Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
11. jan 2009

stale nikto...no ja som opat spalila papanicko jak som sa tu zabudla 😠 😠 😠 jaaaj a taku mnamu som robila mu 😢

jankando
autor
11. jan 2009

Eni,
Petko je len sem tam dobry..vcera mal cudny den spavy..nechapala som..som vkuse pozerla mu na hrudnik, ze ci sa dviha...som neverila, ze tolko moze prespat..no v noci uz nechcel spat..ale nejak se pobojovali.a teraz od 12.00 buntosi, cakal na tata a ten prisiel a tak ho unavil, ze som ho polozila ted tu ku mne, dala cumel, zirafku , zakryla au z haja..sam od seba..to robi unava........Baby,ja som za unavu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Neradno deti nutit spat.....staci poriadne unavait...ale sama viem, ze sem tam sa nechce do hrania ani mne. 😖

malibuu7
11. jan 2009

ahojte,
no ja dnes ani spiona nerobim... sme s manzelom sa konecne pustili do uctovnictva... tak trosku no... knihu jazd sme robili za cely rok... ta sranda... a este jedno auto nas caka... 😒 a dokonca s drobcom sme to zvladli.... sa pekne hral pri nas...
no my v noci tiez nejak divne spali.... drobco sa stale budil, tak mrncal no... a o pol 1 sa zobudil a zacal sa rehlit na tata, ze sa chce hrat...aj do neho normalne sprtal... ta sme sa vsetci traja smiali 😀 no a potom som ho asi pol hodky uspavala... 🙄 a ked zaspal tak za chvilu zobudil s takym placom, ze som nechapala co sa vobec deje... fakt nechapem...

malibuu7
11. jan 2009

eni a co take dobre si mu pripravovala???

angienka
11. jan 2009

jani no nie kazdy ma to stastie ze ma mimco co sa da unavit,nas napr timmy unavy troch ze sme hotovy a on by este blbol 😠 ja to natahujem vecer ked uz nevladzem ze naj sa hra a unavi sam az pak idem kupat ted sme zvykli neskor vcera okolo 20tej bo uz bol protiva a predtym okolo 22hej co ja uz o 19tej ho mala ulozeneho a spal 😀

angienka
11. jan 2009

ivi robila som mu kuracie prsia,brokolica zemiaky a mrkva a cela som na jemnejsie to aby sa naucil aj tu mrkvu ta som uuuplne cela rozvarit a jak som sa tu zapisala s kamoskou ta mi voda vybublala a zas hrnec zhorel i vsetko v nom je zacmudene 😠

angienka
11. jan 2009

hej to i timmco robi a nevieme co to ale ta on pravidelne a viac krat ☹ a dakedy sa tak rozdivie skoro kazdu noc aspon raz ze vyskoci na styri a zacne dopredu dozadu sa kolisat a sa rechta 😠

jankando
autor
11. jan 2009

CAute baby zase....
Ivi..tak ste riesili rodinny biznis..... 😉

Eni, to ti verim...vy mate riadne hyperaktivneho synacika.. 😵 😵 ale je to zlaticko..no co je aktivny... 😵 😵
nam sa Petko este vie unavit..ale to nemozem porovnavat..pretoz vy mate ovela starsie deticky..tak mozno i mne tak bude vyvadzat ked uz bude vacsi.. 😀
ale uz sa tesim az sa bude staviat... 😉 to bude pozornost moja nastrazita, ale predsa..take pokroky ked zacne robit, tak ja som cela hotova z toho..taka pysna som...jak keby som poromocie mala za sebou.. 😀 😀

angienka
11. jan 2009

jani to poznam ako kazda matka asi,ja som hlavne cakala na pretocenie a tak sa radovala vsetkemu a ted by som cela miminecko co len lezka a nepretaca sa vobeeeeec,bo to je moja nocna mora a posledne 3dni som vam nepisala ze to robi vzdy aj pri prebalovani a prezliekani ta to je o nervy kym ho prebalim a najhorsie ked je posrany a ja ho drzim a on sa vzpiera a prekruca mam pocit ze mu nohy urvem ☹ a stokrat nazad ho prevratit kym ho obleciem no idem sa zblaznit z neho 😠

jankando
autor
11. jan 2009

JOj, Eni, to si viem predstavit..ja to neznasam, len ked nozkami trochu kope Petko ked je pokakany..a potom sa vsade este zasvnini..joj...... 😠

jankando
autor
11. jan 2009

Ale ja sa Eni utesujem zo vsetkeho tak,z e to prejde..on vyrastie..teraz si to pretrpime a potom bude dobre.. 😉
sak i my sme boli deticky.. 🙂

jankando
autor
11. jan 2009

zsae tu nikhonieto ked ja prispejem...ja som snad zla vila alebo co 😠

angienka
11. jan 2009

jani ta potom sme zle vily obe 😀
ja som sa zabudla na azete ked tu nikto ta tam aspon s petou pisem vies 😉 a robim fotecky ta doplnam ta kuknice ak sa vam chce i ja tebe dnes kukala ta si dajake nove dala tam a morgan v tej ruzovej mikinke jaaaaj chutnucka hava 😵 a o petikovi ani nevravim 😉

angienka
11. jan 2009

no ale chapes sere ma ked s apretaca na prebalovaku vobeca zas dvihnut to jeho lahke telicko a otocit a rychlo a pak s nim bojovat,on zas vyhra a zas otocit no ale ked je posrany ta mu drzim nozky hore a on sa mi tak vzpiera ze to boj jak s velrybou 😠 😠 😠 no to i vam take robia deturky???Mne vzdy pekne cakal kym ho prebalim a pak sa zacal pretacat uz ked sme skoncili ale toto a to jak naschval a ked vyjdeme z kupelky ta ho dam past kone a rev to len tam chce past 😠 😠 😝

angienka
11. jan 2009

no nejak som sa tu zas zabudla teda 2fota som robila 3hod,dnes tato aj kupal aj uspaval i ked douspavala som ja bo tu jeho brat prisiel 😠 😝 no ale zas sa pretaca a zajtra rano mudr ta moc zas nenaspim a tato ma dovcu ta si vravim naj si uziva 😀
Vidim ze som tu uz sama i janka to asi vzdala ta idem ja zalahnut i ked nejak sa mi nece 😕 divne 😔 😔 😔

jankando
autor
12. jan 2009

Eni, nevzdala som
tu som, som piekal zase raz kolac, no ale ne je uz taky ech, jak tamtie predtym, este jedno cesto mam, tak to nechavam na zajtra
my ponocujeme cela rodina nejak... 😠
Eni, tak mne sa este nepretaca, ale nohami kope jak divy...no musim sa riadne zapriet do neho, aby som mu nozky pridrzala hore ked kaku pusti ... 😀

malibuu7
12. jan 2009

ahojte kočky,

eni, viem presne o com hovoris... prebalovanie je u nas tiez nocna mora, a to od vianoc, nechapem co sa s nim stalo, ale ten sa tak vykruca,ze konec... ani obliect... no hruza... a este ked ho rozbalim, tak vzdy cura, tak od kedy sme prisli zo slovenska, tak ho po rozbaleni vzdy dam na nocnik a sranda je ze sa vycura...
vcera dokonca pokrstil nocnik aj kakou 😀 tak sme boli s tatkom taki nateseni na synatora nasho... 😵 sedel tam asi tak 10min, po chvili ho to sice nebavilo, ale dala som mu hracky tak vydrzal. a to som chcela len aby cural
eni a este ked pises ze ho na rukach uspavas, tak to ti vobec nezavidim taku vahu drzat, kolko uz teraz ma Timmy? ako jozko ma cca 9kg si myslim (dnes ideme na poradnu, tak budem mudrejsia poobede), ale ja ho dakedy fakt nevladzem drzat.... a co to mas ty ked Timmco ma cez 10 isto 😕

viete co sme teraz ranajkovali s drobcom? bielu sladku activiu s piskotkami... na tom som frčala cele tehu... a i jozkovi to chutnalo...

malibuu7
12. jan 2009

a este som zabudla napisat aku sme mali noc ☹ v postielke sa mu nepacilo, tak po hodine spanku v nej som ho vzala k nam, lebo mrncal... a potom tusim okolo 1 v noci ma budi manzel ze drobco robi ramus... ja som totalne nic nepocula... a on prcan jeden, bol hore, a buchal na radiator, tak to museli snad pocut aj susedia na prvom poschodi, ze to bol taky ramus 🙄 no na rukach ani za svet, ale ako oci mal privrete, len nie a nie zabrat, tak sup do sedacky a tam tusim po 20min zaspal a zaspala i ja, nezakryta... tak ma rano skriabalo v krku... ked som sa zobudila, sup s nim do postielky... ale ako teraz nie je zvyknuty tam spat, tak zas vydrzal asi hodku, mozno ani tolko...

no a asi monologujem sama.... ale vy ste zvyknute, tak aspon mate co citat, keby ste sa nahodou nudili 😀

angienka
12. jan 2009

hej ivi ta uz nas pomaly dohanate ta uz uvidis co to je,ale mne uz krize odchadzaju i lopatky ma bolia ☹ no neviem ted chodime k mudr ale ta nas nevazi az 22.1 ideme na vazenie a meranie ta som zvedava ako 10,5kg bude mat isto a to ted menej papa taze mozno schudne ale tolko bude mat a ak neschudne ta i 11,sak pred 2tyzd mal 10,5 😖
Inac boli sme dnes pri nej ale uz mam toho dost nabuduce k nej pojdeme az ked bude timmyk umierat,sak uz som sa nevedela dockat rana sak chrapti mu tam vsetko hrozne ja som z toho smutna bola a aj ked tv hucala a som ho mala na rukach ta som pocula a ked som prilozila ruku ta vsetko som citila 😠 a hned co som ho polozila ta ona no dycha dobre 😠 😠 😠 😨 🙄 😕 🤐 no ta som nemala slov ani raz jej nezakaslal a este v cakarni ho dusili hlieny a ked lezal v kuse ho napinalo ta viete si predstavit co robil ako keby vracat isiel a u nej nic ani nezakaslal a ona no tak je trosku zahlieneny ta dame sirup 😠 😠 😠 trosku zahlieneny dychat nemoze ani dudu nevezme v noci bo dycha ustami jak ma furt zacpany nos a ten kasel ze uz to ma na prieduskach chapete ta priedusky sa chytia az po tom co je chory a nelieceny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

angienka
12. jan 2009

hej ivi my zvyknute sak som az cumela ze malibu dve dlhe prispevky 😕 jaaaj ta som rada ze aspon ty za cely den,inac ja hotova bola a este jak sme sli od mudr nam timmy zaspal v aute ta ze pojdeme sa s nim vozit ta sme sli do lovosic do lidlu a ked sme prisli ta ja ze idem spat ta muz vzal timmca ze poojdu sa vozit ze pojdu i po babi ta ja po 2hod spania vstanem ze co sa robi ze ja vyspata a ich nikde a timmy mal o 16tej papat a volam no ta ze pridu ta este ze benzin siel dolu 😀

angienka
12. jan 2009

hej a ja ted urobila kedlubnu u nas to je asii kalerab ci nie???aj so zemiakmi a veprove to je hovadzie ci jake no neviem uz ani ta som zvedava len synka tu niet 😖 ale jogurt este som neskusala dnes som mu dala hrozno bo fajne bez kostiek sme kupili ta cucal stavu 😉

angienka
12. jan 2009

jani ty pekarko ta to my sme zas tooolko volovin nakupili ta ted papam fakt jak tehulka som si dala rybi salat v majolke a hned pak zajedla koblihom 😀 neviem do coho sa skor dat ta jem vsetko 😉

katka755
12. jan 2009

ahojte baby,my sme spali po obede 2hodinky,hm to sa nam stava len ked spim s nimi aj ja inac je mala do pol hodky hore..............
aj vcera sme tak spali ta asi ked bude zla budem spat stale s nou aby sme boli kludne.....
basku dnes mame doma bola bojova noc mala kazdu pol hodinu vstavala neviem cim to bolo nevidim naznak zubkov....no bola taka mrzuta ze baska na nu v noci kricala ze "tamava uz bud ticho konecne "

ta som sa az sulala smiechom,no a rano som ich zase nechcela budit aby si pospali trochu ale zajtra zase nastupujem makat do bytu,baska do skolky a svokra k malej......

katka755
12. jan 2009

hej janka som si vsimla ze ona jak netopier zije fakt v noci pecie........ ta sak uz po sviatkoch jani ta to chytilo coooo?

katka755
12. jan 2009

baby to prebalovanie aj ja poznam je to des a hlavne ked kaku ma.......
a tu noc ti ivi nezavidim....si musela zmrznut coooo?

katka755
12. jan 2009

deturence mi papaju hamky a ja idem obalit syr na veceru,mam nanho taku chut ze by som ho uz najradsej jedla......

katka755
12. jan 2009

baby t vy kde teraz hmmmmmmmm?ste sa ma zlakli co?ja som sa zo slavkolu na skype zakecala ta moj syr este v chladnicke neobaleny jaaaaaj slinky moje ☹ ☹ ☹ ☹ ale uz idem.

angienka
12. jan 2009

kati nezlakli sme ta 😀 len ja hodinu relaxovala vo vani a pak som timmca kupala a ted spinulka lasocka hned co dopil 240 kase ta sa otocil a spal 😵 😵 😵
A slavcu nakop do prdky tu nevie napisat a cez skype kecate hej??? 😠

angienka
12. jan 2009

hmmm smazak ma caka v ladnicke chystala som sa ho spravit pripravila som vsetko az na struhanku a idem hladat a jej niet ta v muke obaleny je v ladnicke 😝

angienka
12. jan 2009

hej a ja ze som sama aj v tom prehadzovani pri prebalovani,snad to nase deti rychlo prestane bavit 😠 a mne toto robi celu noc si predstavte 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre