Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. jan 2009

Jeeeeeej, Ivi....jaky je Jozik karasnucky..tie zubky...cmuk..a ta fotka cistiaca si zubky fassa.....boze, ty mas doma zu takeho velkeho chlapcceka..uz si sam stoji jak frajerik...joooj.krasnucky je..a fasa sankovacka..no kedy my taku zazijeme..neviem... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a inak...ps...ta retiazka na ruke sa mi paci....i ja som chcela zaobstarat malemu, ale tu nemaju, aspon som zatial nenasla retaiazky, ale take cele naramky na deticky.. 😠
a este som sa chcela pytat, ci ziadna z vas nepalnuje prepichnut usko chlapcekom? ja som minule rozmyslala..uz vidim moju mamcu jak by jasila jak diva..ona nema rada, ked chlapci maju nausnice v usiach.........a john ma , 2... 😀 😀 😀 😀 mne sa to paci....ale neviem ako sa starat..to zase moze poradit Slavka s Katkou, ako sa starat o usne dierky a nausnice... 😉

katka755
8. jan 2009

ahoj.....
jani stretko dobre len mala plakala tak sme museli ist domov......

pocuj usko cistis liehom z lekarne,len to tak macas to usko nie ze drhnut budes 😀 😀 😀 😀 asi 2tyzdne som jej to cistila.prve dni som ćastejsie do dna a potom uz len raz stacilo......

jani aj ja by stale tehu chcela byt sak to je super chvila v nasom zivote,ked uz mas babo vonku tak ti ho uz niekto aj vezme a pocas tehu je super pocit ze v sebe nieco nosis...... jaaaaaj nedam ja sa na dalsie babo? 😀 😀

jankando
autor
8. jan 2009

hej, a ja som i opeknela v tehu a schudla, coz mne sa bez tehu nedari.. 😉
tak a poznala si janrku z videnia , ci nie?
neviem, ci vsetky alebo to len ja som aka zvedava, ze kto to je.. 😉

katka755
8. jan 2009

baby zajtra idem po kluce od bytu tak uz mozem balit jeeeej nejak sa mi nehce ani si to neviem predstavit........

katka755
8. jan 2009

nieeeeeeeeeeeee vobec som ju nepoznala ona neni odtial tu byva len pol roka

katka755
8. jan 2009

jani napis mi ako si ty tam prihlasena nech si ta vyhladam-na azete

angienka
8. jan 2009

vy ste sialene ja som bola nestastna v tehu i koly vybavovackam aj ze som vyzerala ako velky tucny hnusny slon bleeeee uz by som nechcela ☹
No a boli sme u mudr tak sa na nho pozrela a timmy bol uzasny sa na nu rehlil spieval a ked mu sestra vopchala teplomer do prdky ta jej pekne dvihol nozky a chytil ich ruckami a pak este jej ruku chytil a necel pustit a smial sa a to som mu doma vravela ze neze sa bude smiat ale pohlad zranenej srnky musi hodit na nich a on tak 😒 hajzlik jeden,simulant je to 😝
Tak ze vobec nieje zahlieneny ze to asi vsetko vyvracal vcera a ze nic tam nema ani ziadnu vyrazku takze mam merat teplotu a keby daco hned prist rano a ked v poho ta v pondelok a ked sa nic nezmeni a vse zlepsi tak ze jej mam len zavolat ze sme ok 😉

angienka
8. jan 2009

ja neplanujem dat timmcovi nausnicu len ked on sam bude chciet tak mu povolim viem jak nasi boli proti ja nausnice nikdy necela ale piercing hej no pak som sa na tetovanie radsej dala ja uz v 15tke som otravovala ze chcem no nasi ze az v 18 mozem ak si to nerozmyslim ne a ked som si dala v 20tke ta mamca infarkt skoro dostala 😀 ale moj bratrancek ma,resp mal ten co je v kome a ked ho mali zachranovat ta sa ta piiiiiiii.. 🤐 sestricka starala ze jakto ze ma nausnicu ci to je vobec chlapcek ci co to je ked ma jednu a nezeby ho zachranovala a tak dopadol ze je cca 10 rokov v kome 😠 😠 😠 😠

angienka
8. jan 2009

no nic hej sla by som do lekarne ale ta co by mi asi tak poradili keby som povedala ze v noci place a my vykaslal hlieny 😀 😀 😀 😕 asi ze mam ist k doktorke ci neni chory alebo co sak by ho tam neprehliadali ne,to je blbost od toho je doktor,tak som kludnejsia i ked to som presne cakala ze sa akurat strapnime ze nic mu neni,no co uz...

angienka
8. jan 2009

bambule ta kde ste???Timmy siel k babci na chvilku ale len na 2hod povedala ze ho chce kus vidiet a pak musi ist spat pred pracou ta o chvilu mi ho prinesu ta sme aspon uklidili som stihla vyprat,navarit,uklidit kuchynu a muzik vysaval a musel znizit postielku 😀 bo uz timmco vyskakoval 😉 ale do premiestnovania spalne sa dame az cez vikend to by bolo na dlhsie 😠 tak zas bude blizko tv ☹ teda ja si ho dam na manzelsku aby bol dalej 😉 no som zvedava normalne neznasam noc uz cem nech bude rano ☹

angienka
8. jan 2009

no nic ta som si tu pekne pokecala popisala 🙄 a ted úpockam na vas 😉

katka755
8. jan 2009

eni preco strapnit sak ked nevies co snim ta jasne ze sa musis uistit ci je ok,hej dr vedia najlepsie ale niekedy ti fakt v lekarni pomozu........

katka755
8. jan 2009

a to mas kde tetovanie?mne sa to paci aj marekovi len neviem ci by som si dala a co by mi o vobec slo.......

katka755
8. jan 2009

no a co si tam vicitala ze uz ides premiestnovat ako ma byt ta postielka v izbe polozena?

angienka
8. jan 2009

hej musim sa uistit ale ta on ani teploty nemal ani nehnackoval ta sa ma 2x pytala ta co mu vlastne je ta jej vravim ze michal je chory ta ked tak plakal ta sme mysleli ze asi to tiez chytil,no co uz len ted neviem cim to je ked tak plakal a neni chory abo to bolo tym ze ho dusili hlieny a vyvracal ich a bolo dobre...

angienka
8. jan 2009

no ja mam na bruchu tetovanie teda na boku brucha 😉
no ten feng shui som necitala ale chcem dat postielku dalej od telky a telku nemozeme dat inde tak sa to da len prehodit a to je na dlho bo uplne vsetko musi ist inde 😠

angienka
8. jan 2009

kati jak to ze si nepridala nijake foto zo sviatkov????? 😠 ani slavka nic 😝

angienka
8. jan 2009

jake retiazky ja som nic take nevidela o com pises janu???Pre take deti myslis ako nase miminecka a retiazky??? 😨 😕

katka755
8. jan 2009

ahoj eni ahoj slavka
😀 😀 😀 😀 😀

angienka
8. jan 2009

slavka???zeby zas nakukovala opica jedna 😠

angienka
8. jan 2009

ahoooj a ja ze zas budem sama pisat 😀

slavka23
8. jan 2009

Caaaaute opice

katka755
8. jan 2009

cau opico

slavka23
8. jan 2009

ahaaaa...uz mi funguje to F5 kati

angienka
8. jan 2009

ty hajzle jedna ta to co to???Ty nas tak zanedbavas,len spionujes a skupa na slovo si??? 😠 pokarhanie udelujem!!!! 😝 a trest pre teba tak sup pis jak si zila tote roky co mas nove nie?Jak kika chodi do skolky ci doma ju mate?

slavka23
8. jan 2009

oooooo,to vela otazok naraz na mna eni 😀 😀

angienka
8. jan 2009

a co jak sa ma brusko,uz rastie-stale nevies co to bude,este nemas matersky tip??? 😉

angienka
8. jan 2009

jaaaj ta pekne pomaly na kazdu odpovedz 😀 sak casu mame i ked uz kazdu chvilu cakam miminecko,no snad mi dovoli pisat este,asi ho dam neskor spat nech ma netrapi este viac 😠

slavka23
8. jan 2009

no hej,uz rastieme...sa vytesujem...mimco uz ma 16 cm 🙂 bude zas slecna asi,si myslim....

slavka23
8. jan 2009

no citala som,ze bojujete a neviete preco.....ti nezavidim...ja musim na drevo poklopat,s tinou som nikdy nemala ziadne problemy lebo ona este poriadne ani chora nebola...my nevieme co to je.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre