Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
1. okt 2008

hmm ja ani sama neviem aj by som ostala doma aj ne 😒 po aj rado vravel aby sme uz ostali doma asi sa nas chce zbavit 😠 po ze co tu aj tak je cely den v robote ze vonku nechodim s malou a take dristy

angienka
1. okt 2008

ahaa,no je to pravda na jednej strane,doma by si castejsie vysla,ja tu tiez nechodim ale dnes uz pojdem bo chudak timmco a vonku sa mu dobre spi ale mne sa tak nece tu tade sa prechadzat a zas po mne skoci daky bacil isto 😠 to ja v zime furt som chora a ted sa mi to uz lepsi a zas sa vytrepem na 3hod na zimu 😒

angienka
1. okt 2008

a on uz nece zakotvit na sr,zeby ste tam boli spolu???A prerabali jak ste chceli???
No ty jo jak mi zlatinko chrapka v tej sedacke jak stary chlap 😀 laska ale je krasny skoda ze som zabudla fotak na sr 😠

angienka
1. okt 2008

a co vy robite cele dni v prahe???Ja sa tu idem zblaznit este ze moj muzik tak malo spi,no aj by spal ale ja ho furt budim ze sa uz nudime abo nam treba daco vybavovat a tak ale i tak do 14-15tej ked spi ta som na nete a ked ne ta ho nosit a vykecavat a furt zavreta,ale ja sa vzdy stazujem aj ked sme akcni ze dakde furt chodime a cestujeme a aj ked doma sedim asi mi to uz lezie na mozog,rada by som uz niekde medzi ludi-do prace najlepsie 😒

majka225
1. okt 2008

chceme uz zacat prerabat ale to asi az na jar po terza sa neoplati na zimu....ta on zatial nechce ist domov a tam pracovat tu mu je lepsie ze kde by nasiel tam u nas robotu atd.

majka225
1. okt 2008

ta nic nudime sa ...ta som na pc alebo sem tam vijdem vonku sa prejst a tak to ide cele dni..fakt by to chcelo ist niekde mezdi ludi

angienka
1. okt 2008

hmmm to hej,uz mam mimiska hore,ani som nestihla uvarit ani vyzehlit no nic,za tych 20min co spi toho moc nestihnem a zas pojdem vyhladovana von 😠 a este je tu tak hnusne 🤐 aj tak musim pockat kym mi doperie pracka,rozvesit a az tak mozme ist na prochajdu...
akurat sme pozerali zidlicku od CAM stillo ci jak sa volala bo ju mali ted v interspare zlacnenu no len o 400kc tak neviem ci kupit ci nie ale na zivo vyzerala este lepsie aj taka pekna modra farba...
jeeeeee zlatinko mi este zatvorilo ocicka a smejka a spi 😵

majka225
1. okt 2008

jee konecne nam pisla nova sedacka co sme objednavali cez net...ale este zatial leuska moze byt v tej malej

angienka
1. okt 2008

jeezisi ma uz porazi tak mi zacli padat vlasy ze o chvili budem uuplne plesata 😝 ked si umyjem hlavu a to kazdy den si umyvam tak mi vypadne aspon 200vlasov take chumace a aj tak ked si len prejdem ta padaju jak silene 😖 a to si ich chcem prefarbit zas a pak ist na melir 😠 tak to neviem ci mi na tej hlave nieco ostane 🙄

angienka
1. okt 2008

jaka sedacka???Na krmenie?
hmmm a nam prisiel uz davnejsie ten balik so zimnou kombinezkou a myslim ze mu bude este velka jak som nevedela ze co to bude zac ci sa vojde ked ho naobliekam,a je kraaasnucka a este teraz nam poslala nejaky balik z angl segra ta som zvedava co dorazi 😵 ale uz by som tak sla nakupovat,no s timmcom sa to moc neda a ted mame tolko prace ze i ked ho dakto strazi ta na nakupy neni cas 😖

majka225
1. okt 2008

hmm daco mi vrav mne teraz posledne 3 mesiace tiez nenormalne vypadavaju vlasy ale to je asi tym...poporode hormony telo sa vracia naspät do normalu...ja som si kupila vytaminy gs elanden

majka225
1. okt 2008

no aj ta sedacka na krmenie aj sme objednavali autosedacku uz väcsiu aby mala.

katka755
1. okt 2008

ahojte to ste tu toho napisali teeeeeda ani sa mi verit nechcelo skoda ze som nemala cas by som pokecala s vami.
maji to ti nezavidim ked pojdete bez neho ked ste na seba zvyknuty asi to bude tazke co?
eni tak mate hladosa hej?no nam ta krupicka pomaha vecer jej urobim riedku do flase a taha az zaspi tuto noc kokonca vobec nevstala az rano o osmej a to asi od 10vecera spala.
a baby tie vlasy padaju jak dive aj mne a ivane no ale nejak nepocitujem aby to na hlave riedlo... pri baske sa mi to upravilo asi ked mala 9mesiacov tak sa uz tesim.
eni a pocuj ako to ty pocitas ono na kasiach pise ze od ukonceneho 4 mesiaca no to uz tvoj maly ma ked mas 4mesiac kalendyrny tak sa tomu hovori ze zacina 5mesiac a to uz mozes tu kasu aj ja som tak davala

katka755
1. okt 2008

eni a ked to mozem poradit si pisala ze chces vecer davat nie?ja som prve dni davala doobeda a mala problem grgat,az po dvoch tyzdnoch som davala vecer no kedze mas chlapa tak mozńo byx mu tyzden stacil na zviknutie,potom napis ked skusis....

majka225
1. okt 2008

ahojte ja som tiez kasicky zacala dava uz polovici mesiaca ale zacala som jej davat rano alebo niekedy poobede a celkom dobre to znasala uz som jej zacala davt tie od 6 mesiaca

katka755
1. okt 2008

ahoj maji no to je super a co za kase jej davas a kolko u vas stoja?

majka225
1. okt 2008

ta ja davam tie od hami s jambkami,bananmi atd. a stoja asi kolo 80 kc ci dajak tak neviem presne
a vy co ste dnes porabali? my sme boli na kontrolu tak klby su dobre ta uz nemusime ist viac.

katka755
1. okt 2008

no my davame suarku a nestle sa mi zdaju jemnejsie ako hami uz sme jednu mali bananovu.a u nas kase stoja hami a nstle 110 a sunarka 80.ja som dnes zase mala bratovu slecnu od rana do 16.00 to po nu prisiel miro a ja som hned do skolky isla po basku.
tesime sa s vami ze mate klbiky ok my co sme boliv 4mesiaci tak sme mali tiez poslednu.akurat ma slecny zlostia

katka755
1. okt 2008

no uz po zlosteni jednu som uspala a druhu dala do vane a mamka ma chvilu cas,jaaaj mam dost vcera a dnes tolko co pridem zo skolky miro mi prinesie vanessku a ked po nu pride tak to hned po basku a moje lenosenie co som sa nanho tak tesila je v keli.maji to kedy pojdete na sk?

majka225
1. okt 2008

hmm este neviem kedy presne pojdeme mali sme ist teraz dakedy ale akurat rado mi vravel ze mozno az o 2 tyz. a mozno ze aj skor... a to preco mas vanesku miro pracuje ked ti ju dava cez den?

katka755
1. okt 2008

hej pracuje ma ju na mesiac a mal uz nejaku kocku co by mu bavila ale ochorela tak zaskakujem ja.hmmm maji a zvladne sto bez neho?

majka225
1. okt 2008

hmm neviem ci to zvladnem ale mala by som sak pojdem k nasim domov sem tam

katka755
1. okt 2008

ja viem maji ze sa na nich tesis ale to je malo,ja by som chcela byt strasne s nim a obetovat aj rodinu len aby sme my rodinka mohli byt spolu,no co uz zatial to nieje mozne no stale dufam ze raz bude

angienka
1. okt 2008

ahoj babenz,tak uy som tu a idem poklabosit s vami 😉

angienka
1. okt 2008

ku kasicke,no ja neviem mame 4mes a 1tzyden som uvayovala ye jak to mzslia ukoncene 4mes ale to je tak ye yacne 5mes ne???Tak este pockam,ted som dala sunar ale len 100ml bo pred hod a pol jedol a vzcucol to jak nic,bo vydz vzlievam ta ted ye urobim menej ked papal,no ale pak som praydnu flasu yamenila ya dudak a on si dudla a spi 😀
tak aj ja chcem robit ye do flase a riedsiu...uy sme aj kupili nejaka na dobru noc s fenzklom a jablckami rzyova 😉 vzyera dobre 😀

angienka
1. okt 2008

tak vz ste teray ydrhli ci co???Tak idem ja popracovat na tzch pohladniciach co uy s vami 😒

katka755
1. okt 2008

no eni tu som ty trubko to jak si pisala z a y sa ti pomiesalo a kolko tych pohladnic robis?a co byt uz odovzdany?
janka sa nam este neozvala hmmm kedy jej to zapoja ani nevieme ako sa ma...nevies nieco nove?

angienka
1. okt 2008

jaaj hej muzik zas vzmenil klavesnicu a ja uz tak zvyknuta som bola pisat naopak 😠 no nic to...
nove nic neviem len jak mi vravela ta ye 1veho jej to mali zapojit vravela...no asi nedosli 😖 snad uz zajtra...

angienka
1. okt 2008

katus ta este to neviem robit ta taku poriadnu este nemam ani jednu...ta musim makat 😠 😀

katka755
1. okt 2008

aha hej ked si zvyknes tak to tak,idem dat basku do postele ale tak sa jej nechce ze mi tu fnuka a rano fnuka pri vstavani.a hej mohli by uz tej janke zapojit nech vieme ako sa maju a aky je malinky ci ju pocuva a tak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre