruky a ides,niekedy este aj zaspia...mohli by aj zajtra,pospinkat
mamka ma svoje dni,brucho ma boliiiii

malibuu7
25. feb 2009

tak ja som si dala chlapcov spinka, len ten starsi zaspi stale skor ako mrnous maly 😠 ale dnes taky zlaty bol... najprv kojenie a potom sa este takych 15min valal v posteli medzi nami a pritulil sa ku mne, joj ja az v 7nebi ked take robi... bo ja ho nerada nutim do takychto muchlovačiek... zato babca, svokra moja hej, ona by ho len stiskala a on sa uz tak odtahuje chudatko moje 😖 a ja som si dala polhodinovu sprchu.... jeeeeeeeej horucu mnam... skoda ze nemame vanu, to by som si ppolezala aspon hodku minimalne...

caute presovcania, tolko vas tu este naraz nebolo tusim 😀

peti, mne v lekarni i sestricka od dr. vraveli ze 1kvapku... zo zaciatku tusim 2... ale to mi vzdy kvapnu 2 dakedy i 3... a my mame z toho taku zabavku ze jozko si vezme do ruky kvapocky a tak kapeme a on sa tomu tak smeje... takze "sam" si davkuje 🙂

jani ved presne tak to ma byt... napises co si myslis a ked mamka cche pouzivat chodaky ta pouziva... my mame na sk po neterkach mojich, ta sme skusali ich, ale vtedy este nevedel ako na to... a za tu chvilu na to ani poriadne neprisiel... no teraz ked pojdeme domov tak ich zase skusime... ved na tu chvilu co tam budeme, aspon sa zabavi s dacim novym... ked nebude sam dovtedy chodit... 😝 co mozne je.. lebo on kazdy den robi pokroky...

jozko, hlavne mysli pozitivne 😉 zvladnes vsetko neboj, si isto silna osobnost 🙂

jankando
autor
25. feb 2009

Ivi
tak kedy teda cestujete?
davame stretko nie?

Adi....ta i ja tak pila kakavko a dllho ..este i ked som do skoly chodila... 😠

adrianamickova
25. feb 2009

malibuu ahoj dakujem

sak ja uz vasa a asi mam tiene co ma sleduju 🙂
ja som tiez mala chodak pozicany zo svidnika od kmotry 🙂 naucili sa chodit aj jedna aj druha
a potom ho len tlacili a za tym chodili,

adrianamickova
25. feb 2009

den zacinaju s kakavkom aj ho vecer koncia,
mlieko nechcu....
uz som kupila aj babanove i jahodove,ne ne ne........to som vylievala mackam
a nase macicky na dvoch nozkach granko

jankando
autor
25. feb 2009

Hej
uvidime ci bude chodak a ci nebude
a inak , su i ine druhy chodakov ako tie klasicke...teda tu to tak volaju a su to skor nejake 'auticka' ktore sa tlacia a volaju to ako choditko.. 😕

adrianamickova
25. feb 2009

ked uz vie dietatko stat na nozkach,preco nie
ja som vtedy vela porobila ked bola sona sama tak tak si sedkala,odrazila sa nozkami a kde ju odbilo
a naspat...aj jedla a pacilo sa jej to hlavne na dvore
mala motivaciu...ked videla psov a macky ,hracky...tak sama nozkami preplietala
😀

jankando
autor
25. feb 2009

to ti vverim a zivo si predstavujem ako nahanala kurky po dvore.. 😀
sak to je take pekne, take naturalne..chyba mi dedina obcas.. ☹

malibuu7
25. feb 2009

jani my ideme teraz... teda buduci vikend alebo ten dalsi.. potom ideme koncom aprila do zaciatku maja.... a koncom maja chcem ist zase 😝
baby ja si pamatam jak moj bracho sa ucil na chodakoch, to este take kovove boli, boooze kde su tie casy....
inak jani, to auticko sa mi pozdava viac ako klas. chodaky.... teda to co sa tlaci...

mukky
25. feb 2009

este nespite sojky?ja cakam na esmeraldu,a treba mi nahodit nanovo inzeraty ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeee,asi zajtra.Uz som sa prinutila chodit najneskor o 3 spavat 😎 😕 🤐

malibuu7
25. feb 2009

ja nie, nechce sa mi... tak surfujem

mukky
26. feb 2009

ahaaaaaaaaaaaaa,aj ja tak nejak,ale aj kukam tv,takze sa tesis domkou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre