Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
4. mar 2009

A prsiiii a prsi 😠 😒 chlapci spia,ja peciem prekladane zemiaky so syrom,sojovou drtou a syrovou omackou pre prababku,ideme na navstevu a masko nepapa,isto sa potesi 🙂 a co Vy?Co porabate?

adrianamickova
4. mar 2009

no zariekli sme vcera ze krasne slnecno ☹
aj u nas prsi...prisla babka k nam...taka moralna podpora...lebo uz meliem z posledneho
noc bola kruta ☹

malibuu7
4. mar 2009

ahojte, no u nas neprsi ale celkom sa to daaaa trosku pofukuje sice...
boli sme plavat a prvykrat sa jozko potapal... zvladol to uplne perfektne, stihol sa nadychnut a sup pod vodu... parada...
a este jednu novinku mame... jozko uz chodi saaaaaaaaam 😀 🙂

adi a co stale chore dievcata mas?

peti, isto sa poteesi, kto by sa nepotesil,ze? 😉

jankando
autor
4. mar 2009

Dobry den

tak ja akurat varim-peciem skor
som nasla jeden jednoduchy recept tuna v teme lacne recepty, tak som zvedava ako dopadne

Ivi..no jasne, to sa da cakat..tvoja sikulka uz chodiii 😵 😵 😵

U nas dokonca snezilo, takze vyhravame v sakredom pocasi.. 😎
A vcera tusim cely den prsalo.. 😠
Sme na chvilu premiestnili postielku do obyvacky, tak teraz Petko v nej spi, ale on vobec inak.. 😀

jankando
autor
4. mar 2009

Ivi
odkaz Jozkovi,ze je statcnejsi nez ja.. 😀 😵 😵
ja sa potapat neviem..no jednoducho sa neviem nadychnut... 😀
stale mi do nosa voda ide.. 😠 😠
kus hanba, ale aspon trochu plavat viem.. 😀 😀 😝

jankando
autor
4. mar 2009

Adi
tak vas choroba zmaha?fuuu
ja len dufam, ze my nebudeme

Zajtra chcem skocit sa zvazit a zmierat..uz teraz som zvedava..
Dnes som Petkovi nakoniec dala tu vyzivku mrvu s kukuricou a uz sa i stihol pokakat.. 😀 no a bolo to fajne sladucke som tak stipku na jazyk ochutnala..nic pre mna.. 😀 ale bolo to sladucke.. 😀

malibuu7
4. mar 2009

janus, ja sa priznavam, ja sa tiez potapat neviem... a plavat len tak, noooooo aby sa nepovedalo no 😅 ale preto som zacala s jozkom chodit na to plavanie, aby nebol jak mamka s tatkom 😀 plavecke dreva 🤐

jani tak potom napis ako chutilo a ked tak hod link, aby sme skusili i my... my sme dnes papali v restike na plavecaku, aby sme trosku obschli, aj jozko sa najedol a teraz krasne spinulka a tatik tiez... az mi divno, ze mam cas no... ale idem ho vyuzit nejak

jankando
autor
4. mar 2009

Ivi
ja uz len dopekam, no uvidim co z toho bude.. 😀 no to viete, ja varit velmi nemusim, neviem... 😝

Tiez Ivi plavat viem, ale do vyssej vody ako som ja by som velmi nesla plavat.. 😀 a do mora ani nahodou, to sa len namocit a dost.. 😀

adrianamickova
4. mar 2009

malibu......parada,vsak su tie deti ako rybicky..uz neplakal?
voda robi svoje,spominam ako sa nase potapali....tiez sme ze s u p a pod vodu 😀
aj v bazene na svidnickom kupku ked sme boli tak som ju tak sup......to vsetci 😕 😕 😕 😕 😕
ostali vyvaleni 😀

adrianamickova
4. mar 2009

a prve kroky....sikovnik jeden 🙂
take babatka co robia prve pokusy na vlastnych nozkach......milujem to roztomile 😵 😵 😵
ano su nase stale chore ☹ ☹ ☹

adrianamickova
4. mar 2009

vcera sona celu noc teplota do 39
rano sme boli u doktora a ciste dychanie nic
vecer tak chrapcala,dobre ju nezadusilo.....dnes nic nejedla,tak asi 5piskot som do nej dajak vtlacila
amka sa uz do jedenia pustila dufam,ze to je dobre znamenie...ale stale kasle a kycha...sopel k tomu 😉

adrianamickova
4. mar 2009

no a teraz davali na jojke,ze uz rastu snezienky 🙂 🙂 🙂
bude jar....tesim sa
slniecko nas vsetkych uzdravi..... 🙂 🙂 🙂 zajtra ja preskumam nasu zahradku aj my by sme mali mat,a ked
uz vykukuju....ta naozaj......jar aj v presove 🙂

adrianamickova
4. mar 2009

idem popozerat panelak.. 🙄

malibuu7
4. mar 2009

adi no je to uzasne, cely vecer s tatkom sa len rozplyvame nad nim jak medzi nami pendluje 😀 no uzasne to je... ma dobru naladu tak skusa krocky...
no a to potapanie.. my mame heslo "potapač" a vtedy vie ze ide vodaaaaa
to verim ze vsetci cumeli len, lebo to nie je bezne este, a vo svidniku vonkoncom nie, aby sa male dietky takto potapali...
inak snezienky tu uz rozkvitnute su viac nez tyzden... i ked uplne prve kvietocky som tu rozkvitnute videla uz vo februari, ked bolo teplejsie... potom zas prisli mrazy a v decembri tu bol zlaty dazd rozkvitnuty 😕 a to si nevymyslam...

adrianamickova
4. mar 2009

tak pomalu ale isto....jar
malibuu aj to dokumentujes nie...kamera,foto..prve kroky... 🙂

malibuu7
4. mar 2009

hej hej, oprasila som kameru uz, bo naposledy na krstiny v lete sme ju pouzivali 😅 inak len fotak, ten fici casto... ale ina fotaku sa da kamerovat, takze i kamerujem take minutovky 😀 joj ale som natesena jak neviem co 😀

adrianamickova
4. mar 2009

priroda dajaka pomylena,vlastne cely svet akosi hore nohami
no zajtra fakt,pojdem patrat po stopach jari,len take vtaciky,jak sa volaju neviem...take som uz rano pocula
a aj v utorok,ked sme niesli prihlasky do skolky...to je tak pod lesom...tam to uz jarne znelo 😀

adrianamickova
4. mar 2009

ja tiez len tak,nemame kameru
uz som muzovi spominala,ze by trebalo,tak divne sa zatvaril 😖
s fotakom aj ja denno denne,to uz sucast kabelky 🙂

mukky
4. mar 2009

Ahojte,teraz som vstala 😝 som nejak bola velmi unavena,som daco po 22hod si sla lahnut,ale dala som si budik,pre mna by to bol premarneny vecer ist tak skoro spat 😀 Ale co ma tak zmohlo,netusim....akurat mi napisal synovec zo Svidnika,teda ja som mu teta,a je starsi odomna 😎 ale byva v Blave momentalne uz asi 8 rokov,hadam i viac...

malibuu7
4. mar 2009

ahoj Peti, teda toto nepochopim ta ja ked unavane, tak spim, aj keby neviem co som mala v plane 😝

ja momentalne nervim pri pc... pouzivam notas teraz, ale ta chcem sprovoznit pc, lebo klakol a neide a neide... 🙄

adrianamickova
5. mar 2009

bude daco zle...aj mne zle dlho predlho nacitava ☹

mukky
5. mar 2009

ivi,ja som bola unavena velmi asi len mesiac po porode,a po cisarskom som nevedela zaspat ani na sekundu,maly sa narodil 11.55 a ja som sla spat na druhy den asi o 2hej v noci,no vyzerala som priserne 😲 😒 dali mi injekciu na spanie,bola som na iske,a mna injekcia prebrala 😀 srasne velke emocie z narodenia,maly mi chybal,manzel.bolesti atd,a plakala som jak dazd ze kde su ☹ ale bola som na nadstandardnej izbe tak potom bol so mnou manzel skoro cely den,teda s nami 🙂 NESKUTocne dlhooooooo natahuje stranky 😠

jankando
autor
5. mar 2009

Caute baby
tak ja este nespim, i ked som uz v postielke, chlapi ma uz treti den nechavaju samu spat..to spim jak mala a cudujem sa , ze v noci vobec nepocujem co petko nezaplace 😕
ale je s Tatikom, tak v dobrych rukach.. 😉

Nam tu blazni to pocasie..az som zvedava ake bude zajtra... 😀
Zajtra uz ten pol rocik..ani neviem ako to zbehlo..

jankando
autor
5. mar 2009

Neviem ci neskusknem este nejaku film a pojdem do hajan, zajtra totiz ak nezaspime chceme to meranie a vazenie absolvovat... 🙂
Tak prajem dobru nocku

malibuu7
5. mar 2009

dobre ranko prajem....
tak my teraz vstavame o 8 rano... jozko nalozi do plienky a tak ma budi, bo mu neni pohodlne... tak chcem nechcem musim vstavat...
no tu pocasie tiez asi nic moc.... sice neprsi, ale fuci tam neskutocne, no i tak s nim idem vonku trosku... potrebujem nakupit

peti ty si mozno prenasala?

malibuu7
5. mar 2009

inak ja som nadstandard nechcela v porodnici... zbytocne mi to prislo... teda tu je normalna izba taka, ze sme tam boli 2maminy s detmi, vlastna sprcha, zachod... takze pohodicka velka to bola... deticky sme si vzajomne strazili, ked niektora si chcela odbehnut 😉

majka225
5. mar 2009

ahojte fiha vy ste toho popisali hmm asi dost zanedbavam 😅

malibuu7
5. mar 2009

ehja a tu dvaja oslavenci dnes.... vsetko najlepsie Leuske k 1.rociku a Seankovi k polrocku... vela vela zdravicka prajeme a poslusnych rodicov 😀

mukky
5. mar 2009

ahojte,u nas pocasie na figu,manzel je nejaky nachladeny 😒 Prave dopekam kurca,mame neskorsi obed.Ivi neprenasala,preco?Nadstandardnu som chcela,aby som mohla mat navstevy na izbe a klud,sama chladnicku,a sanitu.A nie sa tlacit na chodbe kde nenormalne bol prievan s neprisposobivymi obciankami,kde pomaly fajcili,a navazali sa do ludi,fajcili na izbach a kradli 😒 A lezala som s tehotnou kockou,tiez mala vybavene tam po znamosti a dodnes si volame 🙂 bolo super,jedli sme na izbe,mali tv ,taka pohodicka 🙂

jankando
autor
5. mar 2009

Ivi
dakujeme pekne

NO my sme tiez neboli na nadstandartnej, tiez sa mi to zdalo zbytocne, navstevy som mala, John bol pri mne stale , a to sme boli tam viacere, ale zavesom predelene, asi zo 4e-5 nas tam bolo, ale v pohode vsetko, sukromne..si nestazujem..jedla som tiez na izbe a furt ma chodili prosit nech sa idem najsst, alebo aspon vyzdvihnut jedlo a ja ani raz tam nejedla, a ked uz bola sestra nasrata, ta john mi isiel vyzdvihnut jedlo a i ho sam zjedol.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre