Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
24. jan 2009

doteraz som mala zle spojenie na net, tak idem teraz skusknut album

jankando
autor
24. jan 2009

Mukky , maly je krasny...taky blondiacik malicky.. 😵

Inak , ENI, som ti kukala na fota na azete a Timmyk ma take dlhe haro zlatunke..aspon tak vyzeralo na par fotach... 😵 😵 😵 taku ofcu vpredu.. 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
24. jan 2009

hmm..asi ste uz sli do hajan obe, co?

mukky
24. jan 2009

janka..dik,straaaasne ho milujem,je moje vsetko...a aj jeho ocko 😀 my cvicime Vojtovu metodu asi dva mesiace...velmi sa pri tom place,najprv som aj ja plakala,je mi ho luto,no vysledok ma pohana vpred 🙂 cvicime spolu s manzelom...teraz som ho aj bola skontrolovat zas.....mame monitor dychu no kym spi som tam aj 15 krat kym si nelahnem...taak rada by som si ho tulila k sebe v noci,no bez monitoru nie..aj mamka mi vravela dnes ze jej stranka,jeden pan..mu teraz zomrela 10 mesacna dcerka na syndrom nahleho umrtia ☹ ☹ ☹ ,mamka ju nasla rano ,uz zacala modriet ☹ malinky anjelicek v nebicku ☹ joj smutne mi bolo

mukky
24. jan 2009

janka..aj preto tak vetram jak som ti pisala ,koli rizikovym faktorom ☹

jankando
autor
24. jan 2009

Preco si ho nevezmes v noci k sebe?
Petko spi pri nas.....je kludnejsi...a tiez ja... 🙂

jankando
autor
24. jan 2009

Ale mal by spat vo svojej postielke , to pravda..ale mne je takto lepsie..som hned pri nom a tak ja sa citim lepsie....
Tento syndrom....teda tu to volaju cot death.....vsade citam a i sestricky mi vraveli, ze presne nevedeia doteraz co to moze zapricinit..je toho vela, no doteraz neprisli na to...tak napr. uvadzaju, ze spanie dietatka v polohe na brusku, ci na boku..oni prednostnia spanie na chrbatiku..., taktiez spanie v dolnej polovici postielky, myslim tym v casti juhu.....a potom prilisne oteplovanie, prislisne mrznutie a tke rozne faktory

mukky
24. jan 2009

koli tomu syndromu sa bojim..on je od mala nauceny ze cez den je hocikde na posteli v byte ci na zemi,a len vecer ho ukladam do postielky aby vedel ze je cas vecerneho spanku..a on maly jeden to vie uz davno 😀 ked ho polozim do nej,protestuje 😀 jake su deti mudre 😀 hej,nevedia zistit z coho to je...faktory su aj nekojene dietatko,spanie na brusku,prilis teplo naobliekane dietatko,fajcenie v rodine ci v byte,,,nedaj boze pri dietatku..stava sa to v skorych rannych hodinach skor a najrizikovejsie od 4 do 7 mich mesiacov,no do roka sa odporuca monitor aspon,ja isto dlhsie aj necham..a postielku mam na dosah ruky,a je kludnucky 🙂

jankando
autor
24. jan 2009

jaj, takze pri tebe da sa poveat spi a este aj monitor dychu mas, hej?

mukky
24. jan 2009

hej spi v postielke,a ta je na dosah ruky od mojej postele..tam ma platne pod jeho madracom

mukky
24. jan 2009

tak kocky pekny den Vam prajem,dnes bola druzna debata 😀 janka...vidim jak ma zanedbavas v inej teme 😀

mukky
24. jan 2009

dala som aj nove foto kocika ktory sme dnes kupili a tesim sa mu 🙂

mukky
24. jan 2009

janka.....ma napadlo ved vy tam mate asi iny cas nie????? 😀 ja som na slovakii a ty kde..a aky posun casovy

angienka
24. jan 2009

zdravim,vy ste sa nacisto zblaznili,ste sa mi postarali o zabavu na cele dopoludnie 😨 😠 potvory jedne a to som sa chystala robit tortik ale az ked mali zaspi a ani poriadok sa mi nece robit ale dnes sme sa fajn vyspali teda budil sa kazde 2hod ale to je krasne 😵 hned sa citim po ranu lepsie 😎 tak idem na to-hej hej citala som vas dobre ale ste pisali ze maju vsade padelky len v znackovych kramoch sa najdu originali...hej i tu v prahe na trhu same padelky a poznam kupovali sme ja som zatazena hrozne na pumu teda bola som ted uz mi je to jedno ale jasan vsetko rigos a ked sme sli po trznici a cinanka ma videla v pume ta hned ci ma rada pumu a zatiahli nas do predajne a ja truba nevedela ze to padelky ne ja ze kradnute abo co,a jasan ze poznam visacky ale jak som bola vyjavena z toho ta len rychlo kupovat a pre kazdeho jak darceky a doma kukam ze kde to ma cervenu puma visacku a hned mi svitlo a niektore este aj dierky mali 😠 no nic nechali sme tam tusim 3000kc no ale par veci sa podarilo aj dc a adio sme nakupili 😉 no za taku cenu neber to,jak ty pises ta keby som take ceny videla ta tiez som hotova a beham ba priam lietam po dedine a nakupujem 😀

angienka
24. jan 2009

no citam citam-jani ani mi poriadny mixer sme nemali a v tamtom shitaku som ani neskusala robit tak mi nasi kupili kuchynsky robot a odvtedy zeleninku len v nom robim ako ovocie mi nepride tak drahe ze sklenicka 10KC tak to este ide ale zelenina 21Kc najlacnejsia to v tych malych bio sklickach tak to si radsej urobim,ale ako som pisala tiez som zacinala na kupovanych a zo zaciatku sa to oplati bo ti zje len par lyzic ta naco sa cecurat s takym pidi mnozstvom 😉 ved skus ked tam mas od 4mes tak to uzivaju tam vsetky deti len mu pak uvar fenykel trebars keby ho naduvalo 😎

angienka
24. jan 2009

hej suhlasim zatial s vami babule co ste pisali,citrusy no ako sa to vezme ten banan ublizit isto nemoze to niktora matka nevydrzi nedat mu ho aspon ja nepoznam 😕 pomaranc to uz chapem to som este nedavala,skusala som mu hrozno ale len jednu bobulku a inac jabka,cucoriedky marhule banan a je to poriesene to papa a zatim mu to staci 😉 sak 4mes papal stale to iste myslim moje mlieko ta zas az tak pestre to byt nemusi ze kazdy dne ine,ale ako aj ivka ta uz aj ja zacinam skusat vcera som mu dala ten tvaroh a dnes ma 3vyrazky ☹ napr ja som rada ze som mu mlieko nedala teda pila som ho ja a moj ma napr ten ekzem takze zas v tomto uplne nesuhlasim vtedy matky davali 50% deti alergickych trebars nebolo ale tie dalsie hej a v minulosti ani tie alergie tolko neboli sak sa ani neockovalo to.lko len ted clovek uz je tak rozmaznany a nachylny na vsetko 😠

angienka
24. jan 2009

fakt???Uz je bathory?Muz na to kuka skoro kazdy den ci uz tam neni,my sme teda boli v kine ale mne sa to pacilo,len som chcela aby segra aj nasi to videli bo oni strasne celi vidiet ale nestihli a sli nazad do anglicka a ted pridu 😎 super ta muzik stiahne,ja nerada 2x to iste pozeram ale ten si asi aj pozrem 2x 😀
Inac neviem co mame my na stahovanie ale platime za to tusim 300 ci 500kc ale na 3mesiace vraj 😕

angienka
24. jan 2009

hej hej to vie kazdy ze sa to nema davat hlavne ked uz ma mimi zubky ale tak co mne pri tom zaspi takze ja to robit neprestanem zial a je to pohodlnejsie 😉 mame dost velky problem so zaspavanim tak sa tesim aspon na to nocne ze mi zaspi skoro vzdy pri papani 😎
A caj som nikdy ani nesladila ale kupujem granulkovy a ten uz je sladeny i ked 0% cukru no sacharidy tam su aj ked som kupila bylinky bo ma zubarka varovala ze mam dost zle zuby kazive ta ze i on bude mat ze sa mam granulovym vyvarovat no tiez je to jednoduhsie a hlavne jemu to moc nechutnalo ale ja obmienam castejsie semtam uvarim 😉

angienka
24. jan 2009

babule ved to je dobre ze si tu vymiename nazory a kazda pise co a ako robi,ved od toho je to diskusia aby sa diskutovalo 😀 😉
Pozrite ja tiez rada vselijake nazory i ked s nimi nesuhlasim ale aspon o nich viem ze i takto to niekto robi ako ivka pisala ze pridava olivovy olej nikdy by som mu ho nedala a hadajte co som vcera kupila 😀 skusim mu to aspon do mrkvy pridat ked budem robit bo viem ze by sa tak malo pre dospelych a ked to jej kazala mudr robit ta asi na tom daco je nedam do kazdeho jedla ale skusim...
Alebo s tym ochutnavanim niesom a nebola som zato lebo vsetko ma svoj cas a ked mi babca vravela ze v jedalni vedla nej sedel chlapcek 5mes a mama ho krmila kasou z jedalne skolskej ta som mala dost 😠 😠 😠 ale uz aj ja davam ochutnavat vcera papal rohlik sam bo pred 2dnami som mu ho drobila ja a taky zlaty bol som ho fotila sak aj musim pridat fotecky,len kazda matka musi vidiet ci je uz vhodny cas na to a to...

angienka
24. jan 2009

dodatocne gratulujem a hej zdravim i ja teba na nocny pokec 😀 😀 😀 my sa tu asi nikdy nestretneme furt len budem docitavat 😉 no uz sa schylujem ku koncu ja furt postupne aby som mohla reagovat na takmer vsetko co mi v myslienkach neutecie...a tiez aby ste mali aj vy co docitat bo cez den tu nejak prazdno ta ja aspon pomonologujem 😝

angienka
24. jan 2009

inac babule timmco nece spat na chrbatiku furt na boku abo brusku a ja som z neho hotova uz sa krasne pretaca aj v spani a robi kotrmelce kym mu spravim sunar v noci ta uz na manzelovej strane je 😀 jaaj a v noci by som ho zezrala jak som zvykla ze je nonstop so mnou a jak vedla mna spi krasne jak andilek a ja ho nemozem vystiskat 😒 no dnes som sa aspon vyspala 😉

angienka
24. jan 2009

no neda mi to dodat k tomu kocarku jak je uuuuzasny taky podobny sme chceli ale v modro zelenej tu kombi zeriem ale nejak bnud nemal nanoznik abo cena bola vysoka ale je krasny 😎

jankando
autor
24. jan 2009

Dobre rano,...
no ja vcera kupila si kapucinka co su uz v poharikoch len ich treba zaliat a vypila som ich dost, a spala som len 4 a pol hod a som nejak fit...
JOhn si vzal do volenu a uz mi tu vyzelhuje jak zienka domaca
Petko sedi v stolicke a bavka sa s hrajdami

Ja musim ist zajacika nakrmit a vypustiti do brachovho domu, ale sa mi tam nechce......aspon kuknem slov. tca telku chvilu

Eni, dnes sme spali spolu s Petkom 4.5 hod a on to cele prespal na boku a ziadne mykaniel..bo ked spi na chrbatiku, tak len vytaca hlavicku ako sa len da....lool

jankando
autor
24. jan 2009

Ja si koniec koncov myslim, ze kazda sme za to, co nam neublizuje....
aha, Napr. Eni, ty keby maly nemal ten ekzem, tak by si isto skusala i mliecko sem tam neskor i tvaroh a atd.., MUkky napr. zase ze ohladom padajucich hlaviciek, lebo jej synackovi padala hlavicka pri zdvihani do sedu...je to rozne..
napr. keby Petkovi nieco ublizovala, tak tie zbudem nesuhlasit..a neodporucat..ale kazde dieta je ine...tak na jedno to moze silne zaposobit no a druhe to nemusi ani liznut..moj nazor

Co sa tyka fenykloveho caju, ja nesladim..no a zase moja mamca mi vravela, ze oni sladili i mliecka... 😖
No a sak sam o sebe ma vela cukru v sebe, a ten vraj moze skodit na zubky...tak to pisu na obale...no ale pokial ich nema vonku, tak by malo byt vse oki..inak som niekde citala , ako mamicky pisali, ze postupne treba odobravat cajiku a vlastne viac cistej vody by malo byt...ak uz niekto pije pravidelnejsie tento cajik..ja som prestala uplne

jankando
autor
24. jan 2009

Co sa tyka Pomarancu..tak zase no , ja Vam vazne neviem.....
tu napr. radia pomaranc dobry na to , ked ma babo zapchu..par lyzic pomarancoveho dzusu zredit s troskou vody a podat..a to som sa prave dozevedela, ze nie len tuna to radia, lebo mali sme navstevu z FR a ona mi tiez odporucala pomaranc...takze tak..
viem,ze sa citrusy nemaju..
Boze, ale zase raz pisem, ak by sme nad vsetkym tak rozmyslali, tak nase deti by boli aj 5 rokov lenna cistom mliecku.. 😠
A nehadat sa...,.tot moj nazor.,. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
24. jan 2009

Ozvem sa neskor.. 😉

angienka
24. jan 2009

hej hej jani dakedy ma tak dobru polohu na boku ze i mne vkuse spi no tak dlho zas nie ale radost na nho pozerat 😵
ta ty sa mas ked mas taku zienku domacu doma 😀

angienka
24. jan 2009

jani ja truba tvaroh skusila prave vcera a dnes sa mi osypal som tak nasrana na seba zrovna dnes ked budeme veeela fotit 😒

angienka
24. jan 2009

ja nic jani nesladim,ta kde 😝 naco viem bo mne mamka ze naj med mu dam a ja ze ani nahodou ho na sladke zvykat nechcem 😒 a ja toho caju davam menej bo som si vsimla ze mamce mali take priesvitne tote caje ked sme boli na stretku a pil mi aj taky taze skusam skusam a ked chutna ta davam menej akurat dnes som ho mala na ruke ta mi uslo viac ta ma taku cajovu farbu 😀 ale zato je obed a uz mi vypil 100ml 😨

angienka
24. jan 2009

a petko furt zapchu ma??? 😕 neviem o pomaranci som nepocula,keby ze sme mali zapchu ta isto hladam o tom nieco a pozeram rady mamin a ked si pocula o tom ta by som tiez mozno skusila,to zalezi na probleme co maju deti...to je jasne 😉 my napr nemame zapchu a banan mu ted robim stale uz ho papa 5den ako nie samotny ale pridam do kazdeho ovociaa zatim co som robila...inac babule dnes mu davam ten moj ovocny pohar no a on si vopchal rucku do pusinky opatlanej ne a medzitym aj cucoriedky boli ta ja rychlo ze mu plienkou utrem aby si supravu teplakovu neuspinil a jak som sla na to ta som misku prehla a polka na nho 😠 vsetko mal aj body aj mikcu aj teplaky od toho ta hned som dala prat a na suprave nevidno ale bodyckko ostalo flakate 😝 no co uz aj stolicku som vycistila bo i popruhy boli spinave a nic nevidno...jaaaj sikulka som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre