Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. jan 2009

no aspon nietko..a zrazu oni ostatne zmizli, nie? 😠

jankando
autor
8. jan 2009

Ivi, tos by si mala rozpisat zazitok s diviakom, nie? nech si vieme predsatvovat. 😉

jankando
autor
8. jan 2009

Ivi, fasa...fajnovy naramok...i ja chcem taky..to ste ho davali robit na zakazku,ze?ak tam mate povypisovane....hm...segra ma doma jednho znameho, ktroy take robi..asi si dam i ja take nieco urobit..teda pre Seana....to je nadherne......a tu maju shitove zlato....len 9ct...o nicom.. 😠
a vies aj cenu? ci segra kupovala ako darek?
Mne sa nausnice na chlapcoch pacia..aspon 1 minm...a myslim, ze to necham tiez na Seana..ale ja si myslim, ze bude chciet.. 😉 a zakazovat v tomto mu nebudem..ani v kerke nie.ale piercingy chlapom nejdu..aspon mne sa nepacia na chlapoch..jedine na oboci sa mi paci , ale to musi byt tvaricka.....

jankando
autor
8. jan 2009

Och, Kati, ja stale zabudam....
ja som pod prezyvkou janulik9 na azete..uz som si ta pridala do priatelov..takze tam hore uvidis priatelia.....a tam len klines pri mojom mene na taky albumck a sa tiotvori co to...dufam,ze tak......joj, pisem jak tatar,,...nemam to pred sebou..ale taktko nejako..ak nahodou nevies..... 🙂

slavka23
8. jan 2009

Tomas Hircko je uz tato? No sa nam to pekne rozrasta 🙂 ked budeme o par rokov stretko robit tak to uz vsetci s deturencami prideme....poniektori uz aj s dvoma 😅 O tonke vela neviem...no len ze je tehu zas s tym novym manzelom..a ze ma rizikove kvoli tej jeho chorobe..tot vsjo...Daj este nejaku pikosku o niekom 😀

angienka
8. jan 2009

tu som i ja len som pisala na azete s kamoskou kym vy ste tu nic nepisali a nejak som sa zabudla a ted muzikovi svacu som robila 😉

malibuu7
8. jan 2009

jani viem kolko to stalo, lebo sama som ho vyberala... mali to normalne na predaj, som vyberala asi z 5 kuskov... aj take detske cosi tam bolo, rybky, sloniky a take... ale tato bola naj.... az neskor som to nechala vyryt... ale je to suprove a nosi ho stale na rucke, vobec mu ho nedavam dole...
ako ani ja mu zakazovat nebudem, ked bude chciet.... no... daco mozno hej, uvidime...

slavka23
8. jan 2009

Ze potencionalna nevesta? Noooo....ved by sme sa nejako dohodli,len toho vasho synatora dobre zabezpecte do buducna a mooooze byt 😀 A keby ze sa nam nahodou chlapcek podaril tak vy zapracujete na dievcatku a bude.....potencionalna nevesta 😀 😝

angienka
8. jan 2009

jaaaj ted ja docitavam,aha ma retiazku ta to ja neee mam dost bo ja prestala nosit a ted mi muz kupil ta furt zavadim a sa mi odopina ta po celom dome furt hladam,jaaaj zas poriadky mi tu timmco robi 😠

angienka
8. jan 2009

fakt tona s a zas vydala?Ta to kolko boli s tamtym jancom???Asi ani rok nie 😕 a uz dalsie babo???No to su mi novinky 😨 dajte este pikosky ja s ataaak na stretko tesiiiim 😎

slavka23
8. jan 2009

No uz by sme mohli pomalicky nieco organizovat nech sa do roka vsetci pozbierame,lebo ved s nami to stale tazke bolo.. 🙂

angienka
8. jan 2009

ta co ta co?Ta ja vas tu nejak minam a z toho chlapa ma trak slafi 😠 furt zaleze tatkovi do jeho kralovstva k pocitacom a xbohu a taha kable to je technik tolko hraciek okolo a on vykutra kabel a hra sa s nim 😠

angienka
8. jan 2009

hej hej tazke to bolo 😀

angienka
8. jan 2009

ja by som brala uz aj ted v lete niekde na tej domasi by to bolo zuuuzo 😉

angienka
8. jan 2009

a co to za chata ci hotel ci co to tam zhorelo??? 😕

slavka23
8. jan 2009

Ne neeee, v lete neeeee.....ja mam ine plany 😀 😀 😀 😀 To nejaka chata na Dobrej zhorela...

angienka
8. jan 2009

ahaaa ta to pojdes este 2v1 a mozno ta nejaky abstinent odveze do porodky 😉 😀 😀 😀

malibuu7
8. jan 2009

slavi vsak by sranda bola keby ze tak ja ena pise... to my sme tak boli u tonky a janca pit a ked sme isli domov tak ona do porodnice rovno 😀

angienka
8. jan 2009

ludia sa tesim bo cipis je tak dobry klop klop klop sa hra lozi tu vytahuje kable letaky cita a sam si sada pekne z bruska ted sa doplazil k mojim noham a stucha do mna a sa smeje no zlaty je az sa bojim co noc prinese ☹ uz by aj spat mohol ale nejaky je kativny ta kym nezlosti ta naj blbne no 😉

slavka23
8. jan 2009

hmmmmm....ze mozno hej 😀 😀 😀 a ked nie tak vam tam mozem kludne divadlo urobit? 🙂

angienka
8. jan 2009

fakt???Ta to hej,ta to by bolo by sme hned zapili tvoje miminecko 😉

angienka
8. jan 2009

no to radsej neee,to by som ja nezvladla sa divim ze to moj muzik vydrzal a co ty beres muza k porodu????

angienka
8. jan 2009

babule ta co robite???Kde ste???Uz vam spia babatka ci este vyvadzaju?Inac mne sa dnes tak nece kupat maleho a este muzik je hrozny v tom ked odchadzal este mi prizvukoval bo vie ze ja leniva na toto som a on zas 5x do dna by ho kupal 😠 ne prehanam ale musim kazdy den ho kupat 😠 😠 😠 a timmco tam chce byt dlho a mna to nebavi byt ohnuta 15min a santit tam 😝

slavka23
8. jan 2009

aj ty si mala muza pri porode???No tak to fakt mate uzasne polovicky...moj je na take veci dost mäkky...nechce ist,ja neviem ci sa boji ako by to zvladol,alebo by sa nedokazal pozerat na to jak trpim..ani pri prvom porode nebol,

angienka
8. jan 2009

no u nas ja som nechcela ze nikdy a potom on ze je akoze dotknuty ze jakto ze necem ta ja som zacla zvazovat ked ze tak chcel byt a pak ked som mu povedala ze tak pojdes a on uz prestarseny ze co sak ze som necela ta mu vravim ze nech robi jak chce len ze nech sa rozhodne kym pojdeme na zapis ze tam to musi nahlasit a ja sa ho vobec nepytala i tak som myslela ze len sranda ze mu poviem nech ide prec len som cela vediet ci to spravi a ked sa ho pytali ta on ze hej a ona na nho pozera a ze ci vazne chce ist ze nik ho nenuti a on ze hej ze chce 😀 😀 😀

angienka
8. jan 2009

ale dobre bolo ze tam bol som rada ze hej,a vtedy ma ani ennapadlo mu povedat ze nech ide prec ze som ho skusala sak ani cas na to nebol a ani by som nemenila a ja on vravelk ze super zazitok dlho sa z toho nevedel spamatat a kazdemu rozpraval ze bol a ze supeeer 😎

angienka
8. jan 2009

a tiez vravel ze si ma viac vazi za to a obdivuje ze jak som sui to vytrpela a bol hotovy este sa ho tam pytali ci dobre a on ze hej ze on je v pohode ale ze chudak ja 😀

angienka
8. jan 2009

tak ja na kupanie kaslem idem si ho prezliest do pyzama a skusit teda uspat i ked sa toho obavam ☹

slavka23
8. jan 2009

no to som si myslela ze muz si viac zenu vazi ked je pri porode a vidi co to vsetko obnasa...kolko si musime vytrpiet a tak...asi nejako toho svojho donutim 😀 nech vidi co narobil 😀 😀 😀 😀

katka755
8. jan 2009

nech vidi hej, nerob si tazku hlavu uz jedno si zvladla bez neho,ja uz dva a tiez nechcel sa bal,vravel mi ze keby tam bol ta asi dr zabije z nervoch...... ale na chodbe by chcel byt len nebol lebo bol v robote.... ☹ ☹ veis co slavka ja poviem ze dalsie jedinne ze pojde aj on....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre