Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
28. nov 2008

asi uspali noooooooo

katka755
28. nov 2008

eni mne mamca celi byt zo sv.vodou poropila a obrazok pod vankusom ma aj proskurku pre istotu

angienka
28. nov 2008

ako ja si myslim ze svokra keca ze nie,alebo nie ze keca ale proste ze ona ho nepocuje a ja sa zobudim aj ked zacne inak dychat ze co sa deje abo ked zavrci ale on hned prestane a spi dalej niekedy a ona ja dost chrape taze to pocut nemusi,ona furt ze raz 2x sa jej zobudi na dudak a mne sa zobudi od tej 19tej asi 30x a nekecam niekedy menej ale niekedy fakt je to az tak 😠 a ked tu bola mamka ta ona vstavala k nemu bo spal v obyvke v druhej postielke a ocino tiez nic nepocul bo tvrdsie spi a ona hej ta vstavala k nemu len ma nebudila kojit bo ja zakazdym dovtedy kojila zato 7x som kojila za noc 😝 ona dala dudak a len o 2 a 5tej rano som kojila 😉

angienka
28. nov 2008

co to proskurka???

angienka
28. nov 2008

hej a ta svokra je pohan aj cela rodina aj muz ani nekrsteny su a tam spi pekne...no i moja mamka furt sa s nim modli a krizikuje ho,nevem co sa mu nezda...predtym mi ale krasne spal po 6ti nedeli 😝

angienka
28. nov 2008

hej to budu mat holky zajtra radost ked to budu citat,co???Abo sa na to vykaslu rovno 😝

malibuu7
28. nov 2008

no super, 1,5 strany... 😠 zeny
musim ist k chlapom, dat ich spat

katka755
28. nov 2008

ty si rimo?vy opltky mate nie?

angienka
28. nov 2008

taky je nepokojny furt sa prehadzuje a vytaca dozadu a posuva sa hore dole po postielke a tak jak sa prestrasi dakedy tak zalostne zas place dakedy len vzlykne,no neviem co mu je...odkedy sme zo sr prisli ta tyzden po tom to cca zaclo 😖

angienka
28. nov 2008

hej ja rimo som 😉

angienka
28. nov 2008

a zas je hore no ted casto aj nato sa zobudi ze jak sa prehadzuje ta skonci v tyckach postielky bud nozky abo hlavku tam vopcha a tak vrci ta pridem ja ako odtahovka a stiahnem ho dolu a ked ma to po polnoci uz stve ta ho dam k sebe na postel ale tam sa zas pretaca a pasie ta si nevyberem ☹

angienka
28. nov 2008

no to tak ivi ked sa flakas 😉

katka755
28. nov 2008

no eni ja nevie a ked s ti vcer zaspi ta si pri nom este,lebo ja niekedy musim polezat aby tvrdo zafucala a je to

no svokra nemusi pravdu to vies mamky vzdy povedia pravdu ale od svokry by som ani necakala zeby mi vsetko pravdivo povedala.no ked mse boli na svadbe tak si s nou nedala rady a musela volat

angienka
28. nov 2008

hej ta si ich len uloz do hajan,len aby si ty skor nezaspala...mne sa nejak nechce a ked vidim timmyka ta je to jak vzdy ted sa budi este castejsie ked sa blizi polnoc 😠

katka755
28. nov 2008

no mas to tazke teeed a neviem ako ti s tym pomoct,len divne ze sa mu za taku dobu to nezmenilo ze to tk dlho trva

katka755
28. nov 2008

len aby aj teba ivi neuspali

angienka
28. nov 2008

mozno si skor myslim ze ona nepocuje ta ani nevie ze mrncal abo vrcal,len uz ked zacne viac ze potrebuje dudak ta sa zobudi...
No on mi zaspi pri kasi ta ked prestane tahat ta viem ked olizuje uz ta vymenim za dudak dakedy ani pusu nevladze otvorit jak spi a hned idem prec...no zo zaciatku este spi jak tak,mozno po polhod sa da povedat ze si pyta dvihat dudak cca ale ted je to casto este furt vrci 😖

katka755
28. nov 2008

pozerala som zase aj ta prva je super no asi sme ti velmi nepordili skusu este dat nejaku

angienka
28. nov 2008

no uz 3mes to tak je ☹
ted som bola kuknut ale dudlik ma ale furt pofnukava a ma zavrete oci...neviem jakeby s amu cosi snivala asa len vykruca dozadu a na bok 😢

katka755
28. nov 2008

eni a negrga ze, no mne mala potrebuje lebo sa inac normalne obudi alebo ju len niekedy vezmem na ruky a spi dalej a ked si negrgne po dlhsej dobe tak ju polozim aspon viem ze to zislo dole ta kasa predsa je to tazsie

angienka
28. nov 2008

kati tamte uz ne tamte nesu tak pekne medzi tymi sa rozhodujem,jedine ze dalsiu urobim ,ale dnes sa mi do toho uz vooobec nechce...hej a som si pomylila ja som myslela tu na scrapoch co mam prvu ze je moja oblubena a mam na pozadi i ked aj ten namyslenec sa mi paci presne z tych dvoch mi mamka dala urobit puzzle a zaramovane to uz mame 😎

katka755
28. nov 2008

mozno to ze grgnut potrebuje je mu tazko a preto sa budi

angienka
28. nov 2008

myslis ze to je tym???No skusim ho dat grgnut len pak zas ho neuspim on sa prave uzuzla pri tej kasi,predtym mi zas robil sceny a necel spat a kricaaal no jeden vecer to mozem skusit a uvidim i ked timmcovi to problem nerobi ja ani po kojeni nikdy som nedavala ked som sa dozvedela ze netreba a to zdravotna sestra vravela a v telke 😒

angienka
28. nov 2008

uz je ticho sa uspal sam 😔

angienka
28. nov 2008

len je mi divne ze on potom moc unaveny nei nato jak sa budi sice on spi a len zo spanku skoro vzdy pokrikuje a ja hned zasiahnem ta sa nestihne prebrat...no ale mohol by i viac pospat ☹

katka755
28. nov 2008

ono nase mliecko je lahko stravitlne ja len viem ze nasa potebovala aj moje inac grcala a ked som jej bebu dala ta polku jak stiahla tak sa sama pucila hore tak som ju dvihla a hned grg a potom doplia a zase

angienka
28. nov 2008

uvidim no vyskusam zajtra tak ho odgrgnut dat i ked mne nezaspi pak ale uvidim no ci bude mat kludnejsi spanok...

katka755
28. nov 2008

hmmm eni aj pre zubky tak moze ze ti splackuje ho zaboli a on zvrieskne to aj mne tak robi a v noci ja az skoro na zemi dokelu tk sa niekedy zlakne ze az............

angienka
28. nov 2008

heej ta to timmy nikdy tak nee,ten ma velky pupicek tam sa toho vojde 😉 ale nie skusim tak cez den davam furt odgrgnut len vraveli ze ked pri tom zaspi ta ze uz netreba davt 😖

katka755
28. nov 2008

pocuj a jak mamca to ho vecer po kasi uspavala na rukach?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre