Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
18. jan 2009

hm take som nepocula zeby sa skor kazili zuby ked skor vyjdu... to asi dost zalezi na genoch od rodicov... ale stale neviem ci ten zly spanok mam k zubkom priradit, ci daco ine... uvidime dnes v noci... ako on spinka pri nas... v postielke vydrzi chvilu sam... no az budem mat po skuskovom, tak ho skusim naucit zaspavat sameho... asi skusim tu knizkovu metodu, vraj drsna ale ucinna... no uvidim este, najprv knihu prestudujem

angienka
18. jan 2009

hej ivi das sa nato,i ja minule uz rozmyslala ale este niee no ked ma nastve zas ze nebudem par noci spat ta uz asi tiez zavediem bo do 3rokov este daleko a ja potrebujem aspon 6hod spat sice aspon 7by sa malo bo sa znizuje riziko infarktu 😀 😉

angienka
18. jan 2009

no neviem co na tom pravdy to mi babca muzova vravela ze jej synovi vysli uz v 4mes a do roka ze mal zhnite abo proste nepamatam do kolkych rokov ale ze este maly bol a este neviem ci som citala abo este dakto mi spominal ze hej ze tak to je,no ale ta kazdy inac vravi,sak ty uvidis ale je to dost rychle 😕

angienka
18. jan 2009

babulky este som sa chcela spytat kolko kase vam vypiju deti vecer?Bo mne sa zda ze jej papa moc ked mu dam na dobru noc ta vypije 260ml a este taha len mu rychlo dame dudlan aby zaspal ale keby ze mu spravim 300ml ta vypije bo na slovaci tak pil 😒 ale ked mu spravim tu babydream cez den ta vypije 240ml max niekedy 210ml co je tiez docela dost na to ze je to kasa ale asi je sytejsia nez tie sunarky,hipp a podobne 😝 vy davate na noc len tu kasu ci aj mlieko?Bo keby ze som mala jak v navode pisu ze 130ml vody ta to je 150 kase robit ta by mi ani nezaspal a plakal by hladom 😖
uz sa mi zas budi ale nastastie zaspal neviem co to bolo ked pekne spal a mal aj dudlan a co tak zacal fnukat 😖

angienka
18. jan 2009

a asi to bude ivi k zubkom to spanie,ja som zvedava na dnesnu noc bo ted ked bol tato doma ta to bolo v celku fajn ale musel ist hned k nam okolo tej polnoci a celkom pekne spinkal aj ked sa pretocil ta spal na brusku a dokonca sa mi 2x aj otocil nazad ku mne sa chcel pritulit 😵 tak neviem co som citala ta ze dieta sa niekedy budi koly tomu ze chce vidiet oboch rodicov ta ci to nebolo tak u nas a ted ked budem sama ci sa to zas nevrati 😠

angienka
18. jan 2009

hmmm tak nic som si zas raz popisala aspon som dohnala ked som vcera zameskala 😉 idem sa teda umyt a dospat vcerajsiu noc 😀

mukky
18. jan 2009

angienka dakujem za privitanie...no ja len tak som nakukla ako som pisala ze mam len z tamad z okolia rodinu...ja mojho maleho nakojim a vypije asi ste 120 nutrilonu...na kasu ho ucit vecer nebudem,on mi spinka zatial celu noc 🙂 a tou kasou navecer dietatku sa len zatazi zaludok a preto spi..ved ako my dospeli...ked si dama vela jedla hutnejsieho,chce sa nam potom len spat 😝 ,lebo si "opijeme"zaludok

malibuu7
18. jan 2009

eni, my mu robime na vecer do 200 do 250 kedy ako... vacsinou to vypije... ale vzdy ho este dokojim (zase kedy ako, dakedy aj hodku po kasi,dakedy dve) , a vlastne tak mi aj zaspava...
eni je to mozne ze vas chce mat oboch pri sebe... to nam jozko cestuje po posteli a prevracia sa strasne od tatka ku mne a zase spat...

mukky
18. jan 2009

angienka a ked sa Ti po tej kasi budi ako pises,moze to byt tym,ze ma plne brusko a moze mu zle stravit,brusko moze pobolievat..urcite nie je hladny si myslim

angienka
19. jan 2009

hej ivi ta som rada ze i vas tolko poje,bo sudia c len podla navodu som sa desila ze kasa od ukonceneho 6mes a len tolko???Bolo mi to divne aj pri prvych kasiach no si myslim ze ked ma 5mes ta mozno tolko nejake deti nepotrebuju-no som spokojnejsia...
No neviem mukky nemyslim ze ho boli brusko neviem preco ale to by mal pak bud prdiky abo by plakal dlho ze ho to boli a zvyjal by sa...to mi nerobi bud si odprdne aj v spanku alebo len tak fnuka,hlavne spusti velky krik ked odidem mu spravit sunar alebo ked je hladny uz...

angienka
19. jan 2009

dost sa budil hlavne na to ze sa pretocil alebo sa chcel pretocit a ja som ho nepustila na brucho lebo to hned krical ze na bruchu nece byt ta koly tomu vrieskal a vrcal a robil sceny teraz uz dokaze aj na brusku pekne pospat aj par hodin 😕
ivi ja ho zato davam vacsinou len z mojej strany bo vedla je postielka taze nespadne ale potom ked ho kojim ta uz je v strede a uz ho tam nechavam ale to len ten tyzden bol tatko doma inac sme len sami dvaja takze no problem sa rozvalujeme po celej posteli 😀

angienka
19. jan 2009

a skusala som mu dat na noc len sunar ze ci to vazne nieje tou kasou,ale vysledok bol taky ze o sa budil o dost horsie kazdu chvilu na dudlik abo ze chce vystrajat a o 2a pol hod na hlad takze radsej ta kasa,tiez som skusala ze len 150ml kase a 150ml mlieka no neviem-niekedy mi uz to mlieko ani necel jak je zvyknuty na kasicku alebo sa mi zobudil lebo to je jeho uspavanie taha si kasu a zaspi pak mu strcim dudlik a je to teda na noc a malokedy nezaspi pri tom a ked som mu dala tak malo a zas vytiahla flasu a strcila inu ta sa zobudil a nezaspal...
No dnes celkom ekna noc ako budit sa budil ale sceny nerobil len ked som odisla o 4.30mu spravit sunar 😉

angienka
19. jan 2009

inac hlasim narodeninky 😵 😵 😵 dnes mame uz 8mesiacikov pre pana furt za kazdym mesiacom sa nestacim cudovat jak to leti 😒

angienka
19. jan 2009

inac vcera som skusila bio stavicku jablko medunka a vypil 60ml na raz ta som cumela to pred spanim som mu dala ta dnes som zvedava kolko za cely den toho vypije naliala som mu plnu flasku 😀
inac skusali ste uz davat zemiakovu kasu?Mne mamka ze uz by som mu mala davat take jak normal polievku a kasu,no pre nho to bude huste jedine ze by som to s mliekom rozslahala ale to necem aby zas nechytil vyrazky ta len s vodou...a vobec mi nece jablko teraz pojdem skusit na ranajky ziadna kasa nebude,ale divim sa ze jedol 4.30 a ted sa mi tu hra a nepyta si papu 😨 fakt divne no co uz nebudem ho nutit ci nema hlad az ked sam bude chciet 😀

majka225
19. jan 2009

ahojte tak ja uz mam zas po jazde..dnes mi to islo ovela lepsie na cvicisku ako v sobotu 😉 😀 spravila som iba 2 krat cuvanie videla ze je to dobre tak naspat na cestu 😀 hmm este o pol 4 musim ist zas do sp na hodinu vodicaku juj jak sa mi nece...dneska nemam dobry den vcera som mala mensiu vimenu nazorov s muzikom hmm ale co uz....mi sa dokazeme pohnevat aj cez net 😀 😀 ale to prejde a bude dobre 😉
eni.kludne by si mu uz mohla zacat davat po troske zem.kase..juj mi uz sme davno zacali davat

angienka
19. jan 2009

ivi my tiez aj cez net sa pohadame 😀 😀 😀 sak to je normalka a pak zas dobre 😉
no ta som mu spravila zas kuracie brokolica a maly zemiak a toho masa som dala vela ta sa isiel zozrat jak hltal a kolko toho spapal 😀 masozravec moj 😉 len ted nemoze zaspat a jak sa vzpiera a zlosti nervak jeden jak ho uspavam 😠

majka225
19. jan 2009

no nic ja vas opustim idem sa ja pekne krasne ucit konstrukciu a robit si testiky po cas sa krati po to uz iba 10 dni do skusok 😅 😀 ale budem tu sem tam troska nakukovat ked niekto napise 😀 papa

angienka
19. jan 2009

hej a s cim si robila tu kasu bo ja davam mlieko abo smotanu do nej a niekedy i obyc maslo no vacsinou bo ja taku lubim,no ale ta timmco nesmie ani mlieko ani smotanu a ani solene by este nemalo byt ne???Ta len zemiak samotny???

angienka
19. jan 2009

ja som tuuuuu 😕

angienka
19. jan 2009

maji aj mna to caka ale cem ten rychlovodicak ta snad to zvladnem ked ty take pripravy a jak dlho ho uz robis 😨 to az take narocne???tak nech sa ti to vydari maji,to cestovanie za 30sk nezavidim 😝

majka225
19. jan 2009

a to co ma alergiu ze nemoze mlieko?? no tak to pohode mu staci ked mu spravis zemiacik a pridas maslo abo coo...no tak to mam i ja rada taku zemiakovu kasu ked je vela masla alebo vela mlieka mnam to zbozbujem...ale keby som mala vypit samotne mlieko ¨tak to nie to neznasam 😝

majka225
19. jan 2009

podla mna keby ze sme malï hodiny aspon 2 krat do tyz. tak to by sme uz davno skon. ale mame iba 1 krat...a strasne teraz maju vela ludi co sa prihlasilo na vodicak tak preto to tak pomaly ide

angienka
19. jan 2009

hej mal ten prvy ekzem a ja som nesmela koly nemu toto vsetko pit ani jest coko smotanu tvaroh a podobne 😖

angienka
19. jan 2009

ahaa a da sa tam dat este rychlovodicak?A kolko stoji ak sa mi mozes pozriet?

angienka
19. jan 2009

muzik ze aby som si tu dala spravit no nedam toto je hrozne mesto blazni jak v prahe tu jazdia a keby mi dal jazdu do prahy ta by som sa posrala bo jazdi sa tam,no ta to neneee radsej nas zapadak 😝

majka225
19. jan 2009

ta ja sa dneska opytam u ivany ci tam maju rychlokurz a ze kolko stoji

angienka
19. jan 2009

ok,diky maji 😉

angienka
19. jan 2009

kde ste vsetky cely den???No hruza s vami 😠

majka225
19. jan 2009

eni:prepac ale ja som sa zabudla opytat ale nic to sak s nimi budem mat este jazdy tak sa opytam..dnes sme si robili testy ja som si spravila 4 a vsetky som spravila dufam ze spravim aj na skuskach ten jeden 😅 😕

malibuu7
19. jan 2009

čaute,
sme doma konecne... bola som na skuske, no nedopadla mi dobre... tak musim zopaknut 😖 co uz... ale potom docitam , bo drobco vymysla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre