Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
1. okt 2008

aha tak makaj a potom daj do alba.moja mala uz vstala tak idem ja dat papat nech ju nejak uspim..

angienka
1. okt 2008

no ma sa dobre,len ma problem s kojenim,takze dava UM tak vies jake to musi bzt stresujuce ked mu chce dat len to najlepsie a moc jej nepapka,ale sak napise sama ked zapoja netik,snayim sa ale nejak mi to nejde dnes zas

katka755
1. okt 2008

no hej to viem mne basa ani chitit nechcela tiez som to prezila,no len nech su kludny,to je najdolezitejsie.baska uz nedobrovolne v posteli a z malou sa bavim a kukam telku...
tak pracuj nech vidime co vies.akurat mi ivana volala ze dosli dobre a ze maly celu cestu prespal tak ze sa slo bombovo a teraz si uz uzivaju slovensko,uz sa tesim kedy pridu nech pokecame na dlhsie...

angienka
1. okt 2008

jaaaj kaslem asi nato,takmer nic sa mi nepodarilo len take normal foto s pozadim som spravila,treba to nejak odzipovat a nece sa mi ted studovat teoriu ta na to kaslem,kus popisem a pojdem spat...
normal mam take tehu chute po nociach jak na tom robim 😀 ted som zjedla jablko pak croissant a ted idem na nejake suche kolaciky ☹

angienka
1. okt 2008

jaaj jak vam fajne,nejak mi uniklo ze ivca dnes cestovala 😕 malz sa mi yas budi to bude zas noc 😠 vzdy kazdu hodku hore 😝

katka755
1. okt 2008

no ja este sukromne pasce pozeram aj z malu sa jej vobec nechcce spat tak tehu hej?a nesi v tom?

angienka
1. okt 2008

jaaaj nestras,este je skoro 😀
hej a ja uy som pridala do alba moje vztvorz 😒 nic moc ale predsa nieco 😉

angienka
1. okt 2008

som sa tu nejak zabudla ale ani nevem ci spat abo bzt celu noc hore,maly sa budi stale ya ten cas uy 3x tak neviem je to na prd zas sa nevyspim,uz mu varim zas sunar ked sa yobudi,ale on chce len dudanka ale stale ked mu spadne ta je hore 😠 celu noc,uz som zufala 😢

angienka
1. okt 2008

nic no,tu sa uz asi spi,tak mu zalejem mliecko,umyjem a pripravim sa do hajan 😒 i ked mzslim ze sa zas nevyspim 😝

katka755
1. okt 2008

nestrasim sa pytam ked na teba chute idu a preco by nie ved je najlepsie hned do druheho vychovas spolu a mas pokoj,aj mozno si na seba take deti lepsie zvykaju,vies baska uz chapala ze nebude sama väcsie deti take vycitaju a male?tie na seba pozeraju jak trubky a hlavne spolu rastu.....vies chapes co som tym chcela povedat?

ja som este tu mala mi este len teraz zaspala a ja som tu citala jednu temu ta som sa tiez zasedela ale uz asi pojdem treba rano vstavat o pol osmej tak dobru noc keby som neprisla 😀

katka755
1. okt 2008

no eni pozrela som paci sa mi 22 v poradi a bude s teba nieco 😎 a tie licka ma este stale jaaaj ako ste s tym pokrocili?mizne mu to?musi to byt na nery ked nic nezabera,ze?tak ja uz idem no fakt dufam ze zase ma nieco nezastavi ahooooj

angienka
2. okt 2008

ahojky...
tak nezmizlo ale viem z coho to je,kozna mi zakazala jest mlieko tvaroh cokoladu a podobne a je to fakt z toho,lenze aj ked som poctivo 3dni nic z toho nezjedla ta mu to mizlo pomaly a mlieko a vajcia idu do vsetkeho nehovoriac o cokolade je na vsetkych keksoch a vydrzala som nejest tyzden keks a pak som 3naraz zozrala a mal to chudak az zaparene cervene,ta jem no nie normalne obmedzujem mlieko som si dala vcera po 3tyzdnoch do kavy a to asi 2polievkove lyzicky,lebo sa mi strasne mota hlava asi budem musiet tablety na tlak brat 😠 ale ked mu davam to umele ta ma menej...aj koly tomu aj ze som uz necela vyhodit tak som pokracovala v tom,ze mu to semtam dam,i ted som varila hoc mam este kus mlieka,ale zjedla som cokoladky a croissant na ranajky 😝

angienka
2. okt 2008

a to foto 22 mam vystrihnute len z obrazku z vianocnej pohladnice,som uz robila a som nechcela davat ze este len oktober 😀 ale asi dam 😝
inac noc zas na velke ho...,ale som v noci napisala muzovi ze ked rano pride si ho vezme a nepojde spat-nech sa i ja kus vyspim tak si ho vzal,ale jak robili blbiny ta timmco sa smial a spieval a ja sa na jeho povzdych vzdy zobudim i ked neplace proste nemozem vtedy spat 😒 takze som z toho nic nemala a po 2hod som si ho vzala k sebe,nakojila a pak uspala som myslela ze max 15min bude spat ako v noci...ze rekord je polhodka,ale on nie cele 2hod spal a ja som sa zobudila na to ze som nejak vyspata,pretoze 2hod vkuse som nespala uz 4noci...ale trebalo mi na wc a jak som sa trepala z postele ta som ho zobudila ale je dobry,sam si vykecava zlaticko...no o chvilu pojdeme von s prababickou...

katka755
2. okt 2008

aha tak to je na figu ked nemozes to jest teda bez mliek aj mne by tazko bolo.mna mynule zlostila ale som zistila ze cim sme vonku viac tym je lepsia,tak ideme aj my teraz a potom este po basku.jaaaj tak ti tie noci vobec nezavidim my nastastie spinkame uz druhu noc do rana....
eni pocuj som chcela pozriet to nic nez pravdu no nejaks som to nemohla najst..........

angienka
2. okt 2008

taak my sme boli doteraz vonku,boli sme s babi na obed a pak sme nakupovali a prechadzali sa 5hod 😀
daj si prima.cz asi a tam to najdes myslim,skusim kuknut 😎

angienka
2. okt 2008

kati daj si tuto stranku

http://www.iprima.cz/index.php/plain_site/conte...

a tam si vyber ktoru cast chces pozerat potom 😉

katka755
2. okt 2008

no eni diki za ochotu ale ja som trubka asi riadna ja to neviem spustit

katka755
2. okt 2008

hm tak ste sa mali fajne hej taka pohodicka vilet hej?ja som tak niekedy ked som sa nudila prisla za mamolu do SP a sme do delty na obed sli naposledy sme boli este z bruskom a teraz sa z dvoma detmi velmi nejak nechce...hmm ale isla by som....

katka755
2. okt 2008

eni uz to mam

katka755
2. okt 2008

no baby som to kukla teeeeda je to brutal fakt svina mama a ked ma taky zivot ta naco tam isla.......
som zhrozena ako sa len da........... 😖 😖 😖

katka755
2. okt 2008

no moja slecna uz spi papala krupicku ta bude spat dlho,dufam 😉
a tu nikde nikoho..ale budem pozerat..........

angienka
2. okt 2008

http://www.stream.cz/porad/nic-nez-pravda

tak toto uz musis spustit hned pod tym mas ktory diel si chces pozret 😉

angienka
2. okt 2008

kati aj my sme dali dnes krupicku-teeeda som v soku ja ted z toho mojho hladosa-spravila som mu 170ml a on to zjedol vsetko 😕 a nechala som ho odgrcnut lebo mi nezaspal a vyzeral ze by este nieco zbodol ta davaj na kojenie no po 4min si vravim ten bude jest do zajtra kym ho neodtrhnem tak som to zamenila za dudlik a pocuvam ze nic nepocujem od vedla tak asi zaspal 😨 ta som zvedava do kedy bude spat...no tak ma boli hlava jak nikdy az mi je na vracanie-som skoro nic nepila teda az o 17tej prvy dusok dzusu a pak kafe 😖

angienka
2. okt 2008

hmmm ☹ takze ani kasicka nezabrala uz mi tu knucal,ked zistil ze nema dudanka po 5minutach 😠
inac pozrela som fotecky si pridala Baskine co???Krasna slecna je to 😎

angienka
2. okt 2008

nikde nikto...tak timmy sa odvtedy uz nezobudil,tak zeby predsa???A ja blba som sa tu zas zabudla a upravovala svadobne foto 😠 takze sa zas vyspim 😝

katka755
3. okt 2008

ahojte zienky kde ste?u nas dnes prsi tak sa nudime doma.akurat sme papkali a o chvilu spat a asi aj ja si lahnem.ked je take pocasie tak sa mi len spat chce....
eni a dik potom som uz na to prisla a som uz aj pisala jak som z toho bola zhrozena..........
takze kasa mu chutila hej?to je super len ked spal ze?

katka755
3. okt 2008

ahojte baby ta co s vami dnes?akurat papame krupicku a zaspavame........jeeeej dufam ze uz nevstane.baska mi chodi taka zlata zo skolky,celkom kludna tam sa vysali a ja uz mam klud joooj sa normalne tesim ked uz budu obe chodit

katka755
3. okt 2008

baby ale sa nudim dnes kde ste?,????

angienka
3. okt 2008

ahoooj zeny...teda Katus,no my sme boli nakupovat v Usti v metre a poviem vam kupili sme ruzove vianocne ozdoby na cely stromcek ta som stastna 😀 kasicka chutna az moc,dnes som robila aj na cestu do usti a aj ted som mu dala i ked teraz bola dost riedka skoro jak mlieko take hustejsie 😝

angienka
3. okt 2008

jj ale precitala som si to az pak ked som poslala odkaz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre