Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
19. okt 2008

no mozne to je, ale zatial si to vobec nepripustam.... no neberiem nic, lebo nechcem, aspon zatial nie... ale doktor mi chcel daco dat...

jankando
autor
19. okt 2008

taak, eni...ivca bude asi prvaa... 😀 😀
my berieme anti...aspon sa snazime no.... 🙂

angienka
19. okt 2008

ivi myslis ze mozem mat kazdych 5dni a 9dnovy cyklus???Sak ma z toho svihne a muzika tiez 😀

angienka
19. okt 2008

poviem vam mna tie tabletky tiez nebavia,ale kedze necem teraz hned ta radsej som zacla brat po 2mesiacoch 😝 fuuj jani dobre ze nepecies,ja som rozkysnuta a tlacim do seba fuuuj asi som zas pribrala,uz mesiac stojim na svojej pred tehu vahe a ted mam uz o kilo viac dnes som sa vazila 3x a furt o kilo viac 😠 a teraz isto o 2kg 😖

angienka
19. okt 2008

jaaaj cukrusik sa mi furt budiiii 😠

malibuu7
19. okt 2008

no baby ja ako chcem ale ta nie teraz este 😀

eni este vyckaj nejaky tyzden a potom ked tak zajdi na gyndu

angienka
19. okt 2008

hej ta si furt tak poviem ale jak som prvy krat dostala to od vtedy to je hned na to po 8,ci 10dnoch pak skoncili a zas po tyzdni a to take divne no ne jak normalna mrska 😠

angienka
19. okt 2008

dufam ze tam dolu sicko ok,no moc sa mi to nezda 😒 stale si poviem ze ked skonci ta uz pojdem a nikdy nejdem,no prestava ma to bavit 😠 predsa to tehu malo vyhody 😖 😉
no neviem co zas tomu mojmu milackovi je ale aspon 8x sa mi uz zobudil za poslednu hodku 😠 asi pojdem k nemu,bo ma to neba stale ked mu padne dudak ta zacne mrncat a musim letiet do spalne nech sa uplne nepreberie 😒

ja tiez este nechcem...dakedy tak strasne ze uz by som dievcatko chcela ale som si 100% ista ze ted nie a ani najblizsi rok 😝 takze musim poctivo tabletky brat 😉

angienka
19. okt 2008

inac sa cem este pochvalit-dnes som dala uz urobenu mrkvu so zemiakom a nejak to do nho slo uz mi aj pusku pekne otvaral a papal som sa divila bo to bolo este tuhsie nez samotna mrkva 😕 spapal vsetko tak som utekala este mu ohriat 😎 sikulka ten moj chlapacek 🙂

angienka
19. okt 2008

dnes hostina bo ma presne 5mesiacov ta som musela napiect naj si pochutna 😀

no nic uz pisem sama so sebou tak sa poberiem a zaleziem k mazlickovi 😵

malibuu7
19. okt 2008

no ja som svojho uspavala, lebo posledne dni strasne tazko zaspava.... neviem co to sa deje... zajtra rano musim skocit k detskemu dr. lebo vigantol nam dosiel... a toto moje drobca sa tak stavia na nozicky ze hruza... a uz vie sam sedkat, bez opory 🙂
tak to je dobre eni ked ti tak papa a tiez si zacinala tak ze s jednym druhom zeleniny a potom pridala dalsiu, tak po troch dnoch, ci ako to je? ja este stale len a len kojim... tak uvidime dokedy nam to vydrzi

malibuu7
19. okt 2008

joj a este k tej dudke... mne joziinko nastastie dudko nechce. len ked zaspava tak chvilku dudka a hned vypluvne. no a ked krici tak ani citit ho nechce, proste mu ho vobec do pusy nedostanem, ale som celkom rada za to

jankando
autor
20. okt 2008

vi..tak to mate dobre naednej strane..nas petik dudko zboznuje..joj....no neviem si predstavit ked place jozko ako ho upokojite.lebo nam sem tam duda pomoze....a na spinkanie ani nehovorimi 😝

katka755
20. okt 2008

ahojte baby tak vcera vecer nebolo nic no myslim ziadna romantika lebo mame deturence chore tak si to musime vynahradit ked im bude lepsie ☹ co uz deti su prednejsie ale zato sme mali spominaci den a dost sme sa nasmiali.
ivi je to 6rokov co cpulu sme a v januari bude 5rokov co sme manzelia.a poznam ho niekedy od detstva co ma chcel zabit na hu-hu bicykli.treba mi ist z detmi k Dr.ale ked u nasej sa tak dlho caka ze az sa mi nechce ist no idem ich pomalicky pripravit.

hej baby a dobra dochadzka konecne sa to rozpisuje

angienka
20. okt 2008

ahooooj bable,no hej ivi tak som zacala len s mrkvickou citala som ze tyzden mam ostat pri jednom druhu ale nevydrzala som a katka vravela ze stacia 3dni 😉 takze tak robim,mam vsetko kupene kedze po prvom neuspesnom som sa vzdala 😠 pak este aj s krutim maskom a potom skusim jablecnu presnidavku mame z makra cely balik kupeny 😀

angienka
20. okt 2008

jaaaj kati ta vy uz tak dlho spolu hej???no toto 😕

a s tym dudlikom-nas je naladovy vo vacsine ho ma rad ale to musi mat naladu dakedy ho striela do dialky a nece ho 😠 asi bude po mamke ako aprilove pocasie i ked on je uz majovy 😒 dnes necel mrkvu so zemiakom,vcera pasal jak divy no ja neviem prdelka moja vymysla...

Hej katus ta vy chore,no nezavidim u nas doma rodicia tiez ta sa liecia a ze ked choroba odide ta pridu pozret timmyska aspon na 3dni bo ze do vianoc nevydrzia 😎

katka755
20. okt 2008

ahoj eni hej ta uz tolko sak aj 4rocnu slecnu mame ta tak,ale leti to jak dive.este ivana tronfuje oni su este dlhsie ako my
eni a ako ti kaka po mrkve?
nam uDr.vela toho nedala tak sme si viac nakupili sami len aby to preslo na antibiotika to nevyzera,ale z malou mame co robi ked vstane je taka zatiahnuta ze ani nekrici ale ani papu nechce,co baske urobim teply caj a je to a ona nic nevezme do ust az po case a strasne sa zlosti

a s tym dudlom my striedame tvary ked uz vypluva ten co ju nebavi dame iny a saje a cuduje sa

katka755
20. okt 2008

baby zabudla som vam povedat ze uz vazime 7,5kg a meriame 67cm a zase utakam 😀 😀

malibuu7
20. okt 2008

no u nas dudlik okruhly, placaty uz nechce vypluva.... ale ako vravim, len na chvilu na zaspanie 🙂
kati hej tromfujeme... pozname sa viac nez 7 rokov (teda od zaciatku chodenia) a manzelia trosku viac ako rok 😀
kati ta uz pekne vazite teda... super

babky dneska NIC NEZ PRAVDA bude to huste, dodko mi vravel ze v novinach o tom pisali, tak nezabudnite kukat

eni takze mas nakupenu papu pre timmynka a to ti nechce papat uvarene, alebo tebe sa nechce?

angienka
20. okt 2008

baby ja uz cakam na prime hodinu naladena a tesim sa bude to pecka zase 😕

angienka
20. okt 2008

no skusala som varit ta najprv som spalila mrkvu a pak som robila po druhe a ona sa uplne nerozvarila ta som poslala tatka naj nam kupi,lebo mame zly mixer ale ani som neskusala to v nom robit 😝 ved ked kupil no ale jedna mini sklenicka 22kc 😨 pak tie vacsie 34kc 😖 ta to budem musiet zacat varit ale skor urobit a zavarit abo dat zmrazit bo kazdy den to je na mrtvicu robit to 😠 dnes to zas nechcel ta ja neviem no...snad mu zajtra bude chutit a pak uz aj s maskom nas caka sklenicka 😎

angienka
20. okt 2008

kati a gratulace k tej vasej slecinke ze tak pekne rastie a pribera 😉

jankando
autor
20. okt 2008

Katus i my sa pripajame ku gratulacii..
no baby...dnes petik zacal krasne ggat...joj, tak zlato..cukrik moj.. 😵 😵 😵
a rozprava sa vkuse s anjelickami..a take pekne zvuky vydava...to bude mat babka radost.. 😵 😵 a to sa este smejka popritom...zlatko moje...
joj, ta ma vsetci tromfujete 😵 ..my s johnom budeme mat tri roky 15. januara....no a manzelia este nie sme.. 😀

angienka
20. okt 2008

a kati k tomu kadeniu...je to take trosku cervensie hovienko 🤐 a tuhsie ale pohoda nema s tym problem i ked jeden den po prvej mrkve nekadil a pak na druhy z neho vyliezol ten smradlavy cerveny zazrak 😀

tak co poviete na nic nez pravdu???

angienka
20. okt 2008

jani vsetci ne my len 2roky sme spolu a mazelia ted rok bude 7.12 😎

angienka
20. okt 2008

hej jani ta zakecany po mamke bude 😉 😀

jankando
autor
20. okt 2008

hej, no eni, fakt ze po mne.. 😀
ted mi chrustik hajka a nie na maminych ruckach..to sme radi..
no ale ste manzelia..a my nie.cize uz vas nedobehnme... 😝 😀 😀 takze vsetkky skorujete.. 😠

angienka
21. okt 2008

zdravim,no tak to jani uz nie no 😀 ani sa mi nece verit ze pred rokom bola svadba i ked ja by som mozno este jednu chcela ked timmy povyrastie trosku uvidime 😉

no ted mi drobco pekne sedi v sedaku a cumi na telku tak mam cas donedavna poknukoval a ted ani hlaska nevyda 😎

inac dnes nam to nejaka zenska blba naprala do nasho uzasneho auticka,takze muzik bol do 10tej s policajtami mame zabavu,mali my sme si nechat nejakeho srota a nie kupovat nove 😠

angienka
21. okt 2008

tak som to zariekla a je tu zas krik 😠

angienka
21. okt 2008

tak co je holcatka,dnes ideme zas na vylet,viete jak som pisala,ze muz siel do nemecka kupit zimne gumy 😕 no ted zistil ze nesedia tak sranda...takze vraj nasiel nejake v usti tak ideme tam no a ked uz tam budeme tak sa poprechadzame asi po obchodoch 😀 i ked radsej by som nesla bo zas sa mi bude daco pacit 😝
tak krik sa zmenil na spev tak som tu 😕 ale cucim ze sama tak ja este chvilu pockam no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre