Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
26. jan 2009

hej hej jani sak ja viem,a to je kazdeho osobna vec aj tak my sme tiez neplanovali ze ano ta dnesna noc to bude timmy,proste ak bude bude ak nie tak nie bolo nam to jedno sak sme mlady my sme sa nemali kde ponahlat 😉
No ta to je divne fakt ze jedna znacka a pre anglicko take divne prichute robia...ta skus teda s tou kukuricou ta co uz das fenykel a je to 😉 a potom uz tam snad maju ze zemiak a mrkva a nie dajaka sosovica k tomu 😀 😀 😀 😉

angienka
26. jan 2009

jani ty dietistko jedna sak si daj delenu stravu na tom schudnes tiez a efekt by nemusel byt tak drasticky,alebo len sladke vysad a namiesto toho ovocie a zeleninu ked ces dietu a viac pohybu a je to,mne stacili prechadzky kocarkom a slo to samo 😀 len ted uz acinam kysnut jak sedim doma a vsade autickom sa vyvazame 😝

angienka
26. jan 2009

a uz si daco vyskusala?ci este len kasicky?A chuti mu hej?kolko ti tak vypije uz?davala si aj na lyzicku ci len na flasku???Jaaaj som ta zavalila otazkami co?
A asi by trebalo oliho zas spomnut 😀

angienka
26. jan 2009

a ked budete davat niektora prikrm s cucoriedkami ta pozor,vcera babca sa zhrozila bo timmy bol u nej ze jak to ze ma tak cierne hovienko a tak tuhe a mal aj dnes ta dnes sme nedali uz iadne ovocie na desiatu 😉 bo mu to tak chutnalo ze som mu to pridavala po troche do kazdeho a ho kus pripieklo 😉 ale kadil 2x denne len tuhe dost 😝 takze uz budem vediet ze max 2x po sebe a nie 5x 😖

jankando
autor
26. jan 2009

Eni, mam uz doma i mrkva so zemiakom a dalej som uz nepozerala, este skoro

angienka
26. jan 2009

jj super toto dnes timmy tiez papal 😉

angienka
26. jan 2009

jani a pridala som foto tej akoze kabelky do alba prve meniny 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Eni, kasu davame kazdy den raz do dna, robim riedku, pomaly hustejsiu, chuti mu , sfukne skor vsetko stale, akurat vcera som uz asi hustejsiu urobila a vypil malo, ale pak dopil i to.. 😉
skusala som lyzickou, ale jak ste tu pisalai, ze flaskou, tak som dala flaskou a ide to lahsie..nech si zvykne a prikrm pojde lyzicou

angienka
26. jan 2009

jj my vsetky tak robime okrem mukky 😉 je to lepsie ale o chvilu ked bude este viac zubaty ta prestaneme nech sa mu nepokaia zubky 😖

jankando
autor
26. jan 2009

este sme nedali prikrm, nech si prv zvykne na kasku
a to kasku mozme davat viackrat do dna ci staci raz?
inak tie prikrmy miesate s mlieckom, ci nie?

jankando
autor
26. jan 2009

enus idem kuk do alba..chhrustik mi ted dopapal a pomaly zaspava na rukach, uz spiiiii
budem musiet skocit riad umyt.. 😠

angienka
26. jan 2009

hej a ja idem navarit,staci raz ja davam 2x 😉

angienka
26. jan 2009

janu vymazala som,necelo mi ju tam vlozit 😝

mukky
26. jan 2009

ahojte,takto je to krajsie pomenovane ze planovane a nie...ani ja som nechcela prudsie reagovat..len jednej veci nechapem ale nechcem to rozvyjat mozno ak napisem IP ........Savier je uz hore,tak asi az vecer tu pridem,on nerad uz lezi a stale mu je potrebne sa venovat a zabavat ho 😀 teraz sa dal na brusko a je evidentne spokojny a manzel na nocnej..Ja som dnes opat zemiak,kalerab ,mrkvu no nespapal vela tak som zasterilizovala a bude aj na zajtra.my budeme mat8meho 7 mesiacov,podla tabuliek je motoricky skoro vzdy mesiac popredu,co matesi,ale jasne ze tabulky su len orientacne co asi kedy a ako...kazde dieta je ine...Savier je strasne zive dieta,ani pri papani neobsedi,stale sa hybe,smeje,...co sestrina ako si lahne tak len lezi 😀 tak sa so sestrou smejeme na nich ake su tie deti ine...si neviem predstavit tu hyperaktivitu ked zacne chodit 😀 aj on stale ruckami a nozkami v pohybe,iba ked spi je tiiisko a kludne 😀 doktorky vsetky vravia ze je velmi zvedavy tak to preto a spolocensky 😀 a ako vy zabavate svoje deti....my mame zakazane lehatko ☹ tak tam je len minimum pocas dna..

jankando
autor
26. jan 2009

Eni, snazila som sa ti vojst do albumu a stale mi ukazovalo eror-chybu...nechapem.. 😠

Mukky.ksakru, az teraz som sa dozvedela ako sa vola tvoj syncek....a velmi inak zaujimave meno ma......skade si cerpala napad?

jankando
autor
26. jan 2009

Ja Petkovi dam hracky a ten vsetko do pusy, najnovsie lubi svoje nozky....chuti si ruckami chodila a zacne gggat....ta to smisne..vcera som zo srandy na neho, ze bud uz ticho, tooolko sa narozpraval...len sme ho tak nechali a on vkuse , jak masina, sme sa tolko s Johnom osmiali...nezastavil sa...frajer jeden.. 😉
Citala som nejaku brozuru a tam pisu,ze dobry napad na lacnu hracku.......staci dat troskuryze ,alebo fazule do nejakej malej flasky..pre deticky..a dat do rucky, robi to rozne zvuky, a je to lacne a nove...no porazi ma, dala som mu tam par fazuliek ..no , ale zeby ho to nejak extra bralo este nepozorujem, akurat to chyti do rucky, a snazi sa do ust vopchat dudol.. 😀 😀 😀

malibuu7
26. jan 2009

jani my totu hracku mame uz niekolko mesiacov, a mam tam fazulky a katka mi poradila cestoviny tak aj to som tam dala... no a hra sa s tym stale...

mukky no zaujimave meno a som sa chcela dnes spytat ako sa vola... no nebola som si ista ci si to nepisala uz nahodou, tak som sa nespytala 🙂

eni aj nam jozko teraz kaka take riadne tmave a huste, no tak som mu dnes dala slivkovy prikrm od Hippu a chutnalo mu velmi, tak som hlavne zvedava na kaku 😖
cucoriedkovy prikrm este nepapal... dnes mal hrusku, tatkov sef nam vcera priniesol, aj kopu jablk, tak mame do velkej noci 😀

angienka
26. jan 2009

jeeee nadherne meno,mukky fakt uzas 😵

angienka
26. jan 2009

no neviem preco error asi zato mi aj necelo pridat napocitalo 100% ale neulozilo 😠
ted nam tatko kupe a bude dnes aj uspavat som nakazala a ja mam veget 😀 ze ja som navarila prave ta ze aby on to spravil a bol na nakup ta ze mi cel usetrit pracu ta kupil ovocne prikrmy a cujte jeden ze merunky so smotanou 😕 od uk6mesiaca a aj s jahodkami a dalsi tusim s hruskami jabka,no ta mam pokoj,hej maju jabka s cucoriedkami aj kupne a jak som videla ze mu taaak strasne chuti ta som otvorila kompot avareny a dala mu do ovocia...len som mu to dlho davala stale jasan cerstve len som vzdy pridala i cucoriedky...no ale sa puci i viac krat do dna ta zato myslim ze nedobre ze ma tak tvrde hovienka 😒

angienka
26. jan 2009

hmmm a my sme este slivkovy nepapali 😕 musim najst i ja,len som spravila mega nakup v rossmanne tak mam ted vsetko ale cela som ist maju lacne detske lyzicky a ja mam len 2dobre a pak take obyc s tamtymi ho ani nekrmim uz ta stale umyvat dokola 😒

malibuu7
26. jan 2009

eni tak tie prikrmy so smotanou som i ja dnes videla v potravinach, tak som sa pri tom az zastavila... ved dnes uz tooolko veci je vymyslenych... chjo... a na druhej strane ti budu odbornici tvrdit ze toto a tamto sa nesmie, hlavne ze sa to predava... no co uz...

malibuu7
26. jan 2009

no slivky su velmi dobre na zapchu... ja som v porodnici papala susene slivky aby ma nezapieklo, no a nemala som vobec ziadne problemy... pohodicka 😎 tak preto som mu aj ten prikrm kupovala

mukky
26. jan 2009

Dakujem 🙂najprv kazdy v rodine ze joj ake meno,ved to poznate niektore asi 🙂 😀 ale ja som ho mala uz asi 3 roky uloyene v mobile,ze ak raz budem mat dietatko....no uz som vsetkym povedala ze aj druhe dietatko bude mat zvlastne meno 🙂 uz gulaju ocami 😀 😀 😀 ale jasne ze uz su v pohode 🙂 Kasu este nedavam,az po mesiaci od prikrmu budem davat,no aj to si este musim yistit ci ano ci nie,no nebudem pisat preco,lebo aby to nevyznelo opat ze takto to ano a takto nie...Baby a vy vobec nechodite napr.do temy prve prikrmy??Tam by ste tie mamky asi potom ukamenovali ked si radia a pisu co a ako 😀 😀 ani ja nechcem aby bol moj maly strachopudko a to nesmies a to nie....len chcem aby mal ine dectvo ako ja.. ☹ jedine co by som chcela aby bol samostatny a aby raz jeho manzelka mi podakovala ze ma dobreho muza 😀 😀 ako napr.moj....chodi do prace a robi vsetko to co i ja,okrem kojenia 😀 😀 zehli,vesa pradlo,periem radsej sama 😀 ,vysava,umyva podlahy,spolu chodime na nakupy a varievame ako napr,ja nerada obalujem do trojobalu 😝 tak on,a ja vyprazam atd 😀 este s nami nevynechal ani jednu poradnu 🙂 no nech sa mu v praci necka 😲 😀 moja mama casto vravi ze mam doma poklad 🙂 a stale ked mi vola tak mu dava prikazy nech mi tolko nepomaha 😀 😀 tak bol vychovany...len dnes som nanho trochu vyletela co mi je luto,no zavolam mu a napravim to 😉

malibuu7
26. jan 2009

mukky, ja som citala tu temu trosku... jasne ze by som ja osobne nikoho neukamenovala... ale ty si to podala takym svojskym sposobom proste... ktory ani mne velmi nesadol...
aj ja mam velmi dobre manzela (klop klop) 😀 tiez robi uplne vsetko doma... a myslim tym totalne vsetko... ked sa nechce mne tak urobi on, alebo naopak... aj o drobca sa stara strasne rad 😎

mukky
26. jan 2009

mali....tak to je super nie??preto chcem aj dalsie babo lebo som spokojna a oddychnuta mamina.Ale chapem maminy ktore su na vsetko same a po dalsom dietatku koli tomu netuzia...ja si to ani neviem predstavit byt sama na vsetko a napr.pred slobodnymi matkami bez partnerov klobuk dolu..

jankando
autor
26. jan 2009

Baby
ked uz tak chvalite..aj ja mam suproveho priatela, pomaha vo vsetkom..asi preto tak nechudnem ako vy..nelietam tak ako vy, bo moja zenicka tak lieta..alebo leitame spolu.. 😉 tiez vari, periem radsej sama, zehli, i ked ja lubim zehlit , stara sa mi o Petka, stale mi pripravi papu, i ked je unaveny, pocas tehu ma sprchoval vkuse, tiez nevynechal jednu poradnu , jedno ockovanie, ....len sem tam zazlosti..ale to myslim, ze kazdy zlosti...i ja.. 😀 nevadi, hlavne, ze stale sa vieme udorbit... 😉

Co sa tyka sliviek, to som tiez pocula, a je od hippu vraj taky slivkovy dzusik, alebo stavicka alebo co to je , dnes som ho chcela kupit, ale nemali akurat uz v tom obchode , kde sme boli.. 😠

Ted som volala so sesterkou a tiez mi poradila, ze si mam radsej sama robit prikrmy , nech kupovane...tak ja nad tm velmi premyslam..az sa vrati John z prace, tak pokecame, ci zajtra nepojdeme do mesta a nekupim ten mixer....idem hned do kalaogu preskumat aky maju vyber.. 😉
Inak som dostala radu tiez na kaku vraj ze mrvovu stavicku s jablkovou.. 😖 mozno skusime dneska...uvidime.. 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Och, tak som sa zasedela,
pokecala som so sesterkou hodinu cez fon, a tu a nete..Petko sa zlato doteraz bavil....
a to sa uz blizi kupaci sa cas....

angienka
26. jan 2009

jj mukky to poznam i ked nasi nic neboli proti len tak no proste vedia ze ja vsetko inac chcem nez ostatny a ziadna klasika ani svadba klasika je sobota biele saty kostol, u nas to bolo piatok ruzove saty a nieco ako kaplnka pod zemou v restike 😀
Len sa bojim aby raz sa mu a to deti nesmiali ze cechoslovak a este s americkym menom bo viete ze deti su zakerne 😒

angienka
26. jan 2009

hej ta to som nevedela ze aj susene slivky proti tomu 😕 ked najdem ta kupim v obchode 😉 no tiez som cumela co to muzik vybral no po smotane sa mi uz neosypal ale po tvarohu hej a to nebude prava smotana si myslim nieco susene sak oni uz vedia co tam dat 😒 dufam...
A mukky moj tiez semtam robi to co ja uz okrem zehlenia ale zas napr u nas vysava a vynasa kos skoro len on to uz musi byt veeelka vynimka ze ja to spravim,a vari a umyva riad tiez casto...snazi sa no nocna je nocna to nieje pre rodinu ale musi tam este vydrzat zial ☹

jankando
autor
26. jan 2009

Eni,
som sa pytala vyssie, ci ste miesali prve prikrmy s mlieckom?
samozrejme, ze nie kravksym, ale tym, co pije maly.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre