Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
25. jan 2009

a mukky bola som blondyna dlheee roky teda s malymi ci vacsimi zmenami to u mna bolo vzdy asi kazde 2tyzdne farbenie 😀 z blond na ciernu alebo cervenu a take haldy abo konce no haluz,ale teraz mam hnede s melirom odrastenym a uz musim do kadernika bo to uz ani ne jak melir 😠 uz tyzden sa chystam ibjednat ale cem inu vyskusat ta nemam cislo musim osobne zajst 😒

jankando
autor
25. jan 2009

ENik, ,
nadherne fotky..super..
Timmysek je taky uz veliky....a to fajne harko....joj, milujem take vlasate baba....nas ma stale take vlasky jak sa narodil este i menej.. 😠

I my mame presne taky mobil, no nie presne taky isty, ale mobil a tu druhu hracku tiez..len my v nej mame slonikov, zmacknes a sa tocia dookola, ze?

Inak, Enu, kludne dojdite tuna, bolo by super..
i my tu mame more, teda nie v nasom meste, ale no vies..more...skor ocean a studeny...ale ludia normalne chodia na plaz..len keby tu viac slnecnych dni bolo
a este hod tu fotku toho plysovehoo, lebo ja nemam ani potuchu ako to moze vypatrat..keby som uvidela co to je a nasla to tu, tak ti kupim...ale fakt neviem ako a co myslis..

Este chcem ideu , ze kde ten americky kalendat najst, nech skusknem kedy i my mame meninky..si predstav, ze ma to doteraz vobec nenapadlo.. 😠

jankando
autor
25. jan 2009

Heh, a torticka vyzerala velmi chutne..

Brw..Eni, vobec tie vyrazticky nevidno , nic absolutne... 😉 ak ich teda este ma..

angienka
25. jan 2009

no tak ked nikto nic nepise ta asi pojdem zalahnut,uz vidim jak to tu vy dve rozbehnete ze zajtra ani nedocitam 😠 teda stale vas docitavam i ked jak vidim 4strany ta sa mi do toho moc nechce teda aj by sa celo ale niet tolko casu vkuse a pak zabudam co som chcela 😀

jankando
autor
25. jan 2009

Este som chcela dodat....Eni, ty si riadne pochudla..
Baby, co to s vami?vsekty chudnete a ja naberam...
no dufam, ze sa mi podari nieco zhodit..
sladke uz vobec nejem a jak na zlost mi bracho vvraj priviezol z prahy sladkosti..som mu povedala, ze ani nechcem vidiet.. 😠 😠

angienka
25. jan 2009

jani ajtra sfotim bo uz sa mi nece s tym babrat ale ta ja som toto necela prave ja som hladala chlpatu ruzovu kabelku ale nasla som chlpate ruzove puzdro na ruky 😀 tak co uz nikto to tu este nema ani nikde som to na nikom nevidela ta zas budu vsetci po mne pozerat 😝 ale sak ja som zvyknuta uz od skoly 😒
Hej hej to tato kupil taka haluz sa len toci a kus to cenkne a koly tomu siel do prahy rano po nocnej ani mi nepovedal ze to prekvapko aj pre mna 😠
Jani ja som to na nete nasla ten americky kalendar 😉

mukky
25. jan 2009

aj ja mam rada maso najviac vyprazane,ale nie kazdy den,tak raz do tyydna,ale bryndzove halusky jeme casto 🙂 tmavsie vlasy ako mas tam s malym aj s muyom kde si ti pristanu najviac 🙂

angienka
25. jan 2009

neneeeeeeeee cosi vobec to sa ti zda sak vyzeram priserne na vsetkych fotkach...taak to bolo ze sme zabudli babci zavolat nech pride v nedelu bo ona sa nemoze stretnut naraz so svojou dcerou ako s muzovou mamou a detami ta na 2x kazdu oslavu robime no a zrazu ona na obed prisla,vsade bordel bo az okolo 16tej mali oni prist ja v pyzame nic nepripravene taze som s anestihla nai obliect ani namalovat ledva ze sme dokoncili aspon daco aby sme nasucho nesedeli 😝 taze nemam s nim as pekne fota 😝 ale vahu mam stejnu jak pred tehu dokonca ted priberam jak boli mrazy a som sa len valala doma 😠

jankando
autor
25. jan 2009

Eni a mas nejaky link na ten kalendar?

angienka
25. jan 2009

mne sa nezda tie tmave su take nezaujimave pre mna ja lepsie v blond som vyzerala i ked nie v peroxidovych ale take slonie som nosila pred svatbou,no necela som uz tolko nicit ich a farbit kazde 3tyzdne odrast ta som presla na tmavu na chvilu cakam kedy mi dovrza kadernik melir a hodim sa zas na blond 😀
Ja nie ani vyprazane moc ale na omackach kuracie s pecenymi zemiakmi mnaaam 😀

angienka
25. jan 2009

jaaaj nemam jani ce google si zadaj americky kalendar

jankando
autor
25. jan 2009

No musim vidiet kazdopadne to plysove , nech viem o com tocis.
to ,ze na teba budu pozerat maj v prdeli.. 😉

angienka
25. jan 2009

ked nenajdes ta ja sa ti zajtra na to kuknem ted uz idem ja do hajn k mojmu sladusikovi ,bo som sa tu s vami kus zabudla,teda hlavne s tymi fotkami blbymi 😒

jankando
autor
25. jan 2009

ok, tak sa do toho dam..

Eni, tebe najviac i tak islo Blond a tie kucerky krasne a naaaajviac si bola kocka, podla mojho usudku ked si mala tie dlhe vlasy.
vies , jak si my urobila to vianocne prianicko este ocas skoly a supla si mi tam i foto....tak to uplne namakane..
mam to i v albe my schoolmate na azete, ale neviem ci je otvoreny, alebo na heslo.. 😉

jankando
autor
25. jan 2009

Oki Eni, dobru noc Vam teda prajem....sladke snicky a bocu Timmykovi..vlasatemu mojmu.. 😵 😵

angienka
25. jan 2009

hej hej mam ,sak ja som to vzdy nejak tak mala na haku len mi bolo divne ze preco az tak po mne kukaju 😕 no ale sak ja nerada splyvam v dave ta mne to je fuk len prave ze nech to plny aj ucel aby som to mohla nosit ta jak kabelka by to bolo lepsie,jani to len taky chlpaty ovalikjak ked mas rukav si predstav a ho odstrihnes takych 25sm len chlpaty a je na retiazke,visi ti to kolo krku do casti kde mas mat vrecka nie a ty si zasunies do toho ovaliku 😀 taka blbost to je ale ruzova 😀 😀 😀 😀

angienka
25. jan 2009

keby tu mali kabelku taku ta si to nikdy nekupim,len koly tomu ze mozno si to dam prerobit za kabelku abo si to necham a semtam vytiahnem 😉

jankando
autor
25. jan 2009

no uz si viem predstavit ten ovalik, len to plysovo a farbu presne nie..ruzova..no ale aky odtien.. 😉

angienka
25. jan 2009

hej jani presne i ja spominam na casy ked som bola este tak krasna 😀 tiez sa mi ta fotka paci najviac ja som hrozne nefotogenicka ozaj nenormalne aj ked v reale vyzeram pouzitelne ta na fotke to vyjde hruuuza 😝 ale tamta sa mi paci a tiez ze mam tam dlhe vlasy co nemozem u nikdy dopestovat 😠

angienka
25. jan 2009

taka chlpata proste no sak ja ti sfotim zajtra 😀 presne moja baby ruzova 😎 a mam aj snehule aj bundu taku no presne jak kabela by mi to bodlo 😒

angienka
25. jan 2009

no nic lucim sa i ked sa mi moc nece ked to tu tak bezi 😉 sak znas ze ja rada pisem a kecam 😀

angienka
25. jan 2009

no ale pisem tu vo vacsine len ja tak idem dobru noc prajem vsetkym 😉

mukky
25. jan 2009

ja som tu no vy o tomasovi furt..ste ho vsetky milovali ci co????? 😀 😀 😀

jankando
autor
25. jan 2009

Eni,
a co nerastu vlasky?
a skusas nejake vytaminky?
mne rastu, pomalsie ale rastu..
Inak, nasla som uz..tak podla americkeho kalendara mame meninky 24.juna.. 😉 no a Peter je tiez asi vtedy nikedy..tusim 29.juna..neviem ci sa nemylimm...v slov. kalendarii. 😉

jankando
autor
25. jan 2009

Mukky
nie, to je nas spoluziak zo strednej. 😉

mukky
25. jan 2009

jan...hej viem ze to spoluziak,ale to asi nebola telesna vada nie??? 😀 😀 😀 😀 Peter je 29.juna..presne..

mukky
25. jan 2009

srandujeem 🙂 ja som hladala spoluziakov niektorych aj tu na nete no zatial nic ☹ teda spoluziacky

mukky
25. jan 2009

janka...vidis ani neviem je nejake posunutie casu vlastne...tu a tam teraz??Pridem za taku hodku,no ak tu este niekto bude..

malibuu7
25. jan 2009

eni, podla mna ti velmi pristanu take vlasy ako teraz mas... kocka si... 😉 a Timmco jaky podareny, no zlatucky velmi 😎 🙂

jani, kojenie velmi pomaha k zhodeniu kil po porode... skoda ze si prestala...
ja mam teda teraz menej ako pred tehu som mala... co mi je divne az... ale myslim ze je to ciastocne kojenim no a aj stale s drobcom vystrajame a velmi neobsedim pri nom... tak i to mne pomaha stihlej linii 😝

malibuu7
25. jan 2009

zienky, tak dnes som si precitala par letakov o prikrmovani, co mam doma a nejake receptiky na varenie aj nevarenie... no a robila som mu k veceru jablcko s bananom a pridala som do toho biely jogurt, no jake to bolo fajnucke, take jemnejsie, nez same ovocie... (a hlavne u toho receptu bolo napisane ze od 6m ukonceneho) nechcem teraz provokovat,ci sa moze ci nie... ale v 1pisu ze sa mozu napr.biele jogurty a v dalsom ze tvarohove a mliecne vyrobky az od roka... tak aspon keby sa v tomto nejak zjednotili nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre