Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
8. mar 2009

tak dievcata....dajte dajake adresy a typy na nakup....
ja som este nic,cez net.....lacne,pekne,vela 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
8. mar 2009

zajacie masko ze je este zdravsie a dietnejsie ako morcacie...
ale nase tiez maju mena.....ale tato ma nou name... 😉 😒

mukky
8. mar 2009

Mne manzel na MDZ kupil studentsku pecat visnovu,mega lentilky,a mega balenie nejakych kokosovych tyciniek 😠 😠,no je on normalny???? 😀 😀 a som mu vravela ze nic sladke uz nechcem jest ked priberam aj z vody 😠 urobim si cajik a budem spokojna 😀 rano idem na tu krv,ze co sa deje.... ☹ Zajacika by som nemohla zjest,joj chudacik ☹ ☹ mam kokrspanielku donnu,to akokeby ju som spapala ☹ ☹ ani telacie nejem,take male teliatka milucke,ani srncie a tak dalej...stryko je polovnik...no jem kuracie,bravcove a to mi az tak nepride,i ked som mala obdobie ze ani to som nechcela velmi,luto mi bolo..a raz nam jeden domov doniesol ziveho zajaca,on nechapal otca,otec chcel uz upraveneho 😲 a mi ho dal v taske,odisiel,nic nepovedal,a potom taska sa zacala hybat,boze a tam zajac obrovsky angorak 😀 😀 😀 som bola v soku,dala ho na balkon a papat mu a vodicku 😀 😀 a otec ho odniesol a doniesol uz zakilerovaneho ☹ a som so sestrou chodila za mamou ze ak sa dotkne toho jedla co uvari,uz s nou neprehovorime 😀 😀 tak uz to hadam nikdy nezje 😀 isto si na to pamata 😀 😀

malibuu7
8. mar 2009

jani hej trojkolka to je, take odrazadlo. ale fajne sa to da poskladat na maly kusok, tak mozno na narodky mu objednam, uvidim este...

adrianamickova
8. mar 2009

😀 😀 😀

malibuu7
8. mar 2009

ech baby, ta vy take na zvieratka? tak co by sme jedli ? ake ine masko?

malibuu7
8. mar 2009

peti, ta som sa zasmiala jak ti dal tu tasku 😀

mukky
8. mar 2009

malibuu hmm tak ked to take milucke je na hranie..a ja by som nemohla nic chovat a potom zjestmto by som bola len na rastlinkach...aj manzel ma zakazane,lebo ho uz nikdy nepobozkam 🤐

adrianamickova
8. mar 2009

my chovame kury ci sliepky,...ale ja zjem iba kupene kurca,

adrianamickova
8. mar 2009

domace iba na vajka,

adrianamickova
8. mar 2009

mukky....zase usmev 😀 😀 😀

mukky
8. mar 2009

malibu no vies si predtavit 😀 on podal tasku,daco zamrmlal,ja dala tasku na chodbu,a zrazu sa hybe,kuknem a take velke cervene oci na mna kuuuuuuuk 😀 😀 😀 volala som splasena mame co mam robit 😲 a otec povedal ci mu hrablo ze ziveho mu doniesol 😀

adrianamickova
8. mar 2009

mukky teba este poprosim,ako sa hras s tymi fotkami,pekne...jaka to je na to www?prosim ta
ak mozes napis mi instruktaz...ale ako pre zaciatocnika...kdesi som uz cosi skusala,ale nikde ma to nepustilo 😠

adrianamickova
8. mar 2009

no ak by ste naozaj zmenili nazor....pridte k nam
malibuu ty isto...aj na predaj...
neviem presne teraz ale uz sme mali aj 80 kusov 😀
ale to som nemala deti,teraz asi polovica..... 😵

mukky
8. mar 2009

adi,to je mile ye ich nepapas 😀 Asi ta sklamem,mne tie fotky robi zlata manyelova sesterka,a je to dost narocne,sa s tym treba hrat,jedna fotka jej trva aj 2 hodky minimalne,a nato ja cas fakt nemam a ani bz som to robit nevedela.To do MMB chodi sa to vola tusim scrapbook.Ja cas len takto vecer mam ked maly spinka a to dohanam zmeskane 😀

adrianamickova
8. mar 2009

☹ ja obetujem noc,dam si nocnu,ked pozerame s dievcatami paci sa im to
a sonka povedala ze aj ona take chce...no ja by jej aj modre z neba tak len zato.....diki

adrianamickova
8. mar 2009

zase je tolko hodin.....ja sa lucim pismenkarki....
rano ma caka perny den,urady 😠 ,lekar... ☹ .....navsteva 😕 ja sama a 2 bambule...
dobru noc.....mukky ja necakam za esmeraldou....ty ano? 😉

jankando
autor
8. mar 2009

Joj, ja som zvieratkarka, sak ja istu doba bola vegetarianka, cez rok a pol
A ja i tak kuracie len jem a i to napr. rezne len tenucke, bo mne nie ze maso chuti, ale struhanka. 😝 😀
takze ja nejak extremne maso i tak nemusim..nie kvoli zvieratkam, ale nejak nemam rada...ale take ze sem tam parku mam rada a salamky jj, to mam rada...a neriesim z coho su... 😠
ale zeby som tak telacie ci hovadzie ci ine maso okrem kuracieho)dala do ust...eeeee myslim ako rezne alebo omacky.. 😖
ani kuracie s kostami nezjem ani za pana...len ciste prsia...no vyberava som v tomto..bili by ste ma za to , keby ste so mnou zili a chudnika moja maminka.. 😲 najstar. brat nie je cibulu ani cesnak a tiez masa len tak ako ja,kazdy sme mali svoje a ona musela vymyslat, co varit, alebo varila kazdemu zvlast.. 😲 😵

Dnes i ja cakam na jednu realciu do 00.00 cize o hodinu viac u vas....ale vcera som zalomila skoro... 😝

mukky
8. mar 2009

adi dobru,mam abstak,cez vikend nechodi esmeralda tusim 😀 😀 a na antiku neni joj plus ☹ ak nahodou yacina ako minule o O2:45 😠 aj tak som kukala 1 cast 😀 😝 ja rano a 7.30 odchadzam na krv,dnes nebudem dlho... 😝 😕 🤐 ale vcera so kukala cesku a slovensku postu vecer,jak dayd som plakala...neze mlieko stratim.. verim ti ye len to naj im chces dat,aj ja,len sa bojim ci ho neroymaznam od lasky 🙂 .

jankando
autor
8. mar 2009

Zajace, su inak take nedobre zvierata, jedine ze su ochotcene, tak to mozno ano, ale take chovat doma och jeeejeee......
a macky ja nemam rada...a psikov lubim najviac z duse....a rybky...to su take nezazivne zvieratka... 🙄
len papat im dat a cistit...oni ti ziaadnu lasku nedaju a naopak psicky...paaaani, tak to vrucnejsiu lasku nedostanete od cloveka... 😵 😵

mukky
8. mar 2009

Mne sa pacia len maciatka,ale macku bz som nechcela ani za svet doma v byte,vsetko rozdriapu,vsade skacu,vsade chlpy,nenaucis ich poriadku a disipline ako psika..este aj von sa vzberu potrtkat 😀 😀 a spat domov 😝

mukky
8. mar 2009

Kamaratka mladucka caka babo,uz ma po termine,byva v 3 izb.a nechcite vediet co vsetko ma doma ya yvierata lebo by ste tomu neverili a nechapali 😒 😒 😒 vsetci sa bojime o to ,ked tam donesie babatko...fakt,nieco strasne..

mukky
9. mar 2009

Jaaaaaaj,telo hodin...sa cudujem jak opica chvostu,nie?? 😀 Este musim sa osprsit a umyt vlasy,a urobit poriadok v obyvacke a v stole,kde mam casopisy,joj sa mi nechce...co ste varili dobre??My dnes bryndzove halusky,to spolu varievame..a zajtra asi nic,este ostalo manzelovi,ja ohrievane eee 😝 alebo si urobim spagety s nejakou omackou a tvrdym syrom??Alebo prazenicu na masle,mnam,a obed pre seba hotovy 😀

mukky
9. mar 2009

jeeeeeeeeeeeej,od zajtra ide na markize zamena manzeliek opat,jak sa tesim,poznate to??odporucam sledovat 🙂 a dobre boli programy aj pestunka a otec v akcii,to som sa nasmiala vzdy.tak by som si kukla nejaky krasny film,ne same strielacky a akcne,nic pekne nejde ,a ja potom stale na konovi.MMB,na mailoch,receptoch,atd 😠 bobacik haja,len s a pomrvil,ja som si s nim lahla podvecer tak som plna elanu,co idem este robit??manzel chory asi treti den,spi tiez,ale vo vyhnanstve,v detskej.

adrianamickova
9. mar 2009

pozdravujem.....dnes ma to netahalo k pc....boli sme s detmi von po 4dnoch
po obede bolo krasne.....aj som toho veela veela porobila....
tak na dnes len tolko z presova... 🙂

jankando
autor
9. mar 2009

Cauce baby
u nas zehliaci den..uz som milion veci pozehlila a este ma asi 1000 caka.. 😠

jankando
autor
9. mar 2009

Katus
krasna je malicka....teda uz velka clecna ...mali karneval v skolke? ci len doma ste sa tak vyparadili?

malibuu7
10. mar 2009

ahojte zenusky...
peti ake zvieratka ma doma ta kamoska? ze by sme neverili? zvedava som.
zamena manzeliek, jasna vec.... vam budu zajtra teda dnes davat nasu" cesku... velmi zaujimava cast... romska rodina a rodina riaditela ZS... no comment... ved uvidite vecer...
jani i mna caka zehlenie a nie a nie sa k tomu dokopat... 😠

mukky
10. mar 2009

Ahojte,tak ja som sla spat o 4tej,dostala som mrchu,a tabletky neberiem takze skvele zaspavanie som mala,au 😠 hore sme od 6tej,uz druhy den takto vstava maly,no to co je toto.. 😀 inac vstaval okolo 7dmej,tak sa len tesim kedy si pojdeme zdriemnut,a to som vcera chcela ist spat o jednej najneskor,ale maly sa v noci zobudil prave okolo jednej a nespal asi 2 hodinky,zaspal skoro,okolo 19.3o,tak bol vyspaty 😎 poobede nespal.Tak kamoska ma doma troch psov,jednu koliu dost velku,bastardika dost velkeho a ten treti je tusim bigel.Dvoch kocurov,suchozemsku korytnacku,a a zajaca,len neviem ci este zije,uz neviem fakt,lebo jeden umrel ☹ a vtaciky uz asi tiez nemaju...no tii kocuri lezu vsade kriste,aj po linke,po postielke 😝 som zvedava aka to bude toto stelirita....nevie si to predstavit co je to babo,a priatel robi,sestra v puberte,mama dlhodobo v zahranici.....ako bude chodit von s tymi psami??A kde da malu,necha ju samu?A ten brechot,atd...kocure chodia von cez okno,a potom s a vracaju,no brutal 😝 tak hadam sa to nejak vyriesi....

mukky
10. mar 2009

Zamena super,je tu aj tema zamena manzeliek.Ten diri bol drbnuty,romaci super 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre