Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
20. nov 2008

aj ja som hladna, tak si idem dat polievku aspon... a potom pirohy si asi spravim, mam v mrazaku urobene 😀
no eni, ma to fakt tazke, ked i s vami stale je hore, to sa velmi nenaspi, ale ako hovoris, peniaze hybu svetom 🙄

malibuu7
20. nov 2008

nas tatko je tiez teraz s nami doma casto, konci o 3 a vikendy je doma, no tak som samozrejme rada, ze je s nami viac, ale na ukor toho ze ma takmer o polovicu mensiu vyplatu ☹ no ale nic nenarobime, musime to nejak zvladnut

angienka
20. nov 2008

bohuzial ale je to tak ☹ ked najde nieco ta odide len plat musi byt podobny ale vsade navaju nastupak nizsi a az potom no to je risk bo my musime kazdy mes platit 😒

angienka
20. nov 2008

hej a preco si tak vybral sam,ci zmenil pracu?

malibuu7
20. nov 2008

nie nevybral si sam, ale nieje praca tak robia uz len 8 hod denne 🙄

angienka
20. nov 2008

strasne by som chcela aby robil denne,no keby siel tam ta robi tyzden rannu tyzd poobednu a to je tiez na prd a o 3tis menej ale tu niekde blizsie sak to len 3hod precestuje do prahy a spat ta na prd a to moze byt s nami ale vyhoda su aj tie vypredaje aj ted ideme v sobotu a moze si ma zas vzat tam ta sa tesim aspon ropdine furt pod stromcek a na narodky nakupime 😉

angienka
20. nov 2008

len 8???sak to dobre ne a kde robi?cez daku agency tipujem ako i ja som robila 12tky,niekedy 16tky ked nebolo prace ta 8cky a tak no na prd 😝

angienka
20. nov 2008

tak my uz hrejeme papu a vyskusame ci bude chutit a do doktorki pojde asi nahladno bo mu da odtucnovacku ked bude vela vazit ☹

angienka
20. nov 2008

babule tak spapal mi celu sklenicku a ked doslo este frflal ze by si dal ta mu este ohrievam trochu 😀 duplu 😉

angienka
20. nov 2008

jee ale ma to tesi ked mu tak chutna takze sa vykaslem na kupne i ked na mikulasa dostane,bo co sladkosti nemoze ta mu nakupim dajake bio mnamky a hracky uz ma kupene,ale len trochu aby nebol rozmznany a nezvykol si na darceky 😀 a zvysok az pod stromcek 😉
inac surne potrebujeme sedacku bo v tej nechce byt je mu tak strasne mala uz chudacik je v nej skruteny ☹ a vsetky drahe co sa mi pacia a taku mrdku obycajnu za 1500 nechcem nekvalitnu joj stve ma to bo zas tolko penez vyhodit,keby bolo polsko blizsie,tam sa mi pacila a bola supracka od 4baby znacka do 36kg a tusim len 1700 a dokonca v sk 😎 skoda len ze sa nam nevosla do auta uz,aj tak sme sli jak debili zalozeny masom a kocik na nohach 😲 😝

angienka
20. nov 2008

ahaa tak zas sama pisem hej 😕

malibuu7
20. nov 2008

ja citam, ale hram sa s drobcom... sa fotime... potom pridam daco,ked bude cas... eni tak mu tolko nedavaj papat, ved to mu jedno sklicko staci... potom sa nemozes divit ze je taky macko...

angienka
20. nov 2008

ked to male som mu dala s bio prikrmu a dodala len 3plne lyzicky a viac nedam i ked chce no ale ta ked on chce sa ti to lahko povie sak on musi vediet ci ma hladik,to je take nedostanes bo si tlusty to ja nedokazem prehanat to necem ale tak aby mu to stacilo zas ☹ uz nekrici no hned ked som k nemu sla a dala mu plienku ta uz otvaral nateseny pusinku a aj ked som skoncila ale ted tam sedi a hra sa a spievka...ta uz je syty 😀
hej uz sa tesim na fotecky 😎

angienka
20. nov 2008

a katka uz asi vymysla hry aby zabavila zensky team 😀 janu maka len ja sa tu flakam,este ze sa semtam pridas bo dnes by som ja celu stranku sama zaplacala 😀

jankando
autor
20. nov 2008

Caute baby, no eni, janu nemakala dnes...mala bujnu noc...ja som v takom strese, ze az....
tak som sa dnes sla vypytat a zavolala som do agentury, ze som chora a tak este zajtra ostavam doma..zajtraidem sama so sebou k mudr..ak vstanem..bo mam ffajne tabletky, o ktorych sa taaaak fajne spi...

jankando
autor
20. nov 2008

som vas doteraz luskala..
akurat som sa pytalal mamci, ci davala take prikrmy ona na, jak napr. vy davate..a ona ze nie...ze my sme boli plne kojeni a pak papali polievocky..zeleninkove a vajickove na priberanie...no Petik priberat nemusi..je tak akurat..hlavicku ma fajne gulkovu a tie stehienka na zozratie s tymi prehybmi.. 😀 😀 😀 😵 😵

jankando
autor
20. nov 2008

Kati, ty si riadna mamina....i tri deticky zvladas....no tak sa mozte kludne este posnazit s muzickoom o chlapceka nie...ten by bol mazleny sestrickami.. 😉

katka755
20. nov 2008

nestras jani ☹ ☹ po dnesnom dni mam dost,ja som za pol roka bola bez malej len raz na svadbe a raz vonku a viac nie akurat ale uz potrebujem mam dost.

angienka
20. nov 2008

jani moja mamka toto vola ze polievka bo sa to vari vo vode jak mu robila tu zeleninovu a da sa to aj s tou vodou zmixovat aby to bolo riedke ta ona furt ze dobru polievku som ti timmy urobila a ja furt ze co za polievku do nho cpala a ona sak toto ne sak zelenina 😀

angienka
20. nov 2008

inac meriame 76cm a mame len 9810g 😀 a to siel na lacno a preds a nam dali injekciu tretiu ale nic zas ziadne teplotky chvalabozku a uz pekne spinulka ani kasicku nedopapal a zaspal 😎

jankando
autor
20. nov 2008

eni, tak to je dobre, ze to tak zvladol macko nas.. 😵 😵 😵
ajne dlhy je.... 😵
si ani neviem predsytavit aky je tazky na rukah ho nosit, ze?
joj, to budeme mat s petkom..zatim sa to da..ale jak bude sdtarsi..co to bude...to budu ruky boliet.. 😠
inak mam streasne ukecaneeeho synceka..to by ste rehlili ked na neho pride ..;-~)))

jankando
autor
20. nov 2008

Kati, tatik urcite chce este synceka a kukam, e zvladnes este jedno dite.. 😉

jankando
autor
20. nov 2008

ja by brala este jedno dievcatko/ale mamca mi hovori, ze u radsej nie... 😠
hm..ci pocuvnnut..ked to ma,mce maju stttale pravdu/... 😠

jankando
autor
20. nov 2008

asi ste uz zalomili vsetky co..
ja nie, zajtra nejdem do prace, tak som hore a mame prijemnu navstevu.akurat isli kupit kfc...

malibuu7
20. nov 2008

ahojte, tak my sme bolina tej veceri, fajne bolo celkom...
ale teraz ma drobco torchu zlosti, teda je dobry neplace ale spinkanie je pre neho kdesi v dialke no.... tak hlavne ze bavka sam zatial...
eni manzel je zivnostnik, takze 16 nerobi, ale robi ako chce on... takze tak to je
a timmy teda LEN tolko vazi ? 😀 kolko tak mesacne pribera? a co na to dr.? sa jej zdalo vela, malo ci primerane?
jani hej katka by zvladla aj tretie, vsak kolo dvoch uz tretie by ani nepocitila 😀
ne ne kati srandujem, ale ty si sikulka tak myslim ze by si zvladla 😎
jani a ja zatial jozka tiez len plne kojim, ja mu davam ked tak nieco, ale to len tak trosku na ochutnanie, este to nie je riadne prikrmovanie, i ked o tyzden bude mat 6 mesiacov tak potom zacneme papat zeleninku a ovocie denne. tak sa na to tesim velmi.

katka755
21. nov 2008

noooo ahojte zeny ste sa tu do mna pustili nejak,nestraste ja uz teraz sa tesim ked mala podrastie a bue aspon taka ako teraz baska a manzel mi hovoril uz ma pripravoval ze ked bude mat tak 36 ta ze potom chlapceka ze ked uz budu slecny velke tak aby sme mali este niekoho doma.

angienka
21. nov 2008

dobre ranko,
dalsia hrozna noc za nami akurat ted rano som dospala trosku ked si ho tato vzal no ale hruuuza ☹ Jani i moj ukecany 😀

angienka
21. nov 2008

mudr nic nevravela len ja som cakala ze to bude viac,zato tam siel nenajedeny aby cim menej vazil 😀 a som si bola ista ze 10kg mat bude no ta par deka mu chybalo ta som sa potesila ale pribera akurat no viac nez menej ale nic nevravela len ze co davam ci stale bebu a ja ze nie ze uz len kasu a ovocie abo zeleninku 😎

angienka
21. nov 2008

janu ta teba odhovaraju od dalsieho a mna na dalsie huckaju ze musi byt ked ja vravim ze neviem ze mozno uz nie 😉 i ked dievca by som chcela no uvidim podla prace ked zozeniem dobru po 3rokoch ta odlozime druhe a mozno vobec no sama neviem po malom stvoreni tuzim ked vidim toho mojho krasneho obra jak rastie rychlo ze uz nemma mimi,no uvidime 😀 muzik chce jednoznacne a skor nez ja,ja chcem ked ta vacsi rozostup min 3roky medzi nimi 😉

katka755
21. nov 2008

pockaj eni ale kojis este nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre