Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. nov 2008

mne tiez nejak a tooolko mam tych darov a este ja tak rada pekne balim ze budem obalovat krabice ale na take otvaracie ta to s tym piplacka ale mam aj vianocne tasky nakupene ta aj do toho dam ale kazdy ma dost darcekov taze to bude makacka 😖 a este svokre nemame total nic 😒

angienka
28. nov 2008

janu ta ty to uz nedobehnes dnes... 😒

katka755
28. nov 2008

eni my mame tiez vajco ku kociariku je isce hlboke ale uzke,uz jej dame tu velku sedacku ked pride tatko

angienka
28. nov 2008

ta moj tiez by mal svoju ale ja neznasam jeho naj kamosa je nevychovane prasa falosne ta ma zakaz ani ted s nim nemoze nikam bo by som sa nafulila ale ide po dlhej dobe este s nimi ani nebol za tu dobu co sme spolu ale taky zlaty dobry chlapci aj na svadbe nam boli 😎 tak to mu teda dovolim 😉

katka755
28. nov 2008

ty nemas svokre a ja nikomu nic

angienka
28. nov 2008

no a este vymysla muz ze jeho brat je este decko a my mu mame same veci bo on taky premudraly ze az vsetko znackove sopliak rozmaznany musi mat ta sme mu nakupili po kus a sa mu nazberalo ze ma aspon 8veci a muz ze daku hracku mu chce este 😠 no a este daku malickost jeho segre a aj mojej no a muzovi chcem take skejtacke rifle ked dnes mi prisli na aukre ze dovoz z anglicka a tu za 2tis ich predavaju no ale tam isto lacnejsie ta musim pohladat a objednat ak sa bude dat z angl 😒

katka755
28. nov 2008

ta co s vami zas este saa stratili eni mne sa paci ta druha no posledna v albe

angienka
28. nov 2008

diky kati,joooj zas sa mi budi,ale len na dudlana furt ta vrci a vrci a pak mu i tak spadne za par minut a ked si vsimne ze ho nema ta zas 😠

angienka
28. nov 2008

tak janu to asi vzdala a ivca asi uspava...co???

katka755
28. nov 2008

no eni to je dost tych darcekou

katka755
28. nov 2008

asi ja tiez cajik jej davam stale mi fnucka sa jej zle dycha

angienka
28. nov 2008

je dost ja nechcem uz tolko im kupovat a hlavne jeho surodencom no oni vsetkym rovnako sak by sa malo i podla toho kto kolko kupuje nie a my od nich ponozky dostaneme a my im kupime za 1000kc kazdemu jednemu,ked ne za viac 😝

angienka
28. nov 2008

jaaaj ten moj chlap no musim behat sem a tam furt dvihat dudlan 😠 vycurany je riadne 😝 a to mam celu noc tak ☹

katka755
28. nov 2008

no je to vela ja by som tak velke darceky nedavala sak su este narodky

katka755
28. nov 2008

mne sa tiez budi uz keby jej bolo lepsie no jak ju dnes zatiahlo ta to je sila

angienka
28. nov 2008

ved hej no ale co narobim,on mi povie ze oni si furt take davaju ta co mozem pak si pripadam jak zebrak aj ted sme boli obaja mali pred mesiacom skoro a ja menej vybrala bo to na vianoce mali nakupene ta cast z toho som im nabalila a mali asi za 600kc no a svokra im tolko dala a furt len vytahovala dalsie adalsie ta som si blbo pripadala 😒

angienka
28. nov 2008

kati oni aj na meniny take si kupuju za tisicovku kc 😝 ta my doma nasim sme len kafe a vinko ocinovi a daku bonbonieru abo blbostku mamke a bolo proste za 100-200sk sme davali a stacilo to...

angienka
28. nov 2008

hmmm a kati je aj chora ci len zachripla???

angienka
28. nov 2008

no mna to uz s tym mojim prtusom prestava bavit 😠 ted vymyslal spadol mu dudak pod postel a nemohla som dostat ta mu nesem aventak ta ten ani do ust necel dat a sa az prebudil kym som ho vytiahla a ted sa zas uspava sam a vrci 😝 uz sa tesim na dnesnu noc 🙄

angienka
28. nov 2008

no cumim ze si tu pekne sama pisem,este 5min a zahadzem celu stranu 😒

katka755
28. nov 2008

no sak to aj my tak doma davame je to podla mna zbytocne stale take kupovat sak o si potom nikoto nic nevaz ked ma vsetko co chce

katka755
28. nov 2008

no eni je chora beru antibiotika konecne obe ale uz sa mi zdalo lepsie a zrazu rano ani nekricala a terz jak jozko rozprava jak chlop

angienka
28. nov 2008

neznate baby co to moze byt???Mudr mi k tomu nic nepovedala ta ja neviem co si o nej mysliet pyta sa ma ci nejake problemy nemame ta jej poviem ze nespi a ze sa tak budi a ona nic 😠 ta mi nieco mohla k tomu povedat cim by to mohlo byt ci mu kasu nemam davat na noc abo ci to kolika a ze da lieky dajake abo neviem ona ticho a sa nevyjadrila povedala kedy mame prist na 8mesacnu a konec 🙄

angienka
28. nov 2008

hej ta ich rodina vobec si nevazi len na 5min a pak konec a zas daco ine chcu bo uz toto i tamto maju 😝

angienka
28. nov 2008

fiiiha tamcatko malicke a zas tak chora no hruuuza,nastastie ze timmco neni bo to odsavacka nehrozi u nas a ked sa snazim na tycinku vybrat ta krik a sa hadze pretaca a fnuka bobicek pri tom 😢

angienka
28. nov 2008

kati a tam este tak ze musi byt daco jak prekvapko napr kupia dar za 1200kc na meniny ale sam si to vybere ta aby nebol sklamany a ze mu nepovedia ze to je vsetko a pak ze este daco vytiahnu 😖 to aj moj muz toto pochytil ta ma s tym stve sak ja si sama navyberam a on este ciha co sa mi paci a kupuje pak 🙄

angienka
28. nov 2008

no neviem ci ti chlapi maly neuspali tie maminy dve nahodou ked ani nedorazili 😠

katka755
28. nov 2008

sak aj my tak bojujeme no musim odsta ved jej len pomozem

eni a ked ti v noci vstane hovoris s nimnieco?ja som zistila ze ked zacuje hlas ta konec hned je hore

katka755
28. nov 2008

ze sa ti tak prebudza je divne ked pri vasich a svokre nie tam daco bude ale cooooo

angienka
28. nov 2008

nee ta cosi nic nehovorim ticho som,len ho hladkam a davam dudak abo nakojim,to uz by sa rozdivel 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre